|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Borba za prvega otroka po večih ss
7.1.2010 22:57:59   
Anonimen
Drage moje punce kar dosti nas je takih, ki imamo za sabo ss. Žalostno ni kaj...

Tudi jaz imam za sabo že 4 ss.Zadnji letos za božič...Sva brez otrok...

Predlagam, da se vse tiste, ki smo imele več kot 3 ss ( brez otrok ) zberemo in odpremo svojo zgodbo, si zamenjamo izkušnje, povemo kakšne preglede smo dali skozi itd...

Žal sem v teh treh letih zamenjala kar 4 ginekologe in nihče mi ni predlagal sam od sebe kakšne preiskave. Tako, da sva morala kar sama s partnerjem predlagati vse preiskave, ki so jih naredili. Žal sva morala dneve in dneve brskati po knjigah in internetu, da sva se sploh videla zakaj lahko pride do tega in kakšne preiskave imava na razpolago. Žalostno...

Sej, če bi imela saj enega otroka se verjetno ne bi toliko ubadala s tem...Vem, pa da je žalostno tudi za tiste, ki jih že imate...

Skozi se ubadam z mislijo, da ne morem imeti otrok. Čeprav so nama rekli, da ni mogoče...Pa saj veste vedno rečejo, da bo naslednjič vse ok itd...Naveličana sva že poslušati vzpodbudne besede...Midva narediva vse po navodilih, pa nič...saj so tudi zdravniki po eni strani ubogi, ker to očitno pri nas še ni poštimano...

Kaj je za nama :
- 4 ss
- odstranjena pregrada
- ozdravljen prolaktin ( bromergon )
- genetika ok ( oba )
Kaj bi še lahko naredila od preiskav?
Pravijo, da je to vse narava...Narava ?! - 4 ss !!!!!!!!!

Predlagam, da se tukaj gor predstavite še ostale, ki imate za sabo več kot 3ss in ste še zmeraj brez otrok...Kajti nad nami leži senca straha, da ne bomo imele nikoli user posted image ...Čeprav ostaja upanje in se ne smemo udati!!!!!!!

P.S.
Anonimna ostajam zaradi tega ker je tle gor cel kup punc iz naše klinike...


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Borba za prvega otroka po večih ss
28.1.2010 20:41:03   
Anonimen
Pozdravljena!                                                                                                                        

zal mi je da prestajas vse to! sama imam podobno izkusnjo, le da sem po 2 ss !nisem se imela nobene preiskave, te pa popolnoma razumem ob obcutkih in se strinjam s s teboj glede zdravnikov! Tudi sama se tezko socam Z to izkusnjo, tudi meni se zdijo besede zdravnikov bla,bla... SEM iskala vseepovsod odgovore, ce ti lahko vsaj malo pomagam, SEM na najdijevi spletni strani najdla izcrpen clanek neke ginekologinje, kjer so opisane terapije! UPAM,DA TI VSAJ MALO POMAGA! sem kar precej iskala, pa je to najbolj izcrpno kar sem nasla (iskana beseda:splav ponavljajoci-KALA 3)! ZELIM TI ,DA CIMPREJ USPESNO DONOSIS! SRECNO

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 2.2.2010 20:08:33 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Borba za prvega otroka po večih ss
2.2.2010 19:13:43   
VITA74
Rada bi ti poslala samo objem...brez vzpodbudnih besed..samo objem in popolno razumevanje user posted image

sicer imam sončka, za mano pa je tudi 5ss

2x ss, potem rojstvo in sedaj 3x ss.....verjemi, tudi če imam sončka mi je hudo, ne morem razumeti in težko sprejemam....
Mislim nate user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Borba za prvega otroka po večih ss
6.2.2010 10:46:40   
BAJCI
Pozdravljene,
imela sem ss 5x,pr drugem je bila rizična nosečnost tako da sem bila
skoraj 6m v bolnici.Bilo je teško pa vendar že sama pomisel nauser posted image mi je dajala moč
in pogum.In pa seveda moj user posted image Na žalost se ni dobro končalouser posted image
Nato sva se odločila da počakava nekaj časa...
Sedaj poskušava že dobro leto in pol zanositi,pa negre in negre.
Končno se nama je v tem mesecu saj toliko premaknilo da
je G dal mojega user posted image na spermiogram,ki ga ima 16.02.,malo je nervozen
ampak upam da bo dobro prestal.Potem pa bomo videli kaj naprej.

Bolečina in razočaranje ob izgubi pikice je neznoszna,vendar sva borca in bova vstrajala,
da prideva do najinega zakladka.

Vsem želim veliko sreče in da čimprej zagledate user posted image -user posted image in da bi bilo potem vse v redu.

< Sporočilo je popravil BAJCI -- 6.2.2010 10:48:41 >

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?