|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmanjšanje plačila vrtca
16.6.2005 11:50:53   
tesa
Danes sem šla vpisat našega malega v vrtec. Dobila sem en kup papirjev in pozabila vprašat kako je s tem zmanjšanjem plačila za vrtec:zmeden:
Na ceniku je navedena lestvica za plačila in brutto OD na člana v letu 2003. Ali ste ve mogle oddati znesek od leta 2003 ali 2004? Ker je rekla ravnateljica, da to velja do novembra; potem pa moraš ponovno oddati vlogo. Je pri vas tudi tako?
Pa ali se upoštevajo vsi prejemki tudi katasterski dohodek in drugi prejemki?
Madonca, ker samo zaradi ene butaste nagrade za 3.990sit pridemo v višji razred:grrr:
Hvala za odgovore:miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zmanjšanje plačila vrtca
16.6.2005 12:00:48   
viv_
Upošteva se isto kot pri dohodnini - tisti avtomobili pa v primeru, da skupna vrednost avtov presega 10 mio. Zraven z vlogo moraš tako ali tako oddat odločbo o dohodnini (to, ki zdaj hodijo po pošti).

LP in upam, da sem pomagala.

viv

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zmanjšanje plačila vrtca
16.6.2005 12:33:09   
Primoza
Prilo ni potrebno dodajati. Izpolniš samo pooblastilo, da lahko občinski organ v tvojem imenu pridobi informacije pri davčnem organu - tako si prihraniš letanje in kopiranje.

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zmanjšanje plačila vrtca
16.6.2005 19:47:55   
Bejba
Nam je bilo rečeno, da priložimo odločbe od leta 2003, ne od 2004, ki sedaj prihajajo. Saj nekateri jih sploh ne bodo dobili do takrat, tako da je res bolj logično da od 2003, novembra pa potem od 2004, če imam ta prave informacije :zmeden:?

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zmanjšanje plačila vrtca
16.6.2005 20:20:52   
frutka_
Tesa jaz ravnoka urejam papirje za znižano plačilo in tako kot ti praviš tudi midva presegava za par tisočakov en razred, da padeva v višjega...,:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

No, kar moraš urediti je nasl.: vlogi za znižano plačilo vrtca napiši kar 2. V eno vpiši podatke o dohodnini za leto 2003 in v drugo za 2004. Itak moraš te liste od dohodnine priložiti. Tako ne boš rabila hoditi dvakrat urejati papirjev v vrtec.
Nasl. kar moraš urediti je, da oba z možem potrdita v svojih službah da sta zaposlena.
Prinesti moraš podatke o svoji bruto plači.

Če si iz LJ ti bodo pri znižanem plačilu upoštevali tudi kredo za stanovaje sicer pa se lahko obrišeš pod nosom.

good luck!

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zmanjšanje plačila vrtca
16.6.2005 20:21:28   
ronja5
Na sami vlogi je lepo napisano, da tisti, ki prvič uveljavljamo pravico do znižanega plačila, vpisujemo podatke za predpreteklo leto, torej za 2003.

LP!

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zmanjšanje plačila vrtca
16.6.2005 20:42:04   
tesa
ronja5 a res? Sem vse prebrala in nisem najdla, kje bi blo to navedeno. Sem poklicala potem ravnateljico pa mi je rekla, da od 2004:zmeden:
Men bi bolj pasala od 2003.
Lahko, da sem spregledala, sem bolj površne sorte, ker vedno nekaj hitim:zmeden2:

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zmanjšanje plačila vrtca
16.6.2005 20:48:36   
tesa
aa sem najdla:)- Ampak ne piše za tiste, ki prvič uveljavljajo ampak to velja za vse!
frutka mogoče bo tudi za tebe to pozitiven podatek;)
Zame je. Takoj bo en razred nižje:bravo:
Ja pa še stanovanjske kredite imamo en morje:zmeden:
mogoče bomo tudi s tem kaj zrihtali:zmeden2:

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zmanjšanje plačila vrtca
17.6.2005 9:38:11   
Suza
Mi našega tudi vpisujemo v vrtec na novo. In mi je bilo rečeno da do 15.8.2005 oddam obrazec VRT-1 s podatki za leto 2003, do 15.11.2005 pa obrazec VRT-1 s podatki za leto 2004. Zraven priložim obločbo o dohodnini in preživnini, pa mi ni potrebno v službo nost potrjevat samo vpišem podatke.

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zmanjšanje plačila vrtca
17.6.2005 16:35:23   
frutka_
Tesa vem ja! Nisva se razumeli. Jaz sem napisala kr dve vlogi za vrtec. V eno sem vpisala podatke za leto 2003 in v drugo za 2004. Tako ne bom rabila urejati vsega dvakrat ampak nesem vse enkrat tja pa mir!
Krediti za stanovanje in ostalo pa ti običajno ne hasnejo, če nisi iz LJ!:zmeden2:

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?