|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ureditev, oprema nove hiše
18.1.2010 18:49:33   
nicimoja
Začelo se bo opremljanje nove hiše, približno imam vse v glavi, vendar bi imela vse to rada izrisano, da bi lahko malo še kombinirala, kaj spreminjala. Kako in kje lahko to naredim? Mogoče kakšen program....
Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ureditev, oprema nove hiše
18.1.2010 18:52:03   
Anonimen
vazicka!
fauš sem ti!user posted image

(odgovor članu nicimoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ureditev, oprema nove hiše
18.1.2010 18:57:15   
rija
midva sva najela eno arhitektko iz id:doma iz LJ, da je potem to tehnično izrisala, mizar pa po njenih načrtih naredil.
dala sva ji osnovne smernice: barve, oblike, funkcijo.

pripravila je par osnutkov, midva pa sva potem pač rekla to od tega, tisto od onega in je prišlo ven nekaj, kar nama je všeč.

jaz mislim, da se splača ob celotni investiciji reskirat še za notranjo opremo, da ni potem vse oženjeno in navlečeno, pač pa, da se neka zgodba vleče skozi vso hišo.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ureditev, oprema nove hiše
18.1.2010 20:29:58   
rainbow
Super tema!

rija, vprašanje zate: to sta naredila, ko sta že imela hišo gotovo? Midva še zidat nisva začela, pa mene ta oprema notranjosti že najbolj skrbi. Pa zanima me še o cenah te storitve, vsaj približno. Thnxuser posted image

nicimoja, če bi rada kaj sama, za kuhinjo in kopalnico obstajajo programi, ki si jih z neta potegneš in sama zrišeš. Za celotno podobo pa bi res bilo fajn kakšnega strokovnjaka dobit.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ureditev, oprema nove hiše
18.1.2010 21:29:11   
rija
ja, ko je bila skoraj gotova. ker sva si vmes parkrat premislilauser posted image

pač nisva tehnična tipa, za risanje načrtov in to, pa tudi nisva želela prepustiti nekemu mizarju, da naredi malo po svoje in naju potem prepričuje, da smo se tak zmenili.

zdaj pa je bilo vse na mero, vsi detajli narisani...in za mizarja tudi ful enostavno.
cenovno je bilo takat 120 jurjev, ampak arhitektko poznava.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ureditev, oprema nove hiše
19.1.2010 7:49:14   
bučkabb
pejt na stran revije pri nas doma in maš program, koo si lahka sama izrišeš, kak bi si opremila stanovanje ....

http://www.prinasdoma.si/

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ureditev, oprema nove hiše
19.1.2010 8:20:26   
dps1
super, veliko veselja ob opremljanju.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ureditev, oprema nove hiše
19.1.2010 11:34:41   
bučkabb
aja če želiš met še 3D izris pa je za to najboljš program kitchendraw, si ga dol potegneš tuki:

http://software.emule.com/kitchen-draw-5-0/

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ureditev, oprema nove hiše
20.1.2010 16:52:34   
Poka
Za kuhinjo npr. sva midva dala zrisat kar v eno trgovino, kjer kuhinje prodajajo, sicer načrtov ne dajo zastonj, midva sva jih pa prepričala user posted image Čeprav sva pa tudi že imela vse v glavi.

Nisva še sicer tam, še daleč, ampak nekako zaupam svojemu okusu - če se mi bo zdelo, bom pa dala narisat kakemu arhitektu, te stvari sicer po mojem niso najbolj poceni. V bistvu je sicer tako - razen kuhinje in kopalnice, je vse drugo že čist točno dorečeno, pri kopalnici pa moj vztraja na taki bolj konzervativni razporeditvi, ki meni sicer ni najbolj pri srcu, se pa hvala bogu strinjava glede materialov, barve, dizajna umivalnikov... Ostalo je pa tako - kaki ekstra dodatki in te stvari - želim si tu bit sama malo ustvarjalna.


(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?