|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cena igrač v akciji v BC vs. cena v drugih tr...
5.1.2010 13:13:07   
živa
Hoj!

Gledala sem npr. lego duplo kocke, osnovni paket, v akciji v Baby centru, pa me zanima, ali se to splača kupiti ali pa je cena enaka oz. celo nižja npr. v Müllerju.

Moram kupiti še kako darilo za mala dva za novo leto, da dobita pri svakinji user posted image .

Kje se pa da najceneje kupiti lego vlakec ali pa lokomotivčka Tomaža?

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cena igrač v akciji v BC vs. cena v drugi...
5.1.2010 13:24:19   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: živa


Moram kupiti še kako darilo za mala dva za novo leto, da dobita pri svakinji user posted image .




O cenah nimam pojma. Me pa zanima, kako iamte vi tole pošlihtano....a darila za tvoje otroke, da jih drugje dobijo, kupiš ti??


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cena igrač v akciji v BC vs. cena v drugi...
5.1.2010 13:26:22   
živa
Tokrat ja user posted image . Sem imela že pred prazniki itak namen iti po nakupih še za nečaka, pa nam jo je zagodla bolezen ... 

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cena igrač v akciji v BC vs. cena v drugi...
5.1.2010 14:02:41   
skuštrana
Jaz sem gledala v BC eno punčko, ki je bila v akciji, potem sem to isto gledala v Pikapolonici pa je bila cena čisto enaka brez akcije.



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cena igrač v akciji v BC vs. cena v drugi...
5.1.2010 14:15:30   
hubi
V Muellerju so Lego kocke cenejše, pa Bruder igrače tudi.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cena igrač v akciji v BC vs. cena v drugi...
5.1.2010 16:23:45   
10ka
lego vlak je bil pred kratkim najbolj ugodno na soncek.si. tam je fino, ker lahko v iskalnik vpišeš "duplo" in ti ven vrže tudi vse kocke, ki so duplo kompatibilne. pa ful hitro dostavo imajo, meni so dostavili v manj kot 36 urah po naročilu.

_____________________________

http://liliputi.blogspot.com/

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cena igrač v akciji v BC vs. cena v drugi...
5.1.2010 16:28:36   
noranate
Probaj na E-igrače, jaz sem kupila lego tam, dobila že 3. dan, dostava pa samo nekaj čez 2 eur. Pa še najcenejše so bile.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?