|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   špikanje v jajčnikih
29.6.2005 8:16:15   
1Tanya
Spet jst,

ta teden sva z mojim zelo aktivna :sloncek::sloncek::sloncek:, saj naj bi bil po RR koledarčku to najin teden. Me pa malce skrbi, ker me v jajčnikih neprestano, še najbolj pogosto pa zjutraj, nekaj špika. Najbolj boleče je v desnem predelu.

A se vam tud to dogaja? A mislite, da bi mogla it na kak pregled. Sva pa v drugem krogu za :duda: in upava, da čez 14 dni zagledava :modri:.

Držte se punce in čimveč lepih novičk!;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   špikanje v jajčnikih
29.6.2005 8:20:32   
anadejka
Tanya lahko si vesela,to špikanje je tvoja ovulacija.Nekatere punce jo občutijo,včasih cel dan,eno uro,...različno,nekatere pa je sploh ne čutijo.Zdaj si lahko sigurna da jo imaši in čez dva tedna lahko že veselo pričakuješ,če se je prijelo.

Veliko sreče!!!:sloncek:

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   špikanje v jajčnikih
29.6.2005 8:27:27   
darjatimci
Ja to bi naj bla res ovulacija.:kuza::sloncek:

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   špikanje v jajčnikih
29.6.2005 8:28:32   
*zvezdica*
Heeej 1Tanya!

Tudi midva imava po RR koldarčku najin teden :)...tako da je kar vroče pri nas doma :). Tudi mene danes že celo jutro (in včeraj zvečer)noro špika v jajčnikih...jah, očitno je to že dober znak :bravo:

Upam, da kmalu obe zagledvava :modri:

Veliiikoo sreeeče!!!
:metulj:

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   špikanje v jajčnikih
29.6.2005 8:31:59   
darjatimci
Sem pozabila,ene tako čutijo tudi zanositev,srečno.

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   špikanje v jajčnikih
29.6.2005 10:00:37   
dolenjka
Mene je včeraj tako špikal na desni strani, da sem mislila da me bo pobralo! No, O naj to ne bi bila, ker sem jo čutila pred 12imi dnevi, M naj bi dobila v petek, noseča pa baje nisem, ker sem baba firbčna :) in sem danes zjutraj naredila BC mini!

Mislim pa, da ti čutiš ovulacijo, zato le pridno :sloncek::sloncek::sloncek:!

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   špikanje v jajčnikih
29.6.2005 10:27:18   
1Tanya
Punce hvala za odgovore,

sem tud jst tko mislila, pa sem si rekla, da raje vprašam še vas, da si spet ne delam lažnih utvar.

Iz vaših ust v božja ušesa in da čez 14 dni res zagledamo :modri:!

zvezdica ti pa pridno poročaj, da bova na tekočem!

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?