|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: za tiste ki uporabljate aptamil vprašanje
11.3.2010 16:24:57   
mayamaya
nam čisto normalno teče iz cuclja, pa imamo še vedno samo une začetne cuclje 0+, ki imajo samo eno luknjico. z unimi na tri luknijice se kar davi, ker preveč teče user posted image .
kaj pa vem? a pretreseš dovolj? ker jaz kar dobro stresam to, da se kar fajn speni user posted image

_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: za tiste ki uporabljate aptamil vprašanje
11.3.2010 20:05:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mayamaya

nam čisto normalno teče iz cuclja, pa imamo še vedno samo une začetne cuclje 0+, ki imajo samo eno luknjico. z unimi na tri luknijice se kar davi, ker preveč teče user posted image .
kaj pa vem? a pretreseš dovolj? ker jaz kar dobro stresam to, da se kar fajn speni user posted image


a ti Aptamil kupuješ v Mullerju? ja ne vem user posted image  mislim da dovolj pretresem, tudi temperatura je bila taka kot piše na embalaži.. men so se pa kristalčki delal in tamala se je res morala zelooo potruditi da je teklo..

(odgovor članu mayamaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: za tiste ki uporabljate aptamil vprašanje
11.3.2010 20:16:04   
manna
Tudi jaz sem opazila da je aptamil iz mullerja gostejši, zato smo pač zamenjali cucelj. Zdaj imamo od aventa številko 2 ali 3, pri številki 3 kar hitro teče, ampak tamala vseeno lepo pije, še posebej če je res lačna. Milumil je pa enako gost (morda še bolj kot aptamil iz mullerja), ne glede na to ali je kupljen v mullerju ali kje drugje. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: za tiste ki uporabljate aptamil vprašanje
11.3.2010 20:25:07   
metka_zone
Malo mimo in sicer koliko pa daste za Aptamil Imunofortis 1 ?Jaz ga sicer kupujem v Tušu za cca14,65€, sem pa slišala,da se ga da dobiti še ceneje.V lekarni je namreč enkrat 17,78€,drugič pa 21,10€...

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: za tiste ki uporabljate aptamil vprašanje
16.3.2010 22:37:11   
mayamaya
aptamil 1 je v mullerju 12,99 €. mislim tudi, da je ta najcenejši.

_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: za tiste ki uporabljate aptamil vprašanje
26.3.2010 17:07:58   
Anonimen
jaz sem dala v lekarni za aptamil imunofortis 1 8€ en koteden nazaj...ne vem zakaj je drugje dražji?

(odgovor članu mayamaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: za tiste ki uporabljate aptamil vprašanje
26.3.2010 17:22:41   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: kalypso

mah obstaja
Apt. PRE (za nedonošenčke in otroke z nizko porodno težo)kje si pa to prebrala?pravilno se mu rece Premature.To je mleko za nedonosencke.PRE je popolnoma nekaj drugega.Sicer ga nikjer sploh ne prodajajo,razen v müllerju.
Apt. Immunofortis 1, 2, 3 (navaden)
Apt. comformil 1, 2 (3?) (za prebavo)
Apt. Comfort (za prebavo)
Apt. HA 1, 2 (3?) (za otroke nagnjene k alergijam)
Apt. ADC (za alergike na kravje mleko)
Apt, Pregomin ( za alergike na kravje mleko in sojo)
Apt. LF (Lactose free)
Apt. AR 1, 2 (3?) (anti refluks)

A sem še kaj pozabla? user posted image



_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu kalypso)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: za tiste ki uporabljate aptamil vprašanje
26.3.2010 17:25:23   
TuBoLina_86
tudi jaz uporabljam aptamil, smo že na 2....

uporabljala sem oranžne barve, ker naj bi bil lažje prebavljiv, ampak ko niso imeli oranžne, sem kupila tudi modro, in ni bilo problemov..... nisem kaj dosti komplicirala....

kupujem pa v mullerju, včasih pa grem tudi prek v avstrijo, v bipo, ko majo akcije, se v avstriji da dobit tudi za 10 eur... v mullerju  pa stane 12,99....  kupujem pa pakiranje po 800 g, ki se zapre, da se ne zlufta...

oni aptamil z špara tudi nam ni pasal, saj je mali zelo polival po njem..... nevem, mogoče pa res ne delajo po istem receptu... user posted image user posted image

mamo nukovo dudo, cucelj sem zamenjala za 2, pa kar lepo teče.... se mali nič ne pritožuje...user posted image



_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: za tiste ki uporabljate aptamil vprašanje
26.4.2010 17:43:00   
neisa
user posted image aptamilja imaš zelo veliko na izbiro ne samo dva kot si ti napisala vse enke so za dojenčke od rojstva do šestega meseca na embalaži imaš oznako recimo rumeni oz comfort je proti kolikam oranžni oz imu... je bolj močan in tudi težje prebavljiv zeleni er ali nekak tako se mu rece je bolj gosti da hrana ostane v trebusčku če ga preveč poliva ap pre pa je najlažji oz lažje prebavljiv. je pa odvisno od otroka kaj ti bo prenašal. na internetu ti vse lepo piše samo vtipkaj not aptamil pa poišči kaj hočeš znat. veliko srečeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?