|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hemoroidi
24.12.2009 21:39:58   
nikolinca
ola...

imam probleme s hemoroidi in sicer sem jih dobila med porodomuser posted image in me ful bolijoo -groza...ali ima še katera tak problem in s čim lakho odpravim hemeroide...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hemoroidi
24.12.2009 21:44:52   
Volga
Ojoj. V lekarni kupi MOdolex kremo in se maži. Probaj narediti čimbolj mehko blato (kakšne kivi na tešče, tako po dojenju, recimo) pa tri deci tople vode čez, po veliki potrebi zadnjik umij z čimbolj mrzlim oz. ledenim tušem. Pa, kot rečeno, modolex krema.

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hemoroidi
24.12.2009 21:49:55   
nikolinca
jp...med rojevanjem sm jih dobila , ker sem se preveč napenjalauser posted image hvala za nasvet

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hemoroidi
24.12.2009 22:10:12   
blak


pa leden obkladek gor, čim večkrat.

Blato ja, naj bo mehko, le pazi da te ne zdriska ker ti jih bo  še bolj razdražlo.

Če ti modolex ne pomaga, naj ti zdravnik predpiše faktu-je mal močnejše.

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hemoroidi
25.12.2009 10:03:27   
Jančika_
Tudi jaz sem jih dobila pri porodu, najbolj mi pomaga Hemoclin. V bistvu je tri tedne po porodu že čisto vredu, prve dni je bilo pa kar grdo.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hemoroidi
25.12.2009 13:33:43   
marjetica8
Tud jst sem jih dobila med porodom in sicer notranje. Me ne boli neki ful, sam srbi, pa enkrat je zgleda poču in se mi je vlila kri, takrat je peklouser posted image  Men še najbolj pomaga kava zjutraj. Če jo popijem, mam redno prebavo in mehko blato, drgač pa ne. Pa bog ne daj kej pekočga jest -  pol peče ta zadnja ko user posted image user posted image !
A ta hemoclin je samo za zunanje, al tud za notranje hemeroide?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hemoroidi
25.12.2009 14:56:45   
malažabica
Alo pozdravljene!

Tudi jaz sem dobila hemeroide pred porodom, a me ni nič bolelo. Sedaj, 3tedne po porodu pa me je začel pečt in bolet. A ve katera zakaj šele tako pozno? Mažem si s faktujem, ju3 pa si grem še kupiti robčke za hemeroide (upam da bo pomagalo..., ker je prekleto nadležno)

Kaj moramo ženske vse pretrpeti, če bi moški to vedeliuser posted image user posted image user posted image

A hemeroidi potem zginejo, ali jih imaš zavedno? Ps, redno hodim na blato (tudi 2x na dan), je mehko, spijem dosti vode, ne vem zakaj so se mi morali pojaviti... A veste če hrana kaj vpliva na to (v tem času je ogromno sladkega!!!! in dobrega!!!! NJAM)
lp

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hemoroidi
25.12.2009 18:17:37   
pupe
lp
jaz sem jih imela tudi, preizkusila sem verjetno  vse kreme ki jih imajo v lekarnah, vendar mi ni pomagalo nič
od tega
potem pa mi je neka starejša gospa svetovala takole,  poskrbi za čistočo in se 3x dnevno namaži z medom, pa kakšen donat za bolj mehko blato pa bo
in res sem se jih znebila v 1 mesecu


(odgovor članu malažabica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hemoroidi
25.12.2009 19:03:04   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: pupe

lp
jaz sem jih imela tudi, preizkusila sem verjetno  vse kreme ki jih imajo v lekarnah, vendar mi ni pomagalo nič
od tega
potem pa mi je neka starejša gospa svetovala takole,  poskrbi za čistočo in se 3x dnevno namaži z medom, pa kakšen donat za bolj mehko blato pa bo
in res sem se jih znebila v 1 mesecu




zunanjih al notranjih?

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hemoroidi
26.12.2009 9:05:21   
ribica.
jaz sem jih tud fasala po porodu, tako da sploh nisem mogla stat prav na nogah, tako mi je tiščalo dol.Pomaga počitek, kak teden dva pač leži kolikor lahko. Pa maži, pa lekadol po potrebi. Saj bodo šli nazaj. Govorim za  zunanje seveda. Samo stanje se nikoli več ne popravi popolnoma, zato je treba vedno pazit da se ful ne napenjaš med odvajanjem. Čeprav meni sedaj redkokdaj delajo težave, kjub temu da sem imela zelo napihnjeno ven.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hemoroidi
26.12.2009 9:23:52   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: malažabica
A veste če hrana kaj vpliva na to (v tem času je ogromno sladkega!!!! in dobrega!!!! NJAM)

Ja, hrana lahko poslabša celo zadevo. Še posebej močno začinjena, pekoča, pa razni arašidi, lešniki,..., polnozrnata živila. Pa preveč sedenja oz. premalo miganja, so pa baje dedni. Med nosečnostjo se pogosto pojavijo zaradi pritiska na črevo in zaradi večje prekrvavljenosti.

Jaz sem jih imela že prej in so mi jih odstranili - boli ko 100 user posted image . Po tej nosečnosti pa so se spet pojavili! Pomagal Hemoclin.

Obstaja še nek pripomoček. Posebni magnetki, ki se dobijo v lekarni in se vstavijo v danko. Mojemu možu je samo to pomagalo. Nobena krema, gibanje, prehrana. Od takrat naprej nobenih problemov več. So pa precej dragi. Mislim, da okoli 100 EUR.

(odgovor članu malažabica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hemoroidi
26.12.2009 21:10:23   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8
A ta hemoclin je samo za zunanje, al tud za notranje hemeroide?

V bistvu je skoraj bolj za notranje kot zunanje, ker ima tak aplikator za notranjo uporabo, da kreme ne spraviš ven drugače kot z njim. Meni je všeč tudi to, da je prozorna krema.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hemoroidi
27.12.2009 10:29:00   
Vinjeta
meni je pri zunanjih hemeroidih pomagala krema od Justa, Tea tree

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hemoroidi
29.12.2009 10:18:02   
malažabica
IZVIRNO SPOROČILO: nikolinca

jp...med rojevanjem sm jih dobila , ker sem se preveč napenjalauser posted image hvala za nasvet


ja če pa ti rečejo, pritiskaj kot da greš na blato...user posted image ja saj ni čudno da dobimo hemeroide.user posted image jaz sem ful pritiskala, pol pa mi reče, ne v glavo, v rit pritiskajuser posted image saj nisem več vedla kako, hvala bogu da se ti sestra vrže natrebuh in ti ga pritisne ven...user posted image

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hemoroidi
13.1.2010 23:49:14   
Želvi
Jaz jih pred tem nisem imela nikoli, sem pa pri porodu dobila takšne zunanje hemeroide, da sem bila zadaj vsa otečena in so mi vsekakor povzročali več preglavic kot vsi šivi(pa teh nisem imela malo, saj sem dobila kar nekaj notranjih in veliko zunanjih šivov). Tako da jaz bi vsekakor bila raje spet šivana kot pa imela take enormne hemoride kot sem jih imela user posted image ...a ni kaj, tudi to se da odpraviti in se potem pozabi user posted image . Od vseh krem je pomagala le Faktu krema, ki se jo dobi na recept in pa to, da sem si po vsakem odvajanju spirala s hladno vodo. Po nasvetu patronažne sestre sem poleg ogromnih količin vode za mehko blato skrbela tako, da sem si zvečer namočila v vodo nekaj suhih sliv, jih pustila čez noč stati, zjutraj na tešče popila dva kozarca tople vode in pojedla te namočene slive in je pomagalo user posted image .



(odgovor članu malažabica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hemoroidi
15.1.2010 9:04:30   
Moycaa
Pomaga tudi Donat, kivi na tešče in kozarec tople vode čez, sadje (bogato z vlakninanimi - jabolka), namočene suhe slive in suhe fige. Izogibanje sladkarijam (če se le da).

_____________________________

...tramps like us, baby we were born to run...

(odgovor članu Želvi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hemoroidi
15.1.2010 9:09:36   
Dudica1
Tud jaz sem jih dobila že pri prvem in jih imam še zdaj...3 letauser posted image

Zdaj pa izginevajo s pomočjo hemoclina in justove kreme tea tree...pa še redna uporaba justovega deo intimauser posted image ...mislim da se jo po tem zadnjem začelo najbolj izboljševat.

(odgovor članu Moycaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hemoroidi
10.2.2010 13:32:39   
Zofy
Jaz sem jih tudi dobila med porodom, pa so mi kar zginili 1 teden po porodu - vsak tako zgleda. Si pa nisem z ničemer mazala, le redno umivala po odvajanju.
POmagajo raznorazne kreme, pa tudi robčke se dobi v lekarnah.
Pa pazit je seveda treba na blato, da ni trdo.

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: hemoroidi
5.3.2010 13:02:08   
kiara24
Ja res je hemeroidi so resna težava, mnogih ženski in moških. Vendar vam povem, da se vse to lahko reši z dvem izdelkoma od Justa in to je deo intim in pa krema tea tree, kot so napisale že nekatere punce.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: hemoroidi
8.3.2010 9:18:03   
koala
¨Hemoclin je zakon, vaj meni izredno pomaga.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: hemoroidi
11.3.2010 19:34:54   
bili83
uporabljala faktu takoj po porodu, pa ni bilo dolgoročnega učinka. potem mi je kolegica svetovala šentjanževo olje... vsi hemeroidi izginili v enem tednuuser posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: hemoroidi
12.3.2010 20:41:15   
Sulfinija
Krema Hadensa dobi se v Avstrijski lekarni.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: hemoroidi
16.3.2010 9:59:50   
barni
Jaz jih imam ze nekaj casa, najprej malo, po prvem porodu malo vec, pri drugem mi jih je pa porodnicarka morala prav z roko porinit nazaj, tolk je vse pogledalo ven.

Zdaj imam stalno tezave z njimi, se pa nic ne mazem in ne zdravim, pac so, zivim z njimi, pravijo, da prav veliko ne morem narediti, lahko bi jih operirali, samo se lahko ponovno pojavijo. Zato se za operacijo nisem odlocila. Me pa obcasno boli, ce je odvajanje bolj tezko ali je blato trdo, vcasih tudi krvavim...vse sorte.

Se mi pa zdi, da jih imam enkrat bolj, drugc manj zunaj. Cisto odvisno.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: hemoroidi
22.3.2010 22:07:26   
Panaya
No, pa še moj nasvet. Pomagalo mi ni nič drugega razen krema Delmeson. Žal pa je iz Srbije in se je pri nas ne da dobiti, pa še na recept je. Če pa ima katera zveze tam - toplo priporočam user posted image !

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?