|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 13:58:56   
dulcinea
Hm... Piše, da sem jaz zadnja napisala sporočilo, pa ga nikjer ni. No bom še enkrat.
Sayuri, jutri grem jazz ookul 8 od doma šele, eno urco rabm do RBC, zdaj ko so Rebrnice hitrjše, pol pa še kar traja odvzem krvi, odvisno od gneče.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 14:40:33   
Menčy

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Hm... Piše, da sem jaz zadnja napisala sporočilo, pa ga nikjer ni. No bom še enkrat.
Sayuri, jutri grem jazz ookul 8 od doma šele, eno urco rabm do RBC, zdaj ko so Rebrnice hitrjše, pol pa še kar traja odvzem krvi, odvisno od gneče.

a ostaneš še kaj dlje, kaj pa v sredo, ob 8.00?bi šlo? user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 14:48:21   
Menčy
PIKICA - LEP POLET V SLUŽBO IN NAJ TI ČIMPREJ MINE...srečno user posted image user posted image user posted image

BILA PRI ZDRAVNIKU IN Dobila eno kremico za rito, je rekla, da je res zlooo vneta user posted image
včeraj pa smo bili v Dolenjskih t. smo se kar nahitro spokali, me je zjutraj klicala sestrična in ob enajstih smo se spokali, bili smo v senhči, vse je potekalo bolj na "izi", šli 2x v vodo, pa malo pojset in kofetkat, skratka, karte ful predrage za takole kopanje, ampak otroci imajo veselje user posted image user posted image
hvalabogu pa pri nas os ni bilo tako veliko kot pri vas SAYURI

SAYURI - BOGICA MALA ZARA, te ose letos so res nadležne, nas so že tud pipikale user posted image , v glavnem da ni kakih hudih reakcij

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 14:49:43   
sayuri
Menčy kaj si zrihtala v ZDju?
Muklla kako je bilo? Tele pikice, ki jih omenjaš...hm...da niso res povezane s cepljenjemuser posted image Ne vem. ZA šesto bolezen je značilno, da je po vročini dan ali dva premora, potem pa bruhnejo ven tele drobne pikice.
dulči hja....potem pa vprašanje, če se vidimo. NAšadva gresta okrog 10h spat.


(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 14:52:57   
sayuri
Menčy zdaj vidim, da si že odgovorila. A  v Dolenjske ste šli? Pride gužva takole zunaj? Smo bili samo 1x s Filipom, ko je bil majhen, pa tud placa za eno brisačo ni bilo.user posted image user posted image Potem smo se pa napol v senci pražili. O cenah vstopnic pa bolje, da ne govorimo, ker služijo na vsakem koraku.user posted image

JAz pa razmišljam, da bi z L&Z oktobra začela hodit v nadaljevalni tečaj plavanja. V Dolenjske Toplice - tako, kot smo na začetnega hodili. Ker je popoldne, bi mi to ful ustrezalo. PA malo greš v svet, malo migat in se sprostit user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 15:51:04   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Menčy


IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Hm... Piše, da sem jaz zadnja napisala sporočilo, pa ga nikjer ni. No bom še enkrat.
Sayuri, jutri grem jazz ookul 8 od doma šele, eno urco rabm do RBC, zdaj ko so Rebrnice hitrjše, pol pa še kar traja odvzem krvi, odvisno od gneče.

a ostaneš še kaj dlje, kaj pa v sredo, ob 8.00?bi šlo? user posted image user posted image


Ja, verjetno ostanem do srede.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 18:57:49   
Menčy

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: Menčy


IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Hm... Piše, da sem jaz zadnja napisala sporočilo, pa ga nikjer ni. No bom še enkrat.
Sayuri, jutri grem jazz ookul 8 od doma šele, eno urco rabm do RBC, zdaj ko so Rebrnice hitrjše, pol pa še kar traja odvzem krvi, odvisno od gneče.

a ostaneš še kaj dlje, kaj pa v sredo, ob 8.00?bi šlo? user posted image user posted image


Ja, verjetno ostanem do srede.

juhuhu user posted image user posted image , pol pa sreda ob 8.30 (k men mal bolj odgovarja), lahko pa se ve zberete že prej ob 8.00 user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 18:59:12   
Menčy

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Menčy zdaj vidim, da si že odgovorila. A  v Dolenjske ste šli? Pride gužva takole zunaj? Smo bili samo 1x s Filipom, ko je bil majhen, pa tud placa za eno brisačo ni bilo.user posted image user posted image Potem smo se pa napol v senci pražili. O cenah vstopnic pa bolje, da ne govorimo, ker služijo na vsakem koraku.user posted image

JAz pa razmišljam, da bi z L&Z oktobra začela hodit v nadaljevalni tečaj plavanja. V Dolenjske Toplice - tako, kot smo na začetnega hodili. Ker je popoldne, bi mi to ful ustrezalo. PA malo greš v svet, malo migat in se sprostit user posted image


bili smo na travici, zraven igral, v senci, bila je gužva, ampak na travi ne, sam okrog bazenov, tak, da je blo uredu, otročki so se igrali, mi pa smo jih opazovali user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 20:28:29   
Anonimen
Dober večer!
Jap, preživela user posted image ! Hvala za vzpodbudne besede. V bistvu nisem imela posebne krize. Lana je bila v vrtcu, Zoja pa tako pridna v varstvu, da je tašča rekla, da bi lahko imela 5 takih Zoj user posted image  Zjutraj spala do 7:15, dopoldansko-popoldansko spanje pa je trajalo 4 ure! Ni pa imela nobene krize, samo stekleničko je zavrnila zjutraj, drugače pa bila nasmejana ves čas.
Služba, Ljubljana, vožnja, parkiranje...bomo kdaj drugič o tem, prav? user posted image  Zjutraj sem se nakofetkala, v službi zelo načvekala, ugotovila oz. dobila potrditev, da sem padla ven iz vsega skupaj.. pozabila vsa gesla..skratka.. user posted image user posted image user posted image  Preživela 6 ur in švrc domov user posted image

Lepo se nakofetkajte, uživajte, pa nič bat za službo, saj ni taka panika user posted image

(odgovor članu Menčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 22:05:31   
Muklla
Oooo, PIKICA, danes sem večkrat pomislila nate.

Mi preživeli prvi dan uvajanja. Nič posebnega, samo zadnjih pet minut je bil jok. Mislim, da ne bo hudega. Jutri jo peljem pred 8 uro, tako da bi hitro skočila na kofi, če bo seveda katera tam. A pride katera v Gola ob 8h?

Bili sva tudi pri zdravniku in res je reakcija na cepivo. Se mi je zdelo. Na to cepivo je menda največ reakcij.

Ekola, to je to. Danes je vsake tri ure spala. Mislim, da hoče nadoknadit za nazaj. Aja, pa tudi noč je prespala. Pa tudi sedaj od 21h spi. Upam, da čim dllje (trkam po glavi).

Pupe, mejte se! Nočko!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 10:43:58   
sayuri
Dan. Kar bolj mirno je tukile, a ne?

L&Z spita. Sta bila v varstvu zjutraj, ker sem imela tolk opravkov po Ribnici user posted image . PA videla sem pikičino Zojo, kako se sprehaja. Se je tko smejala, ko sem jo poklicala. user posted image  So bili celo en cajta skupaj na sprehodu z L&Z. user posted image

KAvica torej jutri? Menčy, dulči, jaz, Muklla - jutri lahko? KAj pa ostale?

< Sporočilo je popravil sayuri -- 18.8.2009 10:44:30 >

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 11:06:47   
Anonimen
Ojla punce

Kako ste? Ste danes kofetkale? No, sej jaz sem pa včeraj pri naši seny.

Ker sem ravno ene slikice limala vam še tu pokažem malo moje Tare:



Na maminem vrtičku:

user posted image


Mali Lošinj:

user posted image

user posted image

Takole sem letos plavala z rokavčki, se potapljala, pila slano vodo, se trmila v mivki, predvsem pa sem uživala:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Zdej pa dol iz neta. Pa pa



(odgovor članu Muklla)
  Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 11:08:01   
smrka
Jest sem pa tok vesela da morm povedat. Ker hujsam, no ta teden ni sla nobena kila dol, celo 300 gramov gor, ampak sem v obsegu okrog trebuha zgubila 5 cm. Kar nemorem verjet. Tok sem veselauser posted image
Zjutraj sem bila na hitri hoji 2 krat po 20 minut, ko sem sla v trgovino... tko bom nadaljevala se 14 dni, potem bom pa itak s kolesom hodila vsak dan na faks.

Uf.. blagor vam nekaterim, ker ste tako suhe in s kilami nimate tezav...

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 11:09:41   
smrka
Nogica ful lepe slikce, sploh pa tista ko se trmi v pesku!!! Lustna Tara!! user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 11:10:38   
sayuri
Oooo smrka, bravo user posted image user posted image user posted image . Ti kar pridno lepo naprej. Te bomo spodbujale in se veselile s tebo user posted image user posted image user posted image

Nogica iiiiiiiiiiiiiiiii, kakšne luštne slikce. Tisto trmljenje v mivki je fenomenalno  user posted image

JAh...evo..sta se že zbudila
user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 11:24:56   
smrka
user posted image Hvala Sayuri

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 11:58:39   
Anonimen
Smrka full te podpiram user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da bo šlo čimprej kaj dol. Jest tud nisem pr ta shuhih, nikol nism bla, čeprav zadnje čase mi je šlo pa 5 kg samih dol, se mi pa tudi nič ne pozna da sem jih zgubila user posted image

Punce a še kateri ZS- ji delajo probleme. Jaz sem mogla dva poslat pa je šlo komaj naprej. Še dobro da sem kopirala ,ker drugače bi šle moje dolge litanije po gobe user posted image

šc, šc net user posted image

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 14:34:23   
sayuri
user posted image user posted image user posted image

user posted image

Poglejte tole http://24ur.com/novice/svet/pricakuje-dvanajstercke.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 14:37:52   
dulcinea
Hej bejbe. Jaz sem v Ribnci. Zjutraj sem mal kri puščala, pol smo pa s Klepetko kofetkale. Jutri pa tud upam, da pridem. Če bom pa zaspala, me pa pokličte. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 14:39:54   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

user posted image user posted image user posted image

user posted image

Poglejte tole http://24ur.com/novice/svet/pricakuje-dvanajstercke.html


Bolno. Kako lahko dovolijo toliko zarodkov vtavit? Jaz bi tega dohtarja zaprla.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 18:09:17   
Menčy

IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Jest sem pa tok vesela da morm povedat. Ker hujsam, no ta teden ni sla nobena kila dol, celo 300 gramov gor, ampak sem v obsegu okrog trebuha zgubila 5 cm. Kar nemorem verjet. Tok sem veselauser posted image
Zjutraj sem bila na hitri hoji 2 krat po 20 minut, ko sem sla v trgovino... tko bom nadaljevala se 14 dni, potem bom pa itak s kolesom hodila vsak dan na faks.

Uf.. blagor vam nekaterim, ker ste tako suhe in s kilami nimate tezav...



ČESTITAM, LE TAKO NAPREJ user posted image user posted image , pridna si, sam še vztrajna bodi user posted image , papa

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 18:11:12   
Menčy

IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Smrka full te podpiram user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da bo šlo čimprej kaj dol. Jest tud nisem pr ta shuhih, nikol nism bla, čeprav zadnje čase mi je šlo pa 5 kg samih dol, se mi pa tudi nič ne pozna da sem jih zgubila user posted image

Punce a še kateri ZS- ji delajo probleme. Jaz sem mogla dva poslat pa je šlo komaj naprej. Še dobro da sem kopirala ,ker drugače bi šle moje dolge litanije po gobe user posted image

šc, šc net user posted image



olala, da se ti ne pozna, zeloo se ti pozna user posted image , sem te zadnjič gledala na pizzi, bila si res postavna in lepo urejena, paša ti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 18:13:08   
Menčy

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

user posted image user posted image user posted image

user posted image

Poglejte tole http://24ur.com/novice/svet/pricakuje-dvanajstercke.html


saj ne vem kaj naj rečem user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 18:15:52   
Menčy

IZVIRNO SPOROČILO: pikica**

Dober večer!
Jap, preživela user posted image ! Hvala za vzpodbudne besede. V bistvu nisem imela posebne krize. Lana je bila v vrtcu, Zoja pa tako pridna v varstvu, da je tašča rekla, da bi lahko imela 5 takih Zoj user posted image  Zjutraj spala do 7:15, dopoldansko-popoldansko spanje pa je trajalo 4 ure! Ni pa imela nobene krize, samo stekleničko je zavrnila zjutraj, drugače pa bila nasmejana ves čas.
Služba, Ljubljana, vožnja, parkiranje...bomo kdaj drugič o tem, prav? user posted image  Zjutraj sem se nakofetkala, v službi zelo načvekala, ugotovila oz. dobila potrditev, da sem padla ven iz vsega skupaj.. pozabila vsa gesla..skratka.. user posted image user posted image user posted image  Preživela 6 ur in švrc domov user posted image

Lepo se nakofetkajte, uživajte, pa nič bat za službo, saj ni taka panika user posted image



no, lepo, da se tije ZOJA TAKO LEPO UPLJELA ŽE PRVI DAN, o vožnji raje ne bi, verjamem, služba pa olala, nič mi ne diši, vse te spremembeuser posted image

torej user posted image za ZOJO in DOBRO VARUŠKO IN user posted image ZA mamico...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
18.8.2009 20:29:43   
Menčy
takole na hitro, dane sbile pri meni moji sodelavki s svojima frockama, vse tri začnemo s službo v torek, tako, da najbrž vam je jasno, da se nam je kar malo kolcalo po tako lepih in sproščenih dnevih, imeli smo se lepo, pripravila sem jim kosilo pa tortico in zabave na travniku za otroke ni manjkalo
TOBIJA je dobil čudovito leseno igračo - krokodilčka , ki se ga vleče in zraven spušča prijeten leseni zvok, tako naravno user posted image
predebatirale smo malo to in ono in že je bila tu pozno popoldne, ko smo se poslovili, čas nam je minil kot bi trenil, tako kot nam ko kofetkamo user posted image
Zarja je na počitnicah pri tašči (šla danes za dva dni) in rekla je da bi tam prespala, ker sta tam tudi njena sestrična in bratranec, no pa da vidimo, do desete ure je še vedno verjetnost , da nas pokličejo user posted image
Tobija user posted image pa že spi ... je bil takoo utrujen...
mene pa čaka še en kup umazane posode in en stroj čiste

papa

se vidimo jutri

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dotik vpliva na dojenčkov genetski zapis
Objemi, poljubčki, nošenje po rokah in nežnost, ki jih starši nudimo svojim dojenčkom, jim ne daje zgolj občutka varnost...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?