|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 11:08:15   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Jure mi  je padu iz postle... Še dobr da je nizka, me je skor kap. user posted image Zdej se pa počutm zelo dobra mama. user posted image



nc se jezit nase...nas je ze kr ene par takih tuki gor

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 11:12:29   
majana79
Joj, kaj bi jst brez vas user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 11:16:52   
elyy
ei katmat: pri meni je bilo isto res....če v porodnišnici je jedu komi 4 dan,res in sem čist ubupala,in sploh nisem mogla več,tako da sem začela z dodajanjem

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 11:26:46   
elyy
majana: pač zgodil se je,namerno ti že ni padel.....dobro,da se ni poškodoval,al pa kej hujšga da bi blo!

jst mam tudi nekaj stvari za bolho(gugalnik,noter sploh noče biti,mislim še sam se gunca pa vse,pa poje sam noče bit! pa misnla sm prodat voziček,pa kupit za ta denar spomladi sam športni(sam tak res kvaliteten...) zaradi avta ker imam probleme,ko ga sklapjan in dajem v avto.....pa še kej bi se najdlo....
Mislim svojemu malčku želim vse naj,naj kot vsaka mama in mu kupim res vse,pa včasih sploh nepogledam na ceno,potem pa sploh noče tega koristiti....kot igralni center,je biu 5 noter in se je naveličal!

grem koillo delat!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 11:54:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: elyy

majana: pač zgodil se je,namerno ti že ni padel.....dobro,da se ni poškodoval,al pa kej hujšga da bi blo!

jst mam tudi nekaj stvari za bolho(gugalnik,noter sploh noče biti,mislim še sam se gunca pa vse,pa poje sam noče bit! pa misnla sm prodat voziček,pa kupit za ta denar spomladi sam športni(sam tak res kvaliteten...) zaradi avta ker imam probleme,ko ga sklapjan in dajem v avto.....pa še kej bi se najdlo....
Mislim svojemu malčku želim vse naj,naj kot vsaka mama in mu kupim res vse,pa včasih sploh nepogledam na ceno,potem pa sploh noče tega koristiti....kot igralni center,je biu 5 noter in se je naveličal!

grem koillo delat!


glih zarad tega jz ne maram kupovat ne vem kaj drazga, če že kupim kupim rabljeno, al si pa sposodimuser posted image da lahko vrnem

(odgovor članu elyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 11:59:59   
elyy
cveka: sej to imaš,pa prv,sam a veš kako je....prvi otroček...vsak mesec mu kupujem .....pačeprav ima res dosti oblek sem,kar bolana če mu kej nekupim.....
vedno mislim,da je premalo in,da kej rabi!!user posted image    

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 12:04:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: elyy

cveka: sej to imaš,pa prv,sam a veš kako je....prvi otroček...vsak mesec mu kupujem .....pačeprav ima res dosti oblek sem,kar bolana če mu kej nekupim.....
vedno mislim,da je premalo in,da kej rabi!!user posted image    


jz sem isto delala to pr taprvem, sam sem mela HB pametnega moža in mi je rekel, al si raje isposodi ali pa rabljeno kupi ker je BZ dajat ful dnarja za neki k ne veš če bo otrok sploh uporabljal in pol sem si raje sposodila in rabljeno kupovala, tako da mi ni blo žal če mi ni uporabljaluser posted image zdej pr drugemu otroku, pa sploh nič ne kupim, če res ne potrebujem nujno!!!!!! zdaj si cujnce isposodim, opremo pa ceneje kupimuser posted image pa a veš da sem tako mal pršparala in si potem kot cela familija kaj nabavli ali pa šli lahko vsi kam na izlet, lažje kot bi šli drugačeuser posted image

no ampak, imam še vedno vsega preveč sploh pa sem jezna na te user posted image igrače, manj ko jih kupim več jih imauser posted image

(odgovor članu elyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 12:06:28   
petra a
Jaz pa pri ta prvi nisem toliko nakupovala kot zdaj...groza, resnično. zadnjič gledam kaj imam nakupljenega za darila (sem malo prehitevala) in vidim da sem že ful stvari pozabila da sem kupila. moj me bo nekega lepega dne sam v rit sunu.user posted image user posted image

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 12:11:03   
zoja10
hihih jaz sem ji en dan kupla račke za v banjo,... so se mi tolk lepe zdeleuser posted image

sem jih učeri od mojga sllišala da če se mi zdi da lih še tisto nam manjkauser posted image user posted image

ah ja tko je..

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 12:13:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petra a

Jaz pa pri ta prvi nisem toliko nakupovala kot zdaj...groza, resnično. zadnjič gledam kaj imam nakupljenega za darila (sem malo prehitevala) in vidim da sem že ful stvari pozabila da sem kupila. moj me bo nekega lepega dne sam v rit sunu.user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

ja to se je pa za batuser posted image

moj mi je zadnjič reku, ti maš za oblečt celo familijo, fasengo nabav, futr za tamalo in plenice,  vrtec svoj telefon za plačevat, jz bom pa hišne položnice plačuuser posted image user posted image user posted image user posted image   matr pa da si pol ne bi smela kakšno stvar zase prvošt, sm mu kr rekla dokler boš kadil si bom jz enkrat na mesec neki prvošlauser posted image no in zdej mora vsak večer mirkat otroke k grem na aerobiko, k pa bo nehu kadit bom pa tud jz delala to kt on misliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petra a)
  Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 12:14:55   
majuška10
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

jutro,

mi smo imeli tudi pestro noč, ga je spet nekaj zvijalo user posted image Ne vem sicer, od česa, ker nisem nič takega jedla (ok, ričet na rožniku, ampak je blo bolj malo fižola not). Sem ga na koncu kar k sebi v posteljo vzela, pa je še malo zaspal. Pol je bil pa skor tri ure pokonci in prejle končno omagal, čeprav bi moral jest ob 10ih. No, kakor mu paše user posted image

Aja,tiste, ki že dodajate kašice zvečer-kdaj jih daste? Pred kopanjem ali direkt pred dojenjem?


evo, jst sem mu zdej 4 dni kašico uvajala (po par žličk dopoldne), danes pa začnem z obrokom. Meni je rekla patronaža naj mu jo ponudim kot predzadnji obrok, tako da mu jo bom dala tam okrog 6h zvečer. Dopoldne mu pa dajem zelenjavo alpa sadje (pretlačeno ali kot sokec)

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 12:16:58   
Leela
jaz sem tud rekla, da se moram ustavt. Mi je pa dost stvari pršlo prav od tavelzga. potem bom pa najbrž pošenkala naprej, ker s prodajo se mi ne da ukvarjat. Razen voziček bi prodala pa kupla eno lahko marelo. Ampak to šele spomladi.

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 12:20:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

jaz sem tud rekla, da se moram ustavt. Mi je pa dost stvari pršlo prav od tavelzga. potem bom pa najbrž pošenkala naprej, ker s prodajo se mi ne da ukvarjat. Razen voziček bi prodala pa kupla eno lahko marelo. Ampak to šele spomladi.


jz sem do zdaj skoraj vse pošenkala naprej, sem šla na WWW.PODARIM.SI in sem podarila, ker se meni tud ne da s prodajo ukvarjat in tud dost ljudi je v SLO k imajo manj kot jaz

(odgovor članu Leela)
  Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 12:42:45   
Anonimen
kaj a vse kuhate kosilo

jz sem si že pripravla

bomo danes jedli pomfri, ocvrte ribje fileje in zeleno solatouser posted image zvečer pa na aerobiko, tako da bom vse pokrla kar sem in bom danes pojedlauser posted image no ja sej pojedla bom samo še kosilo in konec s hranouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 13:28:54   
zoja10
a je kakšen otroček k še ne kaže zanimanja za GH?
Naša Taja več kot 4 žličke in še to sploh ne polne sploh ne poje se kr afna pa ven pluva in se proč obrača,..
Pa sm poskusla že vse kar naj bi  blo za začetek...
kakšen predlog?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 13:29:03   
Anonimen
uff,.. sem nas morala prav poiskati... danes zatišje?

nisem vas uspela nič brati,... zdajle imam zatišje (Oskar se igra, Urban veselo brca traktor in vriska z zadovoljnim obrazkom...) malo prej sem imela živčni izpad potem pa sta fanta videla, da je treba mamici dati malo miru...

smo bili zunaj 2 uri... ker se mi je zdelo, da se mi bi zmešalo, če bi bila ves dan v stanovanju, zunaj pa prekrasen dan. pa še Oskarju je vročina izzvenela... upam, da se ne pojavi več.
smo šli do tržnice, tam smo kupili sadje, pa kisla repa mi je zaguštala... sem šla še po pečenico = če mi bo uspelo, bo to danes moje kosilo. njami! diši mi v spominu, upam, da se mi kaj ne zažgeuser posted image . pa z Oskarjem sva šla na en čaj, ker je Urban pridno spal v vozku...
ampak očitno smo bili malo predolgo, ko smo prišli domov, je nastala cela norišnica!

upam, da je z vami vse ok... izkoristite ta lep dan!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 13:36:43   
petrazg
K.tja... a greva dons na en pir? user posted image Jaz sem že cel dan čudna do amena, hb je Luka priden... Imam občutek, da dons ne sme nobeden nič narobe rečit... Kdaj bo tega dneva konec?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 13:45:07   
lake
Jst tud pir. user posted image

Sm šla dons Taji končno osebno delat, pa moji nečakinji darilo, oz darilca kupt za dobrodošlico, pol sm se pa spravla neji pospravlat, pa sm obupala, ker se mi je zdel da sam še bolj razmetavam user posted image

Taja dejansko ne mara sadja, dons sm ji dala kupljeno kašico banane pa marelce, pa je glih tko ven spljuvala, zelenjavo pa kr golta, včeri mi je skor pol kolerabe pojedla.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 14:45:18   
majana79
lake, ti maš pa res pridnega otroka user posted image a veš kolk jih zelenjave ne mara

Midva sva pa iz mesta, sva šla po mleko za očita na tržnico, po kruh pa na pošto, ker bumbar poštar ne zna pridet gor in pol pošiljke prenaša sem pa tja...

Jure je pa zgleda ok, se obnaša normalno. Sem mu pa prej spet skor neki na glavo spustila. Jao, dons mora bit res čuden dan. Se mi zdi da pritisk pada, ker mi v peči slabo gori.

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 14:45:36   
majana79
Aja, jst bi tut pir user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 15:20:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Aja, jst bi tut pir user posted image



jaz tud, jaz tud, jaz tud........user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 15:22:37   
majana79
Ej punce, a nam danes uspe pridet do 5. dela? user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 15:28:51   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Aja, jst bi tut pir user posted image



jaz tud, jaz tud, jaz tud........user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz tuuuuud user posted image
pa naslednji teden sem spet sama... laverja pa še kar nimam user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 15:33:35   
majana79
Ja to kar kliče po srečanju s pirom user posted image  user posted image

Ej ledenka, a veš da se mi je danes zdelo da sem videla Maksija, samo ne s tabo. user posted image Ampak sem potem gledala voziček pa je bil moder...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 15:34:17   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

a je kakšen otroček k še ne kaže zanimanja za GH?
Naša Taja več kot 4 žličke in še to sploh ne polne sploh ne poje se kr afna pa ven pluva in se proč obrača,..
Pa sm poskusla že vse kar naj bi  blo za začetek...
kakšen predlog?



http://www.milupa.si/mzk_riz.htm

A si probala s tem? je dobra. jaz sem s tem pri Lukatu začela. Sicer je pa par žličk čist ok, samo vztrajaj.
So pa obdobja, ko imajo dojenčki rajš zelenjavo in sadja ne marajo, čez par mesecev je pa obratno.


(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...
Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?