|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nimam motivacije
26.6.2009 9:02:44   
Anonimen
Pri meni še nič novega.Sem pa vzdržnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nimam motivacije
26.6.2009 19:40:06   
nikita*
Tudi jaz sem pridna kar se hrane tiče in moram rečti, da je očutek lakote full dober začtutit. user posted image user posted image




_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nimam motivacije
26.6.2009 22:45:07   
Anonimen
Danes sem grešilauser posted image ampak mi je pomoje oproščeno,ker imam rojstni danuser posted image

(odgovor članu nikita*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nimam motivacije
26.6.2009 22:49:45   
botrca
Še ena ki nima motivacije...user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nimam motivacije
26.6.2009 22:53:29   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Pri meni še nič novega.Sem pa vzdržnauser posted image


Ne seksaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nimam motivacije
26.6.2009 22:56:40   
nikita*
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Danes sem grešilauser posted image ampak mi je pomoje oproščeno,ker imam rojstni danuser posted image


Vse najboljše miškolink!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes ti je vse oproščeno user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nimam motivacije
27.6.2009 9:00:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Pri meni še nič novega.Sem pa vzdržnauser posted image


Ne seksaš?




Volga če smo na forumu hujšanje,pomoje to pomeni da sem vzdržna pri večerjah in sladkarijahuser posted image V redu?

< Sporočilo je popravil mašolinka -- 27.6.2009 9:01:04 >

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nimam motivacije
27.6.2009 10:30:33   
S*
Dobro jutro!

Kako ste kaj na ta oblačen dan? Jaz sem bila včeraj na Bledu in seveda, je šla moja motivacija po...Ampak danes je nov dan in pravkar sem pospravila montijev beljakovinski zajtrk. Sedaj grem delat in močno upam, da mi bo zvečer ostalo še malo energije za na orbitrek.
Lp vsem sotrpinkam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nimam motivacije
27.6.2009 21:07:47   
nikita*
Ojla!

No pa je drugi dan, k  sem pridna. Počutim se super in nimam občutka napihnjenosti. Malo imam probleme s sladicami user posted image , vendar bo a ne?

Kako pa poteka vaš boj s kilogrami? Na kakšen način se borite?

Lp


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nimam motivacije
28.6.2009 12:40:09   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: nikita*

Kako pa poteka vaš boj s kilogrami? Na kakšen način se borite?



Oh te kile in borba...mi ne gre...ne vem kaj naj naredim? Kak predlog?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nimam motivacije
28.6.2009 12:57:36   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nikita*

Ojla!

No pa je drugi dan, k  sem pridna. Počutim se super in nimam občutka napihnjenosti. Malo imam probleme s sladicami user posted image , vendar bo a ne?
Kako pa poteka vaš boj s kilogrami? Na kakšen način se borite?

Lp




Seveda bo.Če ne letos,pa drugo poletjeuser posted image
Mene pa trenutno sladice ne premamijo.Me neki čudn želodec boli.

(odgovor članu nikita*)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nimam motivacije
28.6.2009 17:53:41   
nikita*
Oh te kile in borba...mi ne gre...ne vem kaj naj naredim? Kak predlog?


Jaz sem vzela varianto, jej zdravo in moram rečti, da je danes tretji dan in da sem pridna. Tudi sladolet me ni prepričal user posted image user posted image . Pa mal več gibanja. Motivacijo sem dobila z vašo pomočjo, hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image .




_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nimam motivacije
28.6.2009 18:05:40   
Mija79
Ojla, se vam lahko pridruzim,ceprav ze zamujam,ampak sama nimam nikakrsne motivacije za hujsat,imam pa kar nekaj kilogramov prevec,rada bi se jih koncno resila, povejte mi a ima katera od vas, kaksno telovadbo poleg prilagojene prehrane....lep dan se naprejuser posted image

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nimam motivacije
28.6.2009 18:27:39   
nikita*
Pozdravljena mija79, jaz kolesarim v službo in nazaj to je približno 50min vsak dan pa odločam se za steper ( sam ne vem kdaj user posted image user posted image user posted image user posted image ).

Nisem jaz ravno športni tip,....mmmmm sej se vidi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nimam motivacije
28.6.2009 18:41:51   
Mija79
potem pa ti dobro gre,jaz cist posteno nevem, kdaj sem bila nazadnje na kolesu....Sluzbo pa imam predalec,da bi se vozila z kolesom....tako,da kaksen tek po parku bi zmogla ,vsaj upam,glede na to da me je kar nekaj skupajuser posted image .Kaj pa vaje za trebusnjake...

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nimam motivacije
28.6.2009 19:50:43   
nikita*
Bomo videli kako dobro mi gre, ker se s hrano šele začela. Za trebušnjake jaz nisemuser posted image , mi niso po goduuser posted image , tekla bi sam nimam nobene kandidatke, ki bi tekla z mano ( izgovor je doberuser posted image ). Sem se odločila za stepar,pa da vidimo. user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nimam motivacije
28.6.2009 20:01:18   
Anonimen
Dajmo, dajmo,...user posted image user posted image  Nič jamrat ampak vzeti svoje življenje v svoje roke!!
Uspelo vam bo!

(odgovor članu nikita*)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nimam motivacije
28.6.2009 21:30:44   
Mija79
Tocno tako,motivacija je nuja skupaj bomo zmogle,ceprav imam zdajle tako praznino v zelodcu,user posted image pa tudi lacna sem ze,to pa zato ker imam taksen cas se kaksen prigrizek.user posted image moram se znebiti te odvecne mase ,ki jo imam precej v predelu trebuha,da se ne bodo radovedne sosede sprasevale se naprej ce semuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nimam motivacije
28.6.2009 21:35:39   
nikita*
Punce meni ste dale toliko motivacije, me prav zanima koliko časa bo držala ( v načrtu imam, da me drži toliko časa dokler se moji kilogrami ne stopija user posted image ), sem čisto notri padla. Sem si že stepar pripravila. Grem še mal postepat pol pa spatuser posted image .

Mija79, motivacija nam manjka, točno tako. Tudi jaz sem lačnauser posted image ,ker nimam večernih prigrizkov ( sva na istem), bom mal vode popilauser posted image .



< Sporočilo je popravil nikita* -- 28.6.2009 21:41:42 >


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nimam motivacije
28.6.2009 21:41:51   
RAKICA1
ojla punce evo se vam še ena pridruži ki ji manka motivacije da zgubim še par kil
je pa res da sem lansko leto bila pridna in zguubila kar 22kg letos pa bi jih rada še 8kg spravila dol in mi nikakor ne uspe ker kar naprej ni volje in jo ni spravim par kg dol in čez par dni jih dobim nazaj zato se vam pridružim da od jutri bom pridna in z vami malo se držala pa bomo drug tedn videli rezulat
gremo punce vsem nam bo uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nimam motivacije
28.6.2009 22:02:21   
Anonimen
RAKICA1-vsaka čast,da si toliko zgubilauser posted image user posted image user posted image Men še 22 dkg ne gre doluser posted image

Sem pa zdele lačna ko pes ampak grem raj spat kot jestuser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
28.6.2009 22:21:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nimam motivacije
28.6.2009 22:27:32   
Anonimen
za potešitev lakote so lešniki, mandlji, oreščki super,...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nimam motivacije
29.6.2009 20:01:41   
RAKICA1
**** sej ti bo uspelo samo voljo moraš imeti vešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa hvala ti veš sem imela voljo takrat zato sem pa toliko zgubila
hruška debeluška kaj pa če delaš v trgovini kako pa potem to nardišuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nimam motivacije
29.6.2009 20:12:26   
nikita*
Pozdravljene!!

Jaz sem še vedno motivirana user posted image , čeprav me lakota grabi, samo moram vztrajat pa bo, ni vraguser posted image .
Sem še vadbo s steparjem vključila in grem borbam naprotiuser posted image .

k.tja oreščki so res dobri za potešitev lakote, čeprav jo včasih potešim s suhimi marelicam, seveda ne pretiravam.

RAKICA1 res si pridna user posted image user posted image user posted image user posted image

GREMO DALJE Z BORBO IN USPELO NAM BO
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?