|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 18:40:20   
kaminek
men pa celo bolj paše kot pa pred porodomuser posted image user posted image user posted image .zgleda, se je vse premaknil, in imam T kje drugjeuser posted image user posted image

bolj mi je užitek ta stvar, mi je prav zanimivouser posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 19:05:06   
Hanuši
10ka, kopalke so bile ful poceni. Nedrček 16€in hlačke 15€sam me je pa carina prišla 25€ in kakor sem jaz razumela naj bi bila carina do vrednosti 150€, 25€.

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu 10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 19:16:27   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

men pa celo bolj paše kot pa pred porodomuser posted image user posted image user posted image .zgleda, se je vse premaknil, in imam T kje drugjeuser posted image user posted image

bolj mi je užitek ta stvar, mi je prav zanimivouser posted image


men se pa zadnji mesec dogaja, da mi sicer fuuuul paše, ko stvar poteka, sam težko se pa spravim. Ne vem včasih me je samo pogledal, pa me je že vse ščemel, zdaj pa zvečer, ko se vležem sploh ne pomislim na to. Prav čudn, zadnji mesec je vedno moj dragi pobudnikuser posted image . Pa petelinjega si pomoje že tut več kot en mesec nisva prvoščila.
Upam, da je samo prehodno, pa, da me spet tko zagrab kot po porodu, hhmmm, takrat pa nikol ni blo dost. Sem prov čudna

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 19:35:58   
Goldy
Mi2 bova tudi morala kakšen lubrikant nabavit. Saj, ko je akcija, je fino, sam zraven se spravit.....user posted image  Najprej me je pa od šivov bolel, ko user posted image . Že ko sem pomislila, me je vse minil....

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 21:00:26   
manna
Jah zraven se spravit..kako če pa tamala nič ne spi..

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 21:01:11   
manna
Ja, spet sem si zamenjala slikco..saj zdaj bom pa nehala počas drgač vam bo šlo že na živce user posted image  

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 21:27:50   
mk8
Spet smo mel obupno noč user posted image user posted image . Sploh je ne bom opisovala, ker se mi ne da in vam gre verjetno že na živce. Me čez dan kar mine, ko pomislim, da se bliža noč in s tem spet neskončno vstajanje... user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 21:40:44   
mk8
Vse najboljše Bine in Jure  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 21:54:12   
majana79
Hvala vsem za čestitke! Nismo še nič praznovali user posted image

Vsem, ki vam ne spijo ponoči in podnevi samo po minutkah user posted image user posted image user posted image Vas popolnoma razumem...

manna, sem videla v eni drugi temi tvojo dilemo... Veš, jaz ga tudi še nisem nikoli pustila nikjer, ker kot prvo se še vedno samo dojiva (načrpam nič), kot drugo pa priznam, da ga nikomur razen njegovemu očku ne zaupam 100%. Ker je izredno zahteven otrok, ne samo da mislim, ampak vem, da bi imel kdorkoli težave z njim, in da ima svoje fore, kar se tiče uspavanja, jokanja, nošenja, ipd. No, pa še nikogar nimam, da bi mi ga popazil, bi mogla varuško najet. Z mojo mami se itak dostikrat ne strinjava kar se tiče vzgoje in ji moram še dopovedat, kako se ga prav drži, mi je kar slabo, ko ga začne histerično zibat... Recimo, on se iz spanja dostikrat zbudi in tako milo joka, da ga komaj potolaživa. Sploh si ne predstavljam, kaj bi bilo, če se tako zbudi pri kom drugem in ga ne vzame takoj v roke in kaj če se ne bi mogel potolažit? Ne bi si nikoli odpustila... Najbrž pretiravam za ene, ampak saj bo lahko pri drugih, ko bo večji, zdaj je pa dojenček in rabi naju.

mk8, upam da bo današnja noč boljša user posted image user posted image user posted image

Ostali imate pa itak pridne otročke user posted image

(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 22:42:26   
MIŠEL09
Lepo pozdravljene,
sporočam za seznam podatke: 5.mesec:teža 8500 in 69 cm,naslednji pregled 13.01.2010,
že dlje časa me ni bilo tukaj gor in razlog je mal depresija in izčrpanost, sinček še je vedno tko zahteven kot je bil, to pomeni cel dan se moram turbo ukvarjati z njim, spi čez dan cca 3x po 15 min, meni je dosežek dneva če uspem skuhati kosilo in ga pri tem ne zažgem, spat pa hodim okrog ene ure ponoči, ker ko mali zaspi okrog 22.00 moram vse narediti . Zadnjič sem pomivala okna ob enih ponoči in ko je šel avto mimo sem se skrila da me ne vidijo, ker verjetno bi  razglasili da se mi je zmešalo.
Sem ga probala malo pri babici pustiti pa nič od tega, ko sem prišla po eni uri nazaj je imel fleke okrog oči od joka. Moj user posted image  pa ima tavečjega sina na skrbi (šola) in službo tak da mu skoraj ne ostane časa za tamalega.
Se je zbudil, grem, se vam še javim kaj.


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 22:51:07   
lenika
Mišel09 a ponoči pa spi? Če spi pusti okna, bodo že počakala, pojdi spat. Moj prvi je bil tudi full zahteven, sedaj pri 3,5 letih pa je pravi sonček. Minilo bo.

(odgovor članu MIŠEL09)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 7:02:28   
bačko
Jutro!
Manna včeraj v svoji pojsteljici podnevi ni hotela spati oziroma je spala 20 minut.Potem pa sem jo dala na najino pojsteljo in sem se zraven ulegla pa je takoj zaspala in spala eno uro.Ponoči pa nimam težav in lepo spi.Zbudi se samo enkrat.
Ja samo zraven se treba spraviti.Pri nas je tudi ta problem.Nikakor se ne spravim k stvari.Saj bo.
Mišel boga moja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Resnično upam da bo kmalu bolje!Drži se in vsak prosti čas izkoristi za počivanje.Pusti okna.Predvsem ponoči.
No pri nas je bil tudi večer zanimiv.Jau sem šla že spat in sem spala dobro uro, ko moj možek uleti v sobo in reče da je Žana bruhala.Samo debelo sem pogledala.No in sva jo mogla stuširati, posteljo preobleči, potleh pomiti po sobi, kuhinji in kopalnici.V njeni sobi je še vedno vonj.Kako naj se ga znebim?Bruhala pa je samo zato, ker jo naša tašča samo pita in pita in ker toliko poje naenkrat njen želodec ne prenese in potem bruha.No potem ja kar pri nama spala ker je bil tak vonj v sobi.Boga moja pikica!user posted image
Hanuši en email sem ti poslala.user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 8:31:48   
manna
Dobro jutro! user posted image
Se moram prav pohvalit. No, ne sebe, ampak Manco. Se je zbudila ponoči samo enkrat (!!!) in to ob 2.45h. Pa sem jo podojila in je zaspala nazaj. Kako lepo je met take mirne noči!!!

majana79
, ti ne morm povedat kako zelo se strinjam s tabo glede čuvanja otročka!! Tudi če bi jo imela moja mama bi bla jaz ves čas živčna, ker ona jo tako nemirno prime, tako nepravilno jo dviga, pa vedno jo tako hitro ziba kadar hoče da se umiri (kako naj se umiri če jo tako trese?!) skratka, srce mi še ne dopušča da bi tamalo pustila v vasrtvu. Saj ko bo starejša bo lahko cele popoldneve pri starih starših, samo zdaj je pa še preobčutljiva, premala. No, itak pa moja mama še dela in pride domov iz službe ob 18h tako da.. Dajmo času čas.
mišel09, pojdi vendar spat, kaj te brigajo okna!!! Pa probaj ga dat zraven sebe na ležalniček/stolček/podlago kadar kuhaš pa naj te gleda. Jaz tako naredim, pa ji zraven govorim kaj kuham itd.  user posted image

bačko, ja taki mali imajo občutljive želodčke, od kolegice 2-letnica tudi na kakšnem rojstnem dnevu vedno preveč zbaše vase, potem pa bruha. Saj bo v redu! user posted image

mk8, smiliš se mi s tem spanjem, vem kako je. A ste probali ugotovit ali gre za nemirne sanje, prebavo, lakoto, ali samo pač potrebuje mamico?? Če bi vsaj to vedela bi bilo najbrž lažje?










(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 8:38:17   
bačko
Manna super za lepo noč!Bravo Manca!user posted image user posted image user posted image
Glede varstva naših user posted image .jaz imam super taščo in moja mamo.obe znata zelo lepo ravnati z otroci in jima obema z veseljem zaupam ali eno ali drugo v varstvo.Ravno danes bosta obe v varstu pri tašči in tastu ker greva midva na pohištven sejem gledati za otroške sobe.Nočem jih vlačiti s seboj ker bo gužva in še ta grozen dež je.Obe zelo previdno delata z njimi in s tem resnično nimam težav.user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 9:20:23   
10ka
bačko - bravo za taščo in mamo, ko sta tako fajnuser posted image jaz tudi z veseljem pustim starejšo hčerko tašči (moji starši so še v službi in jih nočem s tem dodatno bremenit), ker se super razumeta. in to že odkar je bila dojenček. ko pa sem ji pustila katjo, je ta celo uro jokala ker ni bilo mamice. kolk so si tile otročički različni...

katja sploh ne prenese, da bi jo imel v rokah kdo drug razen mamice in pogojno atija. madona je ta otročiček en moj mali klopek. saj je srčkana in cortkana za pojest samo tale njena psihična odvisnost od mene je pa kar huda... upam, da se bo kmalu in po mirni poti navadila še na druge ljudi. no zdajle leži ob meni v ležalniku in me čist zaljubljeno gleda (verjetno kaka, ker takrat je ful mirna).

hanuši - punce mi odgovarjajo "carina je nad 150€ se mi zdi. Je pa nad 25€ (s PTT vred) 20% davka." bom pa še sporočila, ko dobim odgovor od zadnje kolegice, ki je naročala. glede na trenutne informacije zgleda, da se najbolj splača naročiti večjo količino copatkov v vrednosti do 150 €, ker se stroški carine (če so fiksni) in poštnine porazdelijo. bo treba spet masovno naročat user posted image

moja starejša je včeraj zvečer padla in se z ličnico zadela v rob postelje. na srečo koža ni počila, se je pa naredila VELIKA BUŠKA. zato sem jo hotla danes imeti kar doma, ampak je vztrajala, da gre v vrtec. ok, tudi uredu. itak se me je loteval glavobol od tega vremena in nočnega pospravljanja. user posted image je bil cel teden na službeni poti in se danes vrne. kovtre in povštre sem že dala v zmrzovalnik, tako da spravim najino posteljno življenje na primerno temperaturo user posted image . ne sej ne, samo pršice preganjam na ta način. evo, katja že milo piska, iz njene ritke pa nekaj smrdi. uživajte s svojimi pikeci, se pišemo user posted image


_____________________________

http://liliputi.blogspot.com/

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 9:54:22   
Hanuši
manna user posted image user posted image  za Manco. Sej počas se stvari normalizirajo.

10ka boga tvoja pupa. Ma to je tok hitr. Jaz teh skrbi nimam več, sam se bodo pa kmalu začele. Se spomnim, ko je bila Hana stara 11 mesecev (shodila je z desetimi) in mi je v bloku po stopnicah padla, celo nadstropje. Groooooza. Pa je med mojimi nogami stala, se je zgodilo v tisočinki sekunde.
Za copatke bi pa res lahko skupinskega udarle.

varstvo- so še premali. Naš Bine je ful navajen moje mami. Sem pa zadnjič nekaj štrikala in šivala, sem bila v delavnici, mami z Binetom pa v stanovanju. 1 uro je zdržal, pol se je pa tok jokat začel, da sem ga lahko samo jaz potolažila. Smo ponovili vajo čez dva dni, no pa je zdržal 2 uri. Nimamo kaj, mamice smo center sveta. HB, ker pri Hani sem vedno manj, oz. me vedno manj potrebuje, meni je pa to tko hudo. Včasih mi gre kar na jok, ko se stisne k meni in zahteva trenutek nežnosti. Jih je tako malo, glede na to, da so bili včasih po 3x na dan

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu 10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 10:49:18   
Ovnica78
Se že nakej časa nisem oglasila! Berem vas še, potem pa zmanjka časa za pisanje.

Iva mi trenutno dremucka. Mislim, da bo za ene pol urce mir. Spi mi namreč večkrat na dan pa to samo po pol urce ali še manj.

Ker sva se nazadnje ko sva bili v posvetovalnici malo premalo zredili sem se odločila, da bom začela uvajat GH. Zaenkrat je jedla korenček in jabolko, danes ji bom skuhala bučko. Zvečer, tam okoli 18.ure ji pa dam milupino riževo kašico. Ivi je kar všeč in rada je na žličko.
Se mi zdi, da raje kot se pa doji. Ko se dojiva mi popje samo iz ene dojke pa še tisto ne do konca potem se mi pa smeji in ni variante, da bi jo še pripravila, da bo jedla. Očitno se je že zdaj odločila, da bo manekenka user posted image .

Sem zasledila, da ste imele debato o tem, kje pustit user posted image  oz. če jih sploh kje pustit v varstvu. Jaz sem pri tastarejšem sinu rabila zeloooo dolgo, da sem ga prvič pustila pri moji mami, da sva lahko šla z možem malo sama v kino. Zdaj pri Ivi pa imam malo drugačno mišljenje. Se mi zdi da se mi včasih že kar meša ker sem 24 ur na dan zraven otrok (pa da ne bo katera narobe razumela, ju imam najraje na svetu) in si počasi že prav želim, da bi šla z možem v kak kino ali na večerjo - SAMA. Za enkrat je to še problem ker Iva brez moje "zize" ne zdrži več kot 3 ure.
Sem pa bila prejšni petek na večerji za 3 ure z dvema kolegicama. Me je mož dobesedno nagnal user posted image , ker je rekel da sem že ful tečna ker sem samo doma. Pa ni bilo nobenih problemov je prav lepo ob a zrihtal za spanje. meni je pa te 3 ure tako hitro minilo... pa res je pasalo se mal načvekat.

Naj vam mine današnji turoben dan! Grem na hitro še malo pospravit preden se Iva zbudi!

< Sporočilo je popravil Ovnica78 -- 6.11.2009 10:50:53 >


_____________________________

6.1.2006 Prijokal na dan naš korenjak Tin.
15.6.2009 Prijokala na dan naša princeska Iva.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 11:15:28   
Tira
Dan!

Danes smo bili tudi mi ponoči budni, okoli 2h. Samo sem mu samo dala flašo, je pojedel in lepo zaspal nazaj do 6.30. Se pozna, da ga je vročina zdelala in zadnje dva dni ni ne vem kaj hotel jesti... potem smo bili pa ponoči lačni.

Ko govorite o varstvu - Marcel je ravno sedajle spodaj pri tašči, pa sem že čist živčna in ga bom šla kmalu iskat. Najbolj bedno mi je, ker sploh ne potrebujem nobenega varstva trenutno, samo sem ga nesla dol zaradi ljubega miru v hiši user posted image  Drugače Ovnica78 te pa čisto razumem, tudi meni se včasih kar malo "meša", ko sem skoz samo s tamalim... pa ga imam tudi najraje na svetu... samo pač rabim tudi malo časa zase. Rada grem tudi sama kam, pa četudi samo v trgovino... samo, da mi ni treba skoz na nekoga gledat. Samo to se zgodi čist premalokrat, ker tašči ga nočem puščat, k moji mami bi ga morala peljat, pa tudi me skrbi, kako ga bodo uspavali... Marcel popoldne spi ene 3 ure, samo problem je, ker se on vmes ene 4x zbudi in jz mu dam samo dudo in ga malo božam in zaspi nazaj, ker se mu vidi, da je noro zaspan....V zadnjo, ko ga je imela mami, pa tega ni vedela in je mislila, da se je naspal in ga vzignila.... jao noro je bilo... taka tečka cel dan.
Zadnje čase hodim malo na pilates, sem mislila, da bom vsaj 2x na teden hodila, pa sem ugotovila, da ne gre. Moj ima službo tako, da pride šele okoli 17h domov, skupaj smo dobro uro, potem gre pa Marcel že spat. Med vikendi ga tudi ni, tako, da tudi jz rada vidim, da smo malo skupaj in mi ne znese, da bi 2x hodila še na pilates.
No, pa sem napisala roman user posted image

Grem sedaj po sinka dol, ker je že čist predologo pri tašči user posted image

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 11:31:25   
lino

IZVIRNO SPOROČILO: mk8

Vse najboljše Bine in Jure  user posted image  user posted image  user posted image


Se pridružujem čestitki za nazaj!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 11:31:36   
harley
danes smo se z mojo malo damo cepile...

imam podatke za seznam

porodna teža 3620 kg, dolžina 54cm, obseg glave 35

1M 4530g, 54,5cm, 37,5cm (obseg glave)
2M 5310g, 57,5cm, X
3M 6280g, 60,5cm, 40,5cm

samo dojena

Do zdaj nisem imela podatkov ker mi v posvetovalnici niso vpisovale, danes sem jim pa rekla naj si kar lepo vzamejo čas! Hočem imet vse zabeleženo.

Drugač pa se ta tedn učim kot navita ker imam izpit v ponedeljek. Sem izvedela še, da imam oddajo seminarske drug teden in res ne vem kako mi bo uspelo vse skupaj. Kar nabira se in nabira. Še dobro, da je Marjeta zdrava in da mi jo starši mal pogledajo. Kar mal me peče vest, da jo zanemarjam user posted image pa vem, da jo ne. Manj se crtamo....

Nič si ne vzamem časa, da bi kaj prebrala kako je z vami. Se mi bo spet preveč nabralo, pol sem pa vsa izgubljena...

No, srečno vsem in ZDRAVO!

(odgovor članu Tira)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 11:37:15   
harley
aja user posted image še za četrti mesecm nisem napisala!

4M 7150g, 62,5cm, X

(odgovor članu harley)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 11:52:20   
bjondi
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI  
1. Alina*                  (02.06.)   16.04.      Lara (2040g, 43 cm) 
1. mesec: 3000 g, 49 cm
2. mesec: 3770 g, 51,5 cm
3. mesec: 5540 g, 56,5 cm
4. mesec: 6380 g, 62 cm
5. mesec: -
6. mesec: 7210g, 63,5cm
Naslednji pregled:
____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI     
2. mojsonček            (12.06)   13.05       Zoja (2630g,49cm)  polno doji                     
1. mesec: 3150 g, 49 cm
2. mesec: 4350 g
3. mesec: 5050 g, 57 cm
4. mesec: 6000 g, 60 cm
5. mesec: 6700 g, 64 cm      -UVAJANJE GH
Naslednji pregled:

_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI   
3. nancy300          
(20.07.)    18.05.     Mija (1945 g, 36 cm) 
1. mesec:
  -
2. mesec:
 -
3. mesec:
 -
4. mesec:
5. mesec:
Naslednji pregled :
____________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI  
4. tinca84               (2.6.)      21.05.      Nik (3550 g, 50 cm)  polno doji
1. mesec:
4830 g, 54 cm
2. mesec: 6090 g, 62 cm
3. mesec:  -
4. mesec:
5. mesec:
Naslednji pregled: 08.10.
_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI  
5. Smrketa24         (01.06.)    26.05.     Matej (3285g, 51cm) 
1. mesec:
4700 g, 56 cm 
2. mesec: 5640 g, 60 cm
3. mesec: 6740 g, 63 cm    - UVAJANJE GH
4. mesec:
7600 g, 66 cm
5. mesec: 7900 g, 68cm
Naslednji pregled: 
______________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI  
6. Dreamhorse         (3.06.)     26.05.     Žana (3970 g, 53 cm) 
1. mesec: 5000 g, 56 cm
2. mesec: 5900 g, 59 cm
3. mesec:  -
4. mesec:
5. mesec:
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                     (PDP)     RODILA     PODATKI                                                        
7. minča                (3.06.)    30.05.      Neja (3200 g, 51 cm)  polno doji
1. mesec:
   3910g,55,5cm
2. mesec:    -
3. mesec:   4850g,62 cm
4,5 mesec: 5620g,65cm     -PRVI ZOBEK
5. mesec:

Naslednji pregled: 03.12
_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI  
8. mišel09              (7.06)     30.05       Noel (3930 g, 52 cm)  polno doji
1. mesec:
5400 g
2. mesec: 6100 g, 59 cm
3. mesec: 7000 g, 65 cm
4. mesec:    -
5. mesec: 8500g, 69cm
Naslednji pregled:  13.01
______________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI      
9.jabolka                 (5.06)     30.05       Somaya (2715g,,51cm)  polno doji                   
1. mesec:  -
2. mesec:  -
3. mesec: 5280g,65cm
4. mesec:                             -UVAJANJE GH
5. mesec:
Naslednji pregled:
______________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI  
10. mojjaka             (14.06)    01.06.     Jaka (3950 g, 50 cm) 
1. mesec:
  4560 g, 56 cm
2. mesec:  6420 g, 60 cm
3. mesec:  7640 g, 65 cm
4.5 mesec: 9150g,  70cm      -PRVI ZOBEK                     
5. mesec:
Naslednji pregled: 14.12
______________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI  
11. princ_princeska  (13.06.)   02.06.      Klara (3490 g, 52 cm)  polno doji
1. mesec:
4420 g, 56,5 cm
2. mesec: 5240 g, 58 cm
3. mesec: 5590 g, 60 cm
4. mesec: 6600g, 66cm
5. mesec:
Naslednji pregled: 30.11.
______________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI  
12. lino                   (21.06.)   03.06.      Maks (2697g , 47 cm)  polno doji
1. mesec:
  3540 g, 53 cm
2. mesec:  4560 g, 55 cm
3. mesec:  5590 g, 60 cm
4.5 mesec: 6680 g, 65cm
5. mesec:
Naslednji pregled:
______________________________________________________
NICK                       (PDP)      RODILA     PODATKI  
13. mk8                  (12.06.)    04.06.      Veronika (2595g, 47 cm)
  polno doji
1. mesec:
 
3600 g, 51 cm
2. mesec: 
4480 g, 53 cm
3. mesec:  4880 g, 58 cm
4.5 mesec: 5750 g, 61cm     
5. mesec:
Naslednji pregled
: 08.12
_____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI   
14. Tira                   (11.06.)    04.06.     Marcel (3850 g, 53 cm) 
1. mesec:
 5600g, 60,5 cm 
2. mesec:   -
3. mesec: 7870g, 67cm
4. mesec:   -                           -UVAJANJE GH ,PRVI ZOBEK
5. mesec:
9100g,70,5cm
Naslednji pregled:  
_____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI   
15. Janci F               (05.06.)  04.06.      Tom (3910 g, 54 cm) 
1,5 mesec:
 4880g, 58 cm  
2. mesec:      -
3,5 mesec:
7200g, 67 cm 
4. mesec:     -
5. mesec:  8190g, 71cm
Naslednji pregled:  17.12
_____________________________________________________
NICK                         (PDP)     RODILA     PODATKI  
16. majana79             (25.06.)  05.06.     Jure (2920g, 50 cm) polno doji
1. mesec:
4360g ,56 cm
2. mesec: 5330g, 59,5 cm
3. mesec: 6590g, 63,5 cm
4. mesec: 7400g, 66cm
5. mesec:
Naslednji pregled:  09.12
_____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI  
17. Hanuši               (10.06.)   05.06.      Bine (3740 g, 53 cm) 
1. mesec:
  -        
2. mesec: 5670g,  59 cm
3. mesec: 6940g,  64cm
4. mesec: 8190g,  70cm
5. mesec:
Naslednji pregled: 
_____________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI    
18.manna                (8.06)     08.06      Manca(3580g,56cm)  polno doji         
1. mesec: 4070g,56cm
2. mesec: 4690g,58cm
3. mesec: 5420g,60cm 
4. mesec: 6150g,64cm
5. mesec:
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI     
19.meti21               (12.06)    09.06       Gaj(3550g, 52cm)               
1. mesec: 4460g, 54 cm
2. mesec: 5500g, 56cm
3. mesec: 7100G,62cm
4. mesec:
5. mesec:
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI  
20.kalanteja            (10.06.)    09.06.       Julija (3270 g, 49 cm) 
1. mesec:
  3880 g, 54 cm 
2. mesec:  5000 g, 56 cm
3,5 mesec: 6000g, 61cm
4. mesec:
5. mesec:
Naslednji pregled:  3.11.2009
_____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI 
21.deja777              (01.06.)    09.06.      Danaja Tea (3930 g, 54 cm)  polno doji
1. mesec:
4500g, 57 cm
2. mesec: 5440g, 62cm
3. mesec: 5720g,63cm
4. mesec: 6480g,  -
5. mesec:
Naslednji pregled: 06.12
______________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI  
22.bačko                 (06.06.)   09.06.    Lora (3880g , 53 cm) 
1. mesec: 
 4725g, 55 cm
2. mesec:      -
3. mesec:    6540g, 62,5cm
4.5 mesec:  7120g,   - 
5. mesec:    7400g, 67cm
Naslednji pregled:  03.12
_____________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI     
23. Goldy               (17.06)    09.06     Alja (3010g, 48cm) polno doji               
1. mesec:  3500 g, 49 cm
2. mesec:  4850 g, 56,5 cm
3. mesec:  5630 g, 59,5 cm
4.5 mesec: 6460g, 63cm
5. mesec:
Naslednji pregled:
____________________________________________________
 NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI  
24. Tecka                  (10.06.)    10.06.      Srečko (3150 g, 51 cm) 
1. mesec:
  3900 g, 53 cm
2. mesec:  5050 g, 58,7 cm
3. mesec:  5830 g, 61,2 cm
4. mesec:  6520 g, 67 cm
5. mesec:
Naslednji pregled: 2. 12. (pediater)
____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI  
25.July08                (13.06.)    10.06.      Julija (42000 g, 53 cm) 
1. mesec:
  - 
2. mesec: 6140g,61cm
3. mesec: 7070g,63cm         -UVAJANJE GH
4. mesec:                        
5. mesec:
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                         (PDP)     RODILA     PODATKI  
26.lenika                  (03.06.)    10.06      Daša (3500g , 50 cm)  polno doji
1. mesec:
  4425g, 55cm
2. mesec:  5210g, 60 cm
3. mesec:   -
4.5 mesec: 6390g,65cm 
5. mesec:
Naslednji pregled:
______________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI     
27.*blu*                  (09.06 )   10.06      Hana (4060g,54cm  ) polno doji      
1. mesec:   - 
2. mesec: 6887g,64cm
3. mesec: 7660g,65,5cm
4. mesec:
5. mesec:
Naslednji pregled:

______________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI   
28.ovnica78            (14.06.)   15.06.      Iva (3190g, 49cm)  polno doji
1. mesec:
   3940g, 53 cm
2. mesec:      -
3. mesec:   5300g,60cm
4.5 mesec: 5870g,62cm      -UVAJANJE GH
5. mesec:
Naslednji pregled: 10.12
_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI   
29.fragola              (23.06.)    16.06.     Lana (3340 g, 51 cm) 
1. mesec:
  4255g, 54,50cm
2. mesec:  5400g, 60cm
3,5 mesec:  6280g,62cm
4. mesec:
5. mesec:
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI      
30.mandreja     
      (11.06)      16.06        Tara  (4550g,56cm) 
1. mesec: 
5350g , 59cm
2. mesec:
6500g,  62,5cm
3. mesec:  -
4. mesec: 8170g ,71cm           -UVAJANJE GH
5. mesec:
Naslednji pregled: 17.12
_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI
31.Naty_Taja          27.06     18.06      Urban(3280g, 50 cm) polno doji          
1. mesec: 5650g,56cm
2. mesec:  -
3. mesec: 7300g,63cm
4. mesec:
5. mesec:
Naslednji pregled:
______________________________________________________
NICK         (PDP)     RODILA     PODATKI
  
32.10ka     (30.06.)    19.06.     Katja (3400 g, 51 cm)  polno doji
1. mesec:
3920 g, 55 cm 
2. mesec: 5030 g, 60 cm
3. mesec: 5590 g, 64 cm
4. mesec:
5. mesec:
Naslednji pregled
_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI  
33.kaminek           (25.06.)   21.06.      Patricija (4780 g, 53 cm) 
1. mesec:  
5405g, 59 cm
2. mesec:  5995g, 62 cm
3. mesec:  6850g, 66cm
4.5 mesec: 7850g, 69cm                           -UVAJANJE GH
5. mesec:
Naslednji pregled: 
_______________________________________________________
NICK                         (PDP)     RODILA     PODATKI                
34.Mala_princeska     (14.06.)   24.06.       Manca (3380g, 52 cm)  polno doji
1. mesec: 4500g, 55 cm
2. mesec: 5240g,59 cm
3. mesec: 6180g,62cm
4. mesec: 6860g,  -
5. mesec:
Naslednji pregled: 16.12
____________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI   
35.Bamoocham         (21.06.)    25.06.     Neža (3410 g, 50'5 cm) 
1. mesec:
4240 g, 52 cm
2. mesec: 5470, 60 cm
3. mesec:6830g,61cm              
4. mesec:                             -UVAJANJE GH
5. mesec:
Naslednji pregled:  
______________________________________________________
NICK                          (PDP)     RODILA     PODATKI                                        
36.bjondi                  (27.06.)    27.06       Žiga (3160g, 51 cm)  polno doji
1. mesec:
4800g, 56cm
2. mesec: 6400g, 59,5cm
3. mesec: 7700g,64,5cm
4. mesec:
5. mesec:
Naslednji pregled:  11.11
__________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI    
37. petra2008          (01.07)     29.06       Nina ( 3160g,51cm)           
1. mesec:  4340g,56cm 
2. mesec:  5390g,59cm
3. mesec:  6720g,62,5cm 
4. mesec:
5. mesec:
Naslednji pregled:
____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI    
38. Snoopyka           (29.6)     07.07       Albina (3732 g, 52 cm)           
1. mesec: 4530 g, 54,3 cm
2. mesec: 6220 g, 62 cm
3. mesec: 6987g,  64cm
4. mesec:
5. mesec:
Naslednji pregled: 17.11

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 11:53:44   
bjondi
HARLEY-kdaj si mela pa PDP,se zvečer lotim vpisovanja,a važi... pa ime tvoje punčke...

< Sporočilo je popravil bjondi -- 6.11.2009 11:55:44 >

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 11:58:13   
mk8
Dan!

Sem se odločila, da ne bom več opisovala, kakšne noči smo imeli, ker je brez veze in vas s tem samo morim. Enostavno se moram sprijaznit s tem, da se Veronika zbuja ponoči in to je to. Ko bom to sprejela, bo veliko laže. Samo pridejo pa noči, kosem neskončno utrujena in me to nočno vstajanje tako razp..user posted image  in potem sploh ne morem spat.

IZVIRNO SPOROČILO: manna


mk8, smiliš se mi s tem spanjem, vem kako je. A ste probali ugotovit ali gre za nemirne sanje, prebavo, lakoto, ali samo pač potrebuje mamico?? Če bi vsaj to vedela bi bilo najbrž lažje?




Ja bi bilo veliko lažje, če bi vedela, zakaj je s spanjem tako, da bi ji vsaj lahko pomagala, pa žal ne vem.. Bi bilo vse drugače, če bi že od nekdaj tako malo spala, je pa še mesec nazaj zelo lepo spala in se zbujala za hranjenje + še 1x ali 2x za dudo. Tako da ne vem, ampak bo že. Saj pa čez dan kar lepo spi, tako da s tem ni težav user posted image user posted image

Pa super za Manco, ker je danes tako lepo spala. Želim ti čimveč takih noči user posted image !

Mišel ne vem, kaj naj ti rečem, samo pošljem ti par user posted image user posted image user posted image  in ti želim, da bo kmalu minilo!!  

Varstvo - jaz si je ne upam dat nobenemu. Pa ne zato, ker ne bi znali delat z otroci, ampak zato, ker Veronika enostavno noče bit pri drugih. Dobro, če smo na obisku kje je lahko pri kom drugem v naročju, ampak moram biti jaz v sobi, da me vidi. Ima pa včasih take izpade, da samo vidi koga, ki prihaja proti njej, da jo bo vzel v naročje in že začne jokat.
Problem je pa še v tem, da se tudi pri očku ne počuti najbolje, oziroma je tudi odvisno od situacije. Zadnjič smo bili na sprehodu in sem skočila na ortopedsko kliniko na obisk k moji babici, ker je bila operirana. Moj in Veronika pa sta se spodaj sprehajala. In me po dvajsetih minutah kliče, naj pridem dol, da se mala nikakor noče pomirit. Sem prišla in jo vzela v naročje pa se je takoj pomirila. Pri očkatu pa nikakor ni hotla, pa sta se hecala in igrala, pa jo je imel v naročju in ji kazal drevesa in ptičke, pa ni nič palilo, samo mamin objem. Je pa tako, da smo me res 24 ur na dan z njimi in poznamo njihove najmanjše fore, kako se jih hitro uspavati, kdaj so naspani in kdaj bi še spali, kdaj bi jedli, itd in tega je toliko, da se, vsaj meni, ne da vsega razlagat tašči oz. mami, samo zato, da bi jo lahko popazila za kakšno urco. Bo prišel tudi čas, ko jo bom lahko pustila v varstvu, ampak ne še zdaj.

Bačko user posted image  za Žano, da ji bo bolje! Jaz že kar vidim svojo mamo, kako komaj čaka, da bo lahko Veroniko hranila. Smo bili zadnjič na kosilu in je že imela pripravljeno jabolčno kašico, ampak ji nisem pustila, da bi ji jo dala, ker sem se odločila, da bova počakali do 6.meseca. So pa včasih kar malo preveč vsiljive s temi svojimi nasveti o hrani. Moji mami sem že 5x rekla, da bom počakala z GH pa še kar goni svoje.. Kako smo mi pri teh mesecih že dolgo jedli tudi drugo hrano, pa da smo že pili kravje mleko in zakaj ji ne dam v kašico sladkor ali pa med, da ji bo bolj okusno in bo bolj jedla.. Vse take stvari, ki jih P absolutno odsvetujejo. Saj kakšni nasveti so čisto OK, ampak med in kravje mleko user posted image user posted image . Pa bolj ji govorim da ne, bolj me poskuša prepričat, da je pa že čas za GH.
Moj user posted image  kar pike dobi in pravi, da se preveč vtika.. Amapk jaz jo pa zagovarjam ker, razen izjem, mi je zelooooooooooo pomagala, ko se je Veronika rodila in mi še vedno pomaga in včasih ne vem, kaj bi brez nje.. Še posebej takrat, ko se mi že meša, ker sem po cel dan sama doma z Veroniko in pride po službi na kratek obisk, da malo počvekave. Sva se z user posted image  že parkrat skregala glede tega, pa se mi zdi, da sploh ne razume, da včsih pa tudi rabim pomoč svoje mame user posted image user posted image

Ma sm čist zabluzila, ne me poslušat, rahlo sem počena od neprespane noči user posted image user posted image user posted image


10ka ša ena user posted image  za vašo starejšo punčko in njeno buško!



_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Junijski sončki 2009
6.11.2009 12:00:52   
majana79
harley, kako sta vidve v vajino punčko? A sta z njenim očetom potem razčistila zadeve?

Lepo da si se oglasila, se večkrat spomnim na vaju.

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?