|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Riževi kosmiči
14.6.2005 21:37:53   
atinav
Zanima me koliko (približno) žličk naj dam Hippove riževe kosmiče v 130 ml mleka in da bo še vedno lahko jedel po flaški in da ne bo preveč redko in seveda ne preveč gosto...imam pa Aventov cuclej 1,2,3...no upam da veste katerega mislim.
Hvala lepa!
papa:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Riževi kosmiči
14.6.2005 22:40:33   
total
Jaz dam po občutko,rajši manj ker se hitro zgosne,probaj,tak da bo lepo teklo čez cucelj:)

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Riževi kosmiči
15.6.2005 7:05:59   
ditkaaida
Oprosti, ker bom vprašala:
Kam se ti mudi s temi umetnimi kašicami?

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Riževi kosmiči
15.6.2005 7:15:58   
ZARA
Tud mene to zanima...a ni najlepše ko mu samo pripravljaš mleko??
Če mene vprašaš, je res še prezgodaj...
lp

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Riževi kosmiči
15.6.2005 7:30:52   
ditkaaida
Pa še to bi vprašala: ali se dojita?

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Riževi kosmiči
15.6.2005 8:20:47   
Anonimen
Jaz ti jih ne bom napela zaradi dojenja, ker vem, da če imaš mleko, dojiš. Če ga pa nimaš, nisi sama kriva.
Bi ti pa res svetovala, da še kar nekaj časa otroku ne daš ničesar drugega razen mleka, ker nima potrebe po kašici. Pregosta hrana prehitro s premalo tekočine lahko naredi veliko škode ledvicam.
Ko bo čas za gostitev mleka, pa lahko v cca. 130ml daš cca. tretjino merice (kar tiste od mleka) kosmičev Hippa, ti precej zgostijo. Če uporabljaš Milupine, pa okoli polovice merice.
Mi smo riževo kašico začeli dodajati okoli 4. meseca, ampak ne zaradi tega, da bi dodajali, ampak zato, ker je če ne veliko polival. Tako pa je kašica mleko nekoliko zgostila in vsebina je ostala v želodčku.
Če nimate teh problemov, se res nikamor ne mudi. Z vsem počakaj do 6. meseca.

(odgovor članu atinav)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Riževi kosmiči
15.6.2005 14:54:26   
atinav
Ja sem kar pričakovala da me boste napadle kam se mi mudi...jaz pravim vsak po svojem občutku naredi kar misli da je prav a ne;).
ditkaaida: ja dojim samo še enkrat do dvakrat in to samo zjutraj, ko napol še spi...ker moj mali ne mara joškice:grrr:. Tako da si kar pumpam mleko in dobi po flaški.
lep dan vsem skupaj!

papa:)

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Riževi kosmiči
15.6.2005 18:19:06   
ZARA
Atinav,nihče te ne napada...samo res se mi zdi prezgodaj,ampak vsak po svojem občutku in nimam namena ti vsiljevat moje mnenje...si pač vprašala in jaz sem napisala...
LP

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Riževi kosmiči
15.6.2005 19:15:29   
ditkaaida
:rozica:Res škoda da ne mara joškice. S pumpanjem imaš dodatno delo pa še prijetno verjetno ni.
Midva sva se prvih šest tednov dojila čez nastavek, ker ni znal prijet ( prsi so ble tako polne mleka ) bradavice. Potem smo pa nekajkrat probal brez nastavka in je šlo.:)
Kaj pa če poskusiš z nastavkom ( čeprav že mate svoj ritual) , ker potem samo nastavke ( dva sta v škatlici, kupiš v lekarni , okol 2000 sit, niso poceni ampak - nič razpokanih bradavic je pa tudi fajn) nosite s sabo.:bravo:
Oprosti če sem vsiljiva z nasvetom, ampak res je zakon okol hodit pa ne rabiš drugega zraven kot mamija, atija, otroka.
Lepo se imejte:sloncek:

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Riževi kosmiči
15.6.2005 23:54:01   
Seven*
Svetovala bi ti tocno to kar ostale. Pocakaj se malo z taksno hrano. Poskusaj cimvec dojiti. Vec bos dojila, vec bo mleka. Splaca se potruditi..

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Riževi kosmiči
16.6.2005 15:28:09   
babylove
Jaz bi dala max 2 jušni žlici. Kosmiči se lahko dodajajo od 4. meseca dalje, nič ni prehitro. Naš jih je začel papat s 4 meseci za večerjo, ker ga je gostejše mleko bolj nasitilo in je dalje spančkal.

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Riževi kosmiči
16.6.2005 15:35:19   
Mina1
Se podpišem pod BL, jaz bom tudi poskusila tole zadevico, ker naš več ali manj štrajka pri adaptiranem mleku. Mi je danes tako svetovala tudi patronažna. V soboto pa bo piškotek star 4 mesece in tako.

Če je problem v adaptiranem mleku, svetujejo pediatri uvajanje goste hrane že po tretjem mesecu, tako da...

pa-pa Mina1

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Riževi kosmiči
16.6.2005 15:40:42   
babylove
Mina1, do 1. leta starosti naj bi otrok zaužil vsaj 500ml mleka dnevno; čistega ali vsebovanega v drugi hrani. Pri 4 mesecih pa mu mora biti mleko še zmeraj glavno živilo.

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Riževi kosmiči
16.6.2005 15:54:07   
Mina1
BL: seveda, do četrtega meseca samo mlekec, dojenje ali adaptirano.

Po četrtem pa lahko dva obrokca zamenjaš z recimo eno od kašic ali s parimi žličkami zelenjavice in tako, še vedno pa bi mu ostali trije obroki mlekca, čeprav bo pri nas težka. Seveda šte3je le tisto, kar mu lahko ponudiš po četrtem mesecu in tako.

pa-pa Mina1

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?