|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
4.11.2009 11:53:55   
*alina*
Bravo Julija30!!! Kar 4 kg v dveh tednih, ni slabo!!!

Jaz sem se včeraj tehtala in je šlo še malo dol, tako da sem kar zadovoljna...samo da gre dol...zdaj sem na minus 2,5 kg.

Včeraj sem kupila Montignacovo marmelado z višnjami in mi je mljaaaaask. Še dobro, da jo jem samo jaz, ker je kar draga.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
4.11.2009 13:16:04   
vitabella
dan!

najprej čestitke juliji za izgubljene kg! bravo user posted image user posted image user posted image meni grejo precej bolj počasi in bom mogoče v enem mesecu prilezla do - 2 kg, kar mi je vseeno super!

no jaz sem mela za zajtrk ovsene kosmiče, za kosilo bo čebulna pita in solata z jajci, večerja pa mogoče kake hrenovke ali pa kaj podobnega, bomo videli!

je katera zasledila še kakšen dober recept in ga priporoča?

_____________________________

avgusta postala mamica!!!!

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
4.11.2009 13:31:04   
vitabella
punce kaj je grojer?

_____________________________

avgusta postala mamica!!!!

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
4.11.2009 18:46:08   
julija30
Ojla
Ja so kar hitro šle te moje štiri kile dol. Hvala za čestitke.
V bistvu pa se ful striktno ne držim. Zjutraj ponavadi polnozrnati kruh s skuto (četrtmastno Mercatorjevo), obvezno si na kos kruha dam žličko meda, toda kljub temu me je ulovil prehlad.
Kosila so pri meni takšna, da se poskušam držati Montignacovih načel.
Večerje pa mi sploh ne pašejo. Ponavadi kaki jogurt polijem po jabolku in mandarini, dodam žlico ovsenih kosmičev in to je to.

Vitabella grojer je mislim da sir.
Današnji jedilnik
Z:PZ kruh, skuta, med, čaj
K: cvetača na gobicah, siru in dodatek 2 jajčki
V: jabolko, mandarina, kosmiči in jogurt

Pa hektoliter čaja danes. user posted image

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
4.11.2009 19:12:00   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: vitabella

punce kaj je grojer?



Ja to je vrsta sira, tak bolj nemasten. Tud jaz nisem vedla pa sem poiskala na netu: (http://sl.wikipedia.org/wiki/Grojer)

Julija30, kar se večerje tiče sva na istem. Jaz ponavadi kosilo jem šele okrog 3-4h, in mi zvečer ne paše kaj preveč jesti. Podobno kot ti, jogurt, kompot ali pa kakšne kosmiče...

Vitabella, tud jaz bom zadovoljna z 2 kg na mesec...če bo tako, bom čez 4 mesece že na željeni težiuser posted image

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
5.11.2009 8:47:26   
vitabella
jutro punce.

sem šla zdaj gledat, katera vrsta sira točno je grojer in sem našla, da pri nas stane skoraj 20 evrov na kg. noro. saj se menda dobi tudi ceneje,ampak je menda slaba različica user posted image user posted image 20 evrov user posted image no toliko že ne dam za sir, raje hčerkici kaj kupim, saj sem odkrila da je menda zelo podoben ementalerju, le da ima manjše luknjice in malenkost drugačno aromo. v ceni pa je bistvena razlika, ne?

v glavnem, upam da ste fajn, da vstrajate, jaz tudi (z manjšimi prekrški-zdaj trenutno imam manijo, da bi pojedla vse arašide, ki so blizu mene) in bomo vidli kako bo kaj s kilogrami. ma v glavnem, da se izogibam kruha in krompirja, to mi pa fajn uspeva, no pa tudi riža nimam ravno neke potrebe, ampak grem za vsak slučaj danes kupit basmati riž.

za zajtrk sem mela jogurt, kosilo pa še ne vem. čakam na predloge user posted image user posted image user posted image

_____________________________

avgusta postala mamica!!!!

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
5.11.2009 21:40:32   
*alina*
Uf, 20 EUR na kg je pa res veliko za sir. Jaz danes nisem jedla nič posebnega, za kosilo sem pripravila piščančka z brokolijem, zraven stročji fižol v solati in je bilo dovolj. Jutri se bom pa čez dan bolj postila, ker grem zvečer na en RD in bom seveda tudi kaj prigriznilauser posted image user posted image user posted image .

Lahko noč!

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
5.11.2009 21:48:14   
Tejči
Pozdravljene babike,

moj jedilnik danes je bil:

Predzajtrk: 3 mini mandarine
Zajtrk: sojina štručka z bučnicami in probiotični jogurt
Kosilo: goveji zrezek v omaki in solata iz radiča, malo sira, kakšno urco zatem pa 2 tablici Montijeve čokolade user posted image
Večerja: zelena solata s lososovo pašteto (sem jo hotla tamali na kruh namazat, pa ne bi jedla, zato sem jo nekak mogla porabituser posted image pa še dobro je blo na koncu)

Dajte mi povedat s čim naj zgostim zelenjavno juho??? Moka odpade, kaj pa kkašna kaša-sojina, ješprenova, prosena...??? Lahko potem po juhici jem še meseka in solato, ali če je kaša to odpade??? Helpppp....

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
6.11.2009 7:45:35   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Pozdravljene babike,

moj jedilnik danes je bil:

Predzajtrk: 3 mini mandarine
Zajtrk: sojina štručka z bučnicami in probiotični jogurt
Kosilo: goveji zrezek v omaki in solata iz radiča, malo sira, kakšno urco zatem pa 2 tablici Montijeve čokolade user posted image
Večerja: zelena solata s lososovo pašteto (sem jo hotla tamali na kruh namazat, pa ne bi jedla, zato sem jo nekak mogla porabituser posted image pa še dobro je blo na koncu)

Dajte mi povedat s čim naj zgostim zelenjavno juho??? Moka odpade, kaj pa kkašna kaša-sojina, ješprenova, prosena...??? Lahko potem po juhici jem še meseka in solato, ali če je kaša to odpade??? Helpppp....



Jaz ponavadi zelenjavno juho zgostim, tako da en del zelenjave zmiksam s paličnim mešalnikom.
Nikoli pa ne gostim z moko, ker se nekako tega nisem navadila.


(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
6.11.2009 8:02:02   
Drnula
Julija30, kar se večerje tiče sva na istem. Jaz ponavadi kosilo jem šele okrog 3-4h, in mi zvečer ne paše kaj preveč jesti.


user posted image user posted image user posted image jaz pa bi glih zvečer jedla. Verjetno je to tudi glavni razlgo da sem 3t na isti kilaži. Jem zvečer, po 9. uri.
Jaz pri čebulni piti izpustim sir in mi je popolnoma dobro.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
6.11.2009 21:41:43   
Tejči
Evo mene...kje pa ste vse ostale???

Jaz sem zelo zelo poredna..rabim eno velikoooo brco v tazadnjo...
Večeri mi sploh niso problematični, pa dopoldnevi tudi ne, začne se tam okrog 12-ih, po poznem zajtrku (če delam, ga imam ob 11.30, kosilo pa ob 15.30). Nonstop sem lačna, pa grizljam semena, pa sir, pa tu in tam še zaide kak košček štrudla v usta...potem pa kosilo in po kosilu se sploh ne morem ustavit..čokoladaaaaa...pojem vse kar vidim čokoladnega-od temne do mlečne, do čokobananuser posted image Nikakor da se uprem. To traja do 18.00 in potem grem malo telovadit in ne jem več nič. Če se mi uspe ustavit pri enem koščku čokolade potem okrog 18. ure večerjam kaj lahkega-jogurt, ali pa solate, kaj več mi ne paše, če imam pozno kosilo.

Jutri bo bolj normalen dan. Sem ob 12.00 že doma iz službe in grem ob bolj normalnem času na kosilo in bo tudi bolj normalna večerja. In prepričat se moram, da se da preživet tudi brez čokoladeuser posted image

Upam, da mi rata.

Javite se kaj!!!

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
7.11.2009 18:59:49   
julija30
Pozdravček
Tukaj vlada pravo zatišje. Vse se pripravljate na Martinovanje. user posted image  
Tudi jaz danes nisem bila tak pridna. Bili smo na obisku, seveda na kosilu, in tam goveja juhica z REZANCI, sledil je čist Martinov jedilnik: raca , rdeče zelje, mlinci - zadnje sem spustila, nisem pa se mogla upreti enemu kosu potice in dvem koščkom peciva ter seveda deci rdečega. user posted image
Sicer nekaj od tega sem verjetno pokurila, ko sem posnemala našo malo - bila sem namreč na vseh štirih in temeljito zbrisala tla. Potem pa seveda, ko se naš mali sonček zbudi, dve uri aktivnega lovljenja in norenja po dnevni in to še ni vse, ko se prikrade zaspanček na obraz, akcija priprav pred spanjem, mislim, da večina ne tem forumo to dobro ve. Naša punca sama ne zaspi, tako da krepim mišice na rokah skoraj vsak večer in če imam srečo to traja samo 10 minut, če ne pa tudi pol ure. Potem pa moje roke visijo do kolen.  
Ma kaj bi to, vse je za nekaj koristno.
Jutrišnji jedilnik ne vem kakšen bo, ker gremo na rojstni dan in spet bomo grešili user posted image .

Lepo se mejte

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
8.11.2009 10:08:44   
vitabella
jutro babike!

se strinjam, da vlada tu pravo zatišje, predvsem ustanoviteljice tega foruma so se vse poskrile. kaj ste obupale?

julija in tejči, brez slabe vesti, pa drnula ti tudi. no vsaj jaz je nimam. sicer se ne pregrešim dostikrat, tam pa tam maznem malo čokolade in arašide, zdaj sem pa tudi kakšen deci vinčka zvrnila. mislim, da je bistvo montignacove diete pravzaprav v tem, da se izogibamo škodljivim ogljikovim hidratom, ki so predvsem v krompirju (monti pravi, da je to hrana za prašiče user posted image user posted image ) in seveda moki oziroma škrobnim zadevam. tako, da dokler se držimo tega je vse ok. no vsaj pri meni user posted image user posted image se pa bom jutri spet zvagala in bomo videli - kar bo pa bo! meni je pomembno, da se zdaj bolje počutim in nimam več tako napihnjenega trebuščka kot pred to dieto. dobro, res je, da sem rodila avgusta, ampak to mi ne sme biti v opravičilo, da bom mela zdaj te dodatne kg do naslednjega otročka user posted image user posted image user posted image

me pa zanima, če kaj telovadite? jaz sem sicer ta teden na sobnem kolesu pregonila 80 km pa ne vem a je to veliko ali malo user posted image user posted image kaj pa vi počnete za kondicijo?

aja, pa še to: KAJ KO BI BILE BOLJ PRIDNE IN SE MALO VEČ JAVLJALE? seveda velja to tudi zame user posted image user posted image

lep preostanek vikenda, pa čimmanj pregreh in vinčka! (goska po mojem ni problem, ker montignac priporoča gosjo mast user posted image , zelje tudi ne, ker ma nizek indeks, le mlincev se izogibajte, razen če obstajajo polnozrnati user posted image )

papa

_____________________________

avgusta postala mamica!!!!

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
9.11.2009 20:23:07   
julija30
Pozdravček
Pa kje ste moje sotrpinke user posted image
Danes je bilo pri meni tehtanje. Tehtnica počasi postaja moja prijateljica, saj sem bila danes spet zelo zadovoljna. Od začetka do sedaj sem uspela sklestiti celih 5kg. Bravo jazuser posted image !
Trdno sem sklenila, da Monti postane moj način življenja v bistvu prehranjevanja.user posted image Joj, da mi to uspe.
Telovadim jaz za enkrat še nič, razen tekanja za našo devetmesečnico in plazenja po štirih, kotaljenja, dvigovanja in nošenja. Sobno kolo me čaka na podstrešju, ga bo treba malo zajahati user posted image .
Moj današnji jedilnik:
Z: 2x PZ kruh s skuto in žličko medu user posted image  - nekaj za boj proti gripi
K: PZ testenine s cvetačo in sirom
M: 4 kosi kuhane šunke in malo paradižnika, 2 koščka peciva
V: 10 arašidov

Pa pogumno naprej!


(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
9.11.2009 21:22:20   
Janci F
Mislim, da je skrajni čas da se spet malo javim.
Malo sem se potuhnila, ker nisem pridna in se moja tehnica ni nikamor premaknila.
Nisem pa še obupala, tako da se bom sedaj resno lotila pametnega prehranjevanja.

Čestitam vsem za izgubljene kilograme. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj največji problem je, da sem vedno pristaš miganja v kombinaciji s pravilno prehrano.  In zato sem tudi začela pridno migat in me je takoj začela noga noro bolet (poškodba od prometne nesreče), tolk da sem komaj hodila in takrat vsaj dober teden ne smem nič migat, da se bolečina umiri. In ker ne smem kaj dosti migat, potem ves čas razmišljam kaj bi lahko dobrega jedla in tako kilogrami ne gredo nikamor, prej še kakšen pride. user posted image user posted image user posted image

Sem pa včeraj naredila cvetačni pire, namesto pire krompirja in sem bila popolnoma presenečena nad okusom, saj je bilo ful dobro.  Sem pa jaz ena izmed krompirjevk. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
10.11.2009 10:36:52   
*alina*
Živjo punce,

pri meni je torek dan za tehtanje in trenutno sem na - 3kg v 6. tednih. Kar zadovoljna, sploh ker sem bila ta vikend na dveh rojstnih dnevih in sem se pregrešila s torticami. Ampak ok, se nič ne pozna, tako da veselo naprej! Drugače nisem obupala, nasprotno, ko gredo kilogramčki dol sem še bolj motivirana.

IZVIRNO SPOROČILO: vitabella

me pa zanima, če kaj telovadite? jaz sem sicer ta teden na sobnem kolesu pregonila 80 km pa ne vem a je to veliko ali malo kaj pa vi počnete za kondicijo?

aja, pa še to: KAJ KO BI BILE BOLJ PRIDNE IN SE MALO VEČ JAVLJALE? seveda velja to tudi zame



Telovadim bolj malo...res sem jezna nase. Zdaj ko je tako slabo vreme še na sprehodih nismo veliko. Vsake toliko se spravim na orbitrek, ampak čisto premalo. Tako, da se mi zdi tvojih 80 km več kot solidnouser posted image user posted image user posted image

Za drugi del se pa strinjam. Tud jaz se premalo javljam, kar pa ne pomeni, da vas ne prebiramuser posted image user posted image user posted image . Se bom poboljšala!!!

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
10.11.2009 10:38:51   
*alina*

user posted image user posted image

            SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image


ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH    

Janci F      +17 kg          12.10.2009         -0,5 kg                 
žuža3       +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
Tira           +15 kg          12.10.2009         -0 kg 
kaminek    +15 kg          12.10.2009         -1 kg 
mk8          +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
hanuši      +17 kg          12.10.2009         -2 kg 
alina         +9 kg            1.10.2009           -3 kg
Drnula      +10 kg          12.9.2009           -4 kg
bamoocham +15kg       15.10.2009          -2 kg  
s@nta       +10 kg         14.10.2009          -0 kg
vitabella    +10 kg         16.10.2009          -1 kg   
zabica       +10 kg         16.10.2009          -0 kg
MILLEENA  +9 kg           19.10.2009          -0 kg
Dali            +4 kg           19.10.2009          -0 kg
Tejči           +7 kg           26.10.2009          -0 kg
Julija30      +15 kg          19.10.2009         -5 kg

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
10.11.2009 15:38:10   
Drnula
Kuham piščanca s porom in šampinijoni. Sem hotla kot prilogo ješprenj pa se spomnim da je OH user posted image Ga bom morda sam kako žličko.


Pri meni lahko v tabeli popravite na izgubljenih 7kg(sem začela en mesec pred vami, da se ve user posted image ) in željenih je - 12 skupaj. Tako da bom pri svojih 155cm imela 53 kg.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
10.11.2009 15:44:25   
Drnula
telovadba - jaz sem zdaj 3m po CR in lahko bi se lotila česa malo bolj aktivno. Moj trebuh je še vedno v 4-5m user posted image  user posted image in kile gredo po prvomesečnem šprintu zdaj v hitrositi 1kg/mesec. Pa tudi prav, sam da gre v pravo smer in se jaz dobro počutim. Kot je napisala julija, tak način prehranjevanja bo ostal primaren v mojem življenju, ker počutje je absolutno boljše. Mislim pa, da bi izgubo kg pospešila če bi uvedla dve bistveni stvari:
- rekreacija in
- da zvečer ne bi jedla. To ne vem ... jaz sem kot nočna žival. hrana mi paše šele od 18. dalje, tudi ponoči ko se zbudim za dojit. zjutraj ko vstanem pa mi sam še kofe diši user posted image

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
10.11.2009 18:04:20   
*alina*

user posted image user posted image

           SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image


ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH    

Janci F      +17 kg          12.10.2009         -0,5 kg                 
žuža3       +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
Tira           +15 kg          12.10.2009         -0 kg 
kaminek    +15 kg          12.10.2009         -1 kg 
mk8          +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
hanuši      +17 kg          12.10.2009         -2 kg 
alina         +9 kg            1.10.2009           -3 kg
Drnula      +12 kg          12.9.2009           -7kg
bamoocham +15kg       15.10.2009          -2 kg  
s@nta       +10 kg         14.10.2009          -0 kg
vitabella    +10 kg         16.10.2009          -1 kg   
zabica       +10 kg         16.10.2009          -0 kg
MILLEENA  +9 kg           19.10.2009          -0 kg
Dali            +4 kg           19.10.2009          -0 kg
Tejči           +7 kg           26.10.2009          -0 kg
Julija30      +15 kg          19.10.2009         -5 kg

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
10.11.2009 18:10:55   
*alina*
Drnula, bravoooooouser posted image user posted image user posted image . Tudi če upoštevamo, da si začela mesec pred nami ti gre super!!! Očitno ni hudo narobe tudi če ješ zvečer...na žalost nimam kakšnega pametnega nasveta, kako bi se tega odvadila...važno, da gre dol, ne? Komaj čakam, da bom zase lahko v tabelco napisala -7 kguser posted image .

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
10.11.2009 18:16:35   
Tejči
Punce, jaz sem še vedno na istem, ampak niti ni čudno, ker grešim kot velika. Upam, da bom ta teden bolj pridna in bodo drug teden boljši rezultati.user posted image

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
12.11.2009 12:13:26   
vitabella
čav babe hujšarce.

kk ste?

jaz sem vredu, se še pridno držim diete, sicer bi bilo bolje če bi bilo malo več podpore tu gor, ampak bo. grem počasi proti -2 kg, kar se mi zdi odlično za 1 mesec hujšanja oziroma spremenjenega načina prehranjevanja user posted image user posted image user posted image v glavnem meni je všeč, zdaj pa morjo tudi drugi, če so na moji kuhi, jesti to mojo prehrano. pa veste kaj? prav hvalijo jo, da ni slabo pa težko.

v glavnem se res držim diete, ne jem krompirja in stvari iz moke, še kruh samo občasno, sem pa riž ta mesec enkrat jedla-itak je bil basmati. aja no večkrat pa jem polnozrnate testenine s tunino ali paradižnikovo omako, ker je na hitro in večinoma kuham samo zase.

punce lepo se imejte!

aja današnji jedilnik:
zajtrk: polnozrnati otrobi z mlekom
malica: 2 vrstici čokolade user posted image user posted image
kosilo: dušen puran z brokolijem in zeleno solato
malica: kapučino brez mleka
večerja: še ne vem .....

_____________________________

avgusta postala mamica!!!!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
13.11.2009 18:50:40   
*alina*
Vitabella, jaz te podpiramuser posted image user posted image user posted image ...sem bila zdaj dva dni v službi in je bilo prav super, nič razmišljanja o hrani :))) Doma mi večkrat pride na misel, da bi kaj pojedlauser posted image .

Zjutraj sem jedla P kruh s skuto in marmelado (brez sladkorja seveda), za malico jabolko in jogurt, za kosilo pa morki list z blitvo...za večerjo pa...hmmm...ne vem če je ne bom kar preskočila. Nisem nič kaj lačna.

Pazite se martinovih dobrotuser posted image

Lep vikend!!!

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.11.2009 18:49:47   
bamoocham
Dan.

Kako smo kahj hujšarice?

Js sem vmes mogla nehat z dieto, ker sem se ful slabo počutila, skoraj sem skupaj padla. Ker se mi je dogajalo, kot da bi mi cuker padu.
In sem dala vse preiskave čez, pa niso nič našli, ne vedo za kaj se mi to dogaja...po porodu se mi je začelo delat to. Ma bo že, a ne:)

Zdj sem pa spet na dieti, tak da se vam bom malo bolj pogosto javljala user posted image



(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?