|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: medenjaki
29.12.2009 16:17:32   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

mmmm kake dobrote, sama sicer nisem sladkosned pa bi kr nekaj tehle tvojih dobrot poskusla.... moj možek bi bil tud ful vesel, če bi njegova ženkica večkrat kej speklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super si.....

upam, da imaš kako svojo slaščičarnouser posted image user posted image user posted image user posted image


prepočasi berem in prehitro pišemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

držim pesti, da ti kmalu uspe....
in v katerem kraju bo to?


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: medenjaki
29.12.2009 16:23:26   
blaža
Evo slikice sem naložla.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: medenjaki
29.12.2009 16:24:29   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

mmmm kake dobrote, sama sicer nisem sladkosned pa bi kr nekaj tehle tvojih dobrot poskusla.... moj možek bi bil tud ful vesel, če bi njegova ženkica večkrat kej speklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super si.....

upam, da imaš kako svojo slaščičarnouser posted image user posted image user posted image user posted image


prepočasi berem in prehitro pišemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

držim pesti, da ti kmalu uspe....
in v katerem kraju bo to?




Senožeče. user posted image Upanje umre zadnje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: medenjaki
29.12.2009 17:42:54   
luka jan
Tudi sama sem danes spekla medenjake po vaših receptih in moram reč da so enkratni. Po moje sploh ne bojo počakali do silvestrovega.user posted image

Blaža, tebi pa kapo dol. Tako lepih slaščič že dolgo nisem videla, upam da so tud dobri tako kot izgledajo.
Res, čestitke in tako naprej, pa da sanje postanejo resničnost.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: medenjaki
29.12.2009 19:11:28   
blaža
In kaj zdej. A so pečeni al ne'! a že vem, ne moreš tipkat, ker jih hrustaš,ha,ha,hauser posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: medenjaki
29.12.2009 19:18:30   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

In kaj zdej. A so pečeni al ne'! a že vem, ne moreš tipkat, ker jih hrustaš,ha,ha,hauser posted image

smo mel obiske.... imam testo še vedno v hladilniku.... ker je moj še v službi (pride ponoči enkrat k so šli v avstrijo) in imam sama oba mulčka.... bom počakala do ene 8 pol jih dam pa spat in grem v miru pečt..... se javim kuj k bo 1 runda gotova, da javim če bodo počakal 14 dni al jih bo že nocoj zmanjkalo:)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: medenjaki
29.12.2009 19:19:18   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

In kaj zdej. A so pečeni al ne'! a že vem, ne moreš tipkat, ker jih hrustaš,ha,ha,hauser posted image

smo mel obiske.... imam testo še vedno v hladilniku.... ker je moj še v službi (pride ponoči enkrat k so šli v avstrijo) in imam sama oba mulčka.... bom počakala do ene 8 pol jih dam pa spat in grem v miru pečt..... se javim kuj k bo 1 runda gotova, da javim če bodo počakal 14 dni al jih bo že nocoj zmanjkalo:)user posted image user posted image user posted image



14 dni sigurno ne bojo.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: medenjaki
29.12.2009 22:24:20   
Katjusa
prva runda pečena..... kaj pa vem mislim, da sem predolgo peklauser posted image sem pa naredla kr kroglice druga runda se peče pa sem nardila srčke in rožice in zgleda dosti lepšeuser posted image user posted image user posted image user posted image sam upam, da jih pravi čas ven vzamem..... kvaliteto pa sporočim ko se ohladijouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: medenjaki
30.12.2009 7:13:06   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

prva runda pečena..... kaj pa vem mislim, da sem predolgo peklauser posted image sem pa naredla kr kroglice druga runda se peče pa sem nardila srčke in rožice in zgleda dosti lepšeuser posted image user posted image user posted image user posted image sam upam, da jih pravi čas ven vzamem..... kvaliteto pa sporočim ko se ohladijouser posted image user posted image user posted image user posted image


Kroglice so še najboljše, ker so višje in so lepe rahle. samo res jih je treba pravočasno ven vzet. Ko je spodaj že malo pečen in lepe barve, kr ven z njim.

Oblike so tudi ok, samo so pol medenjaki tanjši in meni osebno niso tako dobri.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: medenjaki
30.12.2009 11:25:54   
Katjusa
medenjaki so po mnenju možeka super.... no jst nisme zadovoljna tako kot sme misla.... ampak pustmo mene k nisem preveč navdušena nad pekovsiki sladkarijamiuser posted image user posted image user posted image user posted image

kroglice so se mi mal preveč zapekle ampak modelčki so pa super..... sem pa bolj na debelo razvaljala tako, da niso tako tanki so kr kak cm do 1,5cm visokiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: medenjaki
30.12.2009 12:27:30   
livia
Tudi moji so super, mehki.

Ker sem pa še nevešča v peki, me je prvi pekač kar presenetil, ko so modelčki zrastli še za 1x. Pa na začetku se mi je testo limalo povsod, potem sem pa še moke dodala.
Bodo potm obiski povedali, če so ok. Meni so.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: medenjaki
12.1.2010 10:33:29   
sanelaa
jaz bi pa recept za kakšne čokoladne medenjake.........

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?