|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bioresonanca in zdravljenje alergije
30.5.2005 15:03:25   
hana H
Imam 8-letno hčerko, ki je alergična na kravje mleko, beljak, kvas,pršice, pelode.Diagnoza je atopični dermatitis. Zanima me ali ima kdo kake izkušnje z zdravljenjem z bioresonaco. Prosim, da mi pišete o svojih izkušnjah glede rezultatov zdravljenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bioresonanca in zdravljenje alergije
30.5.2005 15:11:12   
Gina
Tukaj smo se o tem pogovarjale, pa malo poglej. Je pa bilo več tem na RR o tem, tako da poskusi še z iskalnikom kaj najti:

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=36796&idk=93

(odgovor članu hana H)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bioresonanca in zdravljenje alergije
7.6.2005 7:28:24   
Baby
:bravo::bravo::bravo:
Zelo dobre izkušnje.
Zelo zelo pomaga.
Kar pogumno pojdite, ne bo vam žal!

(odgovor članu hana H)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bioresonanca in zdravljenje alergije
16.8.2005 13:52:46   
AliNovi
Priporočam, da čimprej obiščeš terapevta, ki se ukvarja z bioresonanco. Ni razvidno, kako je bil ugotovljen dermatitis. Če je bilo to ugotovljeno z rednimi testi (vbodnimi, krvnimi), verjamem, da je že zelo hudo.

Pri nas ti tisti niso pokazali nič (pri enem letu in pol), na testiranju v Atomskih toplicah pa je bila ugotovljena alergija na vse možno. Sprva sem bil skeptičen, ampak po številnih terapijah (12+4) se je stvar zelo izboljšala. Sedaj ni treba več po nobene steroidne kreme, uporabljamo le bepanthen.

Glede na to, kaj bi lahko otrok še jedel zaradi diet, mi ni žal, koliko je to stalo.

Prej ko greš na kontrolni pregled, boljše bo. Na podlagi mojih izkušenj priporočam ambulanto v Atomskih toplicaj in dr. Žagarjevo.

Aleš

(odgovor članu hana H)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bioresonanca in zdravljenje alergije
2.9.2005 11:44:54   
Janeja
Tudi moj sin je imel vse možne alergije. Pred letom in pol sva bila na zdravljenju v Atomskih toplicah (takrat je delal še dr. Medved) in po 10 terapijah je bil Jan brez alergij. Od takrat naprej brez problemov je jajca, pije mleko, uživa v sladoledu,...

Skratka ... bioresonanca deluje! Alergije res izginejo! Definitivno priporočam.

(odgovor članu hana H)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   bioresonanca in zdravljenje alergije
2.9.2005 18:41:31   
ma19teja
AliNovi ali lahko prosim sporočite kontaktno številko za dr. Žagarjevo v Atomskih toplicah. Na internet strani Atomskih toplic oz. term Olimje ne najdem nič o tem.

Hvala!

Lp

(odgovor članu hana H)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   bioresonanca in zdravljenje alergije
15.9.2005 21:00:18   
mkerec
Njena stevilka v MS (od tam se vozi v Atomske) je 02/ 538 16 05.


(odgovor članu hana H)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bioresonanca in zdravljenje alergije
9.10.2005 13:48:36   
lana38
Tudi v Rogaški Slatini je ambulanta za bioresonanco, v hotelu Sava. Tja sem jaz vozila mojega sina na terapije. Alergija pa mu je čisto izginila. Žal mi je za eno leto, ki sem ga izgubila, ker se nisem takoj odločila za to, sem bila malce skeptična. Res pomaga in mi sedaj ni žal.

_____________________________

lana38

(odgovor članu mkerec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bioresonanca in zdravljenje alergije
15.10.2005 1:31:37   
Ropotuljica
A lahko kdo izda, koliko to stane? In koliko terapij je potrebnih?

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bioresonanca in zdravljenje alergije
15.10.2005 11:29:00   
lana38
V Rogaški Slatini stane testiranje 15.000,00 SIT. Terapija pa, če traja 1 uro stane 8.000,00 SIT, pol ure pa 4.000,00 SIT. Nazadnje sem bila tam v mesecu juliju, tako da je možno, da so se sedaj cene dvignile. Plačaš vsako testiranje in vsako terapijo posebaj. Moj sin je potreboval 12 terapij za prehrambene alargene in 4 terapije za pelode. Stvar je vredna svojega denarja in mi sploh ni žal. Stanje se je tako izboljšalo, da sploh več nima nobene dijete. Sicer še gledam, da uživa čim manj konzervansov. Lakho pa je sladkarije in pije napitke, ki jih prej sploh ni smel. Pa tudi srbenje oči in izcedek iz nosu sta popolnoma izginila. Pravi čudež, potem ko je 6 let imel zelo strogo dieto.

_____________________________

lana38

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bioresonanca in zdravljenje alergije
5.3.2008 13:01:16   
hram
Moje vprašanje pa se glasi, Ali ima kdo kake izkušnje na zdravljenje alergij na razna čistila, oziroma kemikalije, ki pač niso izogibne v življenju. Namreč s tem problemon se ubadam že kar 8 let in samo razne tablete in injekcije medrol, ko je že hudo, ne pomagajo. Ali se da to z bioresonanco pozdravit?
Hvala za odgovor.

(odgovor članu hana H)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bioresonanca in zdravljenje alergije
5.3.2008 15:41:47   
Afnica
Nam je delala test npr. za pralne praške. Več različnih sem prinesla s sabo. Pa plenice (pampers, huggies, lidl...vse, ki sem jih našla na trgu...), pa vse otroške kremice, šampončke...Mi imamo še samo zadnje testiranje- koža je sedaj super.
Mislim, da bi vam lahko pomagali, saj so kemikalije, čistila...nekaj kar dejansko pride v stik s kožo, enako kot šamponi recimo.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu hram)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bioresonanca in zdravljenje alergije
5.3.2008 20:13:14   
tatam
Mi smo imeli danes zadnjo terapijo in je ravno prišla ena gospa z alergijo na čistila. Baje ji pomaga!!!

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bioresonanca in zdravljenje alergije
5.3.2008 21:36:20   
nerka
kako pa poteka terapija????

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bioresonanca in zdravljenje alergije
6.3.2008 10:36:02   
tatam
Čist po "domače":z bicom aparati pošiljajo elektromagnetno sevanje v tvoje celice. Celice ,ki reagirajo na alergene se na podlagi tega kao spremenijo in kasneje normalno reagirajo na tiste snovi! Saj mam doma brošuro o tem,pa ko bo več časa bolj podrobno opišem,oz.bolj strokovnouser posted image

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bioresonanca in zdravljenje alergije
6.3.2008 10:40:01   
tatam
Zgleda pa tako,da sediš na fotelju,naslonjen na blazino ,vmes držiš palčke v rokah, pa okoli glave ti namotajo trak,pa na nogo dobiš vmes elektrode...Nič hudega!!!

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bioresonanca in zdravljenje alergije
6.3.2008 15:32:05   
nerka
se pravi za dojencke nic bolecega?

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bioresonanca in zdravljenje alergije
6.3.2008 16:39:58   
Dadi
Tudi pri nas smo se znebili alergij in glivic na pljučih(jih je fasala zaradi antibiotikov) z bioresonanco...Tu pa tam jo še peljemo, da jo pregleda ampak koža na rokah se ji je izboljšala 99% in tudi kašlja je manj in za polovico manj antibiotikov, kot pred zdravljenjem.
Samo zdravljenje je zelo primerno za dojenčke, tako da svetujem obisk.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?