|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovulacija 3 dni po Menstruaciji
9.3.2010 7:53:28   
natasa.jurman
Živijo,
Imam eno čudno situacijo in sicer;.
Imela sem prvi dan menstruacije 24.02.2010, ki je trajala do 28.02.2010.
3.3. sem imela nezaščiten spolni odnos, tisti dan je bila temperatura malo višja kot druge  dni, in sluz je bila prozorna. Glede na to da sem veliko slišala o plodnih dneh naj bi te pri meni nastopili parv ta teden, in sluz naj bi bila zdej prozorna in obilnejša. No moram povedat, da je sluz motna, in ni je veliko.
Tudi ovul test ni pokazala plodnih dni. user posted image
Poleg tega pa zadnje dni čutim ščemenje v sp. delu trebuha in nikakor ne morem sedeti s prekrižanimi nogami.
Ali je možno da sem  user posted image ...ima katera podoben slučaj...

Lp user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ovulacija 3 dni po Menstruaciji
9.3.2010 11:20:20   
anabanana
Jaz ti svetujem, da čez kakih 10 dni narediš test ... zdaj lahko res samo ugibamo.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu natasa.jurman)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ovulacija 3 dni po Menstruaciji
9.3.2010 11:45:00   
Naja31
Oprosti, ampak na osnovi česa pa sklepaš, da bi lahko bila noseča?
Ne razumem.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ovulacija 3 dni po Menstruaciji
9.3.2010 12:19:22   
natasa.jurman
Tja res sem malo zakomplicirala stvaruser posted image

Na osnovi spolnega odnosa, bi lahko bila noseča. No zanimalo me ali ima katera izkušnje z zanositvijo v tako imenovanih varnih dneh..



(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ovulacija 3 dni po Menstruaciji
9.3.2010 12:29:30   
zmajaz
Jaz sem obakrat zanosila 2-3 dni po menstruaciji, tako da tile kao "varni" dnevi so bolj tako tako - v bistvu rečejo, da varnih dni NI. No s tem da pri nas smo delali na otročku, tako da ni bilo nič "narobe" zato.

(odgovor članu natasa.jurman)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ovulacija 3 dni po Menstruaciji
9.3.2010 12:34:03   
natasa.jurman
Hvala za odgovor,
No mi tudi delamo na tem da bi dobila naša Nina sestrico ali bratca. Vendar me je mal zmedlo kar se tiče računanja plodnih dni.
Po izračunih bi jih morala prav zdej imeti, torej če se gremo opazovanje sluzi, bi morala biti prozorna.
Pri meni je motna in gosta.

No ja komaj čakam na user posted image user posted image


(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ovulacija 3 dni po Menstruaciji
9.3.2010 16:43:34   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: natasa.jurman

Živijo,
Imam eno čudno situacijo in sicer;.
Imela sem prvi dan menstruacije 24.02.2010, ki je trajala do 28.02.2010.
3.3. sem imela nezaščiten spolni odnos, tisti dan je bila temperatura malo višja kot druge  dni, in sluz je bila prozorna. Glede na to da sem veliko slišala o plodnih dneh naj bi te pri meni nastopili parv ta teden, in sluz naj bi bila zdej prozorna in obilnejša. No moram povedat, da je sluz motna, in ni je veliko.
Tudi ovul test ni pokazala plodnih dni. user posted image
Poleg tega pa zadnje dni čutim ščemenje v sp. delu trebuha in nikakor ne morem sedeti s prekrižanimi nogami.
Ali je možno da sem  user posted image ...ima katera podoben slučaj...

Lp user posted image user posted image



Ne boš verjela, jaz sem imela isti slučaj. Tud datumsko.user posted image Pred 4imi leti sem imela M od 24.2., 3.3. pa sem zanosila.
To o plodnih dnevih je teorija, v praksi pa je ovulacija lahko tudi takoj po M.

(odgovor članu natasa.jurman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ovulacija 3 dni po Menstruaciji
9.3.2010 17:18:39   
natasa.jurman
Oj,

Kako je svet majhenuser posted image .
A si delal test doma.....verjetnomoram počakat...24.03...da bo kej prav pokazal...,a imaš punčko ali fanta.

Lepo pozdravljenauser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ovulacija 3 dni po Menstruaciji
10.3.2010 23:08:27   
barbara_s
Čisto tako, malo matematike....

Spolni odnos si imela 3.3., to je 8. dan ciklusa. Semenčice recimo da preživijo maximalno 5 dni, torej do 13. dneva ciklusa.

In če računamo, da je od ovulacije do naslednje menstruacije 14 dni, in recimo, da imaš 27 dni dolge cikluse, pride do ovulacije okrog 13. dneva ciklusa. Če je ciklus kakšen dan krajši, še prej. Torej je spolni odnos na 8. dan ciklusa lahko čisto normalno ploden.

Varni dnevi SO, samo dobro je treba opazovati svoje telo...

LP
Barbara

(odgovor članu natasa.jurman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ovulacija 3 dni po Menstruaciji
11.3.2010 7:03:05   
natasa.jurman
Hvala Barbara,

Moram povedat, da me je verjetno malce zmedlo računanje plodnih dniuser posted image , No ja po izračunih na ovulacijskih koledarčkih bi naj imela plodne dni, od 8.-12.11. Malo opazujem svoje telo, in prav v teh dneh ugotavljam da nimam plodne  sluzi, no vsaj mislim da ne, kajti sluz je motna, in ni je prav veliko, pa tudi vlečljiva ni, kot opisujejo. user posted image .


Tako da ne vem verjetno sem imela plodne dni malce prej, kajti nimam  rednih ciklusov.


Vsekakor upma na user posted image user posted image !!!







(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?