|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
6.2.2010 17:11:59   
krtekxx
Ulla, držim pesti za tvojega, da bo vse OK in bo čimprej doma. Ti pa gotovo ni lahko ob tem, upam, da imaš kako pomoč.
Symona, jaz sem hodila k bioenergetiku, ko sem imela splave, pa ne vem, če mi je kaj pomagalo - mi je skozi govoril, da dokler sama ne bom začela verjeti v to, da lahko imam otroka, da en bo nič. Brito vozim k homeopatu in lahko rečem, da se vse postopoma izboljšuje odkar je kroglice (bolje spi in je, na viroze ne odreagira več tako burno...). Odvisno od tega za koga in za kaj rabiš.
Jancci, super se imej v ponedeljek, jaz žal ne morem nikamor, saj bom varuška. No, če dobim varstvo za Brito, potem bom fanta nekam na sneg peljala, da ne bomo doma segnili. Vse tri pa ne morem, ker je pri nas skozi akcija.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
6.2.2010 18:38:21   
Ploha
oooo fak ulla, pa to je šit....upam da bo imel čim manj posledic user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
6.2.2010 18:41:26   
sonček33
Ploha,  ste praznovali? Držim pesti, da tale sneg neha.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
6.2.2010 18:55:00   
khurde
ulla, sem popoldne prebrala kaj se je zgodilo user posted image sem cel dan mislila na vas, ampak ni bilo časa, da bi se kaj javila... držim pesti, da bo vse v redu user posted image user posted image user posted image in en velik user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
6.2.2010 19:34:18   
sonček33
Khurde, kako ste?
kaj počnete v teh zimskih dneh?
A boav kej kuhali? imam en Q zate - kaj je to guar moka, sej bi lahko na net pogledala, mislim, sej sem, ampak ti mi boš zihr po domače povedala


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
6.2.2010 20:36:28   
khurde
sonček, v redu, hvala. vi? naju z gospodično to vreme nič ne gane... naju tu v hiši malo čudno gledajo, samo midve vedno rineva ven user posted image sneg, dež... nič nama ne pride do živega... no, edin kak veter kdaj pa kdaj user posted image

guar moka je iz ene stročnice, se mi zdi, da fižola, ki se mu reče guar. mislim pa, da je to predvsem za zgoščevanje zadev, pa da jih poveže skupaj. je pogosto v veganskih izdelkih, tko da se mi zdi, da tut nadomešča jajca.

jutri mam namen čičerikino mineštro kuhat. a imaš kakšno idejo kako in kaj not paše? sej pomoje je podobno kot fižolova, sam k niti te še nisem kuhala user posted image kakšen namig?

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
6.2.2010 20:39:38   
khurde
symona, nimam nobenih izkušenj z bioenergetiki ipd.

drugače pa... vse najboljše amadeji za prvo svečko!

user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
6.2.2010 21:08:36   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Ploha,  ste praznovali? Držim pesti, da tale sneg neha.



jutri praznujemo... sneg je padol cele 3 ure, in še to ga je mrbit 1 cm...tko da ste dobr pesti držale :)

sm francosko nardila...

pospravlam, pa še morm jutr...tko al tko bi mogla, ker je bomba...

meti sm temenca dol spravla, cela muka, k ma "dolge" lase, pa še ne pusti, pa ni pr mir...skopala, pedikura, manikura,...user posted image

medved spet polaga...pol pa peleva še en krompir v eno oštarijo pa na pir greva jupiiii user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   [Brisano sporočilo]
6.2.2010 21:37:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
6.2.2010 22:05:05   
farfala
ulla, kako sranje nouser posted image , še dobro, da je s hrbtenico vse v redu, držim pesti, da bo vse OK, drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

symona jaz imam dobro izkušnjo z BE, je sicer bil bolj diagnostik, ampak mi je pomagal, dobro se je malo pozanimat h komu greš, vsi sigurno niso v redu

Danes sem naredila polnjene bučke s piro - zelo dobrouser posted image




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
6.2.2010 22:32:00   
mimi30
ulla, držte se.... mislimo na vasuser posted image user posted image user posted image in držimo pesti, da se vse isteče kot se mora.

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
7.2.2010 10:57:49   
symona
OJ,

kak ste kaj? Praznovanje je za nami, slikice bom dala kasneje gor.

Ulla
, je kaj novega? Objem zateuser posted image in upam, da bo vse v redu.

Zvezdica, zs.

Zdaj se hitro napapcamo, potem pa sankat.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
7.2.2010 13:35:21   
sonček33
Meta, vse njaboljše. Bodi še naprej tako fajn punca. Lovro.



Ulla, kako ste?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
7.2.2010 14:31:07   
kiara24
ojla,

mi smo bili danes prvič z ruzakaom v hribih in je klara med potjo kar zaspala. Sploh nisem mogla vrjet, da je to mogoče.

Ulla- držim pesti da je s tvojim vse ok. In da ne bo večjih posledic.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meta- vse naj naj... pa ostani še tolk pridna k si bila sedaj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bioenergetika- ne vem ne vrjamem.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
7.2.2010 16:43:30   
Zvezdica
Dan

najprej Meta moja mala user posted image

Vse najboljše in veliko veselih dni.

user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
7.2.2010 16:44:02   
Zvezdica

Zvezdica, zs.


symona, poglej če si dobila zs, sem napisala cel roman pa me ven meče:(

LP


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   [Brisano sporočilo]
7.2.2010 18:50:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
7.2.2010 19:10:40   
sonček33
Khurde, malce pozno - jaz bi v mineštrco dala korenje, grah, por, zeleno, čičeriko, malo leče ali makarončke, peteršilj.

Plohca, kako si pogostila goste?

Niia, včasih paše tudi nič početi in se štrudlat. Sem ugotovila, da je zdaj prišel pri nas že tisti čas, ko se midva lahko po kosilu uleževa na kavč in se mali igra brez težav tudi sam.

Sicer pa smo dopoldne vzeli voz in sanke, pa termovko s čajem in banano pa piškotke ... in smo jo mahnili na Šobec. Lovro je eno rundico v vozku odspal, potem pa sankanje in futranje sestradanih račk, osvajanje dekletuser posted image  .



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
7.2.2010 19:23:29   
Zvezdica
zvezdica, ste lepo praznovali?


ja luštno je blo :)

Tamal je itak take afne guncal, da nikomur ni jasno da je ta otrok 1 leto star. Pa zdaj že zna povedat, to, dej, NE (ta je zelo odločen), kaka (ko kak kr pove)...res je bil prav zabavljač.

Tvoja tortica je tolk dobr ratala, so vsi hvaliliuser posted image , pa grmada je bila spešl, ...

Kavčanje...men je to najlepše ko smo vsi skupaj, ampak to uspe le če mali spi. Sva se pa odpravila v šoping danes, zabila dobri dve uri v štacuni ampak je blo nujno.

Drgač sem pa prehlajena user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
7.2.2010 19:25:46   
marta82
Meta vse najboljše.

Mi smo danes pihali prvo svečko. Tinej je pojedel dva kosa torte.user posted image Naj mu bo.user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
7.2.2010 19:31:58   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Meta vse najboljše.

Mi smo danes pihali prvo svečko. Tinej je pojedel dva kosa torte.user posted image Naj mu bo.user posted image


tinej user posted image user posted image user posted image

naš pa sploh ne mara sladkih stvari. Razen jabolka in banane. On uživa v papriki, paradajzu, polnjenih paprikah, krompirčku mesu, ma vsemu kar je na žlico in slano ....res. Moja mami pravi, da tudi če česa ne mara, ko njega vidi s takim užitkom jest bi takoj vse pojedla.
piškote mu ponujam, pa lih enga na mesec poje, razen če mu ga niia ponudi takrat vse pojeuser posted image

< Sporočilo je popravil Zvezdica -- 7.2.2010 19:32:14 >


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
7.2.2010 19:52:28   
marta82
Ah Tinej pa ima skoraj vse rad...sladko, slano, kislo,... še najbolj pa kruh, pecivo (ga dobi bolj malokrat, ko pač spečem, ker mora biti brez jajc) pa pire in špinačo pa mandarine...ful rad je.user posted image Edino pese ne mara (jo prav ven pljune).

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
7.2.2010 19:53:35   
marta82
Ulla kakšno je stanje? Kaj novic?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
7.2.2010 20:02:59   
sonček33
user posted image  Tinej, si je privoščil. Katero tortico si naredila?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
7.2.2010 20:07:33   
marta82
Sonček biskvita oba, ki si mi ju ti poslala ( še enkrat hvala)- fila je bila ena nutellina s hruškami in ena smetana + mascarpone z gozdnimi sadeži. Je bilo kar dobro, edino tole z nutello ni ravno najbolje ratalo - fila je bila preveč tekoča, ko sem dala na balkon, da se strdi je pa biskvit postal čisto trd (kot da bi malo zmrzniluser posted image ), ampak so vseeno vsi jedli in večinima pohvalili. Drugič bo pa še boljše.user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?