|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Morje
12.5.2010 11:23:01   
čmrgelj
Kam boste letoš šle/šli na dopust?

Prosila bi vas za kakšno zanimivo idejo?
Zanima me predvsem to, da je res veliko stvari za otroka, da je poleg prodnate plaže v bližini bazeni za majhne otroke in seveda tobogani in vse kar pač spada zraven, kaj specifičnega, da lahko z otrokom uživaš v vodi tudi sam, ne da ga postaviš v tonf, sam pa se pražiš na soncu.
Kraj kjeb bi v vodnih radostih skupaj uživala!!!
Naj si bo to najem ali All.
HVALA VSEM KI MI BOSTE KAR KOLI SVETOVALI, VSE JE DOBRODOŠLO


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Morje
12.5.2010 15:42:11   
norksi
Mi smo se letos odločili kar za Slovenijo. Lani smo imeli precej slabe izkušnje na hrvaškem, je pa toliko lepega v Sloveniji za videt. Kar nekaj idej, če ne za počitnice pa vsaj za izlete smo dobili na
http://www.caszadruzino.com/projects

Mi planiramo slovenske kampe, pa bomo delali izlete! Smo že predlani to naredili, pa je bilo the best user posted image

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?