|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamuja 52 dni
13.6.2005 15:08:47   
soncka
Pozdravljene,
eko, prvič z vami:) No, prvič vam pišem, berem pa vas res že nekaj časa. Opogumila sem se, da vas poprosim za mnenje saj vidim, da imate vse že kar nekaj izkušenj na tem področju.
Midva sva začela delat na :duda: enkrat marca. Pripravljena sem na to, da ne gre s prve. Moti me moja neredna :hudicek: Nikoli ni bila kaj prida redna, po marcu pa sploh ne. Marca sem jo čakala 39 dni, sedaj pa je tu že 52 dan, nje pa še od nikoder. Pred par dnevi sem naredila CB, ki je bil negativen. Tudi drugače se ne počutim noseča, prej ravno nasprotno, znanki za prihod M so tu že 14 dni. A menite da je možno, da vseeno kaj je oz. kako si ve razlagate te zamude? Seveda bi rada čimprej delala naprej na tem...:) Dejte mi kej svetovat prosim. Hvala, hvala vnaprej!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zamuja 52 dni
13.6.2005 15:13:49   
saša24
pozdravljena!

js ti predlagam, da obiščeš ginekologa, ker sem tudi sama imela zelo neredne menstruacije, koi so mi zamujale tudi po več mesecev. zdaj se zdravim v ambulanti za neplodnost od lani in iz lastnih iskušenj ti povem, da če bi to prej vedela bi šla že takrat k ginekologu.


js ti želim, da čimprej zagledaš :modri::roza:


sasa24

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zamuja 52 dni
13.6.2005 15:13:54   
Skorpija
Tudi jaz imam isti problem kot ti - od zadnje M je preteklo že 65 dni in o njen ni ne duha ne sluha, testi so bili negativni. Čeprav jaz kar odlašam ti svetujem, da greš dat kri, da boš vedela na čem si, ker testi niso nujno 100%. Moja G mi je rekla, da tolerira 90dnevni ciklus kot normalni, če pa po tem času ne boš dobila M, se pa nujno pojdi pokazat svoji G - tudi jaz se bom šla če bo do tega prišlo...

Vso srečo, naj se ti čimprej umiri in ne pozabi - psiha tukaj dosti skvačka, zato čimbolj mirno!:rozica:

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zamuja 52 dni
13.6.2005 15:26:16   
Mijavček
Oj,

tudi jaz bi ti svetovala da pojdi do G. neredne M so znak nerednih ovulacij, motenj v hormonih itd.
Se da pa vglavnem vse poštimat, tako da nič panike.
Srečno!

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zamuja 52 dni
14.6.2005 7:42:51   
soncka
Punce,
naj hvala za nasvete. Bom kar upoštevala. Lep dan:rozica:

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?