|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nimam motivacije
23.6.2009 20:02:17   
nikita*
Že dalj časa si govorim : Jutri pa res začnemuser posted image in tako minevajo jutra, jaz pa še vedno veselo mljaskam.


Po porodu sva s kolegico motivirale eno drugo in moram rečti, da so bili rezultati več kot zadovoljni. Prišla sem na nižjo težo kot pred nosečnostjo. A sedaj po 4 letih bi se jih rada spet nekaj znebila, a mi ne greuser posted image user posted image .

Je še katera, ki bi rada začela pa rabi motivacijjo tako kot jaz?? Jaz osebno ne  bi rada topila kilogramov z ločevalno dieto, bolj mi je pri srcu Montignac oz. malo po svoje,.....

S skupnimi močmi nam bo uselo,....user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nimam motivacije
23.6.2009 20:29:26   
Anonimen
Še ena taka,ki prestavlja na jutri že 2 letiuser posted image
A pol praviš NE z ločevalno?

(odgovor članu nikita*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nimam motivacije
23.6.2009 20:52:58   
nikita*
Jaz osebno nisem za ločevalno, ker poznam punce, ki so hujšale z njo pa so nazaj dobile kilograme.
Kaj meniš ti??




_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
23.6.2009 20:53:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nimam motivacije
23.6.2009 20:54:56   
Anonimen
Že dalj časa si govorim : Jutri pa res začnemuser posted image


Kaj pa ce bi zacela danes?

(odgovor članu nikita*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nimam motivacije
23.6.2009 20:57:17   
nikita*
No jaz sem za!!!!user posted image user posted image

Začnemo???


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nimam motivacije
23.6.2009 20:58:18   
Anonimen
Ekola, to je beseda.
Zdaj pa akcija user posted image

(odgovor članu nikita*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nimam motivacije
23.6.2009 21:02:42   
nikita*
No pa da vidim, moj "mož" gre sedaj  v službo. Ponavadi jem k gre,.....user posted image user posted image

Kaj bom črtale iz jedilnika??
Sladkarije in kruh,.....kaj še


< Sporočilo je popravil nikita* -- 23.6.2009 21:17:35 >


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nimam motivacije
23.6.2009 22:07:44   
darja72
Kaj pa, če še malo športanja dodaš? Bo precej lažje.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nimam motivacije
23.6.2009 22:40:30   
Anonimen
najboljša dijeta---ne žriuser posted image ...jaz 1-2na dan jem in to je vse,,ne morem več spraviti vase kot 1kruh s pašteto,al pa malo župeuser posted image ..in sem od poroda šla dol 16kg...so mi čisto vse hlače prav kot pred porodom---54kg...no odvisno od prebave..jaz večer pojem kako milko al kaj sladkega obvezno..sam se me ne primeuser posted image

(odgovor članu darja72)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nimam motivacije
24.6.2009 9:15:08   
ljiljana
evo jst sem zacela danes s sadno dieto, 5 dni.... zdej pa res:)). Javim v ponedeljek ce je slo kaj dol...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nimam motivacije
24.6.2009 10:26:19   
Pikica76
Jaz se tudi po porodu nikakor ne spravim k hujšanju, ampak sem si obljubila da začnem s 1. julijem malo bolj pazit. Dražala se bom samo teh načel:

- čimveč meni ljubega športa : srfanje, kolesarjanje, hribolazenje
- čimveč poletnih solat in poletnega sadja (jaz obožujem paradižnik, papriko, lubenice, nektarine), skratka za dieto bom izkoristila vso sadje in zelenjavo, ki jo imam zelo rada in pa seveda ribe na morju, mljask
- omejila bom sladkarijo (ja,sevedauser posted image )
- probala se bom držat, da ne bom več jedla po 19. uri.

S tem bom do jeseni brez problemov shujšala kakšno kilco, ne bom trpela pri hrani, ker bom jedla le meni najljubše zadeve in predvsem bom v prvi vrsti s tako prehrano poskrbela za svoje zdravje.






(odgovor članu ljiljana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nimam motivacije
24.6.2009 11:06:23   
Anonimen
Jaz sem takole sklenila-najprej črtam sladkarije,ker od cukra bi jaz lahko živelauser posted image
-večerje,črtam svoje večerje in ne bom več kanta otroškim ostankomuser posted image

To bo za enkrat dovolj,če ne bo šok za telouser posted image

Šport?????Ah dej nehi,to je lari fari user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica76)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nimam motivacije
24.6.2009 20:22:19   
nikita*
Ojla punce!

No, naj vam povem kako je zgledal moj prvi dan. Vse je bilo ok, do obiska pri tašči, ker se nisem mogla upreti skušnjavi- čokoladiceuser posted image .
Pri meni v službi nihče ne ve, da si želim kakšno klio dol dobit. Pa mi danes reče sodelavka, naj si preberem čalanek v reviji otrok in družina. A vas zanima naslov??? Diete niso dolgoročne,....bla bla bla,....ugotovila sem da ubistvu vse vem kako se svari streže, le v moji glavi še ni vse pospravljeno glede teh stvari.

Leo#Tia
glede tvojega načina hujšanja se ne strinjam popolnoma, ampak glej če tebi ustreza potem je to ok.

Darja72 kar se špotov tiče,....ja tukaj se pa vse končauser posted image user posted image . Vse kar počnem je kolesarjene v službo in nazaj, to je približno 50min dnevnouser posted image . Moj mož mi je kupil uteži,...pa se nakaj trudim- uspeha še ni. Na steperju se pa prah nabira.user posted image

ljiljana držim pesti zate in upam, da ti uspe. Čakam tvoje rezultate.user posted image

**** se strinjam s tabo. Nekaj takega imam sama v mislih. Pa ni vrag, da nam ne bi uspelo. Javi kako ti gre


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nimam motivacije
24.6.2009 20:29:47   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ljiljana

evo jst sem zacela danes s sadno dieto, 5 dni.... zdej pa res:)). Javim v ponedeljek ce je slo kaj dol...



Men se pa zdi,da sadje full napihneuser posted image Sladkarije pa neeeuser posted image user posted image

Poročajuser posted image

(odgovor članu ljiljana)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nimam motivacije
24.6.2009 22:43:19   
kaya2007
sadje ima veliko fruktoze. fruktoza je cukr. sadje je cukr. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nimam motivacije
25.6.2009 8:39:14   
S*
Jutro bodoče suhice!

Jaz se zudi že nekaj časa mučim, pa kar nekako ne gre. Sem na montiyu, no malo ga prilagajam in očitno mi zato kg kar stojijo. Sem se pa odločila za malo več športanja. Vsak drugi dan grem za 1/2h na orbitrek, potem naredim še serijo vaj ( trebušnjaki, počepi, sklece ). Nozaenkrat še ni rezultatov, razen musklfibra user posted image   user posted image   user posted image , je pa res, da je komaj en teden za mano.
No če me vzamete zraven, se vam z veseljem pridružim.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nimam motivacije
25.6.2009 9:03:56   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: S*

Jutro bodoče suhice!

Jaz se zudi že nekaj časa mučim, pa kar nekako ne gre. Sem na montiyu, no malo ga prilagajam in očitno mi zato kg kar stojijo. Sem se pa odločila za malo več športanja. Vsak drugi dan grem za 1/2h na orbitrek, potem naredim še serijo vaj ( trebušnjaki, počepi, sklece ). Nozaenkrat še ni rezultatov, razen musklfibra user posted image   user posted image   user posted image , je pa res, da je komaj en teden za mano.
No če me vzamete zraven, se vam z veseljem pridružim.




Seveda te sprejmemo.Si pa zaenkrat samo ti tolk aktivnauser posted image

(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nimam motivacije
25.6.2009 17:33:42   
nikita*
No punce kako vam gre??? Se trudite ali ne?? Zaenkrat je res najbolj pridna S*user posted image , jaz se trudim po svojim močeh, sam se mi zdi, da bolj k si govorim ne smem jest bolj sem lačna,....user posted image
Sem šla danes trebušnjake delat pa odločila sem se, da ne be bom večerjala, ker sem imela pozno kosilo.

Poročajteuser posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nimam motivacije
25.6.2009 19:16:14   
S*
nikita kako ti uspeva brez večerje. Jaz sem si danes kljub montiju privoščila kebab, ma sem se prej res pol ure potila na orbitreku.

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nimam motivacije
25.6.2009 19:40:05   
nikita*
IZVIRNO SPOROČILO: S*

nikita kako ti uspeva brez večerje. Jaz sem si danes kljub montiju privoščila kebab, ma sem se prej res pol ure potila na orbitreku.


Danes sem imela pozno kosilo ob 16h in nisem lačna. Sem pojedla malo testenin in solato. Ko pa moj otrok zaspi bom še malo utež dvigovala,.....user posted image .

Po motiju sem jaz po porodu shujšala 18kg sam sem ga tudi prilaogila. Saj bom sedaj tudi to prakticirala - zdrava prhrana pa da vidimo user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nimam motivacije
25.6.2009 19:40:30   
_andreja_
moja motivacija.... dam 5 kg dol si privoščim čokolado, dam naslednjih 5 kg dol si privoščim pizzo, dam 5 kg dol grem v šoping in zapravim 100€ ko shujšam si privošim vsee naenkrat :))) tko s takšno motivacijo sem nekoč dala dol 14 kg in sem jih do zanositve obdržala, zdej bom pa ponovno hujšala I je že zastavljen samo še . nanjga manjka (pikica na i)
 
pa velikooo vspeha


_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nimam motivacije
25.6.2009 20:52:05   
nikita*
moja motivacija.... dam 5 kg dol si privoščim čokolado, dam naslednjih 5 kg dol si privoščim pizzo, dam 5 kg dol grem v šoping in zapravim 100€ ko shujšam si privošim vsee naenkrat :)))
 


Dober predloguser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nikita* -- 25.6.2009 20:53:35 >


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nimam motivacije
25.6.2009 20:54:03   
nikita*


moja motivacija.... dam 5 kg dol si privoščim čokolado, dam naslednjih 5 kg dol si privoščim pizzo, dam 5 kg dol grem v šoping in zapravim 100€ ko shujšam si privošim vsee naenkrat :)))
 


Dober predloguser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nimam motivacije
25.6.2009 21:05:53   
Anonimen
Kaj pa zdrava prehrana z vsakodnevnim enournim hitrim sprehodom?

Tokrat po porodu sicer nimam težav (imam celo manj kilc (7) kot pred nosečnostjo... 6 tednov po porodu), ker sem imela med nosečnostjo dieto z zdravo prehrano (jedla 6x dnevno)... no ja, zadnje tri mesece sem si v jedilnik dodajala tudi insulin (nosečniška sladkorna)
in ker moj mali dobesedno pije mojo maščobouser posted image  (samo ne vem, koliko časa bo še tako,...)

Ampak moj načrt, da pridobim idelano težo (viška imam vsaj še 3 kg... rada pa bi jih seveda izgubila vsaj 2x toliko) je torej čimmanj fastfooda, sladkarij = veliko sadja in zelenjave + oreščki, kruh zamenjat z rižem, polnozrnati makaroni,... in vsaj 2x tedensko 1 urna intenzivna telovadba (to je trenutno največ časa, ki si ga lahko vzamem.)

Težko je topiti kilce, sem bila vedno na tem, da mi nikakor ni šel videz v vitkostuser posted image ... tokrat pa sem odločena.

Upam, da mi bo uspelo!!! In vam tudi!!!

(odgovor članu nikita*)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?