|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 10:45:59   
Anonimen
Joj Muška ... saj te noben ne napada zaradi tega ker kao "izstopaš iz povprečja" ... napadajo tvoj način kako si povedala, da ti narezki niso kul.
Pa če sem čisto poštena, bi naprimer jaz pri tebi lačna ostala, če bi mi na mizo postavila pikantne perutničke pa pomakice ...

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 10:58:53   
pety78
Ljubica draga, kje si ti slišala za kečap na pizzo? In verjetno obstaja samo šunka in sir a ne? Aja pa gobice še, sorry, moja napaka.


Aja, a ti pa misliš, da obstaja samo ena klobasa za narezek? user posted image

Ne vem, če to kar fu.k.neš na mizo...

http://images.google.si/images?q=narezek&oe=utf-8&rls=org.mozilla:sl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&ei=nupOS7SICpa8mwP-mfGbCg&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CBQQsAQwAA


< Sporočilo je popravil pety78 -- 14.1.2010 11:00:23 >


_____________________________



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 11:09:52   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Joj Muška ... saj te noben ne napada zaradi tega ker kao "izstopaš iz povprečja" ... napadajo tvoj način kako si povedala, da ti narezki niso kul.
Pa če sem čisto poštena, bi naprimer jaz pri tebi lačna ostala, če bi mi na mizo postavila pikantne perutničke pa pomakice ...



Podpis pod tole. To je bil glavna poanta mojega posta - način povedanega.

In ja, kot pravi Pety, narezek tudi niso samo klobase in salama pa kumarice, prav tako kot sama pravilno ugotavljaš pizza ni samo ketchup, salama, sir in gobice. V tem delu se strinjam.

Kot že večkrat povedano, vsak po svoje, tu zbiramo ideje. Tudi tvoja je za koga verjetno zanimiva, komentar pa je povsem neprimeren. To pa je dejstvo.

Uživajte, ob narezku, pizzi ali čem tretjem. Mimogrede, kaj pa sladkega pripravite?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 11:12:45   
pety78
Mimogrede, kaj pa sladkega pripravite?


Torto...user posted image , jabolčno pito, pecivo na suho.
Tudi sama se priporočam za kak odličen in preprost recept. Danes postanem ponosna lastnica tegale pomočnika...

http://www.ceneje.si/dom-in-vrt/kuhinjski-pripomocki/multipraktiki/bosch-multipraktik-mum-4701_-_CX0008EAF7

pa bi rada pekla. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 11:24:28   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Mimogrede, kaj pa sladkega pripravite?



Odprem škatlo piškotov in fu.knem na mizouser posted image . Včasih res, celo če pride kdo nepovabljen ali nimam časa kaj naredit

Drugače pa štrudel, ali pa vročo čokoladno bombo, zraven pa še sladoled in tople jagode, kak biskvit s sadjem, nekaj kar ni glih velik dela. Če pa je kaj bolj fensi zadeva, potem pa tudi kaj bolj kompliciranega, kremšnite, torte, gibanica...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 11:25:41   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Mimogrede, kaj pa sladkega pripravite?



Odprem škatlo piškotov in fu.knem na mizouser posted image .



Groza, kako si drzneš!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 11:36:05   
Anonimen
Če praznujemo, imamo torto ... če pa ne, pa nas je veliko, spečem štrudelj (baje zelo dobrega naredim user posted image ), če pa samo kak par na večerjo pride, me pa ponavadi prosijo če lahko naredim pečene banane z medom, mandlji in sladoledom user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 11:38:22   
pety78
Aja, včasih mamo pa tudi samo kako vrečko mannerjevih napolitank. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 11:41:20   
sonček33
Včasih pa nimamo nič, no suho sadje je vedno.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 11:45:26   
Anonimen
Aja, če so pa gostje nenapovedani pa računajo lahko samo na kavo in arašide, ker sladkarij pri nas ni na zalogi zaradi preventive, ker ponavadi te zlate rezerve sama pospraviva user posted image  user posted image .

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 11:47:56   
Ulla80
user posted image

no, pri nas je tatarc kar klasika, ga vsi obožujemo in zelo dobrega nardimuser posted image   pa kak tunin namaz, al kej drugega...narezek bolj skromen zraven, domiselno aranžiran, kaki zavitki iz listnatega testa ( s pršutom, šunko in sirom, z gobicami...), slano pecivo ( naredim palčke, prestice itd. iz list. testa, pa kaka semena gor in grobo sol, rogljičke s sirom in šunko itd...), kaki polnjeni kruhki, štruce, mini pice, one res mini, kot krof, pa da je fajn rahlo testo - ma zakon!!

u glavnem probam čim več različnih stvari, vsakega po malo, pa so vedno vsi zadovoljni. kuham ne, to so pač tko obiski, za kak rd itd., ko pač moraš nekaj dat na mizouser posted image to je čist nekaj drugega kot če nekoga povabiš na kosilo al pa večerjo.


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 11:49:54   
pety78
to je čist nekaj drugega kot če nekoga povabiš na kosilo al pa večerjo.


Takrat pa fu.k.nem etine filane paprike na mizo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 11:51:27   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

to je čist nekaj drugega kot če nekoga povabiš na kosilo al pa večerjo.


Takrat pa fu.k.nem etine filane paprike na mizo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image k teb pridem sam na narezek user posted image user posted image user posted image pa torto, ajd user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 11:53:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

to je čist nekaj drugega kot če nekoga povabiš na kosilo al pa večerjo.


Takrat pa fu.k.nem etine filane paprike na mizo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image k teb pridem sam na narezek user posted image user posted image user posted image pa torto, ajd user posted image



Uuuu ... jaz pa pridem na filane paprike, koj ... pa tut če najprej dobim pol krožnika v naročje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 11:55:58   
Nika v službi
Ampak pozor, paprike so Etine, ne Pety-jine!user posted image Ne, hvala, če nisem dovolj vredna, da jih narediš sama, pa nič. Bom samo torto.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 12:05:35   
pety78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Smo jih v soboto res kupili, ker nisem imela časa kuhat, pa sploh niso bile slabe. Ampak ne za obiske. user posted image   Drugače pa ponavadi jemo domače, taščine. Jaz se jih pa še nisem lotila. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 12:07:45   
Anonimen
Pri nas jih pa moj dela ... filane paprike, mislim ... jaz se jih pa še nisem lotila user posted image
Drugače pa Eta niti nima tako zelo švoh zadev ... naprimer Prebranac je njihov boljši kot katerikoli drug, ki sem ga že jedla.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 12:13:27   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Jaz postanem pikasta, ko pridem kam in mi na mizo fu.k.nejo narezek in tatarca.

Par idej, katerih se poslužujem sama:

- pečene pikantne perutničke in zraven mehiške omake
- takitosi z omakami
- te mini pice (ki so malo više) sem tudi že delala, niso švoh
- pice (domače) narezane na trikotnikež
- naredim lasagno in dosti solate zraven
- fajitas in mehiška solata

itd


nekaj podobnega je tud pri nas, čerpav okrog novega leta je pa vedno biftek, pršut, kaviar ipd
Jaz si tud ne predstavljam, da bi naredila kanapeje za 15 ljudi...preveč časa vzame in da bodo siti.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 12:21:22   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Aja, včasih mamo pa tudi samo kako vrečko mannerjevih napolitank. user posted image


Ja kok ste nobl no user posted image Kaj pa merkatorjevim fali?








user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kaj namesto narezka
14.1.2010 12:22:24   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Mimogrede, kaj pa sladkega pripravite?



Odprem škatlo piškotov in fu.knem na mizouser posted image . Včasih res, celo če pride kdo nepovabljen ali nimam časa kaj naredit



takrat jaz ne ponudim nič, ker nimam nič. kozarec vode, pa jeuser posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
15.1.2010 20:25:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kaj namesto narezka
18.1.2010 15:20:18   
Ekaz
Mi pa bomo letos za rojstni dan (ccc 22 ljudi) imeli: kupljena pečena rebrčka (so res odlična), krompir v solati (z dodatkom pora, korzue, majoneze), dva piskra prebranca, pa domač kruh, dve vrsti. Potem pa še verjetno muffine, torta in morda še kakšen namaz. Lani imeli podobno in se je izkazalo za odlično, dobro je tudi hladno in še nimaš veliko dela.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kaj namesto narezka
27.1.2010 8:39:48   
livia
Odločila sem se, da bom pripravila naslednje:
- pršut z melono
- pršut s suho slivo v vinu
- pršut s suho figo in kozjim sirom
- nabodalca (mesno, sadno-zelenjavna)
- krožnik sadja (liči, ananas, melona)
- krožnik sira
- krožnik salam (narezek)
- torta

Kako se vam zdi?


(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kaj namesto narezka
27.1.2010 12:52:05   
zvesta
Hope, a lahko prosim za recept za vročo čokoladno bombo?

Mi je zanimivo slišat tole...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?