|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mastni lasje
28.10.2009 8:15:22   
witch
S čim si pomagate proti mastnim lasem? Sama imam ful tanke, mehke, brez volumn lase. Potem pa se mi naslednji dan po umivanju ful zmastijo. In znorim, ko si jih moram vsak dan umivati. Pa še grozno zgledam - si predstavljate izgleda da imam ful malo las na glavi pa še ti so "polizani". Začela sem si dajati gor ful pene za lase in so kakšen dan dlje "dobri" se ne zmastijo tak fejst. Ampak mislim, da bom lase totalno uničila, če si bom tedensko 3 - 4x umivala, dala gor peno in sušila s fenom. user posted image
Ne vem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mastni lasje
28.10.2009 8:24:37   
melanija
Jaz sem si ravno iz tega razloga naredila pramene. Tako da si lase perem 2x na teden, pramene pa delam na 2 meseca.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mastni lasje
28.10.2009 8:31:50   
anitka7
otroški puder osuši lasišče....mal si ga gor po glavi posujin se počesi,da ne bo zgledal kot da maš moko na glavi user posted image sicer ne vem kako je na temnih laseh, če se kaj vidi...na svetlih se ne


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mastni lasje
28.10.2009 9:26:02   
Petka09
No, jaz imam tanke, ravne lase. Pa se mi tudi mastijo oz. so se mi ful mastili, ko sem uporabljala tiste bolj močne šampone alla Fructis, Pantene....
Pol sem presedlala na kake bolj mile šampone za otroke al pa kaj... Pa so se mi preveč sušili, komaj sem jih razčesala po pranju, neki čudni so bli. No, zdaj pa uporabljam Kiss šampon (zelena pakunga) iz Špara in glej čudo user posted image : ne mastijo se več oz. imam ene tri dni mir in se šele potem začnejo. No, meni je ta šampon super.
Je pa kar hudič dokler najdeš pravega, ker eni delajo prhljaj, drugi nardijo grd volumen in čudne lase, tretji še bolj mastijo....

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mastni lasje
29.10.2009 9:54:00   
markle
jaz sem imela grozno mastne lase...oz. jih še vedno imam...vendar imam sistem...zvečer preden grem spat si jih dobro napudram z otroškim pudrom...sem pač bela v glavo...ker se lasje najbolj mastijo med spanjem...vsa ta maščoba popivna puder in zjutraj je vse ok...je pa res, da takoj ko dvignem glavo (dokler je še topla) rahlo stresem glavo in grem z rokami čez lase....res deluje...glavo perem 2 x do max 3x na teden, prej sem jo vsak dan...če je pa huda panika uporabim sprej za suho pranje las....puder pa ne pomaga če so lasje že mastni....

upam, da sem kateri pomagala....saj se s tem ukvarjam že od 14. leta....pa še to sem blond in imam zelo tanke laske...ampak s tem sistemom je situacija občutno boljša...

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mastni lasje
29.10.2009 16:55:38   
witch
Hvala za odgovore user posted image jaz sem huh ene 10 let uporabljala otroške šampone in me je ful glava srbela. Sem prešaltala na druge, zdaj pa eksperimentiram pa ne pomaga nič user posted image
Še danes ali jutri sprobam puder. Hmm ampak imam temne (skoraj) črne lase. Upam, da bo ok, da nebom cela bela okrog hodila.
markle - a to si posipaš puder po glavi, malo vmasiraš v lasišče in greš spat? (a pol povšer ni preveč bel?) sploh si ne predstavljam kak to narediti user posted image upam, da mi bo uspelo in da bo boljše user posted image

(odgovor članu markle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mastni lasje
1.11.2009 22:52:25   
scubadiver
witch lepo prosim nujno poročaj. Jaz imam tudi ful mastne lase in čisto nič mi ne pomaga, tega pa še nisem probala, imam pa tudi temne lase user posted image
Upam da je ratalo!


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mastni lasje
2.11.2009 8:30:09   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: melanija
Jaz sem si ravno iz tega razloga naredila pramene. Tako da si lase perem 2x na teden, pramene pa delam na 2 meseca.


evo mene, mučenico. jaz iz istega razloga delam pramene - nič drugega ni tako učinkovito.
otroški šamponi preveč zafecljajo moje lase, mastni so pa naslednji dan in je vse skupaj še bolj grozno (ok, mogoče bi bil edini v redu šampon od mustele, samo je drag ko user posted image ..). puder; probala 1x in nikoli več - tega vraga za boga nisem mogla čist ven ščesat in potem si grem tud lahko umit lase.

do sedaj sem ugotovila eno stvar, ok 2 user posted image
1. prameni in 2. dober conditioner. oba sta ključna. in laki odpadejo (to masti ko svinja). imam pa super gel, ki ne masti in je zakon - manipulator od tigija. zgleda in diši kot čigumi in ko ga naneseš je močan, samo lasje so razćesljivi in to mi je res zakon user posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mastni lasje
2.11.2009 10:48:30   
Oceania
Pri meni pomagajo prameni in šampon od Martisa (kopriva in vodna kreša).

< Sporočilo je popravil Lady Birdkiller -- 2.11.2009 10:49:36 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mastni lasje
6.11.2009 23:13:47   
Meggi
S tem sem se jaz ukvarjala zadnjih 15 let5 menda. Plus tega sn v paketu imela še prhljaj. Rešitev zame; VICHY- proti mastnim za lasišče s prhljajem. Tak zelena škatla je. So ga pred kakim mescem imeli v lekarnah v akciji 1+1 gratis. Res stane 10€, sam meni res edino ta pomaga. Ko grem na striženje ali ko se barvam  si operem lase z drugim se že pozna. Probaj!

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Spolni odnosi
binyy

Koliko časa traja vaš spolni odnos s partnerjem?

od 30 do 60 min (93%)

od 60 do 90 min (4%)

od 90 do 120 min (2%)

več kot 120 min (1%)


Število vseh glasov: 295

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!