|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodnišnica Postojna
11.3.2009 9:29:54   
despero
Zanima me ali ste pred kratkim rodile v Postojni. Kako je bilo? Kakšna je kaj gužva, ker se mi zdi, da je letos povsod gužva.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porodnišnica Postojna
23.3.2009 8:31:51   
veronikab
Živijo despero!

Tudi sama nameravam roditi v Postojni. A je res taka gužva? In ali to kaj vpliva na sprejem v porodnišnici? Jaz mislim, da ne.

LP,

veronikab

(odgovor članu despero)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porodnišnica Postojna
23.3.2009 9:28:21   
Tanja_
Ne razumem, kaj je smisel tega vprašanja? In če napišejo punce, da je gužva, boste kaj? Rodile doma? Nakbrž je gužve toliko, kolikor je tistih, ki rojevajo. Kakšen dan malo več, kakšen dan malo manj. Sej pa te ne zavrnejo na vhodu, če imaš popadke. Če pa bi rade brez gužve z nadstandardom, pa pejte samoplačniško rodit.

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porodnišnica Postojna
23.3.2009 13:17:50   
veronikab
Je pa res, da so v Murski Soboti sestrično pred 1 mesecem, cel čas domou pošiljali, ji niso hoteli narediti niti ultrazvnoka, ker so bili prepolni, ona pa že 1 teden čez rok. Opravili so ji le vaginalni pregled, rekli, da ni nič odprta in da naj ne paničari, ker sta baje dve nosečnici kar na hodniku, ker v sobah ni prostora.

Na koncu se je izkazalo, da ji je dneve poprej, preden je ko končno dobila popadke, že skoraj povsem odtekla voda in j otrok bil skoraj na suhem.

No ona in punčka sta ok.

Srečen konec torej.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porodnišnica Postojna
24.3.2009 9:59:46   
anabanana1981
Ja ampak res! rodit bo itak treba pa magar na hodnikuuser posted image

No jaz lohka povem da sem iz Lj pa sm šla rodit v Postojno.Ker sm prvič rodila in  nimam izkušenj od drugje sem bla kr zadovolna,itak pa je treba vzet na znanje predvsem to,da ko prideš tja vrjetn nisi edina nosečka in da se ne more vse osebje  sam teb posvečat-kukr se grdo sliš ampak tko je.Ko sem jaz rojevla je v sosednji sobi bla tud še ena in so pol vn pa not hodil,sam kaj čš tko je.Konc koncev ti je važn sam da dobiš zdravga otročka..ostale stvari itak pozabš.

Zdej u drugo bom šla tud tja,ker mi je fajn da ti otročka mal ponoč popazijo mislim da od 22 do 5 se ne spomnem več.lohk ga maš tud pr seb če hočeš.drgač pa so v vsaki porodnišnci tko plusi k minusi.Pa tud odvisen je od tega na kakšnga človeka naletiš.Če se ti en zamer ne morš krivit za to cele porodnišnce.

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porodnišnica Postojna
24.3.2009 10:20:11   
NinKa
Ti jaz povem kako zgleda v času gužve v PO. Sem rodila prvi teden julija in takrat je bila gužva-verjemi mi.

Tisti ki smo čakali na inducirane porode. Jazs em bla 10 dni čez rok. Smo pač spodaj čakali da je zgoraj bilo kaj frej. Vmes so nas pač spodaj zdravniki pregledovali in dali na CTG skupaj  z tistimi ki so na ginekološkem oddelku.

Zgoraj v pripravljalni sobi je bil rush, babce so skakale ko brezglave korkle, če mene vprašaš. Ampak vse je bilo dost strokovno,...vsaj no. Jaz sem dobila eno babco, ki je prišla iz penzije, ker ni blo druge možnosti in ni niti na CTG znala brat, ampak je delala vse po občutku. Se nisem sekirala, ker saj je bla stara in je že kr nekaj otrok na svet spravila. Imela sem pa tut ful mladega zdravnika, v katerega sem v prvem trenutku dvomila. Ampak ko je prišlo do komplikacij ...CR...so v roku minutke in pol prišli vsi od dr. Pleškotove, do dr. Kristana in 5 minut kasneje so mi "podarili" zdravega otročka.

Tist ta mladi zdravnik se je pa pol kot edini v celih 6 dnevih malo bolj brigal zame. Vsi ostali so bili bolj tok tok. Pa dr. Pleškotova je bila superca. Upoštevala vse moje želje. Od želje po rojstvu v budnem stanju, do nadstandardne sobe...res kapo dol. Ta mladi ko me je pa zašil...po 6 dnevih nisem mela nikakršnih bolečin. Vsaka mu čast.

Aja, glede gužve....jaz sem bila na intenzivni 3 dni, ker ni bilo frej nadstandardne sobe. Ko je bil resen rush so une porodnice ko so rodile vrgli takoj iz porodnih sob na intenzivno nego, ker so le te rabili za nove porode. Drugače pa ni čutit panike. Edino organizacija jih muči. Sestre in babce so na čase res ko zgubljene brezglave korkle, ko nič ne najdejo, ker imajo vse razmetano po vseh sobah.

To je to...drugače pa ...če še enkrat rodim, dvakrat sem že v postojni, grem vsekakor še enkrat tja.

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porodnišnica Postojna
24.3.2009 10:51:33   
Tanja_
Ja pol pa vsa čast, da so kljub taki gneči uspeli obdržat strokovnost in red. Pol pa ne moreš reč da so k brezglave koklje, kdo se pa v taki gneči ne bi vsaj malo izgubil? 

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: porodnišnica Postojna
24.3.2009 14:46:13   
*Mojca*
Ninka zanimivo. Jaz sem tudi hotela nadstandard pa sem šla na normalen oddelek za 1 dan. Ni šans da bi bila na intenzivi, ker so nas po hitrem postopku zaradi gužve pošibali ven user posted image No, jaz sem šla 24 ur po CR, ene pa tudi 12ur po CR.

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: porodnišnica Postojna
24.3.2009 22:19:44   
Leela
No jaz sem bila v taki gužvi, da sem na intenzivni ležala na sredini sobe 2 dni, dobesedno. V sobi, ki je namenjena 4 pacientkam, nas je bilo 7. Nadstandardne sobe ni šans da bi dobil, nisi prišel na vrsto (tazadnja cimra, ki je vprašala je bila 8 po vrsti na čakalni listi). Mislim pa da ne zavrnejo nobene. Jaz zmagam user posted image

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: porodnišnica Postojna
24.3.2009 22:40:46   
piule
jaz sem rodila v PO,dva meseca nazaj in moram povedat da je bilo vse zelo strokovno in super..sploh ni bilo nobene gužve,okoli mene so bile 3 babice k niso meli dela,vse skupaj je zelo strokovno vodila babica Neda ki je super,pomagala pa ji je babica Nataša....jaz mam same pohvale vsi so fajn,zdravniki ,babice .....še bom šla rodit v PO.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: porodnišnica Postojna
25.3.2009 8:34:01   
Dudica1
tud jaz mam same dobre stvari za povedat za P postojna...user posted image ...posebno pa za babico Natašo...svaka ji čast...user posted image ...če se bo dalo grem še enkrat z njo...user posted image

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: porodnišnica Postojna
25.3.2009 13:24:49   
anabanana1981
No zdej je pa dokončno da grem še enkrat rodit v postojno-sm glih vidla da majo še internetni kotičekuser posted image  ja k smo šli prvič rodit je mela naša pikica zlatenco in sva ble 10 dni not-men pa blazen dolgčas...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: porodnišnica Postojna
4.4.2009 12:11:52   
NinKa
Sam tist internet je fulll počasen

Bodi raje v nadstandardni sobi....maš Tv če je dolgčas

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: porodnišnica Postojna
1.7.2009 23:55:26   
Getreal
mene pa nekaj zanima...
recimo brala sem za Šempeter in so zelooo izpostavljali eno babico pa eno sestro na oddelku kako zelo sta nesramni in grobi..v glavnem nič prijetnega za punco, ki je še neizkušena porodnica pri 22..

zej me pa zanima, če ima tudi postojnska porodnišnica kkšne takšne cvetke...user posted image

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: porodnišnica Postojna
2.7.2009 7:17:10   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

mene pa nekaj zanima...
recimo brala sem za Šempeter in so zelooo izpostavljali eno babico pa eno sestro na oddelku kako zelo sta nesramni in grobi..v glavnem nič prijetnega za punco, ki je še neizkušena porodnica pri 22..

zej me pa zanima, če ima tudi postojnska porodnišnica kkšne takšne cvetke...user posted image



povsod so kake take cevtke tudi v PO.
pa leta porodnice niso merilo za izkušenost, jaz sem imela v prvo 32 in sem cvikala in bila neizkušena, v drugo 34 pa še bolj cvikala...

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: porodnišnica Postojna
2.7.2009 8:39:18   
Getreal
no sej nisem nič slabega mislila user posted image
jz sem itak taka oseba da bi cvikala še pri 40tih..prvič je pač prvič..
edino najbrž bi si takrat tudi upala kaj zabrusit nazaj, pri 22 pa dvomim da premoreš tako drznost..
no spet odvisno od posameznice...

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: porodnišnica Postojna
31.7.2009 12:09:04   
Žaži
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

mene pa nekaj zanima...
recimo brala sem za Šempeter in so zelooo izpostavljali eno babico pa eno sestro na oddelku kako zelo sta nesramni in grobi..v glavnem nič prijetnega za punco, ki je še neizkušena porodnica pri 22..

zej me pa zanima, če ima tudi postojnska porodnišnica kkšne takšne cvetke...user posted image



Jaz nisem nobene takšne posebaj opazila, pa sem bila 3 dni spodaj na oddelku in čakala, nato na intenzivni in šest dni na porodnem, pa ni bila nobena nesramna, morda je katera res bolj mila in prijazna in katera druga ima pač malo slab dan, ampak da bi se pa kaj na nas "spravljale" pa ne.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: porodnišnica Postojna
17.8.2009 17:26:18   
Oren
Jaz imam eno vprašanje...malo je izven vsebine. Sama sem iz Ptuja in bi šla rada na Ptuj rodit vendar bo moj dragi v času okoli mojega roka lociran službeno v Postojni. Pa rad   da bi bila takrat pri njegovi mami ki živi blizu Postojne, da se slučajno ne zgodi da ne bi prišel pravočasno in bi zamudil porod. Kaj to lahko greš kamorkoli rodit al kako je to, se moreš kaj naprej zmenit...Mogoče je malo butasto samo res ne vem:)

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: porodnišnica Postojna
17.8.2009 17:41:49   
Nea_teja_
Kje boš rodila je tvoja odločitev ni nujno da rodiš kjer si doma.Tudi jaz naj bi rodila v Postojni sam če bo tm moja g oz se biova zmnili za datum ,ker sem rekla mojmu da če zagledam v sprejemu Kristana se na vratih obrnem in grem drugam.

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: porodnišnica Postojna
17.8.2009 17:43:56   
Anonimen
jst sem 2x v ljubljani. in res! nimam pripomb!!!!
zdaj, tretjic pa imam naroceno v sredo v postojni. in bom seveda sla v PO. me pa res zanima kako bo. samo po mojem kake razlike ni. ce si ti normalna, bojo do tebe enako fer povsod.
glede guzve pa....se mi zdi da je v lj najvecja.

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: porodnišnica Postojna
17.8.2009 17:46:00   
Anonimen
nea tea, jst tudi upam, da ne naletim na kristana. mi tako nekako antipaticno delujeuser posted image vsi ostali so ok! sem upala na jordanovo. samo ona je ob sredah v cerknici ambulantno. zato mi tud ni jasno, zakaj je rekla da v sredo sprozi. sem pa njena pacientka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: porodnišnica Postojna
17.8.2009 20:41:07   
*Mojca*
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

če zagledam v sprejemu Kristana se na vratih obrnem in grem drugam.


Zakaj pa? Jaz sem ga imela lani pri CR in še moj sobni zdravnik je bil in je bil res super. Prijazen, profesionalen in ful pedanten, mogoče preveč user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: porodnišnica Postojna
17.8.2009 22:34:04   
Nea_teja_
Jest sem imela lansko leto ss .Ko sem prišla v Po nisem več krvavela nato me je pregledal in mi tisto železo zabil v nožnico da sem misnla da bom padla dol me poslal domov in reku nej grem naslednji dan do moje zd.ker on neve a je šlo naprej al ne.Celo noč sem krvavela zjutraj komaj prišla do Jordanove,ki pa me je z rešilcem in sireno poslal na ciščenje z pritiskm 80/60.Ko pa sem prišla v Po je bil zopet on in me je pogledu in reku sej sem vedu da iz te moke nebo kruha.Se dobro da nisem bla sposobna nič odreagirati ker drugače nevem kaj bi blo in da bo on to kr zdele sčistu s tem da je prejšni dan 10 min prestavljal uz in trebušnega na vaginalnega.Na srečo se je Jordanova zmenila z dr.Likarjem da me je on ščistil in sem ji hvaležna za vse zato se ji tudi javno zahvaljujem za vse kar je naredila zame in še vedno lepo skrbi. No to je bila moja zgodba z Postojno na kratko

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: porodnišnica Postojna
18.8.2009 8:45:38   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: *Mojca*

IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

če zagledam v sprejemu Kristana se na vratih obrnem in grem drugam.


Zakaj pa? Jaz sem ga imela lani pri CR in še moj sobni zdravnik je bil in je bil res super. Prijazen, profesionalen in ful pedanten, mogoče preveč user posted image



jaz sem ga imela prvič pri urgentnem CR in ko me je G za tem pregledal, je rekel, da že dolgo časa ni videl tako lepega reza, v drugo je bil prisoten v nočni, ko sem se borila s popadki. Nimam pripomb.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: porodnišnica Postojna
23.8.2009 19:55:23   
sunprincess
Mene pa zanima, če ste bile tiste, ki ste imele možnost sobivanja partnerja zadovoljne? Kako to izgleda? Bi se še enkrat odločile za to?

(odgovor članu despero)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?