|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:18:31   
Tanja_
Jaz naslednji teden ne morem ponedeljek in sredo-imam obvezne vaje na faksu.Kaj pa večerja?

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:20:07   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Jaz naslednji teden ne morem ponedeljek in sredo-imam obvezne vaje na faksu.Kaj pa večerja?


Jaz bi bla tud bolj za večerjo da grem lahko sama...kaj pa sobota 12-ega???

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:23:21   
meduzica
dobro jutro majčice !!!

perilo se pere mi imamo pa zdele telovadbo na sporedu .. včeri sem jo čist preskočila ker je bilo vse na glavo... in sem POZABILA (mi še zdej ni jasno kako sploh lahko pozabim user posted image pa vgravirao mam to že v glavo)

joooj megla ... dans prinese tašča kosilo juhuuu mi ne bo treba skrbet še za to user posted image user posted image user posted image pol pa upam da uspem zavit do M hipermarketa da kupim par darilc .. jutri gremo na obisk k prijateljici ki je rodila pred kratkim.

Lep dan vam želim

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:24:30   
BBAJA

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: BBAJA


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

PR NAS SNEEEEEEŽI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Za miklavža bo snegec...kok bo lepo user posted image user posted image user posted image



Jst bi tud snegca!!!!
Dudi,dej ga pošlji še mal na Dolenjsko....plis:)

Aja,pa dober dan vsem:)


ajde pošiljam user posted image user posted image user posted image



Ni še nč:(.....zgleda,da je slaba povezava:)

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:24:48   
majana79
hvala dudi user posted image

Jaz ne vem za 12., ker ima moj takrat planiran delovni vikend... Razen če se spet premislijo user posted image

(odgovor članu meduzica)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:28:22   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: BBAJA


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: BBAJA


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

PR NAS SNEEEEEEŽI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Za miklavža bo snegec...kok bo lepo user posted image user posted image user posted image



Jst bi tud snegca!!!!
Dudi,dej ga pošlji še mal na Dolenjsko....plis:)

Aja,pa dober dan vsem:)


ajde pošiljam user posted image user posted image user posted image



Ni še nč:(.....zgleda,da je slaba povezava:)


user posted image user posted image user posted image ...bo bo tekom dneva.Na koliko nadmorske višine si pa doma?

(odgovor članu BBAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:29:16   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

hvala dudi user posted image

Jaz ne vem za 12., ker ima moj takrat planiran delovni vikend... Razen če se spet premislijo user posted image



ni za kaj user posted image

Ja težko bomo vse uskladili...ne vem...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:31:54   
majana79
Dejte mi neki povedat, preden s J. zbudi.

Jaz mu zdaj uvajam zelenjavo, dobi jo tam nekje po 12. uri, kao 'kosilo'. Itak še ne poje za cel obrok, ker se potem še dojiva.
A mu lahko zdej npr. ko se bo zbudil, dam še malo sadja? Recimo par žličk jabolka iz kompota (smo mu ga že uvedli, tako da kar se reakcij tiče, je ok). Sem založila tisti list od patronažne pa ne vem zdaj, kdaj lahko dobi 2 'obroka', ki to sicer nista.
Sprašujem pa zato, ker se mi zdi da bi kar jedel in da mu samo mleko res ni več dovolj.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:33:25   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Dejte mi neki povedat, preden s J. zbudi.

Jaz mu zdaj uvajam zelenjavo, dobi jo tam nekje po 12. uri, kao 'kosilo'. Itak še ne poje za cel obrok, ker se potem še dojiva.
A mu lahko zdej npr. ko se bo zbudil, dam še malo sadja? Recimo par žličk jabolka iz kompota (smo mu ga že uvedli, tako da kar se reakcij tiče, je ok). Sem založila tisti list od patronažne pa ne vem zdaj, kdaj lahko dobi 2 'obroka', ki to sicer nista.
Sprašujem pa zato, ker se mi zdi da bi kar jedel in da mu samo mleko res ni več dovolj.



Če vidiš, da mu dojenje ni dovolj, mu daj. Jaz bi mu-sploh, če je že dobil jabolko.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:35:25   
Dudica1
majana Maj ima tud sadno ali katero drugo kašico ali kosilo pa pol preden gre spat dobi še flaško in nekaj malega še popije.Očitno to rabi tud da zaspi pol.
Ti mu kar daj po žlici in pol še mleko.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:36:57   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Jaz naslednji teden ne morem ponedeljek in sredo-imam obvezne vaje na faksu.Kaj pa večerja?


Jaz bi bla tud bolj za večerjo da grem lahko sama...kaj pa sobota 12-ega???

jaz sem za

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:37:45   
KatMat
aja pol tubby ne more

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:38:19   
KatMat
grem se mal lezat

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:39:09   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

aja pol tubby ne more


ona ne more pol naslednji teden


(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:39:50   
Tanja_
user posted image user posted image A katera ve, če pri Victorias secret pošiljajo v Slovenijo?Nikjer ne najdem na njihovi strani.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 10:48:50   
BBAJA

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: BBAJA


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: BBAJA


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

PR NAS SNEEEEEEŽI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Za miklavža bo snegec...kok bo lepo user posted image user posted image user posted image



Jst bi tud snegca!!!!
Dudi,dej ga pošlji še mal na Dolenjsko....plis:)

Aja,pa dober dan vsem:)


ajde pošiljam user posted image user posted image user posted image



Ni še nč:(.....zgleda,da je slaba povezava:)


user posted image user posted image user posted image ...bo bo tekom dneva.Na koliko nadmorske višine si pa doma?


Zelo nizko...cca 200m nadmorske višine....nimam šans,da kej prleti do nas...se vse prej stopi in pol dobimo pa dež:(:(:(
Bom šla kr tistga umetnega kupit....pol ga bom pa celo leto mela,k je ful statičen:):):)

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:01:01   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: BBAJA


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: BBAJA


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: BBAJA


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

PR NAS SNEEEEEEŽI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Za miklavža bo snegec...kok bo lepo user posted image user posted image user posted image



Jst bi tud snegca!!!!
Dudi,dej ga pošlji še mal na Dolenjsko....plis:)

Aja,pa dober dan vsem:)


ajde pošiljam user posted image user posted image user posted image



Ni še nč:(.....zgleda,da je slaba povezava:)


user posted image user posted image user posted image ...bo bo tekom dneva.Na koliko nadmorske višine si pa doma?


Zelo nizko...cca 200m nadmorske višine....nimam šans,da kej prleti do nas...se vse prej stopi in pol dobimo pa dež:(:(:(
Bom šla kr tistga umetnega kupit....pol ga bom pa celo leto mela,k je ful statičen:):):)


user posted image user posted image user posted image ...no boljš kot nič a ne user posted image

(odgovor članu BBAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:04:33   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

user posted image user posted image A katera ve, če pri Victorias secret pošiljajo v Slovenijo?Nikjer ne najdem na njihovi strani.

ja, samo je poštnina ubitačna, potem te pa še ocarinijo... no vsaj mene so in potem nisem nikoli več naročala user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:10:10   
Anonimen
evo končno nika spi T, je šel zmožekom v trgovino, cujne so speglane , zdej pa kosilo kuhat, po kosilu pa pavzauser posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:12:17   
majuška10
dobro jutro!
spali smo do pol desetih,sicer smo se ob pol sedmih zbudili, ma sem ga naštimala da je spal do pol desetih...
kaj mislite da je primerno da ga peljem ven? zunaj je mogoče 1 stopinja ma razmišljam da bi vseeno šla. ne smem preveč sanjat, da ne bo prej kakšen dež

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:13:26   
Kasija
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

user posted image user posted image A katera ve, če pri Victorias secret pošiljajo v Slovenijo?Nikjer ne najdem na njihovi strani.


Nazadnje ko sem gledala niso. žal.

jaz se trudim prebrat že 2 dni, se logiram, začnem brat kako stran in potem...hop...je že kaj drugega na sporedu. tako da sem danes prebrala zadnjo stran in bom raje kaj napisala.

meduzica kaj boš kupila kolegici za dojenčka?

jaz sem pa danes pustila gala jokat. je že zaspal pri meni ob dojenju, sem ga nesla gor in se je seveda zbudil. sem ga božala, potem vzdignila in nosila, guncala v stolu in nič. potem sem ga pustila v posteljici in zaprla vrata. pa je tulil 20 minut in zaspal. grozno. kako otroka navadiš da sam zaspi?

število obrokov gal sicer dobi dva cela - kosilo in večerjo. ampak vmes mu dajem piškote, žemljo, riževe krekerje... ker želi sodelovat pri naših obrokih in ker se mi zdi, da včasih premalo poje pri obroku in izrazi željo po hrani - se steguje za mojim kruhom recimo in mu ga seveda dam.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:15:37   
Kasija
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

user posted image user posted image A katera ve, če pri Victorias secret pošiljajo v Slovenijo?Nikjer ne najdem na njihovi strani.

ja, samo je poštnina ubitačna, potem te pa še ocarinijo... no vsaj mene so in potem nisem nikoli več naročala user posted image



A se da? zanimiva informacija user posted image

Tanja lepo, da poskrbiš tudi za svoj videz. se mi zdi, da sem se sama kar malo zanemarila v tem mama-času.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:15:58   
Pikicapokica6
Pozdravljene, zmajčice!

Sicer se res bolj redko oglašam, ampak danes me je pa do tega pripravilo prav posebno presenečenje, ki sem ga doživela včeraj zvečer.

Pripravljala sem mlečno večerjo za našo Žano - Milupina kašica od 6. meseca naprej (jabolko-korenje). Pa mešam in mešam, še malo poskusim, potem pa me kar naenkrat skoraj zadane kap - v kašici so bili ČRVI!!!! JA PRAV STE PREBRALE!! Tapravi, mrtvi, beli črvi!!. Men se je vse obrnilo. To kašico je Žana jedla že prejšnji večer, vendar na žalost tega nisem opazila. Sicer je pa to zadnja stvar, ki bi jo pričakovala v kašici, sploh, ker je bila čisto na frišno odprta in kupljena.

Od zdaj naprej bom seveda veliko bolj pozorna. Sem pa zelo razočarana in čist šokirana, saj človek predvsem od otroške hrane pričakuje čistočo in neoporečnost na najvišjem nivoju. Pregledala sem celo vrečko, pa nisem našla kakšne luknje. Proizvedena je bila meseca maja in velja še eno leto. Seveda bom škatlo nesla nazaj v trgovino, z vsemi najdenimi črvi in računom.

Mogla sem to napisat, zaradi naših malčkov, ki naj bi vsak dan jedli najboljšo hrano.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:18:56   
Anonimen
jz pa trenutno niki dajem samo en obrok kosilo, potem pa še kakšen piškot, mi noče normalno jestuser posted image tako da trenutno obožuje samo kosilo, krompirček, zelenjava, juhicauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:20:40   
Anonimen
B????

Pikicapokica,... user posted image user posted image user posted image  bom bolj pozorna,...

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?