|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M po ss
17.6.2005 10:27:13   
sjr
Živjo!
Na žalost se vam tudi jaz pridružujem na tej temi.:((
Pri meni pa je bilo tako, da sem v 5. tednu dobila rjav izcedek, ki pa se je po nekaj dneh nadaljeval v krvavitve in krče. Zdravnica je napisala ss v 6. tednu. Imela pa sem vsaj to srečo v nesreči, da mi ni bilo potrebno iti na abrazijo, ker se je vse lepo sčistilo. V bistvu niti ne vem kdaj je bil ss. Ali je to cel čas krvavenja? Jaz sem krvavela namreč od 27.5. do 1.6. Najbolj pa me zanima kdaj naj bi sedaj dobila M? Ginekologinja je rekla enkrat v 6. tednih. Kdaj ste jo pa ve dobile?
Hvala za odgovore!

LP
S.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   M po ss
17.6.2005 11:57:32   
puri
Sjr, žal mi je, da se ti je to zgodilo:rozica:

Jaz sem M dobila 6t po abraziji.

(odgovor članu sjr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   M po ss
17.6.2005 12:06:18   
Jančika_
Pri prvem ss sem imela abrazijo, M sem dobila 40. dan. Pri drugem ss čiščenje ni bilo potrebno, zdaj je 17. dan in če sem prav čutila, sem imela 14. dan ovulacijo. Bomo pa še videli, če je bilo res tako in kdaj bo prišla M.

Pri tebi je res težje reči, kdaj je prišlo do ss, ker si krvavela dlje. Mogoče štej od takrat, ko si res zakrvavela in imela krče.:zmeden2:

(odgovor članu sjr)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   M po ss
17.6.2005 12:51:05   
sjr
Verjetno je bilo res prvi dan, ker sem imela precej močen krč in med krvjo je bilo nekaj večjega. Torej je danes 20. dan.
Hvala obema za odgovore!

(odgovor članu sjr)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?