|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4-letnik
7.11.2009 10:05:13   
mayy
Prosila bi vas za čim več idej, kaj delate s 4 letnim otrokom. Npr. kot so družabne igre, razno ustvarjanje, sestavljanke.....Hvala

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4-letnik
7.11.2009 13:59:58   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: mayy

Prosila bi vas za čim več idej, kaj delate s 4 letnim otrokom. Npr. kot so družabne igre, razno ustvarjanje, sestavljanke.....Hvala


rešujeva naloge iz revije Ciciban, riševa z prstnimi barvami, domino, puzzle, sestavljava lego kocke; igre s plastelinom; se učiva pesmice; danes sva recimo šla v gozd in nabirala liste; na peskovniku se igrava....pa še kaj bi se našlo....
zdaj ko gre novo leto, bova izdelovala novoletne čestitke.....
se še kaj spomnem...

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4-letnik
9.11.2009 8:04:50   
livia
Jaz sem danes videla kaj počnejo v vrtcu v skupini 3-4.

Imeli so temo o prometu, starši smo prinesli slike različnih vozil in s razvrščali kaj leti, kaj vozi po tračnicah, kaj pluje,.... Nato so dali v vrečko predmet (avto), otroci so ga otipali in morali narisat kar mislijo, da je v vrečki.
Iz odpadnega materiala (tulci wc papirja, škatlice, karton, zamaški,...) so izdelali različna vozila.

Drugače se še pogovarjajo o živalih; katera je počasna, katera visoko leta, katera je močna, katera je največja, katera je najtežja,....

Drugače barvajo z voščenkami, flomastri, strižejo s škarjami, naredili so obris svoje roke in ga pobarvali za nivejino akcijo, igrajo se s plastelinom, naredijo slano testo in izdelujejo raznorazne izdelke, berejo knjige, hodijo na sprehode in se pogovarjajo o letnih časih, nabirajo jesenske plodove in iz njih kaj izdelajo,....
Pojejo pesmice, ful mi je lušna ena o prstkih s katero se naučijo imena vseh prstov,....

Doma so aktualni puzli, striženje s škarjami, izdelovanje voščilnic, igranje z dojenčkom in sestrico,...

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4-letnik
9.11.2009 13:17:31   
polma
Človek ne jezi se, Domine- super za seštevanje, risanje v vseh tehnikah, peka piškotov. Revija zmajček ima v sredini  vedno kako novo igrico. Ajej, kaj me čaka-s punco se je lažje igrat, si mislim-midve sva ogromno risali in izdelovali oblekce za Minko ( Minka miš, pred 10 leti zelo popularna), brali sva VSE revije, ona je  že pisala črke pri 4 letih. Če pogledam tega mojega sinčka (17m), pa se mi zdi da bo znorel čez zimo, ker ne bo mogel v gatah plezat po igralih...

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?