|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čakalna doba za HSG
19.7.2009 18:50:28   
anajan
Pri ginekologu sem dobila navodila, da se za HSG naročim 3. dan menstrualnega ciklusa. Zanima me, če imaš preiskavo še isti mesec. Ali je za preiskavo potrebno vzeti bolniško, ali jo opravljajo tudi v popoldanskem času.
Aja, na preiskavo grem v Ljubljano.

Lep dan in hvala za odgovore.


_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čakalna doba za HSG
19.7.2009 19:00:15   
hubi
  Jaz sem imela pregled isti ciklus. Naredijo ti slikanje 10 ali 11 dan cikla. Pokliči takoj, ko boš dobila menstr. Ponavadi jo delajo dop. Je subjektivno boleče, meni so rekli isti dan strogi počitek. Nato sem dobila teden bolniške, drugod ne dobijo nič ali par dni. Jaz sem bila v Kranju.

< Sporočilo je popravil hubi -- 19.7.2009 19:02:03 >

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čakalna doba za HSG
19.7.2009 19:05:51   
anajan
Ali je potrebno v takem primeru oditi do osebnega zdravnika po bolniško že pred preiskavo. Kdo pove koliko bolniške je potrebno?

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čakalna doba za HSG
19.7.2009 21:40:53   
Barbara_L
Koliko bolniške ti priprada, ti pove ginekolog,bolniški list pa napiše osebni zdravnik. Jaz sem imela ful hude bolečine, ampak so takoj po posegu minile. Naslednji dan sem šla v službo, opravljam pa sedeče delo.

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čakalna doba za HSG
19.7.2009 22:35:37   
hubi
K osebnemu zdravniku pokliči in povej, da greš na to preizkavo ter da potrebuješ izvide krvi. To ti bo še sestra po tel povedala, ko se boš prijavljala na poseg.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čakalna doba za HSG
20.7.2009 8:01:33   
mausikaa
v LJ pokličeš ko dobiš user posted image  na vrsti si še isti ciklus, dobiš pa 2 ali 3 dni bolniške

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čakalna doba za HSG
20.7.2009 14:55:35   
anajan
Vsem hvala za koristne odgoore.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?