|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 12:24:25   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

evo spet jazuser posted image

mi je pogledal osnetuk,bil čist zadovolen,tko da imam zeleno luč za delanje seminarskeuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image fino pol pa veselo na delouser posted image user posted image user posted image user posted image


ja,sej se bo treba spravit,ker imam le 1 mesec časa

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4526
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 12:25:20   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

mihailo je pokosilal juhico z zvezdicami in zelenjavo iz nje(brokoli,korencek,krompircek)..Sem tok srecna ko je zdravo hrano!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
pri nas bo pa danes z nami jedla krompirjev golažuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mmmm...fajn ideja za ju3...naši ga vsi obožujejo


pri nas so ga tud vsi z veseljem jedliuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4527
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 12:25:52   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

mihailo je pokosilal juhico z zvezdicami in zelenjavo iz nje(brokoli,korencek,krompircek)..Sem tok srecna ko je zdravo hrano!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
pri nas bo pa danes z nami jedla krompirjev golažuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mmmm...fajn ideja za ju3...naši ga vsi obožujejo


ja pri nas ga tašča dela in sem ji že zjutraj rekla da ga bo Hana tudi jedla in da naj ne eksperimentira(ona za njiju da še feferone noteruser posted image )


pri nas nič ne eksperimentiramo...nihče ne mara spajsi zadevuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4528
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 12:27:25   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

mihailo je pokosilal juhico z zvezdicami in zelenjavo iz nje(brokoli,korencek,krompircek)..Sem tok srecna ko je zdravo hrano!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
pri nas bo pa danes z nami jedla krompirjev golažuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mmmm...fajn ideja za ju3...naši ga vsi obožujejo


ja pri nas ga tašča dela in sem ji že zjutraj rekla da ga bo Hana tudi jedla in da naj ne eksperimentira(ona za njiju da še feferone noteruser posted image )


pri nas nič ne eksperimentiramo...nihče ne mara spajsi zadevuser posted image


mi 3je tudi ne,spodna2 imata pa čuden okususer posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 12:29:50   
Urša08
Punce človek lačen rata k bere kok dobr kuhateuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sjmm kaj ko bi si vzela en dan zase, pa razen kosila ne bi nardila ničuser posted image Lahko pa mal tavelike ponucaš k dam pridejouser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   [Brisano sporočilo]
13.4.2010 12:31:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 12:33:56   
MIHAILO
KATJUSA ne bosta se dol preselila,to jim ni za dol zivet ker jim ne ustreza marsikaj...tu je itak boljse sam bosta pa sla poleti in tko kdaj kadar bost ahotla pozimi ,ker je itak tudi centrlano urejeno in vse...Ja seveda da se bova selila sej sva ze aro dalauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 12:34:08   
Urša08
Očitno je dan za bluzenje. Mi smo bli v spalnici da bi men ratal kej pospravt pa smo se po postli valali, igrali,...user posted image user posted image user posted image user posted image narejeno pa bore malo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 12:41:11   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Očitno je dan za bluzenje. Mi smo bli v spalnici da bi men ratal kej pospravt pa smo se po postli valali, igrali,...user posted image user posted image user posted image user posted image narejeno pa bore malo

pucala boš na stara leta,ko bojo user posted image user posted image user posted image veliki,zdej pa se cartejte in igrajteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 12:45:31   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

KATJUSA ne bosta se dol preselila,to jim ni za dol zivet ker jim ne ustreza marsikaj...tu je itak boljse sam bosta pa sla poleti in tko kdaj kadar bost ahotla pozimi ,ker je itak tudi centrlano urejeno in vse...Ja seveda da se bova selila sej sva ze aro dalauser posted image

aha no sej ce se ne bosta selila pol je res fino da greste na svojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je tvoj že zdrihtal državljenstvo? kako daleč ste s kreditom?
fino to da imate dol tak zrihtano in da ko prideš si na svojem in uživaš dopust.... a je tam blizu kdo ods vaših k vam gleda na hišo kadar vas ni?

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 12:46:42   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Očitno je dan za bluzenje. Mi smo bli v spalnici da bi men ratal kej pospravt pa smo se po postli valali, igrali,...user posted image user posted image user posted image user posted image narejeno pa bore malo

uživajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pospravljanje počaka, preverjenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 12:47:20   
Katjusa
grem kosilo nardit makarončki z mesekom in solatauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4537
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 12:55:19   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

KATJUSA ne bosta se dol preselila,to jim ni za dol zivet ker jim ne ustreza marsikaj...tu je itak boljse sam bosta pa sla poleti in tko kdaj kadar bost ahotla pozimi ,ker je itak tudi centrlano urejeno in vse...Ja seveda da se bova selila sej sva ze aro dalauser posted image

aha no sej ce se ne bosta selila pol je res fino da greste na svojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je tvoj že zdrihtal državljenstvo? kako daleč ste s kreditom?
fino to da imate dol tak zrihtano in da ko prideš si na svojem in uživaš dopust.... a je tam blizu kdo ods vaših k vam gleda na hišo kadar vas ni?


Cakamo posto iz bosne,ko jo dobimo bo dal na obcino in kak mesec traja da dobi drz...Nato uredi v sluzbi in banki glede kredita in veselo na delo...Ja res je fajn glede hise mamo prakticno celo nadstropje opremljeno ,ko pridemo...so dve sobi,kopalnica dnevna in mini kuhinja ...tko da tudi sestra lahko pride z svojo druzino in mi...ja je stric z druzino zraven doma in on merka...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4538
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 13:03:41   
sjmm
mam malico..2 koruzna vaflja z marmelado in jabolko

mali je že neki jokcal...sm ga nazaj uspavala

posoda je na cilju

bom kr juhco zakuhala, sek šolarji bodo tik tak doma


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 13:20:12   
baki
mi smo tudi že po kosilu.kohinja je že popedenana.zdej se bom lotla dveh spodnjih elementov. morem vse vn zmetat pa pobrisat.je krafelna not 1 tona.so se mi pojavle ene živalce take majhne sem vse rože stran nesla pa so še vedno zato se morem lotit da jih najdem in jihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4540
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 13:30:18   
Ajvy









user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   2009

srečke nosečke…. Spet!    

user posted image




BARBARASG user posted image


            



SEPTEMBER 2010 
 
LILCHA user posted image   PDP  18.9.2010 user posted image






OKTOBER 2010 

KOLUMBO
 
user posted image : PDP 06.10.2010user posted image





DECEMBER 2010


BIRDY user posted image : PDP 05.12.2010 user posted image
 






     
PROSIM POVEJTE PDP...DA VAS LEPO POPREDALČKAMO......user posted image














_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4541
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 13:30:25   
Ajvy





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   2009

srečke nosečke…. Spet!    

user posted image



:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




BARBARASG user posted image
ajvy : punčka user posted image
claud:  punčka user posted image
kolumbo : punčka user posted image
tanci29:punckauser posted image
Čebel@:punčkauser posted image
Katjuša: punčkauser posted image
             

LILCHA user posted image   PDP  18.9.2010 user posted image
Ajvy: fantek user posted image
claud:  punčka user posted image
kolumbo: fantek user posted image
tanci29:nimam pojmauser posted image
Čebel@:punčka user posted image
Katjuša: punčkauser posted image

KOLUMBO  user posted image : PDP 06.10.2010user posted image
Ajvy: fantek user posted image
claud :fantek user posted image
tanci29:fantekuser posted image
Čebel@:punčka user posted image
Katjuša: fantek user posted image držim pesti da bo punčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



BIRDY user posted image : PDP 05.12.2010
user posted image
Ajvy: punčka user posted image  
claud: punčka user posted image
kolumbo: punčka user posted image
tanci29:punckauser posted image
Čebela: punčkauser posted image
Katjuša: punčka user posted image











_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 13:32:57   
Katjusa
evo takole je naše stanovanje trenutno no v otroški ni tega kupa smeti in stene so pobruseneuser posted image user posted image user posted image
otroška soba

user posted image
dnevna
user posted image
wc/kopalnica
user posted image
kuhinja
user posted image
hodnik
user posted image
hodnik še iz druge strani
user posted image
jedilnica/kuhinja iz druge strani:)
user posted image


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 13.4.2010 13:36:03 >

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 13:42:56   
MIHAILO
KATJUSA tudi nase je nekaj takega...sam da je nase blo v katastrofalnem stanju eni delavci so bli v najemu in so tak zapustili sam smo pa slikali da mamo za spominuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 13:47:20   
MIHAILO
ce vam jaz prilimam slikice vas bi itak kapuser posted image user posted image user posted image ...Bom potem ko urediva naredila primerjavouser posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 13:51:10   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

ce vam jaz prilimam slikice vas bi itak kapuser posted image user posted image user posted image ...Bom potem ko urediva naredila primerjavouser posted image

dej pokaži nam mal:)
sej mi2 tud slikama da boma imela pol za primerjavouser posted image user posted image user posted image user posted image ko sma ga dobila je blo kr vredu še vse opremljeno.... sam k pa začneš razkapat in razbijat pa nastane to kr je danes.... sam ne dvomim da bomo lepo zrihtaluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 13:54:28   
birdy
Hoj!
Kolumbo, dej povej mal okol avtov k jih gledata? Cena, kok zicov, prtljažnik...
Urša, mal pozno, pa vsen, čestitam za nosečnost, a tebe tud strašijo z dvema?user posted image Mene tud
Punce, nč stavt da bo punčka, mene ta otrok že zdej tko zafrkava da bi mogu bit fantek, mi je slabo po cele dneve in sem k cota. Dons sem ugotovila da proti slabostim Softi bonboni pomagajouser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4547
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 13:56:20   
Urša08
Katjuša po slikicah sodeč je kar veliko stanovanjeuser posted image user posted image user posted image Ne dvomim da bosta super popedenčkala. Sta pa dobra da vse sama delata res. A ploščice za kopalnico sta že zbrala, pa banjo?

Mihailo dej še ti pokažiuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 14:02:12   
Urša08
birdy ja vsi okol me neki z dvojčki "strašijo" user posted image user posted image user posted image user posted image O bogica, sej bo kmalu boljš. Men je ta teden velik boljše kot prej. Kako sta tamalidve? Sta obe v vrtcu? Pa ti - kaj počneš? A boste mogli avto menjat? V glavnem naj te slabosti čim prej zapustijouser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
13.4.2010 14:05:13   
Čebel@
katjuša........na koncu fo super stanovanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image .......bi te prosila če zrihtaš kakšno Pikijevo fotkouser posted image

birdy........PLISSSSSSSSSSS kakšno slikico od medija bi imeliuser posted image ........pa user posted image user posted image user posted image da se slabost neha

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?