|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varnostna folija za steklo
15.8.2009 15:30:27   
abi
Ker je naš 7 mesečnik začel veselo kobacati, mu moram seveda zagotoviti varno raziskovanje.
V dnevni sobi imam večjo stekleno panoramsko steno, ki jo moram zaščititi z varnostno folijo proti razletavanju stekla.
Imajo ( če sploh) v raznih Bauhaus-ih in Obi-jih dovolj kvalitetno zadevo ali iščem kje drugje '

Hvala.  

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varnostna folija za steklo
15.8.2009 18:40:47   
azik
O kakovost izdelka povprašaj trgovca v trgovini , on bi ti moral , dati določene informacije.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varnostna folija za steklo
15.8.2009 19:44:39   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: azik

O kakovost izdelka povprašaj trgovca v trgovini , on bi ti moral , dati določene informacije.


Saj sem res tako trapasto napisala glavno vprašanje.user posted image
Zanime me predvsem KJE ste kupili folijo.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu azik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varnostna folija za steklo
15.8.2009 20:24:13   
barika
REcinko jo ima ..sem jim pisla mail kako je z odstranjevanjem folije, pa so mi napisali tole, citiram:  "Dimenzije folije so 60 cm x 50 cm. Folija je samolepilna in ko se enkrat prilepi na stekleno površino ni več namenjena odstranjevanju. Ponavadi se po parih dneh močno sprime s steklom in se je sname edino na ta način, da se jo uniči."

drugače sma pa midva kupila za manjše steklene površine v merkurju neko prozorono folijo, zgleda nekako tako, kot folija za ovijanje zvezkov.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?