|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 19:21:53   
suzanica
Zdravo,

zanima me koliko so vaši otroci uporabljali vozila na akumolatorje? So bolj za v kot ali tudi dejansko uporabni? Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 19:24:19   
Raho
Mi imamo traktor na akumulator in je nonstop v ubporabi. je pa res, da moj sin želi postati traktorist.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 20:20:21   
NEVA-1
Tudi pri nas je v uporabi non-stop, mi imamo od PP Gaucho Grande, pa je res trpežen, enkrat smo edino zamenjali neke zobnike, ki sem jih naročila v Mami Trzin, drugače pa nimamo nobenih težav z njim...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 20:21:21   
melanija
Mi imamo sicer motor od PP, in ko je lepo vreme je skozi v uporabi, so zelo zadovljni.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 20:45:45   
gita10
Pri nas je pa babi kupila nekega velika jeepa v baby centru - za njega je dala dve slovenske penzije ( Cena 830 eur) mali se je pa parkrat peljal z njim zdaj pa stoji v kotu.
Tako, da verjetno odvisno od otroka do otroka

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 22:03:42   
Raho
Drugače pa PP jeepi imajo življenjsko doboo - vauuuu.
Moj sin je nasledil enega od svojega nečaka pa je med njima 15 let razlike. Samo novi akumulator smo morali kupiti.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 23:58:45   
rija
nič.

moj sin prisega na kolo, skiro in rolko.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
23.3.2010 7:42:18   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: suzanica

Zdravo,

zanima me koliko so vaši otroci uporabljali vozila na akumolatorje? So bolj za v kot ali tudi dejansko uporabni? Lp


na akumulator je imel motor in ga pregonil do amena...prejšnji teden pa smo mu kupili nakladača - izbral si ga je na pedala.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?