|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   preživnina-njegova zaposlitev
23.4.2010 10:30:59   
yenny
Ali mogoče katera ve,kje bi dobila podatek kje je zaposlen otrokov oče.
Iz sodišča sem dobila dopis,da izvršba ni mogoča,ker ni zaposlen več tam kjer je bil.
Prejšnji delodajalec mi tega podatka ne more dati,ker gre za varstvo osebnih podatkov.
Kam naj se še obrnem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: preživnina-njegova zaposlitev
23.4.2010 10:34:27   
Kerensa*
Ko sem jaz oddajala tožbo, sem napisala, da je meni, kot tožeči stranki, delodajalec in dohodek tožene stranke (torej bivšega g. Moža) ni znan in da predlagam naslovnemu sodišču, da opravi poizvedbo po uradni dolžnosti.

Pa je šlo gladko skozi.

Napiši pritožbo na dopis sodišča
.

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: preživnina-njegova zaposlitev
23.4.2010 11:01:57   
kristinaj
mislim, da bi sodišče po uradni dolžnosti moralo pridobiti podatke o tem pri ZZZS

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: preživnina-njegova zaposlitev
27.4.2010 10:07:46   
bena
Zoper dopis sodišča ni mogoča pritožba. Pač pa lahko predlagaš, da sodišče po uradni dolžnosti opravi poizvedbe pri ZPIZ-u. Če delodajalec preživninskega zavezanca redno odvaja prispevke za socialno varnost, bo ZPIZ imel tudi njegove podatke. Lahko pa te poizvedbe opraviš tudi sama, vendar boš morala izkazati pravni interes za pridobitev teh podatkov. Pošlji fotokopijo predloga z izvršbo ter poziva - dopisa sodišča.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nosecnice in vreme
maca83 RR

Po parih dneh nore vročine se je končno malo ohladilo. Sonosečke, kakšno se vam zdi vreme?

koncno grem lahko sprosceno ven iz hise (67%)

pa ne dez no, mi pa pakiramo za morje (6%)

vreme me sploh ne moti (11%)

na nasem koncu je dezja prevec (0%)

temperatura sploh ne vpliva na moje pocutje (17%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!