|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: porodnišnica Postojna
19.3.2011 14:09:23   
Amstaffka
Tudi moja izkušnja s porodnišnico v Postojni je zelo dobra. Rodila sem s carskim rezom, ki je bil planiran. Mož je bil pri porodu prisoten kar mi je pomenilo največ.

Je pa res nekaj. Tako v Postojni kot v katerikoli bolnišnici izveš vse in ti pomagajo če VPRAŠAŠ. Tega sem se naučila pred leti, ko je imel mož prometno nesrečo. Pomagali so mi pri dojenju, pokazali previjanje, handling, dobila sem kar sem rabila, izvedela kar nisem vedela. Samo jezik je treba stegnit.

Uglavnem, če bomo šli še enkrat rodit, gremo definitivno v Postojno.

(odgovor članu biba_leze*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: porodnišnica Postojna
4.8.2011 21:56:34   
peacegirl
Ja, rodila sem marca in je bla kr fullllll gužva... če je vse o.k. po dveh dneh greš že domov. Blo mi je super, babica Jana je spremljala porod in mi je bila res zlata. Tudi na oddelku so ble sestre prijazne, tko da mi je blo o.k.

(odgovor članu despero)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: porodnišnica Postojna
5.8.2011 7:38:58   
nusi
po 2 dneh pomeni - rodiš v ponedeljek in greš v sredo domov?

(odgovor članu peacegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: porodnišnica Postojna
27.10.2011 11:31:46   
pokamoka
hej
Porodnišnica Postojna... na kratko... VSE POHVALE celotnemu osebju (zdravnikom, babcam, sestram, strežnicam...). Tam sem preživela en teden, ker sem imela carski rez. Za naju so skrbeli zelo lepo... tak da so bili najini prvi dnevi veliiiiko lažji in lepši.
Je pa dejstvo... če si prijazen do drugih, so tudi oni do tebe. In kdaj pa kdaj je treba kaj vprašati!!!! Oni ne morejo vedeti, kaj te teži in kaj potrebuješ, če ne rečeš in ne vprašaš... in če to narediš s prijazno besedo, ti bodo oni pomagali brez problemov. Saj je tako povsod...

Jaz sem njim zelo hvaležna, da je bilo tako, kot je bilo (kljub zapletom)... in ko bomo rojevali naslednjič, grem ziher še enkrat v PO.

lep dan

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: porodnišnica Postojna
2.11.2011 14:01:39   
ribica81
Se pridružujem komentarju pokamoke...12.10.2011 sem rodila v Postojni in z vsem osebjem sem bila izredno zadovoljna. Porod je potekal tako kot sem želela, babica Nada se je res trudila in upoštevala moje želje, pravtako so bile prijazne vse sestre na oddelku. VSE POHVALE!

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: porodnišnica Postojna
12.12.2011 16:21:34   
kimica86
Z dragim pa greva ta teden na ogled porodnišnice user posted image Komaj čakam, saj nam bodo pokazali še porodno sobo z banjo, saj se zanimava za porod v vodi.. Takoj bom poročala user posted image

(odgovor članu ribica81)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: porodnišnica Postojna
20.12.2011 9:35:18   
_Ajla_
Bom vesela tvojega prispevka kimica86,
midva bova šla na razgovor v torek ali sredo naslednji teden ali kmalu po novem letu.
Je rekla prijazna babica, da je vse odvisno od gužve :-)

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: porodnišnica Postojna
20.12.2011 13:36:35   
kimica86
No, bila sva na ogledu porodne sobe z banjo in sva bila navdušena user posted image user posted image Tako, da sva se kar odločila za porod v vodi.. Včeraj sem dala še kri na analizo, tako, da v roku 1 tedna dobim po pošti original izvide, katere moram spravit v materinsko knjižico.. Kljub gužvi, ki je bila, nama je glavna babica vse lepo razložila, predala par papirjev za si prebrat in potem sva veselo odpeketala proti domu.. Tako, da upam, da ko pride dan D, bom dobila kašno babico, ki bo fullll prijazna kot je bila ta- ime sem pa pozabila kljub temu, da se je predstavila user posted image

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: porodnišnica Postojna
20.12.2011 14:11:13   
lily32
Glavna babica je Sonja, glavna sestra pa Jana, obe pa sta zelo zelo fajn.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: porodnišnica Postojna
20.12.2011 18:07:41   
kimica86
Ja, ta babica, ki je z nama govorila je bila tašna bolj močna, tako, da upam, da je to ta user posted image
Ma upam, da so vse fajn, tako, da katerokoli bom dobila, da mi bo pomagala po svojih najboljših močeh user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: porodnišnica Postojna
20.12.2011 19:18:35   
nusi
jaz sem imela sonjo premrl - ni močna je prej bolj suha - vsaj takrat je bila, no skratka zlata vredna

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: porodnišnica Postojna
23.12.2011 5:35:54   
_Ajla_
Super novicke,kimica user posted image

Imam pa eno vprasanje...slisala sem za informacijo od prijateljice, ce bi katera komentirala... :-)
Ce se popadki zacnejo po pdp-ju in je plodovnica ze motna/umazana, potem porod v vodi odpade.
Ima katera tako izkusnjo?

Lp, A

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: porodnišnica Postojna
23.12.2011 12:09:56   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: _Ajla_

Super novicke,kimica user posted image

Imam pa eno vprasanje...slisala sem za informacijo od prijateljice, ce bi katera komentirala... :-)
Ce se popadki zacnejo po pdp-ju in je plodovnica ze motna/umazana, potem porod v vodi odpade.
Ima katera tako izkusnjo?

Lp, A


Super, super user posted image
Hmmm, načeloma ja, če je plodovnica motna porod v vodi odpade, vendar to ni pogojeno s tem, da greš čez rok.. Motno plodovnico lahko tudi imaš, 1 teden pred pdp- jem..

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: porodnišnica Postojna
4.1.2012 16:32:37   
puppika22
Pozdravljene punce,

kako ste? jaz ima pdp 25.2. in sem se odločila, da grem roditi v postojno (seveda upava, da nama uspe priti do postojne). Zanima me naslednje glede originalnega potrdila o krvni skupini, namreč jaz ima v mk zapisano samo neko številko, kaj mi svetujete, da vpr ginekologinjo o originalnem potrilu ali zadostuje tale številka?
Pa še nekaj na bolniški sem že skoraj dva meseca zaradi grozečega predčasnega poroda, kar pomeni ležanje in počivanje. Ker želim dobiti ea mi pa ginekologinja odsvetuje vožnjo, do postojne na predavanja, me zanima če mogoče katera ve oz je imela izkušnjo, da je dobila vseeno ea brez obiska predavan?

Lepo se imejteuser posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: porodnišnica Postojna
4.1.2012 18:46:33   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: puppika22

Pozdravljene punce,

kako ste? jaz ima pdp 25.2. in sem se odločila, da grem roditi v postojno (seveda upava, da nama uspe priti do postojne). Zanima me naslednje glede originalnega potrdila o krvni skupini, namreč jaz ima v mk zapisano samo neko številko, kaj mi svetujete, da vpr ginekologinjo o originalnem potrilu ali zadostuje tale številka?
Pa še nekaj na bolniški sem že skoraj dva meseca zaradi grozečega predčasnega poroda, kar pomeni ležanje in počivanje. Ker želim dobiti ea mi pa ginekologinja odsvetuje vožnjo, do postojne na predavanja, me zanima če mogoče katera ve oz je imela izkušnjo, da je dobila vseeno ea brez obiska predavan?

Lepo se imejteuser posted image


Moraš imet original potrdilo o krvni skupini- to bi ti morala že sestra pri G dati.. Tako, da samo številka ne bo zadostovala!!
Odvisno od kod si.. Če imaš več kot pol ure vožnje, ni priporočljivo se voziti do Postojne.. Ne moreš pa nikakor doboto ea brez predavanja.. Ker dobiš pd nos list papirja, kjer se moraš podpisat, da vzameš ea na lastno odgovornost in to moraš prej narediti, ne na dan poroda..

(odgovor članu puppika22)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: porodnišnica Postojna
4.1.2012 20:27:58   
Aleda
Naj nebi dajal EA če nisi bil na predavanju ampak verjetno se da kaj zmenit, najbolje da pokličeš in vprašaš. Kolegica, ki je šla rodila v Postojno je povedala, da bi jo dobila vseeno tudi če ni bila na predavanju ampak se potem ni odločila zanjo.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: porodnišnica Postojna
27.1.2012 11:13:01   
puppika22
Pozdravljene punce!

po dolgem času se spet oglašam, Kimica čestitke za malo zvezdico :) kako ste?
Sva se z ginekologinjo pogovarjali glede originalnega potrdila o krvni skupini, in je pred mano klicala v PO in dovolj številka, žig in njen podpis, mi je pa vseeno dala kopijo. Razložila mi je tudi zakaj mora oz je pametno imeti to potrdilo v mojem kartonu. Tudi glede EA sem se zmenila, da se pogovorimo, ko pridem roditi, da ni problema, če nisem prišla na predavanja, saj sem imela strogo mirovanje, no imam ga še en teden, pol pa malo naokoli.

lepo se imejte

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: porodnišnica Postojna
27.1.2012 12:15:00   
_Ajla_
Super, da si tako dobro rešila zadeve. user posted image

Glede EA so v Postojni zelo odprti, tudi na voljo je 24/7, kar je super v primerjavi z ostalimi porodnišnicami.

Jaz sem generalno sicer kr ok, ampak okretna pa vsak dan manj. Hodim sicer na akupunkturo, za kar sem prepričana, da mi izboljša počutje. Zaenkrat user posted image


(odgovor članu puppika22)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: porodnišnica Postojna
31.1.2012 15:45:21   
kimica86
Vse pohvale za Postojnsko porodnišnico in babico Natašo- the best je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: porodnišnica Postojna
2.2.2012 19:12:48   
biba13
Kimica najprej čestitke za vajino pikico!
Glede na to da si rodila v PO bi te rada nekaj vprašala ker nameravam enkrat ta mesec tudi jaz tam roditi. Zanima me kako je s to njihovo oporečno vodo - a je full smotano, a je treba full pazit, ti pustijo se tuširat itd.? Druga stvar ki me zanima pa je prepoved obiskov zaradi prehladnih obolenj, ki je trenutno v veljavi. A so glede tega full striktni in res pustijo zraven samo partnerja ali te vseeno lahko pride obiskat še kdo drugi in ali je enako strogo tudi če si v nadstandarsni sobi?
Hvala za odgovor in lepo se cartajte :)

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: porodnišnica Postojna
2.2.2012 19:24:23   
_Ajla_
Hej Biba13,
ti bom delno odgovorila na vprašanja in sicer o obiskih. Nam so v MŠ in na razgovoru, ko sva bila z mojim tam rekli, da so obiski strogo samo za partnerje in sinove/hčerke, če so zdravi.
Glede vode se pa strinjam, da zna biti zelo zoprno :-/ Jaz sem si želela poroda v vodi, ampak mislim, da glede na trenutno stanje odpade.
Mogoče se vidiva tam, jaz imam rok 19.2., ma imam občutek, da bo prej user posted image

(odgovor članu biba13)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: porodnišnica Postojna
2.2.2012 20:58:16   
biba13
Jaz imam rok sicer šele konec meseca ampak ker pričakujem dvojčke bo sigurno prej tako da čisto možno da se vidiva user posted image
Tudi jaz se spomnem da so v materinski šoli rekli da so obiski samo za sorojence in partnerja ampak me zanima kako je pol v praksi (vem da v nekaterih porodnišnicah tega pol vseeno ne upoštevajo tako dosledno pa pač malo upam na to da morda tudi tu ne bodo).


(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: porodnišnica Postojna
3.2.2012 13:54:29   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: biba13

Kimica najprej čestitke za vajino pikico!
Glede na to da si rodila v PO bi te rada nekaj vprašala ker nameravam enkrat ta mesec tudi jaz tam roditi. Zanima me kako je s to njihovo oporečno vodo - a je full smotano, a je treba full pazit, ti pustijo se tuširat itd.? Druga stvar ki me zanima pa je prepoved obiskov zaradi prehladnih obolenj, ki je trenutno v veljavi. A so glede tega full striktni in res pustijo zraven samo partnerja ali te vseeno lahko pride obiskat še kdo drugi in ali je enako strogo tudi če si v nadstandarsni sobi?
Hvala za odgovor in lepo se cartajte :)


Hvala za čestitke user posted image
Kar se tiče oporečne vode, je edini problem zaradi pitja.. Drugače ne igra nobene vloge.. Tuširaš se lahko normalno!! Jaz se sicer prvi dan nisem, ker praktično skoraj niti stat na nogah nisem mogla, ker je vse preveč bolelo.. Vstala sem le za it lulat in si zamenjat vložke..
Jaz sem bila v nadstandardni sobi in sem imela normalno obiske (partner, mama, tati, teta, sestrična, svakinja in njen fant).. To so bile osebe, ki so me obiskale.. Načeloma dovolijo tudi drugim, vendar za kratak čas in morajo biti vsi ZDRAVI!! Jaz sem itak vsem že pred porodom povedala, da tisti, ki bo bolan ali kakorkoli nakazoval znake prehlada, naj sploh ne hodi, ker ga bom sama poslala nazaj domov in me sploh ne briga, če se bi kdo užalil, kajti jaz sem rodila in jaz sem še švoh od poroda in jaz skrbim za mojega otroka.. Ker, če bi moj otroček zaradi drugih zbolel, sem jaz ta, ki bi ga morala vozit od pediatra do bolnice, nihče drugi..

(odgovor članu biba13)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: porodnišnica Postojna
15.2.2012 23:29:54   
_Ajla_
No, me le obcutek ni varal. Rodila sem princa z imenom Brin in sicer v ponedeljek 13.2.2012 ob 11:42 user posted image Z ockom sva presrecna in komaj cakava, da greva z malckom domov, saj je mali na Havajih in upam, da bo kmalu bolje:-D

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: porodnišnica Postojna
16.2.2012 14:36:29   
kimica86
A ima zlatenico?? Je pod lučko?? Bošček..

Naša rožica je tudi bila 12 ur pod lučko- pravi solarij user posted image

Upam, da boste čimprej doma in se veselo cartali.. Čestitke user posted image

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?