|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mogoče pa M to sploh ni bila....
30.5.2005 20:38:15   
girly
....ampak je bila VK :zmeden2: . namreč, v soboto sem na spodnjih hlačkah zagledala svetlo rdeč flekec krvi. pa sm si mislila, no pa je le končno prišla :hudicek:, po 64 dneh. potem pa je že tisti dan bilo samo še par kapljic. znakov, da bom dobila :hudicek: ni bilo nobenih (običajno me full boli trebuh, križ, mam drisko, itd.)pa sem mislila, ok, se bo že še ulilo. potem včeri tud samo par kapljic, danes pa zjutraj dve kapljici, potem pa nič več :zmeden2: . ponavadi mi :hudicek: traja 5-7 dni in to zelo zelo veliko lije iz mene, kri pa je temnejše barve.

mislite, da je možno, da je bila VK, kljub temu, da mi je M tako zamujala? Jst res upam, da bom končno zagledala :roza:. pa sva ta mesec :sloncek: samo iz užitka in sploh nisva mislila na :duda:.

joj, kok bi bla jst vesela!:bravo: upam, da je bla res VK, kaj pravite?

lep večer :rozica:
girly
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mogoče pa M to sploh ni bila....
30.5.2005 21:40:28   
Gina
Seveda je možno. Nosečnice imajo včasih lahko malo krvavega izcedka, tudi če ni bila VK.A testa pa nisi delala?
Upam, da se ti želja uresniči!:):):)

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mogoče pa M to sploh ni bila....
30.5.2005 21:41:06   
Anonimen
Drzim peste zate, Girly!:miska::miska::miska:

(odgovor članu girly)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   mogoče pa M to sploh ni bila....
30.5.2005 22:31:21   
marrusa

Tudi jaz držim pesti zate :miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mogoče pa M to sploh ni bila....
31.5.2005 6:51:24   
metka11
Dobro jutro.
Čimprej naredi test, pa boš vedela, pri čem si.
Veliko sreče ti želim.:rozica::rozica::rozica:
Lp metka11

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mogoče pa M to sploh ni bila....
31.5.2005 6:57:48   
girly
Hvala vsem za :miska: in lepe želje!

Teste sem valda delala, ampak so bili vedno negativni. Zadnjega sem delala v sredo popoldne, ampak če je bila res VK, potem je bilo takrat itak še prezgodaj, a ne?

Danes tudi ni nič krvi, niti rjave sluzi, nič.Bom počakala do nedelje, potem pa spet poskusla nardit test, takrat naj bi že pokazalo,a ne? :zmeden2:

Lep dan vsem
girly :kuza:

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mogoče pa M to sploh ni bila....
31.5.2005 9:56:38   
Anonimen
Ja, če je bila VK, potem ti bo test verjetno šele čez kakšen teden pokazal, kaj je. Bom držala pesti!!!

(odgovor članu girly)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   mogoče pa M to sploh ni bila....
31.5.2005 10:43:20   
girly
bom nardila test konec tedna al pa začetek naslednjega in vam potem sporočim kako in kaj.

upam, da je bila VK, če pa je bila :hudicek:, naj bo pa taka še naprej :)- (neboleča in zelo malo)

pe vsem držim pesti, da boste čimprej :nosecka:

lep dan (čeprav je zunaj oblačno) vam želim
:kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?