|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 21:37:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

hehe mizantrop.....mi ne sede zdaj kaka telovadba,....mulatijo mam se zdj naspidirano. je mali pil cesnjev kompot od stare mame. pa sem pol zvedla, da vsebuje "malenkost " ruma.....



hvala za torbicouser posted image



ne mislim na fizkulturo. zbudi ga, pa se začnita pogovarjat. takoj. če boš danes prestavila, boš prestavila tudi jutri, ... nikoli ni "pravi" čas. midva sva se včasih sposobna pogovarjat tud do dveh zjutraj. vmes enkrat eden, enkrat drugi še mal zakinka vmes user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 21:38:35   
Anonimen
jutri alpa v cetrtek šeljam tavlka 2 k fotru pa mami...pa bom izkoristila sanso....danes bi blo zgreseno

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 21:42:33   
diana 28
Mogoče si res moraš še malo urediti misli....vendar ne odlašaj preveč....  Ma jaz ga res ne razumem. Ima tako lušno ženo pa kar zaspi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 21:43:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jutri alpa v cetrtek šeljam tavlka 2 k fotru pa mami...pa bom izkoristila sanso....danes bi blo zgreseno


moj je bolj za "pogovore" (itak sva čist kontra, kot bi morala biti po standardih user posted image ), pa mi tud tkole začne najedat. pa ga pošljem nekam, da imam jutri šiht, pa naj mi ne teži. ampak on še vedno vztraja in na koncu sem naslednji dan s podočnjaki na šihtu, a vsaj rešiva tisto, kar se nama je nabralo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 21:45:39   
Anonimen
diana, kako pa ves kaksna sem? me poznas mogoce?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 21:46:37   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Se strinjam z miško je treba napovedat izhode to ni kar tako jaz pa grem.In tudi če napoveš je pol tako:sm šel domov pa sm kupu cigarete;mat... je dober ta nov kozorog sm ga mogu probat ;ma veš je pršu ....pa je dal za pijačo ..... Pa ostaneš doma kot jaz.Jeb.... svobodne ženske.



Ja ravno zato ni treba napovedat izhodov. Joj, kolk ste hecne. Ko se ti gre, se ti gre (če se ti ne gre, se ti pa ne gre). A te dec vpraša, pa tri dni vnaprej napove, da bo šel? Ha, ha, malo morgen, sem zihr, da kar gre. Saj je zjutraj rekla, da se je zbudila in ga ni bilo. NIč ni vprašal, še povedal ni, niti se ni javljal na telefon.  A ona ga bo pa spraševala? Zakaj? Saj sta enakopravna...menda kao.

Drugače se pa strinjam z mizantrop. Jaz ga ne bi mogla pustit spat. Ne tako ne tako.user posted image user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 22:26:55   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

diana, kako pa ves kaksna sem? me poznas mogoce?

vidimo slike  v albumu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 22:27:41   
Anonimen
a je kaka moja tud gor????
na vecini je sestra. jst se slikala.....grem gledatuser posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 23:05:11   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

a je kaka moja tud gor????
na vecini je sestra. jst se slikala.....grem gledatuser posted image


kaj pa tiste v dadinem albumu??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 23:08:41   
Anonimen
tocno....sam tam ne zgledam nevemkako lustna.....sem bla nekako neprevec oz. nic opedenana....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 23:34:53   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jutri alpa v cetrtek šeljam tavlka 2 k fotru pa mami...pa bom izkoristila sanso....danes bi blo zgreseno


moj je bolj za "pogovore" (itak sva čist kontra, kot bi morala biti po standardih user posted image ), pa mi tud tkole začne najedat. pa ga pošljem nekam, da imam jutri šiht, pa naj mi ne teži. ampak on še vedno vztraja in na koncu sem naslednji dan s podočnjaki na šihtu, a vsaj rešiva tisto, kar se nama je nabralo. user posted image

joj isto k moj pol pa debata do 4ih jz pa komaj gledam pa kinkam zraven skorajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 8:06:58   
diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

diana, kako pa ves kaksna sem? me poznas mogoce?




Ne, ne poznam te osebno...Na sliki sem te videla....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 15:33:25   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Se strinjam z miško je treba napovedat izhode to ni kar tako jaz pa grem.In tudi če napoveš je pol tako:sm šel domov pa sm kupu cigarete;mat... je dober ta nov kozorog sm ga mogu probat ;ma veš je pršu ....pa je dal za pijačo ..... Pa ostaneš doma kot jaz.Jeb.... svobodne ženske.



Ja ravno zato ni treba napovedat izhodov. Joj, kolk ste hecne. Ko se ti gre, se ti gre (če se ti ne gre, se ti pa ne gre). A te dec vpraša, pa tri dni vnaprej napove, da bo šel? Ha, ha, malo morgen, sem zihr, da kar gre. Saj je zjutraj rekla, da se je zbudila in ga ni bilo. NIč ni vprašal, še povedal ni, niti se ni javljal na telefon.  A ona ga bo pa spraševala? Zakaj? Saj sta enakopravna...menda kao.

Drugače se pa strinjam z mizantrop. Jaz ga ne bi mogla pustit spat. Ne tako ne tako.user posted image user posted image
Ja draga moja smo hecne.Ura je pol štiri se je stuširal in zdej gre kao neki ene šravfe iskat.In tudi če bi tela it ven kaj nej tamalga samga pustim? Sej smo imeli novoletno fešto pa kaj je blo.Lepo sm ostala doma ker je gospod privlekel rit domov šele naslednje jutro.In kaj je rekel-ups ma sm pozabuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 15:55:51   
diana 28
Viroza- Že kar nekajkrat sem prebrala, da nisi glih najbolj srečna. Mi je prav žal zate... user posted image ... Probaj še ti, kot miška kaj narediti na tem, na odnosu, če se sploh kaj da narest.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 15:59:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Sej smo imeli novoletno fešto pa kaj je blo.Lepo sm ostala doma ker je gospod privlekel rit domov šele naslednje jutro.In kaj je rekel-ups ma sm pozabuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



kar dekl mi dvigne, ko berem kaj takegauser posted image

pa kak za vraga dovoliš kaj takega?

pa jaz znorim v ueber, če mi naredi kaj takegauser posted image

bi si me zapomnil.....in to, kdaj je zaželjeno, da je doma....

upam, da ne bo že jutri počilo....ker ko ga pohvalim, gre ziher kaj narobeuser posted image  ampak v 17 letih ni nikoli naredil kaj takega.....da recimo samo zmanjka....da mi ne pove, da kam gre....user posted image  
res ne vem, kak mate to urejeno.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 16:01:35   
diana 28
Se strinjam z rijo.....Mislim, da je ''malo'' nespoštljiv tak način...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 16:42:34   
Anonimen
virooooozaaaa!!!!!!
dajmo se dobit, pa dedcem kontro usekat in zgineve za cel vikend....user posted image

(odgovor članu diana 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 17:01:57   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

virooooozaaaa!!!!!!
dajmo se dobit, pa dedcem kontro usekat in zgineve za cel vikend....user posted image


za silvestrovo pejta user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 17:03:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

virooooozaaaa!!!!!!
dajmo se dobit, pa dedcem kontro usekat in zgineve za cel vikend....user posted image


za silvestrovo pejta user posted image

h gitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 17:45:42   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

virooooozaaaa!!!!!!
dajmo se dobit, pa dedcem kontro usekat in zgineve za cel vikend....user posted image

In se ga nabutat ko .....Ma kaj ko pol ne vem kaj delam se mi film utrže. Ja in naš lepo v oštariji zdej žuli kozoroga-preverjeno.A čem bit zdej malouser posted image podobna in mu kašno pi... narest?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 17:48:14   
Anonimen
In se ga nabutat ko .....  pospis(sem za)
Ma kaj ko pol ne vem kaj delam se mi film utrže. Hvala enako
Ja in naš lepo v oštariji zdej žuli kozoroga-preverjeno.isto, sam nepreverjeno....pa se isti pir
A čem bit zdej malouser posted image podobna in mu kašno pi... narest?ja, greve,....


madona pa ti si moj soul mate!user posted image

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 17:48:17   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Sej smo imeli novoletno fešto pa kaj je blo.Lepo sm ostala doma ker je gospod privlekel rit domov šele naslednje jutro.In kaj je rekel-ups ma sm pozabuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



kar dekl mi dvigne, ko berem kaj takegauser posted image

pa kak za vraga dovoliš kaj takega?

pa jaz znorim v ueber, če mi naredi kaj takegauser posted image

bi si me zapomnil.....in to, kdaj je zaželjeno, da je doma....

upam, da ne bo že jutri počilo....ker ko ga pohvalim, gre ziher kaj narobeuser posted image  ampak v 17 letih ni nikoli naredil kaj takega.....da recimo samo zmanjka....da mi ne pove, da kam gre....user posted image  
res ne vem, kak mate to urejeno.....user posted image
To je prinas standard kot vsak dan hodit na wc.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 17:53:01   
viroza
Miš da res ? A znaš bit tud ti žleht pa mu vse olupiš ko pride domov? Pa te pol naslednji dan v štacuno pelja in mu "malo" dnarnco spucaš? Brez slabe vesti -jaz da ne bo pomote.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 17:54:25   
Anonimen
ce ma kaj za spucat, si dam duska.....sam ponavadi ma ze zglancano vse....

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: partnerji in nights out
29.12.2009 17:58:14   
viroza
Ej sej se najdejo skrite rezerve. Bi pa pašal zdej en bambi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?