|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sesalec kirby
5.10.2009 14:02:48   
analucija
tašča ga ima seveda jaz si ga seveda nikoli ne bi kupla. ampak pred dobra pol leta si ga je kupla novega in ta hudič tuli kot zmešan, pa še hrešči včasih. enkrat je že bil pregledan in kao da mu ni nič. za mene to ni normalno. še ta star je boljše delal kot nov.
me pa zanima nekaj če ga katera ima in kako so z njim zadovoljni. ali vam je glasnost  ok.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sesalec kirby
5.10.2009 15:01:32   
Isabellabina
Ojojjjjj,jaz sem ga en mesec prodajalauser posted image ,
1.sem mogla dat v aro 300 mark,da sem ga sploh lahko imela za predstavitev strank,
2 .en teden sem hodila na usposabljanje,kako delati z njim
3.težak kot cent............kr neki

Mislim,pa drag ko žafranuser posted image ,sej dela še kar,ampak presneto zelo okoren je,in predno namontiraš vse tiste filtreuser posted image ....Hvala bogu sem pravočasno odnehala,ker stranke niso ble zadovljne in tudi od sesalca do sesalca je bil kakšen ,ki ni delal kot bi moral in potem so ble reklamacije in ah...
No jaz sem ga imela možnost sprobat in mi je BV.Sicer ne vem kakšen je sedaj ta novi....upam ,da je vsaj malo lažji...


Aja pa glasen je res ful....če je pa novejši še boljuser posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil big mamma -- 5.10.2009 15:02:44 >

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sesalec kirby
7.10.2009 9:26:39   
analucija
ja groza s tem sesalcem. tazadnji model tuleč da je kajuser posted image user posted image user posted image user posted image .
težki pa da ne govorimo. ne bi ga imela če ga zastonj dobimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sesalec kirby
7.10.2009 10:54:07   
zmajaz
Jaz sem ga tudi prodajala nekaj mesecev in sem enega celo dobila za nagrado, tako da ga dobro poznam. Moram reči, da je dober globinski sesalec, za sesanje trdih podov ipd. je pa prej podpovprečen kot pa kaj drugega. Teža, okornost in glasnost pa so še samo dodatni minusi. Če je nekdo že pripravljen riskirati precej denarja v sesalec, je definitvno boljša izbira kak Vorwerk - kar se tiče teže, okretnosti, glasnosti, prednosti pri sesanju trdih podov itd. je za moje pojme definitivno precej boljši kot Kirby (ga poznam, ker ga imata moja mama in stara mama) - čeprav so nas na usposabljanju zelo dobro podučili, kako vorwerka diskreditirati v primerjavi s Kirbyem. Je pa vorwerk se mi zdi da tudi nekje pol cenejši od Kirbya. Ti pa pri Kirbyu dobro operejo možgane, da še sam verjameš, da je to oh in sploh sesalec in te naučijo ljudi prepričat, da brez njega skorajda ne morejo živeti. Meni se je najbolj zagabilo to, da so mentorji, ki so šli večkrat s tabo na predstavitve, najbolj forsirali v nakup najbolj ranljive osebe - kake starejše tetike s ful nizko pokojnino, ki so potem morale ne vem koliko let odplačevati obroke za sesalec, ki je itak bil skoraj pretežak zanje, zato sem tudi pustila vse skupaj, ker sem videla, da je to ena nategancija folka - pa da bi kupovali tisti, ki se jim to ne bi nikjer poznalo še ok, so pa večinoma nasrali tiste, ki so si ga ful ful težko privoščili.

V glavnem vse kar lahko rečem je, da Kirby definitvno NI vreden takega denarja. Se pa najdejo tudi ljudje, ki so zelo zadovoljni z njim. Poznam eno tu v bližini, ki ga ima že ful let in je šla zdaj spet novega kupit - pa ni bil pri njej kaki posrednik, ki bi jo spalamudil, ampak je kar sama poklicala na predstavništvo, da bi imela novega.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 7.10.2009 11:01:09 >

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sesalec kirby
26.2.2010 12:01:53   
MissElvira
Živjo,

Da si malo sposodim temo... ima kdo še ta sesalec doma? Pri nas je cimra prinesla od doma, mislim da model 4 ali 5, pa se je strgal gumijasti jermen pri nastavku za globinsko sesanje tepihov. Morda katera ve, kje se da dobiti nadomestnega? Če imajo za te dele tudi tako zasoljene cene, bi morda lahko našli primerno gumico kje v merkurju, obiju ali bauhausu?

Hvala in LP,

E.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sesalec kirby
26.2.2010 12:33:41   
ajsek
Moja mami ga ima. Predrag, pretežek, pa vsaka dodatna zadeva (že vrečke, ne le rezervni deli) te košta pol premoženja.

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sesalec kirby
26.2.2010 12:37:58   
zmajaz
MisElvira - pokliči na Matmar Line LJ (01 5301260) - oni so glavni zastopnik za SLO, pa ti bodo povedali, koliko je cena in ti poslali jermen - men se zdi, da sem dala pred časom manj kot 10 eur za ta jermen, čisto točno se pa ne spomnim.

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sesalec kirby
26.2.2010 15:43:28   
MissElvira
Zmajaz, najlepša hvala. Sem govorila s serviserjem, ki hoče imeti 22€ za menjavo gumice!! Pfffff, kakšen nateg!

E.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sesalec kirby
28.2.2010 19:27:21   
zmajaz
Ah ja - so prebrisani. Pri meni je bil že ravno tu pa mi je pač ponudil še en jermen za rezervo in sem ga vzela, pa je stal manj kot 10 eur. Če ti pa extra to prinese, te pa očitno za več opali. Mene so takrat sami klicali, češ da bi mi brezplačno pogledali sesalec in ga očistili. Pa sem rekla OK - če je brezplačno, pa naj pridejo - samo drugič več ne bodo. Kako čiščenje sesalca! Tiste tri lase je potegni dol s krtače in je to bilo vse od čiščenja - to lahko naredim sama! Jaz naivnica sem mislila, da bodo res temeljito očistili sesalec, ga spolirali ... V resnici pa jim je bila fora samo v tem, da bi še kaj prodali. Najprej mi je hotel na vsak način uturit vrtljivo turbo krtačo - mi je lepo ena dva stola očistil in me hotel prepričati, da jo na vsak način rabim. Stane pa okoli 200 eur, če se prav spomnim - ja pa kaj še - zihr jo bom kupila, ja! Potem mi je rekel, da imam jermen raztegnjen in rabim novega - pa ok, ta je bil manj kot 10 eur in sem ga pač vzela za rezervo. Pa šampon sem vzela za šamponirko, ker sem ga imela še čisto pa malo - to sem pač res rabila. Na vsak način pa mi je hotel prodati še tisti dišeči prašek, ki ga potreseš po tepihu pred sesanjem, da potem diši - videl je, da enega že imam, ker sem ga pač dobila. Tisti prašek je stal prek 20 eur in sem rekla, da ga ne rabim, ker je čisto pretirana cena. "Ja pa ga imate še čisto malo ..." - me je hotel prepričati. Sem rekla, da tega sem itak dobila, da kupila ga pa niti slučajno ne bom za tako ceno. No potem zaključiva, pa da na mizo šampon, jermen in prašek. user posted image Pa gledam debelo in pravim - "sem rekla, da praška, ne bom." Pa mi spet reče: "ja pa če tako lepo diši, pa čisto malo ga še imate ..." Mislim tu mač no - komaj sem ga prepričala, da praška ne bom kupila in pika. Pa tudi vrečke mi je hotel prodati - samo teh mi je že teta iz Amerike prinesla celo goro, tako da sem mu rekla, da lahko še jaz njemu kako prodam, če rabi. user posted image

V glavnem res so prav nadležni. K meni ne bodo hodili več sesalca čistit. user posted image Samo vrečke mi še lahko prinesejo, ko jih bom spet rabila (kar bo čez veliiiiko let, ker s tem sesalcem sesam samo 1 tepih in še zlepa ne bom porabila teh vrečk, ki jih že imam). user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 28.2.2010 19:29:47 >

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Ime za fantka
metuljčica87

Katero vam je najlepše?

Jernej (22%)

Aljaž (46%)

Urban (31%)


Število vseh glasov: 302

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!