|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 193 194 [195]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-6
4.5.2011 20:38:27   
pikapolona2
dajmo dajmo...prebudite se iz pomladnega spanca...dopusti mimo zdej pa akcijaaaaa!

Mi se uvajamo v vrtec...jok in jok.....jah.....tam do dopusta bomo iz ta hude krize a ne?


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Oktobrčki 2006-6
4.5.2011 22:51:11   
frrrr
pikapolona, naj se Ajda hitr uvede... in naj ne bo prehudo!

Brina je imela pa tk na izi norice... se že sušijo. zgleda smo pravi čas začeli s claritine, ni bilo take hude kožne reakcije... smo dali kr koj, ko smo prve tri pikice opazili in vsak dan pred spanjem dobi 2,5 ml. razširile so se ji samo po telesu in rokah, na ritki sem vidla 2 pikici in to je to. nič na obraz, noge. mogoče se je pa poznalo to, da sva bile same in ni bilo tečnih moških user posted image
fanta sta uživala na dopustu... midve pa doma. bomo še kdaj ponovili druženje pol - pol familije, seveda zdravi.
Jaša ima v vrtcu kr pestro. jutri gredo na pohod ob žici. popoldne gremo v botanični vrt, tam imajo organizirano ustvarjalno delavnico. naslednji teden bodo prespali iz četrtka na petek v vrtcu, da sprobajo kako bo šlo na kmetiji. čez dobra 2 tedna pa že gredo na kmetijo.
danes sva šla v šoping novih superg. so stare zdržale glih en mesec, pa imajo spredaj luknje in sva jih kr v trgovini pustila. zdaj smo ga opozorili, da ne more bremzat s špički. je bil z zobnimi ščetkami tudi isti problem, v enem tednu je cvetela. zdaj ima pa že cel mesec isto in je lepa kot nova, čeprav jo pridno uporablja zjutraj in zvečer.

Remy, Lu - kako gre? uživate?

sivkamivka, Maxica - vidve tut še uživata... kdaj se luštno izteče?

moci - Jakob se uvedel v varstvo?

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Oktobrčki 2006-6
5.5.2011 10:50:31   
moci
hej ho,
ja, naš jakob je zdaj ugotovil, da je pri varuški fajn. v torek je spal do pol 4h, potem ga je pa zbudila. zaspal ob pol 12h. skoraj me je kap. ko sem prišla ponj, je maširal po terasi in vpil.
zdaj se prav fajn razumeta.

pikapolona, po mojem bo hitro mimo. poglej, kako je bilo pri nas.

punčke, a se bomo mi še kdaj kaj dobile, tako familijarno? al smo to prerasli al kako?

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Oktobrčki 2006-6
5.5.2011 12:02:34   
pikapolona2
Frrr...ja pri nas je tudi zobna ščetka skotaj tedensko na seznamu......Brina jo žveči in drgne...včasih bi si 5x na dan umivala zobe...sploh zdej ji je tale zobna pasta všeč.

Moci...jst sem za......kakšno soboto dopoldne na kakšnem igrišču...ne prevelikem, da se ne bomo lovili :-)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Oktobrčki 2006-6
6.5.2011 13:07:02   
frrrr
no, pa dejmo... ampak za jutri ne obljubim kaj. nameravamo proti morju skliznit za eno noč. sicer opoldne, a zna bit, da bo gužva dopoldne.
prej so mi pripeljali novega pomivalca. zdaj pa čakam moža, da mi avto pripelje in lahko skočim v službo nujne zadeve postorit.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Oktobrčki 2006-6
7.5.2011 22:07:31   
moci
mi smo šli danes v lj na tek trojk navijat za brata. prihod na cilj smo zgrešili. user posted image

smo bili pa ves dan zunaj in sem prijetno utrujena.
lahko tudi kakšno soboto na igrišču, ja.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Oktobrčki 2006-6
8.5.2011 8:04:30   
Lu
Jutro,

mi smo ok. Pridno rastemo. Širimo se lih ne user posted image Aja, govorim za Mašo.

Zdaj res na polno izkoriščamo tale sonček. Večjedva kolesarita, Maša še vedno večinoma spi in je res dobrovoljček.
evo ena slikca mojih treh žab... user posted image

Drugače se pa pomalem pirpravljam na dm-ov tek.user posted image user posted image user posted image

Danes gremo k tašči na piknik, bomo spet cel dan zunaj in na sončku. I like it.

Vmes smo imeli pri Maji že klopa na glavi... zaenkrat še nobenega fleka. Jutri naj bi bila drugič cepljena za vstop v šolo, samo ne vem... moram opozoriti na to, da ga je imela.

Mali je pa še vedno en šušljavček ( ampak baje imamo še čas ). Če je samo z nami je še kar  priden, kakor je v svoji družbi otrok je nemogoč user posted image user posted image Se samo derem.

Zmenek. Hm.. ja zdaj ste že vse šle na šiht, ne user posted image Meni bi bolj med tednom ustrezalo. user posted image

Zdaj grem pa hitro v stroj vržz cotke. Mater jih je kupe na kupe. Začaran krog.

Pridne bodite.




_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Oktobrčki 2006-6
8.5.2011 9:33:00   
moci
jaz drugače delam do pol 1h, samo jakob spi do trehuser posted image

dm tek? ti si odpiljena, lu. user posted image
jaz sem nekaj sanjala, pa ni šans, da se dovolj dobro pripravim. itak imamo zdaj piknik na tisti danuser posted image

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.5.2011 21:43:42   
frrrr
js sm pa večraj v morju plavala user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Oktobrčki 2006-6
10.5.2011 14:54:21   
piskot
dan.

mi uredu. samo cajta ni nic.

martin hodi na plavanje 2×tedensko. in je cisto navdusen. sam zebe ga pa ko merjasca ko pride ven.

ana je imela ene izpuscaje, to verjetno ze veste. sva bili zdaj na bioresonanci, svinjsko meso in konzervansi. zdaj bo malo diete, potem pa terapija.

sicer smo pa med prazniki uzivali na morju.

moci fajn za tako dobro varusko. a te ure spanja potem posebej placate?

pikapolona upam da je z uvajanjem ze bolje.

frrr a vasi pa ze kar na kmetijo. nasi gredo naslednje leto smucat in to je to. no ce ne bo se to propadlo.

se tale sendvic pokosilam, potem pa po otroke.

FSM!

_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Oktobrčki 2006-6
10.5.2011 22:06:24   
frrrr
kr kmetija ja... jutri imajo priprave in spijo v vrtcu :) morem umitega in sitega dostavit do 19.30 v vrtec s spalko, povštrom in svetilko :) pol grem pa Improvizijo v CD gledat, ker naša oktobrka nastopa :)
morem vse zdaj spakirat... bo kr divje jutri. pridejo pome v službo in gremo direkt na g-rega zabavo... pol pa domov se spravit in v vrtec.


(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Oktobrčki 2006-6
23.5.2011 8:25:13   
psaša
Dan. Nas moram malo dvigniti.
Mi smo OK, dnevi minejo prehitro.
Miha je v eni čudni fazi, kar nekaj tepe, pa se razburi za čist brez veze, skratka čist ven pade. Sem pogruntala, da ga moram takrat full stisnit, lupčkat, cartat in je potem OK.
Lara je čist navihana, skoraj vse pove, vse povsod jo je polno, se ji mora skoz nekaj dogajat.
Mož uživa v novi službi. Prejšni teden naredil še izpit ZUP.

Jaz sem pa včeraj že drugič postala teta user posted image .

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Oktobrčki 2006-6
22.6.2011 20:48:58   
TandJ
Če mogoče katero zanima poslikava otrošklh sobic ali drugih prostorov stanovanja: http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=7956&catid=316

LP

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Oktobrčki 2006-6
3.10.2011 13:37:58   
*Lina*
Pozdravljene drage moje, user posted image

Oktober je tu. To je naš mesec, mesec naših 5-letnikov. Ravno danes praznuje naš prvorojenec, pa sem se spomnila na tale naš forum, naše čase. Vsem vašim oktobrčkom želim lepo praznovanje, verjamem da so že pravi nadebudneži in da se razvijajo v krasne fante in dekleta. user posted image

(odgovor članu TandJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Oktobrčki 2006-6
1.12.2011 23:13:13   
pikapolona2
LINaaaaaa......kje si ti....me smo zdej vse na FB. Sploh ne vem zakaj sem pokukala tukaj....da vidim a so nas že izbrisali ali nas še kdo ohranja...heheuser posted image user posted image aja klele so smajliji.
Evo oktober za nami...zdej je že december ...uf.....in nova praznovanja.
Uživajte...ste še v SLO?

PPPPP

(odgovor članu *Lina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 193 194 [195]
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 193 194 [195]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?