|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sluz...
8.6.2005 7:50:42   
Anonimen
Rodila sem pred devetimi meseci.Prav toliko časa imam kar močan rjavkasto-rumen izcedek.
Poleg tega pa mi že kakšne tri mesece teče ven rahlo belkasta sluz.Tega je toliko,da sem prov namočena:ups:,sploh pa zjutraj.
A li je to mogoče kakšno vnetje?Menstruacije še nimam.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   sluz...
8.6.2005 9:36:48   
dory
Mislim,da bi bla za tako vprasanje najbolj primerna G..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   sluz...
8.6.2005 9:41:27   
Anonimen
Sem klicala pa je sestra rekla da naj bi bila šele avgusta naročena,tako da grem k splošnemu po napotnico.Sem pač vprašala,tako kot mnogo drugih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   sluz...
8.6.2005 9:42:50   
dory
Ja sam pri takih zadevah dobis 100 in en odgovor pa se vedno si ne bos na jasnem kaj se dejansko dogaja s tabo...zato pravim,da je bols it po nasvet k osebi,ki se na tako spozna...a ni tko?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   sluz...
8.6.2005 9:49:40   
Anonimen
Saj vem,da bo najbolj točno povedal zdravnik,ampak mogoče je pa katera imela to...
Lahko je zaradi tega,ker še nimam menstruacije,lahko je vnetje,lahko zaradi tega,ker se mi je maternica zelo povesila,lahko sem noseča,....:zmeden:,vem ja 100 diagnoz.
Lahko pa bo katera rekla da ni panike da je ona imela to in je minilo;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   sluz...
8.6.2005 9:52:18   
dory
Sej to ti hocm povedat...namrec sama sem po porodu mela ful ene smotane tezave in sem tle sprasvala kako in kaj...in dobis cudo odgovorov...kaj ces pol...tud ce je katera mela kej podobnega se ne mors na to zanasat,ker je vsako telo razlicno in se tud razlicno odziva na spremembe...zato se mi zdi najbolj pametno,da se glede takih zadev obrnes na G...sej tud k Pusenjaka pr sosed sprasujemo o morebitnih problemih,pa je G ne more podat konkretnih odgovorov,dokler ne pregleda stvari :)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   sluz...
8.6.2005 9:55:28   
Anonimen
Vem ja,ampak je tko fajn slišat:˝mah to ni nč˝
Sem mislila da mi bo po porodu kaj manj zoprno kazat podvozje pa je isti šmorn.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   sluz...
8.6.2005 9:56:49   
dory
hehe podvozje :)..jah zdravje je eno in zdej k mamo male lupcke je tolj bolj pomembno da skrbimo zanj ane :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   sluz...
8.6.2005 10:01:04   
Anonimen
Tako je,ampak jaz vse druge pošiljam k zdravniku in opozarjam naj ga ne hecajo z zdravjem,sama pa odlašam.
Bo že,glavn da smo zdrau;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?