|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj je pri vas nastopila kriza
17.9.2009 21:40:57   
truncus

v partnerskem odnosu (če seveda niste ene izmed srečnic, ki sploh ne vejo, kaj to jeuser posted image )? Zadnje čase sem namreč zasledila že vrsto člankov, kjer raznorazni strokovnjaki ugotavljajo po kolikih letih zakona/partnerske zveze nastopi obdobje krize-se pravi, ko je prve zaljubljenosti konec in se začne realno življenje. Sedaj me pa zanima, kdaj se je to pri vas zgodilo in kaj je botrovalo temu (mogoče preselitev, rojstvo otroka,...)?

Lp


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
17.9.2009 21:51:35   
zmajaz
Midva sva praznovala 8 obletnico (od tega skoraj 3 leta poročena), pa še ni bilo nobene krize (recimo da se ne bi več dni pogovarjala, da bi razmišljala, če sva sploh za skupaj ali ne, ali da bi bila celo tik na tem, da greva narazen ipd. - tega pri nama vsaj zaenkrat še ni bilo) - samo kaki brezvezni manjši prepirčki, ki so čisto normalni. Imava pa zdaj že 2 majhna otročka in to z majhno razliko (20 in 5 mesecev) - pa tudi ta dva nista prinesla nobene krize.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 17.9.2009 21:55:09 >

(odgovor članu truncus)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
17.9.2009 21:56:45   
nadya
Midva sva imela krizo (z začasnim razhodom- 6 mesecev) po približno šestih letih partnerstva.

(odgovor članu truncus)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
17.9.2009 22:08:28   
rija
pri nama so problematične sedmiceuser posted image

no, mogoče pa so vseeno srečne user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu truncus)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
17.9.2009 22:34:52   
Kliki
Po 4letih. Ravno sem v krizi in upam da kmalu mine.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
17.9.2009 22:35:27   
mehurcki
Tudi pri naju je kritična sedmica. Vse izhaja iz tega,da se že dolgo trudiva za drugega otroka, ali pa je ravno obratno.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 0:02:38   
sneguljčica
Torej kaj te zanima, kdaj nastopi kriza ali kdaj se konča zaljubljenost in začne realno življenje? Ker to dvoje ni isto.
Pri nama se je začelo realno življenje, ko sva dobila otroka. Malo pred tem sva se vselila skupaj in prišle so razne obveznosti, potem še otrok. Sva bila ful srečna zaradi tega, ampak ni bilo več isto kot pred tem (saj to je logično, ane).
Krize pa še nisva mela (trkam po lesu, če to pomaga).

(odgovor članu mehurcki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 0:22:02   
mojca345
moje dva starša sta imela krizo, ko sem bila jaz sara 14 let pa ta se ni potem nikoli unesla. kar naprej je butala iz njiju ven, dokler se nista končno ločila. sta pa rabila 10 let da sta prišla do ločitve. zdaj živita vsak v svojem flatu, oče ima ljubico. zdaj smo vsi nekkao tako daleč narazen, da se vidimo ko nam res paše in se imamo zdaj veliko bolje kot smo se imeli. starša pa sta zdaj spet v konatktih, kar pa tudi ni slabo.

kriza.....nerazumevanje pa lahko izbruhne kadarkoli že.... sej na začetku je lepo, potem pa ko se prvi problemi pojavijo, jaz pravim, da se takrat odnos šele v resnici začne. problem naredi trdnejši odnos. pa tudi vdiš človeka kako odreagira, kako se spopada z problemom oz. se ne.

midva imava trenutno veliko težav, ne znotraj odnosa, ampak zunaj z okolico. in ker to kar naprej povroča okolica težave, se potem tudi zarad tega sporečeva, oz bolj kot to, negativna energija, slaba volja....odnos se pili, seveda ap vedno bolj spoznavam negativne plati mojega partnerja....čeprav smo pomoje v večini vsi nagnjeni preje k negativnemu, dbro pa tako radi pozabljamo in odmikamo stran v mislih, kot da ni nič vredno oz. premalo.

saj jaz mislim, da noben odnos z moškim ni za vedno in da mora ženska biti vedno zvesta sama sebi ( kot vsak čovek bi naj bil ), ker to je edina prava pot življenja.... in učenja....seveda pa, se moraš tudi spoznati in to je proces...ki se nikoli pravzaprav ne neha, ker se tudi spreminjaš. jaz odkar sva skupaj, sem veliko bolj pod stresom kot preje, veliko bolj se zavedam stvari okoli sebe in vidim, da se spreminjam, zarad njega. sigurno pa moški oz. odnos ki gre na tvoj račun, ni pravi odnos. in ni vreden časa niti poti. mislim, da stagnirati je isto kot umreti.

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 0:40:39   
rubica
kakšne težave pa z okolico, ne se preveč obremenjevaz z njo vi2 sta za vaju najpomembnejša!!!!!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 6:17:41   
CUKRČEK
Midva sva potočena 7 let, vsega skupaj pa sva 11 let. Pa je bla kaka krizica vmes, vendar sva jo sprot rešla. Nisva čakala,d a bi se tolk nakopičilo, da nse ne bi dalo več rešit.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu truncus)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 6:55:45   
Anonimen
pri nama je bila tudi po 7ih letih. huda in dolga!user posted image
ampak nama je uspelouser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 7:10:31   
blaža
ma niti ni blo panike. Se je pa pri prvem otroku pojavla ena zaradi stresa, neprespanih noči,...

Pa sva si obljubla, da pri drugem ne bo tako, pa je blo spet enako.user posted image No ma sva razumela zakaj je prišlo do tega.

Drugače pa se dobro razumeva in se samo kej za sproti pričkava, ma to ni nobena kriza. Se mava ful rada.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 7:37:02   
FLASK_A
Preselitev, skupaj sva bila cca 3leta.
1.otrok, skupaj sva bila cca 7 let.
Takrat je bilo kar hudo.
Drugač nama pa kar greuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 7:58:20   
truncus
IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica

Torej kaj te zanima, kdaj nastopi kriza ali kdaj se konča zaljubljenost in začne realno življenje? Ker to dvoje ni isto.
Pri nama se je začelo realno življenje, ko sva dobila otroka. Malo pred tem sva se vselila skupaj in prišle so razne obveznosti, potem še otrok. Sva bila ful srečna zaradi tega, ampak ni bilo več isto kot pred tem (saj to je logično, ane).
Krize pa še nisva mela (trkam po lesu, če to pomaga).


Mogoče sem se res malo čudno izrazila, ampak nekako se mi je zdelo, da konec tiste prve vzhičene zaljubljenosti sovpada s prvo manjšo krizo?  Kakorkoli, hvala za odgovoreuser posted image In pa, glede na odgovorjeno, se je kar za bat sedmiceuser posted image

Lep dan

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 8:57:40   
ronja
Pri nama je bila na začetku, čisto na začetku... Prvi dve leti verjetno najbolj gore dole (z najglobljimi dolinami)... V gl. zato, ker se jaz nisem mogla odločit, kaj bi rada, pa ker sem bila mal divjauser posted image . Potem je šlo na boljše. POtem pa mogoče še enkrat preden sva se odločila za otroke, po kakih 5-ih letih mogoče... ko sem se jaz hotela zdivjat in naužžit svobode (ja, spetuser posted image ), non stop v pogonu in nekaj, nonstop akcija, on pa je bolj miren in družinski tip človeka in se mu ni dalo tok žurat, potovat itd... NO, sva malo tega, malo onega, potem sem se pa itak jaz umirila in mi ni bilo več toliko do tega. POtem sva se odločila za otroke in zdaj on pravi, da bi morala takrat še bolj divjat okoli, heheuser posted image . (jaz sem namreč pričakovala, da se ti življenje z malimi otroki čisto ustavi, on pa, da skoraj nič - no, resnica je seveda nekje vmes, kot vednouser posted image ).

< Sporočilo je popravil ronja -- 18.9.2009 8:58:37 >

(odgovor članu truncus)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 9:09:32   
želva
pri nas smo zdaj v krizi,po 6 letih, pa ne toliko zaradi odnosa samega, ampak tako kot je že ena prej napisala: okolica. Pač smo zdaj v takem stanju, da zidamoo in smo se mogli izselit iz stanovanja k tašči v eno sobico, kao za 3 mesece, zdaj je to že pol leta in pol so doma konflikti, ker smo štirje natlačeni na 5 kvadratov, plus tašča je prepametna zame in potem sem jaz skoz sitna zarad nje, on sicer drži z mano, samo sem baje pol sitna še do njega, kar prime se te ta slaba volja. On zida, hodi v službo, zraven ima še s.p., skratka premalo se vidimo in preveč smo preobremenjeni. ČAkam drug mesec, da gremo baje končno na svoje in da zadihamo.

_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 9:17:03   
water lily
Pri nama ni bilo krize, ko sva se skupaj preselila niti prej(preselila sva se po petih letih). Je bla pa kriza po 8ih letih k sva bla skupej, po treh skupnega življenja. Sam sva tud tisto dala skoz in je zdej super. Skupaj sva 13 let. Otrok nimava.
Kar se pa tiče zaljubljenosti, je pa dost prej ratal "resna zveza" in ni blo več tistih "slišm travo rast ipd.". Že po parih letih. Čeprav me še vedno parkrat letno "čist zamede in slišim travo rast"user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 12:31:00   
kajajaka
skupaj sva 8 let, imava 14 mesečno deklico, skupaj živiva kakšnih 5 let. Krize zaenkrat še ni bilo. Raziskave in ankete, ter napovedi letnic, ko naj bi do krize prišlo... so brez pomena, če sta dva odrasla sposobna sproti reševati vsakdanje probleme

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 13:12:37   
moja malenkost
Mene pa zanima kako ste pa rešili krizo, ko je prišla in koliko časa je trajala?

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 13:18:02   
mika
Po raziskavah bi midva morala it letos narazen, ker sva 12 let skupaj od tega poročena 5 let....danes imava obletnicouser posted image

Pa kaka kriza....midva sva rojena drug za drugegauser posted image ....to sicer ne pomeni, da se vsakih toliko časa ne pošljeva v tri user posted image , ampak sva po 5ih min že pobotana. Da bi pa razmišljala  o tem, da bi se razšla, pa ne..trkamuser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 18.9.2009 13:19:57 >

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 13:31:41   
ThinkPink
Pri naju je kriza trenutno (po 5 ih letih, začela se je pri 4ih). No, ampak kriza v smislu, da je že bilo boljše, samo da so zdaj neki vzponi in padci bolj pogosti kot prej. Npr. prva štiri leta je bila krivulja ravna, dvakrat na leto je malo zanihala dol in potem spet strmo navzgor. Od rojstva tamale pa najprej full gor, potem pa pestro dol in gor in dol in gor. Jaz vse pripisujem utrujosti in napetosti, ki jih tamali baucek prinese. Nimava več časa zase, včasih se niti zmeniti nič nimava časa, ker se morava nonstop ukvarjat s tamalo (je pravi levčkek, vedno v središču). Mislim, da se bo sčasoma izboljšalo in upam, da se ne bova preveč odtujila do takrat...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 13:34:44   
ajataja
Menda pravijo da je 7 tista kritična številka,ampak pri nama je 7 srečna saj sva se po 7 letih poročila in sva spet na novo zaljubljena user posted image ,v sedmih letih sva pridelala 3 otročke in hvala bogu še krize ni bilo nikoli.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 13:42:51   
nicimoja
Jst se še zdej ne morem sprijaznist s tem, da me mož niti objet ne more več.... Jst sem namreč po dobrih 9-ih letih partnerstva, 5-ih letih skupnega življenja, 4 leta staremu otročku, gradnji in vsakdanjih obveznostih to še vedno zmožna dat, z veseljem, a kaj. Prčkava se kr skoz nekaj. Tiste prave krize pa, kaj pa vem, mislim da jih je bilo že kr nekaj v zadnjih dveh letih ;) Bo že, manjka mi pogovr z njim, ki ga pa nikakor ne dobim, pogovora namreč user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 16:54:37   
pelin
O Mika, čestitke k obletniciuser posted image ...midva jo imava pa jutri in to  11.user posted image Skupaj pa sva že 17 let.  Saj še nismo tako stari, samo kar kmalu smo začeli...
Hja, krize in krizice...Pri nama je bila vedno največja  takrat, ko sta bila otroka še čisto majhna...Prvič in drugič.Nekako sva kar pozabila drug na drugega, na naju in sva se brezpogojno predajala otrokom.Najino ljubezen s seksom vred sva postavila na stranski tir, ker sva mislila, da bo še za vse čas...Pa bi bilo kmalu prepozno...K sreči sta otroka že nekoliko zrasla in midva sva se tudi nekoliko spametovala, ter spoznala, da s takim površnim odnosom ne prideva nikamor...Sedaj greva že večkrat kam sama ( prej sva povsod vlačila otroke zraven), pa čeprav le v kino. Po dolgem času ko sva šla, se nama je zdelo tako čudno, kot da imava prvi zmenekuser posted image . No, prav zaradi tega bi rada novopečenim staršem zaželela le to : Ne pozabita, da sta bila v začetku le vidva in da imata otroka zato, ker sta se imela tako zelo rada...Vajina medsebojna ljubezen bo zgled tudi vajinim otrokom...

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj je pri vas nastopila kriza
18.9.2009 22:21:55   
norge
Čist neumesno: čestitke mika!!!!user posted image user posted image Midva tudi danes praznujeva 5 obletnico!!!!!

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?