|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali me vara?
31.8.2009 22:12:07   
picola1
Lenck, tako kvalitetnega odgovora glede zaupanja, varanja ipd. pa res že dolgo nisem prebrala! user posted image user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ali me vara?
2.9.2009 20:10:04   
nejka7
Hvala vsem za komentarje.
Se strinjam, že to da si je z njo dopisoval je bilo preveč, tako da ... Sicer se še pogovarjava, hodiva na terapijo, nekaj časa bom še počakala, ker se ne mislim čez noč odločit, potem bom pa videla ...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ali me vara?
2.9.2009 22:34:56   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: Abundancija


IZVIRNO SPOROČILO: nejka7

V isti sobi so spali zato, ker so dobili tak apartma, je šel učit za eno tujo smučarsko šolo, pa si ni mogel sam izbirati apartmaja. Sicer pa mi mobija ne skriva, ga vedno lahko pogledam če želim. Mejli pa, ki sta si jih pošiljala niso bili nič posebnega, takšni pač, ki krožijo naokoli, pa tudi do maila imam dostop.
Ne vem ... Mi je pa rekel, da si bo dal narediti izpis klicev, pa da se bom lahko prepričala, da ni nič imel z njo.



zakaj pa potem naslov, ali me vara, če sama v prvem postu namiguješ na to, da sumiš, da te vara, zdaj pa to zanikaš in imaš za vsako njegovo dejanje opravičilo....ja potem pa te ne vara, kaj naj rečem


Abundacija-svaka čast!!!! Če je NE vara je pač ne.


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ali me vara?
4.9.2009 21:07:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejka7

Na kratko bom opisala situacijo, zanima me vaše mnenje.
Moj partner je pred tremi leti naredil tečaj za učitelja smučanja. Letos januarja je šel za en teden učit v Italijo. Skupaj z enim parom, ki sta tudi učitelja in še z dvema dekletoma. Bili so v istem apartmaju, moj partner pa je bil v sobi z dekletoma, sicer na svoji postelji (tako je rekel).
Zdaj pa me zanima sledeče. Pred mesecem dni sva v enemu lokalu slučajno srečala eno od teh deklet (delala je kot natakarica) in vse kar je rekla je bilo zdravo, pa še to sem jaz preslišala. Mi nismo sedli, ampak je najina punčka (2leti) občudovala kužka od ene gostje, ona pa je stala zraven-tiho. Ko samo odšli, sem partnerju rekla, da je čudno (glede na to, da sta dobra kolega, pa mejle si pošiljata), da je bila kar tiho. Ne vem, kot da bi imela slabo vest, tako se je meni zdelo.
Dva dni kasneje pa mi je hotel zatajiti, da ga ona kliče. Mobi je zvonil, pa je prekinu in ga dal v žep. Sem slučajno slišala, pa sem rekla naj mi pokaže mobi. Najprej ni želel, potem pa mi je pokazal in rekel, da ni hotel, da bi se spet kregala zaradi nje. Je bla pa neka nujna zadeva, sem se potem jaz javila.
kaj pravite, a se po nepotrebnem obremenjujem (me je pa pred 4 leti prevaral, ko še nisva imela otroka)?
Hvala za mnenja.



Ni nujno. Kaj vem, sama imam rada, kadar gre za kake določene zadeve, da se pogovorim, ko imam mir, ko nimam nikogar zraven, ker potem povem, zakaj je šlo. In če smo recimo sodelavci v službi, s katerim nimam nič in bi koga srečala in bi bil s familjo, se tud kar ne bi štulila z vzhičenostjo in uletavala v neko družinsko sožitje, če so si čas vzeli zase. Bi že uredila kasneje, ko bi bil čas za takšne stvari. Imam prjatla v pravem pomenu besede, s katerim nisva bila nikdar intimna, pa se tud dostikrat slišiva in mejlavar, kadar je njegov čas namenjen njegovi predragi in če slučajno uletim po telefonu, ko je z njo, mu pustim ta čas in mu ga ne kradem, ker je čas za svoje predrage predragocen. Je pa tako, da njegova predraga ve, da sva prijatelja še iz časov, ko se onadva nista poznala in ji je dal jasno vedeti, da četudi je ona prisotna, se prijateljstvo ne bo razdrlo. Tako pustim sama čas, ko je z njo, ona pa pusti čas, da tudi z menoj mal podebatira. Dokler ji pa on ni razložil, kakšen odnos imava, sta se pa tudi onadva kregala, dokler ni zaropotal, da ona ne bo tista, ki bo uničila pristno prijateljstvo, ki traja že od pamtiveka in pri katerem ni bilo nikdar intime. Stvari je potrebno dorečt, da se vzpostavi zaupanje, potem tud taki dvomi odpadejo.

In kaj je bilo, ko si se ti javila?

(odgovor članu nejka7)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?