|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 9:12:35   
tasa_m
Dobro jutro dame! Kako ste?
Zunaj je grdo vreme in edino pravilno, da se cartate in stiskate s svojimi user posted image  in zakladki user posted image .

Mi smo se glihkar najedli (nam je danes ati pripravo zajtrk), Lija je omagala na kavču ob "gledanju" risank user posted image , ata nam čisti čevlje, da bomo danes lepi, mama pa na RR sveti..user posted image  (standard).
Nič punce, želim vam danes en lep dan in da bo jutro lepše vam poklanjam  kavico. Jo Lija časti, ker ima danes "že" 4. meseceuser posted image user posted image  
user posted image  za boljše jutro!

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 9:21:23   
PERSIDA
VSEEEEEEEEEEE  NAJBOLJŠEEEEEEEEEEE    LIJAAAAAAAAAAAAAAAAA

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 9:46:50   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

VSEEEEEEEEEEE  NAJBOLJŠEEEEEEEEEEE    LIJAAAAAAAAAAAAAAAAA



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 10:43:54   
yania
Lija vse najboljše  user posted image   user posted image   user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi pri nas pada kot iz škafa! Smo do zdaj spali, prvp rundo pa do 7.00...zdaj pa je pojedel le 50user posted image , sitnaril pa kot da bo še flaško pojedel,,,,zdej pa skupaj čekirava tale RR, pa čakava žemljice, ki jih prinese oči...Naja pa je dol z Izo...aja, sej nisem nič napisala, da imamo v hiši novega člana Border Colie je pasme,,,itak da je Naja izbrala ime. Ker ni dobile sestrice Ize, je kuža dobil to čast user posted image

Nič, gremo se previt....lepo se cartajte v takem vremenu, pa dober tek, tisti bolj pozniuser posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 11:34:36   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Lolita23 jaz Timonu čistim nosek že kake 3 tedne d fiziološko, al pa še več....kdaj samo zjutraj, kdaj tudi zvečer, mogoče pa kak dan tudi  ne,.,,,odvisno....ma, vidim kako čudno diha čez nosek,,,in potem mu take mucke ven vlečem....samo da mi ne joka...mal se pritožuje, potem pa smeh, ko ničveč ne praska  po nosku in lahko pije mleko.....se pa kar sam s pestjo po nosu nekaj praska,,,,kot bi mi hotel povedati takrat, ko je kaj noter..,,jaz mu kar vlijem 2.5 ml v eno nosnico, počakam, in potem še tolko v drugo....to je ravno ena ampula, od Niveje......je pa vseeno tudi če po jedi to narediva, zaenkrat mu ni nič na bruhanje šlo, kot pravijo da je to bolje da pred hranjenjem delaš, da česa ne izzoveš....

no zdaj pa res grem...


Sej jaz Tjaši tudi skoz z fiziološko, sam zdej je pa kar hudo, tak da sva nabavila sesalec, kjer na usto ven sesaš, pa je kar v redu, drugače se pa Tjaša tudi po nosku z rokico, sam podnevi je čist druga zgodba, kot ponoči.user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 15:16:36   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

VSEEEEEEEEEEE  NAJBOLJŠEEEEEEEEEEE    LIJAAAAAAAAAAAAAAAAA


user posted image user posted image user posted image ČESTITAM!!!

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 16:01:05   
KOKICA32
Najaa- Paše? Vreme mislim! user posted image

Resno, kak se je ohladilo, ne? Pa, bi bilo še okej, če ne bi deževalo zraven...Vsake toliko se vlije... user posted image

Valentin je danes zaspan kot to vreme... sedaj že 2 uri spančka...user posted image Mama pa lenari..ata pa je priden spet! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 16:15:34   
Najaa
VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE LIJA OD TASE_M! user posted image  user posted image  user posted image  (In lepo se mejte na krstu! user posted image )
 
VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE BLAŽ OD POCKE, MARUŠA OD TREZIKE IN KATJA OD BUKSI! user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 16:17:26   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Najaa- Paše? Vreme mislim! user posted image

Resno, kak se je ohladilo, ne? Pa, bi bilo še okej, če ne bi deževalo zraven...Vsake toliko se vlije... user posted image

Valentin je danes zaspan kot to vreme... sedaj že 2 uri spančka...user posted image Mama pa lenari..ata pa je priden spet! user posted image



Paše, paše! user posted image  Pri nas pa ne dežuje, sam zjutraj je. Zato pa burja piha, sam me ne moti, ker mi je zelo lepo perilo posušila. Pridna! user posted image

Nika je pa ravno kontra, sploh ne spi veliko. user posted image  Je sitna po vremenu. user posted image  

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 18:31:14   
ema tiara
ojla...spremljam vas že skoraj vso nosečnost...sedaj se je malo umirilo pa se vam pridružim,naš pikec se je rodil 30.3.,je zeeelooo priden.vidim da danes ne čvekate toliko.vse spite?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 18:32:14   
Anonimen
lp..pri nas pa je bedno vreme...mrzlo..pa vsi tečni...evo še par slikic..lahko tud za seznam če je kaj časauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 18:40:25   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

yania -res sta luštna tvoja user posted image user posted image .
 
uvajanje goste hrane - a boste vse že v četrtem mesecu začele? Meni je bilo rečeno naj začnem šele v šestem. A to v četrtem začenjate bolj pri tistih, ki ste na AM, ali tudi tiste, ki samo dojite?


če bo moje mleko zdržalo še 3 mesece, potem začnemo z GH takrat.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 18:49:28   
felix7
no, kot vidite, smo že nazaj z morja... user posted image smo šli že v četrtek zvečer (namesto v petek zjutraj) in po dveurni vožnji je v četrtek Jure še kar lepo zaspal v prikolici. Malo dlje je sicer trajalo kot običajno, je pa prespal celo noč. Potem je bilo pa včeraj tako vroče, da je bil revež čisto fertik, čez dan je zelo malo spal in zvečer... joj, kar na jok mi gre, če se spomnim, kako je jokal. Eno uro se je drl na polno. Jure drugače praktično ne joka, zato je bilo to kričanje še toliko hujše. Skratka eno uro sva ga skušala pomiriti, potem pa je omagal in zaspal v vozičku. Da ga ne bi zbudila, sem ga pokrila s toplo dekico in s košaro vred odnesla v prikolico, kjer je odspal celo noč. Je pa revež tako silno jokal, da je v spanju še uro in pol lovil sapo user posted image
Potem pa nenadna sprememba vremena, burja in mraz, tako da smo spakirali in prišli domov, ker z dojenčkom cel dan viseti v prikolici ni glh zabavno...

Zdaj, ko sem videla, kako vročina izmuči otročička, sem se odločila, da do septembra sigurno ne bomo šli več na morje, niti za vikend ne. Doma imamo hladno hišo in hodimo na sprehode šele zvečer, tako da je Jure zdaj prvič občutil vročino.

Torej me celo poletje ne boste nič frej user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 19:58:16   
tasa_m
Večer,kaj pa tu taka tuga? Sem mislila, da ko bomo domov prišli, da bom imela kar nekaj strani za prebrat pa vidim, da imam samo par postov user posted image user posted image
Najprej hvala vsem za čestitke. user posted image

No, danes smo imeli krst in moram povedat da je uspel. Malo nas je dež jezil, glih ko smo šli v cerkev je moralo najbolj deževat,da smo kljub dežnikom bili mokri. user posted image Ampak mi je bilo všeč, ker je bilo v 30 min. vse konec, nadomestni duhovnik pa je bil full na hece med samim krstom in na koncu krsta je Liji rekel, kakšna lepa Rozika je user posted image  (krščena je namreč Lija Rozalija-po moji omi). Najbolj pr vsem pa mi je bilo všeč, ko smo šli jest user posted image user posted image user posted image  (če pa sem taki požeruh postala da samo na hrano mislimuser posted image ) ma res izbrala sma hotel kateri je na nivoju user posted image . Za našo malo Roziko vse user posted image .

Pa še ena slikica :
user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 20:00:37   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

ojla...spremljam vas že skoraj vso nosečnost...sedaj se je malo umirilo pa se vam pridružim,naš pikec se je rodil 30.3.,je zeeelooo priden.vidim da danes ne čvekate toliko.vse spite?
Dobrodošla med nami user posted image user posted image
Malo si poglej naše seznamčke,da vidiš kar moraš povedat oz. napisat, da te bo lahko Najaa dodala na seznam! user posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 20:03:21   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Večer,kaj pa tu taka tuga? Sem mislila, da ko bomo domov prišli, da bom imela kar nekaj strani za prebrat pa vidim, da imam samo par postov user posted image user posted image
Najprej hvala vsem za čestitke. user posted image

No, danes smo imeli krst in moram povedat da je uspel. Malo nas je dež jezil, glih ko smo šli v cerkev je moralo najbolj deževat,da smo kljub dežnikom bili mokri. user posted image Ampak mi je bilo všeč, ker je bilo v 30 min. vse konec, nadomestni duhovnik pa je bil full na hece med samim krstom in na koncu krsta je Liji rekel, kakšna lepa Rozika je user posted image  (krščena je namreč Lija Rozalija-po moji omi). Najbolj pr vsem pa mi je bilo všeč, ko smo šli jest user posted image user posted image user posted image  (če pa sem taki požeruh postala da samo na hrano mislimuser posted image ) ma res izbrala sma hotel kateri je na nivoju user posted image . Za našo malo Roziko vse user posted image .

Pa še ena slikica :
user posted image


čestitke Liji za sv. krst in mamici ter očkotu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 20:04:28   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

ojla...spremljam vas že skoraj vso nosečnost...sedaj se je malo umirilo pa se vam pridružim,naš pikec se je rodil 30.3.,je zeeelooo priden.vidim da danes ne čvekate toliko.vse spite?



user posted image user posted image user posted image  kr veselo se pridruži čveku; kako pa je tvojmu pikecu ime? aja, čvekamo tukaj in tudi na facebook-u tak da vabljena tudi tam;
tukaj imamo seznam pa javi podatke in te bo Najaa dala gor; podatke ob rojstvu in ob posvetovalnicah; pa odebeli in obarvaj da bo lažje vidla in seveda kakšno slikico tvojga pikeca

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 20:04:42   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE LIJA OD TASE_M! user posted image  user posted image  user posted image  (In lepo se mejte na krstu! user posted image )
 
VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE BLAŽ OD POCKE, MARUŠA OD TREZIKE IN KATJA OD BUKSI! user posted image   user posted image   user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 20:09:32   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

no, kot vidite, smo že nazaj z morja... user posted image smo šli že v četrtek zvečer (namesto v petek zjutraj) in po dveurni vožnji je v četrtek Jure še kar lepo zaspal v prikolici. Malo dlje je sicer trajalo kot običajno, je pa prespal celo noč. Potem je bilo pa včeraj tako vroče, da je bil revež čisto fertik, čez dan je zelo malo spal in zvečer... joj, kar na jok mi gre, če se spomnim, kako je jokal. Eno uro se je drl na polno. Jure drugače praktično ne joka, zato je bilo to kričanje še toliko hujše. Skratka eno uro sva ga skušala pomiriti, potem pa je omagal in zaspal v vozičku. Da ga ne bi zbudila, sem ga pokrila s toplo dekico in s košaro vred odnesla v prikolico, kjer je odspal celo noč. Je pa revež tako silno jokal, da je v spanju še uro in pol lovil sapo user posted image
Potem pa nenadna sprememba vremena, burja in mraz, tako da smo spakirali in prišli domov, ker z dojenčkom cel dan viseti v prikolici ni glh zabavno...

Zdaj, ko sem videla, kako vročina izmuči otročička, sem se odločila, da do septembra sigurno ne bomo šli več na morje, niti za vikend ne. Doma imamo hladno hišo in hodimo na sprehode šele zvečer, tako da je Jure zdaj prvič občutil vročino.

Torej me celo poletje ne boste nič frej user posted image


user posted image user posted image user posted image si faca....

drugače pa res smola za tako vreme in pa seveda bogi jure ... taki mali so ful dovzetni na spremembe...pa ne sekiraj se, septembra napoveujejo tudi lepo vreme, boste takrat izkoristili, mi tudiuser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 20:09:35   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE LIJA OD TASE_M! user posted image  user posted image  user posted image  (In lepo se mejte na krstu! user posted image )
 
VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE BLAŽ OD POCKE, MARUŠA OD TREZIKE IN KATJA OD BUKSI! user posted image   user posted image   user posted image


user posted image user posted image user posted image čestitke


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 20:12:36   
mama_milchy
user posted image

Najaa, a zamenjamo slikico na seznamu?

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 20:16:08   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE LIJA OD TASE_M! user posted image  user posted image  user posted image  (In lepo se mejte na krstu! user posted image )
 
VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE BLAŽ OD POCKE, MARUŠA OD TREZIKE IN KATJA OD BUKSI! user posted image   user posted image   user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 20:18:31   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

user posted image

Najaa, a zamenjamo slikico na seznamu?


kaki laskiuser posted image user posted image user posted image user posted image A ji niso nič ven popadal, naša jih je ob rojstvu imela ful potem pa so pri 2 mesecih popadal ob strani, zdaj pa ratsejo noviuser posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 20:22:39   
ema tiara
našemu bauceku je ime lucas lan.rodil se je 30.03., rojstvo 3200g in 48cm, 1.mesec  30.04. 4500g in 54cm, 2.mesec 03.06. 5800g in 58cm.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.6.2009 20:22:53   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7
Torej me celo poletje ne boste nič frej user posted image


Sva že dve. user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?