|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mariborska porodnišnica
1.6.2005 18:57:40   
mimica
Javlja se junijka, ki je postala majčica in to en mesec prehitro. Upam, da ne bom predolga, vendar moram opisati in pohvaliti mariborsko porodnišnico.
S svojo človečnostjo, prijaznostjo ter strokovnostjo so mi pustili na moj prvi porod ter bivanje pri njih lepe spomine,predvsem pa so s pravilnimi odločitvami pripomogli k temu, da danes lahko gledam svojega pikeca kako spi. Rada bi se zahvalila dr. Bosiljevi, ki je vodila moj porod ter CR, saj je bila izredno človeška, prijazna ter pri tem ni pozabila na strokovnost. Prav tako je bila zlata vredna VMS Rozemari, ki naju je z možem spremljala v trenutkih negotovosti ter s toplo besedo poskrbela, da sva se počutila, da bo še vse OK.Ljudje, ki delajo na intenzivnem oddelku so bili prav tako čudoviti in poskrbeli so za vsako željo bolnic z nasmehom na obrazu. In želj ni bilo malo. Tudi sestre na oddelku otročnic so bile vedno pripravljene pomagat tako z nasvetom kot z dejanji.
Resnično bi se rada še enkrat zahvalila dr. Bosiljevi, saj sem prepričana, da je s svojo odločitvijo pomagala mojemu pikecu hitro na svet, še več verjetno mu je rešila življenje.
Gledam pikeca kako spi in ne morem verjeti, da je še pred kratkim brcal v meni. Resnično, :duda:postane tvoj svet v trenutku.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mariborska porodnišnica
1.6.2005 19:51:45   
willma
mimica
me veseli, da si imela pozitivno izkušnjo.

lp
willma

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mariborska porodnišnica
1.6.2005 22:27:50   
Blink1
:bravo::bravo: Rozemari je zakon!!! :bravo::bravo:

Čestitke:rozica:

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mariborska porodnišnica
2.6.2005 5:58:19   
Anonimen
Čestitke, mimica! In res me veseli, da si imela dobro izkušnjo v MB porodnišnici! Sem že enkrat napisala, da je dr. Bosiljeva pravi angel, pa iz dneva v dan vidim, da to res drži. Upam, da tudi jaz naletim nanjo, ko pride moj čas.

(odgovor članu mimica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mariborska porodnišnica
2.6.2005 9:07:26   
Willson
Tudi pri meni je bila med porodom Rozemari in je res super babica, ki dela s srcem. In tudi jaz sem se v Mb porodnišnici dobro počutila. LP:kuza:

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mariborska porodnišnica
2.6.2005 12:07:42   
Pi@
Čestitke mimica :bravo: :rozica: in nekaj bi te vprašala. Kak je z obiski v mb? Kolko, kdo in kako hitro po porodu?
Dosti cartanja

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mariborska porodnišnica
2.6.2005 14:47:08   
Blink1
Ola Pia...da ti kar odgovorim.

K meni je moj dragi lahko prišel kadarkoli in ostajal koliko dolgo je hotel, tudi zvečer ali zjutraj. Sorodniki so prišli med obiski, nihče ni kompliciral nad številom.

Kolegica je celo prišla okoli sedmih zvečer, kar mi je najbolj pasalo, ker sva bili sami in sva se lahko malo pomenili.

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mariborska porodnišnica
2.6.2005 20:06:21   
frutka_
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Super za tako pozitivno izkušnjo!

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mariborska porodnišnica
2.6.2005 21:07:16   
Anonimen
meni je prav žal da ko sem rodila nisem šla v Maribor.bi mogoče moj:duda:bil zdrav.Ptuj je za p..m..bi jih trebalo v luft spusti bando in vse tiste,ki so takrat bili v službi,ko sem rodila.

(odgovor članu mimica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mariborska porodnišnica
2.6.2005 21:10:02   
ribica.
Meni pa se zdi,da glede obiskov še kar komplicirajo. Ko sem bla jaz not, so vedno nekaj po strani gledali, če je bil kdo tam izven tistih dveh uric (ene dopoldne in ene popoldne). Še celo s tistim ful bednim signalom, kot na železniški, so oznanjali konec obiskov. Čisto drugače kot v SG, kjer sem čist brez slabe vesti bila na obisku pri kolegici ne da bi se ozirala na uro.

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Mariborska porodnišnica
3.6.2005 12:37:15   
mimica
Pia, z obiski sploh ni bilo problema. Mamica, ki je ležala zraven mene je imela pri sebi non stop fanta, včasih od jutra do večera. Pri viziti moraš zapustiti sobo, drugače pa sploh ni problema.

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Mariborska porodnišnica
3.6.2005 17:48:50   
willma
Alika,
zelo mi je žal, da si imela s Ptujem slabo izkušnjo, vendar ti prav tako nihče ne more zagotoviti, da bi bil tvoj :duda: zdrav, če bi rodila v Mariboru.
Poznam mnogo zgodb, ko jim je iz istega razloga žal, da so šle rodit v Maribor.


lp willma,
ki je šla rodit v Ptuj, zaradi prijaznega osebja in bila zadovoljna

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Mariborska porodnišnica
3.6.2005 20:25:56   
Anonimen
ja Willma to imaš tudi prav.samo pri mojem je bil vzrok,ker na Ptuju nimajo respiratorja in ga niso mogli priklopit takoj.V Mariboru ga pa imajo.vem kako pravijo če nebi bilo čibija pa dabija bi bilo vse drugače.

(odgovor članu mimica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Mariborska porodnišnica
21.6.2005 15:28:13   
lumpy
Mimica:rozica:,
čestitke!!!!:bravo::bravo::bravo::bravo:

Lepo je slišati lepe besede o MB bolnišnici. Sama si namreč že ves čas zelo želim, da bi šla rodit v MB - pa mi moj :love: malo nasprotuje. Imam še čas in upam da ga prepričam.

Lep pozdrav

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Mariborska porodnišnica
21.6.2005 18:19:06   
mika
Najprej čestitke mimici:rozica:

Lumpi, če zupaš mb porodnišnici, pojdi tja rodit. rodila boš ti in ne tvoj :love:. moj :love: je mene peljal 82km v SG, ker me je bilo strah mb porodnišnice. Sicer so prvi idzivi tudi bili kaj kompliciram... Hvala bogu, da gredo stvari tukaj na bolje.

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Mariborska porodnišnica
1.7.2005 0:34:50   
lelaval

12.6. sem tudi jaz občutila PRIJAZNOST IN RESNIČNO STROKOVNOST PRI ORAVLJANJU SVOJEGA DELA TER PRAVILEN ODNOS DO PORODNIC v MB porodnišnici. :bravo::bravo::bravo: Tako je bilo tudi pred 7 leti, ko sem 2. rodila.
Res pa je, da sem pred 8 leti doživela dobesedno slabo izkušnjo, ko sem 1. rojevala :(

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?