|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:22:20   
majana79
http://www2.victoriassecret.com/html/custsrvc/shipping/international_shipping/?rfnbr=8684

tukaj je international shipping

Res bodite pozorne pred naročanjem, ker carina upošteva ne samo znesek nakupa ampak tudi poštnino...

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:24:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kasija

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

user posted image user posted image A katera ve, če pri Victorias secret pošiljajo v Slovenijo?Nikjer ne najdem na njihovi strani.

ja, samo je poštnina ubitačna, potem te pa še ocarinijo... no vsaj mene so in potem nisem nikoli več naročala user posted image



A se da? zanimiva informacija user posted image

Tanja lepo, da poskrbiš tudi za svoj videz. se mi zdi, da sem se sama kar malo zanemarila v tem mama-času.


se kar strinjam s teboj, Kasija.

(odgovor članu Kasija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:26:39   
Dudica1
pikicapokica KAAAAAJuser posted image user posted image user posted image ...ne morem verjet!!!Milupina kašica!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:33:19   
Dudica1
pikicapokica jaz bo to dala na inšpekcijo al kam se to lahko da

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:38:33   
Pikicapokica6
Pojma nimam, kaj naj druzga nardim razen tega, da nesem nazaj v največjo otroško trgovino, kjer sem pustila že precej denarja, tudi zdaj, ko sem opravila miklavžev nakup....Mislim, da se vam sanja, kje sem to kupila, a ne....Sicer oni niso nič krivi verjetno. Mogoče res na inšpekcijo? Če ne bi šlo za otroško hrano, sploh ne bi delala panike.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:46:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Pozdravljene, zmajčice!

Sicer se res bolj redko oglašam, ampak danes me je pa do tega pripravilo prav posebno presenečenje, ki sem ga doživela včeraj zvečer.

Pripravljala sem mlečno večerjo za našo Žano - Milupina kašica od 6. meseca naprej (jabolko-korenje). Pa mešam in mešam, še malo poskusim, potem pa me kar naenkrat skoraj zadane kap - v kašici so bili ČRVI!!!! JA PRAV STE PREBRALE!! Tapravi, mrtvi, beli črvi!!. Men se je vse obrnilo. To kašico je Žana jedla že prejšnji večer, vendar na žalost tega nisem opazila. Sicer je pa to zadnja stvar, ki bi jo pričakovala v kašici, sploh, ker je bila čisto na frišno odprta in kupljena.

Od zdaj naprej bom seveda veliko bolj pozorna. Sem pa zelo razočarana in čist šokirana, saj človek predvsem od otroške hrane pričakuje čistočo in neoporečnost na najvišjem nivoju. Pregledala sem celo vrečko, pa nisem našla kakšne luknje. Proizvedena je bila meseca maja in velja še eno leto. Seveda bom škatlo nesla nazaj v trgovino, z vsemi najdenimi črvi in računom.

Mogla sem to napisat, zaradi naših malčkov, ki naj bi vsak dan jedli najboljšo hrano.


ojej, pa si jo reklamirala, k morajo v prodajalni kej tazga vedit da reklamirajo user posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:47:15   
Dudica1
Ja to je res čudno...vemo ja o kateri trgovini govoriš,ampak to je kriva milupa,oz kdorkoli je že proizvajalec tega!!!

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:47:40   
šivilja
OMG - črvi v otroški hrani. Pa ravno ta teden sem v isti trgovini (predvidevam) kupila eno riževo kašico od Demetra. Potem sem se odločila , da še počakam z GH (ker se je huronska nočna lakota umirila), zdaj pa upam, da mi ne bo kašica prikorakala nasprot.

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:48:11   
Pikicapokica6
Cveka, danes jo nameravam nesti nazaj in pokazat zadevo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:49:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Pojma nimam, kaj naj druzga nardim razen tega, da nesem nazaj v največjo otroško trgovino, kjer sem pustila že precej denarja, tudi zdaj, ko sem opravila miklavžev nakup....Mislim, da se vam sanja, kje sem to kupila, a ne....Sicer oni niso nič krivi verjetno. Mogoče res na inšpekcijo? Če ne bi šlo za otroško hrano, sploh ne bi delala panike.


če je hrana, v roku uporabe, ni trgovina nič kriva ker prodajalke ne vidijo skozi škatlo, kaj je notriuser posted image lahko pa daš na inšpekcijo, sam moraš povedat kako je bilo, lahko pa neseš nazaj, ker bojo prodajalke organizerale pritožbo artiklauser posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:51:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Cveka, danes jo nameravam nesti nazaj in pokazat zadevo.


če imaš račun bo še boljše, drugače pa kr nazaj in povej kakšna je zadeva, pri nas vem da smo tako klicale tistega ki ima to čes in je javil naprej in so potem mogli vse nazaj vzet ker so pogruntali da je celo naročilo slabouser posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:52:06   
miska2004
OMG2... ČRVI??? Naš tudi je samo Milupine kašiceuser posted image Ker pred kakšnimi tremi leti je pa ena pisala, da je bil črv v HIPPovi kašici. Groza. A pa to se jih čisto dobro vidi? Al moraš full pogledat?
Jaz sem jih zaenkrat kupovala v Mercatorju in Mullerju, no ampak to še nič ne pomeni... A so slovenske kašice, te ki jih imajo v BC (predvidevam da gre za BC)? Ker v Mullerju so nemške.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:58:10   
Tanja_
pikicapokica groza...Ampak tko kot je cveka napisala-prodajalke ne vidijo skoz vrečko,kaj je notri.In tud če jim pošlješ inšpekcijo, niso v BC nič krivi-sej niso prodajali izdelka čez rok.Po mojem, če neseš tja,ti bojo z veseljem zamenjale,pa še opravičle se ti bojo.Jst sm enkrat kupila pajcka in sem ga oprala,ko sem ga pa prvič oblekla, sem pa videla da je razparan po šivu-sem ga nesla nazaj in so mi brez računa zamenjale za novega.

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 11:59:25   
BBAJA

IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Pozdravljene, zmajčice!

Sicer se res bolj redko oglašam, ampak danes me je pa do tega pripravilo prav posebno presenečenje, ki sem ga doživela včeraj zvečer.

Pripravljala sem mlečno večerjo za našo Žano - Milupina kašica od 6. meseca naprej (jabolko-korenje). Pa mešam in mešam, še malo poskusim, potem pa me kar naenkrat skoraj zadane kap - v kašici so bili ČRVI!!!! JA PRAV STE PREBRALE!! Tapravi, mrtvi, beli črvi!!. Men se je vse obrnilo. To kašico je Žana jedla že prejšnji večer, vendar na žalost tega nisem opazila. Sicer je pa to zadnja stvar, ki bi jo pričakovala v kašici, sploh, ker je bila čisto na frišno odprta in kupljena.

Od zdaj naprej bom seveda veliko bolj pozorna. Sem pa zelo razočarana in čist šokirana, saj človek predvsem od otroške hrane pričakuje čistočo in neoporečnost na najvišjem nivoju. Pregledala sem celo vrečko, pa nisem našla kakšne luknje. Proizvedena je bila meseca maja in velja še eno leto. Seveda bom škatlo nesla nazaj v trgovino, z vsemi najdenimi črvi in računom.

Mogla sem to napisat, zaradi naših malčkov, ki naj bi vsak dan jedli najboljšo hrano.

Hvala za opozorilo....nimam besed

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:01:15   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: Kasija

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

user posted image user posted image A katera ve, če pri Victorias secret pošiljajo v Slovenijo?Nikjer ne najdem na njihovi strani.

ja, samo je poštnina ubitačna, potem te pa še ocarinijo... no vsaj mene so in potem nisem nikoli več naročala user posted image



A se da? zanimiva informacija user posted image

Tanja lepo, da poskrbiš tudi za svoj videz. se mi zdi, da sem se sama kar malo zanemarila v tem mama-času.




user posted image user posted image user posted image Nisem mislila zase naročit,ampak za prijateljico pižamo za darilo.Jst sm se tud zanemarila-si vidla kak frfru imam?Komej še vidim skozenj.Pa narastek....Da ne govorim o tem,da me mož samo še v trenerki in pižami vidi....

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:02:52   
Dudica1
Sej jaz nisem mislila da bi trgovino poslala inšpekcijo...da bo to kašico nesla tja na inšpekcijo da bi pol proizvajalc dobu to inšpekcijo al karkoli se že da narest,ne pa da oni tam ne bi vedeli da se to dogaja

(odgovor članu BBAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:03:40   
Pikicapokica6
Evo, preverila - proizvedeno na Poljskem, 13.5.2009 ob 14.59, Milupa kašica jabolko-korenje.

Prav gotovo ne bom več kupovala kašic drugje kot v Mullerju. Vem, da niso prodajalke krive. Upam pa samo, da gre za osamljen primer, čeprav težko verjamem, da so se črvi pojavili samo v tej škatli, glede na to, da proizvajajo v serijah.

(odgovor članu BBAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:04:59   
lake
Katastrofa. Jst bi slikala, pa direkt sliko na Milupo poslala, pol pa še naprej urgirala. Sm pred leti našla črva v čokolinu, in od takrat vedno pregledam, če je kje kak črv, kokr se pač vid.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:05:41   
Dudica1
Jaz tud vse te kašice in frutke v mulerju kupujem.

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:06:31   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Katastrofa. Jst bi slikala, pa direkt sliko na Milupo poslala, pol pa še naprej urgirala. Sm pred leti našla črva v čokolinu, in od takrat vedno pregledam, če je kje kak črv, kokr se pač vid.


o bog pomagej....a moram še kam pogledat user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:08:24   
Pikicapokica6
A ni to grozn, no!!?? Da ne morš zaupat, da je hrana za dojenčke neoporečna?!

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:08:41   
Tanja_
Lani je blo v Žurnalu, da je ena gospa kupila kozarec kislih kumaric v Hoferju in je bla notri miška...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:13:35   
Dudica1
kaj bi jih ...   user posted image

< Sporočilo je popravil Dudica1 -- 4.12.2009 12:14:07 >

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:20:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Lani je blo v Žurnalu, da je ena gospa kupila kozarec kislih kumaric v Hoferju in je bla notri miška...


to je blo tud v mercatorju, v logatcuuser posted image sam so prodajalke opazle pred kupci in so umaknile iz prodaje, podravka je takrat ful kazen plačalauser posted image mi smo mel v cukru enkrat ene živalce not, smo celo tono cukra zavrniluser posted image tak da to ni osamljen primer, se dogaja, na žalostuser posted image

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:21:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

kaj bi jih ...   user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?