|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hladilnik na 12V
9.8.2009 17:45:03   
mala zirafa
Ali je normalno da hlad. torba  na 12V med delovanjem brni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hladilnik na 12V
9.8.2009 19:14:33   
alamar
Of course, če je ventilator noter. Moj nasvet, ki sem ga že večkrat napisal. Pozabite na hladilne torbe in kupite pravi mini hladilnik za 90-100 EUR. Jaz sem imel letos pri +60 v šotoru ledene kocke v pijači.user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hladilnik na 12V
10.8.2009 0:56:44   
mala zirafa
Saj se mi je zdelo.Tole torbo smo kupili 2. roke ima ventilator in bo samo za krajša kampiranja.Drugače imamo namen kupiti ta prav hladilnik, najmanjši seveda.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hladilnik na 12V
10.8.2009 11:12:59   
margot
Mi smo kupili v Merkurju hladilno torbo 12/220v za 60€ in nam je odličnauser posted image .Jaz sem bila full skeptična glede torbe , ko sem brala po forumu , vendar me je mož prepričal , da smo jo kupili . Ker sem bila v dvomih user posted image , sem takoj ,ko smo prišli v kamp najela hladilnik. Drugi dan sem ga odjavila - res ni bil potreben user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hladilnik na 12V
10.8.2009 11:27:45   
Babsi
IZVIRNO SPOROČILO: margot

Mi smo kupili v Merkurju hladilno torbo 12/220v za 60€ in nam je odličnauser posted image .Jaz sem bila full skeptična glede torbe , ko sem brala po forumu , vendar me je mož prepričal , da smo jo kupili . Ker sem bila v dvomih user posted image , sem takoj ,ko smo prišli v kamp najela hladilnik. Drugi dan sem ga odjavila - res ni bil potreben user posted image user posted image


Meni tudi dobro služi. Ne dela glih ledenih kockuser posted image user posted image , ampak pijačo pa hladi na pitno temperaturo. Pa za sire, salame in kar sproti ješ je tud čist OK. Bi jaz tud rajš hladilnik, ampak zavzame več prostora user posted image user posted image

(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hladilnik na 12V
10.8.2009 12:05:41   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Babsi

IZVIRNO SPOROČILO: margot

Mi smo kupili v Merkurju hladilno torbo 12/220v za 60€ in nam je odličnauser posted image .Jaz sem bila full skeptična glede torbe , ko sem brala po forumu , vendar me je mož prepričal , da smo jo kupili . Ker sem bila v dvomih user posted image , sem takoj ,ko smo prišli v kamp najela hladilnik. Drugi dan sem ga odjavila - res ni bil potreben user posted image user posted image


Meni tudi dobro služi. Ne dela glih ledenih kockuser posted image user posted image , ampak pijačo pa hladi na pitno temperaturo. Pa za sire, salame in kar sproti ješ je tud čist OK. Bi jaz tud rajš hladilnik, ampak zavzame več prostora user posted image user posted image

tud mi imamo tako hladilno torbo in je čist dost hladilnik se mi zdi nepotreben polek tega da zavzame več prostora, prostornina ni nič večja...... kock nimamo in jih tudi ne potrebujemouser posted image user posted image user posted image user posted image niti jih ne pogrešamo

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hladilnik na 12V
10.8.2009 14:52:56   
mala zirafa
Pozabla sem omenit da je tudi predelana na 220V.A vaše so tudi tako glasne.Nas skorajda moti to brnenje.user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hladilnik na 12V
10.8.2009 16:01:23   
alamar
Ja saj, če se da ohlajene stvari noter ni problem. Samo to ponavadi pomeni, da moraš potem kupovati v bližnji trgovini, to je v kampu, kjer robo zelo preplačaš. Jaz osebno na Hrvaškem kupujem le v Konzumu. Se zapeljem tudi 10-15km , če je treba in nakupim večjo količino. Pa še tam je večina stvari precej dražjih kot pri nas. Sploh voda in ostale pijače.
Odvisno je tudi od človeka do človeka, kako ohlajeno mu paše. Jaz osebno recimo poleti ne morem piti vode, če ni res zelo ohlajena. Ta, ki ti jo ohladi skrinja meni ni pitna. Poleg tega imam rad tudi kaj svežega mesa za spečt, pa jogurte itd.. to pa ni šans, da pustiš v skrinji, ker se lahko zelo opečeš. Poleg tega ima takle mini hladilnik približno 2x kapaciteto običajne hladilne torbe in lahko zbašeš notri čuda stvari.user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hladilnik na 12V
10.8.2009 16:34:51   
margot
Mala žirafa torba brenči ,ker dela ventilator .Ne vem kako glasna je vaša , ampak v kampu je toliko različnih zvokov (škržati, žabe,zadrge , hihitanje .....) ,da torbe sploh ne slišiš

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hladilnik na 12V
10.8.2009 18:16:48   
mala zirafa
No problem.

(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hladilnik na 12V
10.8.2009 22:47:04   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: alamar

Ja saj, če se da ohlajene stvari noter ni problem. Samo to ponavadi pomeni, da moraš potem kupovati v bližnji trgovini, to je v kampu, kjer robo zelo preplačaš. Jaz osebno na Hrvaškem kupujem le v Konzumu. Se zapeljem tudi 10-15km , če je treba in nakupim večjo količino. Pa še tam je večina stvari precej dražjih kot pri nas. Sploh voda in ostale pijače.
Odvisno je tudi od človeka do človeka, kako ohlajeno mu paše. Jaz osebno recimo poleti ne morem piti vode, če ni res zelo ohlajena. Ta, ki ti jo ohladi skrinja meni ni pitna. Poleg tega imam rad tudi kaj svežega mesa za spečt, pa jogurte itd.. to pa ni šans, da pustiš v skrinji, ker se lahko zelo opečeš. Poleg tega ima takle mini hladilnik približno 2x kapaciteto običajne hladilne torbe in lahko zbašeš notri čuda stvari.user posted image



Ja, pri nas je popolnoma isto. Mi imamo torbo v glavnem zaradi selitev, za predhlajenje pijače in za kakšno sadje.

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hladilnik na 12V
11.8.2009 11:16:14   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Pozabla sem omenit da je tudi predelana na 220V.A vaše so tudi tako glasne.Nas skorajda moti to brnenje.user posted image

ja brni.... to ni nič narobe.....user posted image user posted image user posted image sploh je mičkano moteče ponoči, ko se vse umiri....

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hladilnik na 12V
11.8.2009 17:00:14   
solinar
Tisti, ki vas moti brnenje, malce bolje preglejte in privijte vijake, ki držijo ohišje obeh ventilatorjev. Ravno danes sem imel generalko na hladilniku Campingaz 36litrov (12V in 220V). Očistil sem oba ventilatorja, ohišje ventilatorjev nato pa močno privil vijake in zopet je tih kot nov user posted image  v bistvu ventilatorja sploh ne brnita, temveč stiropor ki je v ohišju.
Drugače sem pa zelo zadovoljen z njim. Imam ga že 7 let, in pijačo in ostale stvari kar fajn ohladi(cca.18 stopinj od zunanje temperature)...verjemite ,da je pivo kar fajn hladen in se lepo orosi ko ga primeš v roko user posted image

user posted image

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hladilnik na 12V
17.8.2009 14:52:41   
mala zirafa
Naš se je kar obnesel.Samo hladne stvari so morale bit not.

(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?