|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   znaki nosečnosti
19.5.2010 17:39:09   
wessna
mene nekaj zanima, še en teden imam do menstruacije, vendar mi je prvič pred menstruacijo slabo, imam na dotik boleče prsi, pa prespala bi lahko tudi ceeeeel dan user posted image ..

a so to eni izmed znakov user posted image ???

help me user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: znaki nosečnosti
19.5.2010 17:50:03   
marantz
So, vendar to še ne pomeni da si noseča.

(odgovor članu wessna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: znaki nosečnosti
19.5.2010 17:50:37   
tanjusi
možno je.....

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu wessna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   znaki nosečnosti
19.5.2010 19:08:11   
wessna
hmm..pol najboljše da se soočim s testerjem user posted image

pol pa najbolje da se odpravim v lekarno in se soočim..a poznate kakšen vredu tester??

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: znaki nosečnosti
19.5.2010 19:25:45   
baguSka
vsak je ok. ce pokaze nosecnost.user posted image  ce ga bos delala pred izostankom M, potem vzami digitalnega.

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu wessna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: znaki nosečnosti
19.5.2010 19:29:46   
baguSka
pa se za tega pise, da ga lohk delas 5 dni pred izostankom in ne prej...  user posted image

user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: znaki nosečnosti
20.5.2010 8:28:45   
Ribi Bibi
Kot bi mene opisala v prvi nosečnosti user posted image  Ampak kot pravijo punce, nič ni sigurno. Jaz osebno bi sicer počakala in delala test nekaj dni PO izostanku menstruacije. Tudi zato, da se raven hormona toliko dvigne, da rezultat ni vprašljiv... najslabše se mi zdi, da dobiš pol neko napol vidno črtico s katero si ne moreš nič pomagat. Držim pesti user posted image .

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: znaki nosečnosti
20.5.2010 17:56:52   
tarikata
oj,

sem nova na tem forumu in vas najprej vse lepo pozdravljam.

Zadnji odnos sva imela v soboto, ko naj bi bila O. Sedaj pa me že cev teden spremlja utrujenost, slaboost skozi cev dan, pogosto uriniranje, sprememba razpoloženja,, Je možno da sem user posted image ?

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: znaki nosečnosti
20.5.2010 21:17:33   
Monstera
Po mojih izkušnjah in po vsem prebranem do sedaj sem skoraj 100% prepričana, da so kakršnikoli znaki nosečnosti pred samim izostankom menstruacije, zgolj naključje. Mnogo punc jih ima vsak mesec, tudi sama. Pa evo, če bi v prvo zanosila, bi rekla da so to bili moji znaki. Res tapravi znaki nosečnosti se pokažejo šele kasneje, ko smo že opravile teste.

(odgovor članu tarikata)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: znaki nosečnosti
21.5.2010 8:51:32   
Ribi Bibi
Se strinjam z Monstero. Razen napetih in bolečih prsi ter nenormalne utrujenosti pri športnih aktivnostih, so se pravi znaki pojavili v petem, šestem tednu nosečnosti.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: znaki nosečnosti
21.5.2010 17:55:02   
Taddy78
No jaz sem potem, ko sem po 2.dnevnem izostanku naredila test in je bil user posted image , ugotovila zakaj mi je najljubša hrana, naenkrat zasmrdela.
Tako da to je bil moj znak, na katerega sploh nisem polagala pozornosti, ker nosečnosti nisem pričakovala.
Torej prvi znak odpor do najljubše hrane, drugi znak zamujanje redne M... user posted image

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: znaki nosečnosti
24.5.2010 7:35:16   
pupica25
Pozdravljene! S temi znaki je tako tako - jaz sem pred prvo zanositvijo tudi vsak mesec imela te "nosečniške znake", pa je ratalo šele v 7. krogu, tako da imam kar nekaj izkušenj, ... Zdaj smo spet v akciji, šele prvi krog, pa se mi spet zdi, da imam vse naštete znakeuser posted image  - me "špika" v spodnjem delu trebuha (ob različnih delih dneva), imela sem nekaj krčev v nogah, občasna slabost (sem enkrat skoraj skupaj zlezla, "premali modrci" z bolečimi prsmi,  ne morem niti slišat za jajca, preobčutljiv vonj, itd. user posted image  Je komaj 1 dan po pričakovani user posted image , tako da, ... bomo videli, upamo da bo user posted image , si ne upam prehitro delat testa, čeprav ne vem kako dolgo bom zdržala.

_____________________________

Moja pupica je stara že dobri 2,5 leti in čaka na družbo!

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: znaki nosečnosti
26.5.2010 22:52:55   
ninchi9
Jaz pa imam iste znake, kot pms (torej sitna sem, mozolje sem dobila, krče imam).... Pa sem v zgodnji nosečnosti. Edino lulat hodim ful... Drugače pa čisto nič.. Upam, da bo skoz tak.

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: znaki nosečnosti
27.5.2010 13:16:40   
spaghetek
Jst sem v 6. tednu nosecnosti in nimam skoraj nobenih znakov. Okrog casa, ko bi morala dobit menstruacijo sem mela rahle krce in prsa in bradavice so bile zelo obcutiljive. Razen tega, ce ne bi delala testa in bla na UZ sploh ne bi vedla, da sem noseca.

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: znaki nosečnosti
31.5.2010 21:08:04   
PC Baby
Ko sva midva delala na user posted image  sem vsak mesec čutla vse žive znake nosečosti pa ni blo nikoi nič. Potem pa en mesec ko smo imeli doma ful gužvo, obveznosti v službi nisem opazila, da je datum user posted image  že mimo in nisem mela čisto nobenega znaka pa je potem test pokazal plusek. Se mi zdi, da je kr velik v psihi...

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: znaki nosečnosti
31.5.2010 21:17:58   
ninchi9
Wessna, nič ne javiš, kakšni so rezultati... Sporoči nam!!! user posted image user posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: znaki nosečnosti
31.5.2010 22:18:38   
*Zvezdy*
Zdravo!
Mene pa samo zanima, če je mela mogoče ktera podobne izkušnje. Meni se zdej 2 meseca dogaja da imam zelo zelo šibko menstruacijo,vleče se mi 10-15 dni,  me več al manj skoz prsa bolijo, pa zadnje čase jajčniki tud full , tečna sm.... Test sm delala je bil negativen....Ni mi pa nič jasn kaj se dogaja z mano....se je mogoče kdaj kateri kej podobnega zgodlo? user posted image  Vem da je neumno vprašanje....me pa vseeno zanima user posted image

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: znaki nosečnosti
1.6.2010 9:45:33   
kkknnn
hej punce!
tud pri nas si želimo dojenčka in sva sedaj v enem 4 krogu.
Najprej naj za podatek povem , da imam redne menstruacije, moćne in predvsem boleče. So pa redno na 28 dni razen enkrat mi je 4 dni zaostajala.
Sedaj pa k mojem problemu. Delala sem tst nosečnosti dan pred pričakovano user posted image . Na testu sta se pokazali 2 črtici ampak malo slabše vidna kot kontrolna. Sedaj je problem v tem ker  imam pa sedaj že nekako 2 dni neke rjavkaste flekce ki jih opazaim na papirju , ko se obrišem. Vmes opazim tudi kot neke micene koščke(kot laski tenki ) ampak ne krvavi ampak rjavi . Ta krvavitev se je meni  vedno pojavila pred menstruacijo in je trajala kakšen dan in potem user posted image to spremljajo tudi močni krči. Tokrat krčev nimam me pa boli v križu in pred testom so me špikali jajčiki kar pa še sedaj kdaj začutim.  sedaj mi menstruacija zaostaja 5 dni nimam nobenih posebnih znakov razen grozno bolečih bradavic prsa pa me ne bolijo. Zanima me če je to menstruacija prišla vendar v bolj mili obliki? testa ne upam ponovit , ker kar nočem dajta pomenu uni črtici ,ker pač ni bla lih tok močna ampak bla pa  je odločno vidna.
Prosim vas za mnenje!!
lep sončen dan še naprej

(odgovor članu *Zvezdy*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: znaki nosečnosti
1.6.2010 9:54:24   
Anonimen
kkknnn, ponovi test. Če je pozitiven pojdi k G po Dabroston ali kaj podobnega, za podporo nosečnosti.

(odgovor članu kkknnn)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: znaki nosečnosti
1.6.2010 10:28:47   
spaghetek

IZVIRNO SPOROČILO: kkknnn

Najprej naj za podatek povem , da imam redne menstruacije, moćne in predvsem boleče. So pa redno na 28 dni razen enkrat mi je 4 dni zaostajala.



Po moje mas ti endometriozo. Pojdi h ginekologu, ki ti lahko svetuje kako naprej.

(odgovor članu kkknnn)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: znaki nosečnosti
2.6.2010 19:47:02   
tinca minca
Živjo, punce!

Tudi meni se je prikazal plusek, ampak ponovno na zelo čuden način. Naredila sem test v soboto, nič. V ponedeljek, nič. Potem pa so me spremljale vrtoglavice, slabost, user posted image mi je itak že zamujala, sicer nimam točne, od 28 do 45 dni, zatorej sem test še enkrat ponovila v soboto in evo ga. Sedaj pojma nimam, koliko časa sem že noseča, kdaj je bila ovulacija, jutri imam pregled, redni naročeni že od prej, pa da vidimo, kaj mi poreče. Zadnja user posted image je bila 20.04.


(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: znaki nosečnosti
3.6.2010 9:02:24   
butt3rfly
Hja, jst sm mela ČIST VSE ZNAKE NOSEČNOSTI:
- krči v maternici oz. dlje prisotna bolečina
- slab apetit
- nenadna slabost, ki je ponavadi čez dan izginila
- malce boleče prsi, nič kej hudega
- vseke tolko me je malo štihnalo v hrbtenici
- utrujena sm tko bol ko ne ves čas

menstro naj bi dobila nekje do sobote, nedelje. in sm šla iz radovednosti včeraj delat test CB. in je bil negativen, jst pa še vedno, plavajoč v oblakih, upala, da je še prezgodaj, da ga bom ponovila čez kakšn dan, največ dva. in danes zjutraj vstanem, grem na WC in glej, glej, kaj zagledam: user posted image user posted image user posted image waaaaaaa!!!!!! preklemani hormoni so se šli z mano podle igrice, jst sm jim pa tko lahkoverno nasedlauser posted image ja nič, preživet bo treba teh 5, 6 dni pol pa back to action.

(odgovor članu tinca minca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: znaki nosečnosti
3.6.2010 12:18:16   
PipiLangstrumpf
Ja ja... tale naša psiha je kr user posted image user posted image   user posted image ...
Js osebno sem tudi mnenja, da so tako očitni znaki tolk časa pred izostankom M bol produkt prevelike želje po user posted image kot pa resnični znaki user posted image . Se tudi jaz znam "prepričat" da je to pa zdej res to. Pol pa user posted image
Ampak nikol se pa ne ve. Mogoče pa je kej na tem in si že srečka user posted image .
user posted image


_____________________________

Kako lepo je živeti... :)

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?