|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 12:10:43   
mladika
pa jih daj filat,če so prazneuser posted image mal heca...jst tut dans neki nisem razpoložena pa še user posted image me ćakauser posted image user posted image Twetka ki se mi pa ti potepaš???

< Sporočilo je popravil mladika -- 21.5.2010 12:11:28 >

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 12:27:19   
witch
mladika in lil_ se popolnoma strinjam z vama, da bi najprej mogli preglede delati... ampak kaj ko jih ne... sem mislila da mi bo zadnjič naredila UZ, pa mi ga ni.. Bo pri enem letu podrobno pogledala mi je rekla. Mi je bilo potem žal da nisem rekla da že 1 leto delava na otroku...

mojamura uuuuu to si user posted image da si čisto hin user posted image user posted image user posted image saj ne... mislim da vreme malo vpliva na nas, ker se tudi jaz tako počutim.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 12:47:22   
lil_
vidm da bom res mogla rect da ze eno leto delava na user posted image , ce ne me bojo kr odpravl ze po telefonu user posted image . in kako ti sploh lahko rece da bo pol podrobno pogledala...kaj pa pol zdej gleda...mislm noro res! tale ns zdravstvo. mi je ze user posted image reku da nej niti slucajno ne povem kok casa dejansko delava na user posted image . vidm da je on bol pametn k pa jst...in bi prej izsilu ultrazvok in "podroben pregled" user posted image .

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 12:48:30   
witch
Saj meni je kolegica tudi tako svetovala. In jaz pametna seveda nisem upala zlagati. In sem povedala resnico. Pa me je malo pretipala in to je to... Tak da ti kar povej. Te bo vsaj podrobneje pregledala.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 13:13:47   
mladika
wich iz kirga konca slo pa ti prihajaš??ne vem če sem te to že spraševala,se opravičujem če sem te,mi zadne čase možgančki ne delajo lih najboluser posted image a maš tut izpit u pondelek??

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 13:27:09   
witch
mladika to pa so leta... stari smo user posted image user posted image user posted image iz vzhodnega konca (iz prlekije) sem. Jaz v ponedeljek imam zagovor eni butastih knjig.. Aja pa nimam pojma če si me že vprašala od kod sem...

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 13:32:03   
mladika
ufff,k bi jst vedla ki je to...user posted image geografija ni moje področje.Sm misnla da si kle kej iz štajrskega konca...bi jst tut tebe rada spoznala pa da eno kofe spijemo pa mal počvekamo...Huh to bo žur,ti zagovor jst izpit.Pol pa če ne rata se lahk skupi user posted image ,pa bo lažjeuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 15:15:07   
witch
mladika sej je štajerska.. bilžina Ormoža, Ptuja user posted image tam sem doma user posted image kje pa imaš ti izpit? 

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 15:20:58   
mladika
ja no,sej sem rekla da mi geografija ne leži najboluser posted image jst ga mam u lublan,na zdravstveni fakulteti in to lih tist izpit katerega smer študiram: ZDRAVSTVENA NEGA!!!!Jst bom res na konc diplomirala še iz tega izpita...user posted image kriza...in to že 4 ga grem pisatuser posted image user posted image zard njega sem tut cepnla 2.letnikuser posted image user posted image user posted image ampak se je izkazal da je bla to dobra stvar in ne slabauser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 18:49:49   
Shilou
ojla punce

vidim, da lepo čvekate oz. tipkate.

mladika a na Fakulteto za zdravstvene vede hodiš. Jaz sem bila dve leti nazaj študentka, ampak takrat se je imenovala še Visoka zdravstvena šola, ampak v Mariboru. Meni je zdravstvena nega v prvem delala preglavice. Skratka ta študij me je čisto izčrpal, zato pa sem potem tudi proti koncu 1.letnika vse skupaj pustila- zdaj mi pa je tako zelo zelo žal. Ampak po toči zvoniti je prepozno.user posted image user posted image user posted image user posted image

saj bo, sam volja mora biti. Veliko srečee

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 19:40:12   
mladika
Shilou ne ne je sam Zdravstvena fakulteta,sej prej je bla pa Visoka zdravstvena šola,sam jst hodm u Ljubljani!!!Ja sej men je tut delala nega u 1.letniku preglavice,sam se zvozla u tretje,res da s 6 ampak sem,pol se je pa odločla da mi bo u 2. letniku spet delala težave,sam jst se ne dam!!!Sm tut že razmišlala da bi pustila pa se zaposlila ker mam tut sredno zdravstveno narjeno,pa bi dubla službo brez problema sam ne jst grem do konca,a bom mela to diplomo u rok pa če me user posted image  uzame,res jo bom mela,sm že preveč živcev tam pustla da bi pa kar odnehala!!

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo junija
23.5.2010 9:24:57   
jacki
Hejla!
JEst še kar odštevam dneve... še en teden, pa bomo odprle junij. user posted image user posted image user posted image user posted image in itak, da bomo vse lulale ++++++ user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo junija
24.5.2010 8:05:46   
witch
Bejbe kako ste v tem lepem ponedeljkovem jutru? Evo še en teden pa se začne naš mesec, ki upam, da bo res roza user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo junija
24.5.2010 10:28:00   
twetka
Jutro pupe. Dolgo se nisem tu gor okol motala, me je ta zob tolk zdelal, da nisem imela volje pisat. sem prebrala tu pa tam dogajanje, sam nisem pa imela volje razmišljat pa nič. Pri meni stanje nespremenjeno, tečka ne pride sama od sebe, tablet še nisem začela jemat, ker ne upam zaradi celjenja rane v ustih, da nebi kaj naroče šlo, pa ful sem požrla zdej teh tablet za bolečine pa ni najbolj fajn mešat tabete. Mislila sem da bom še antibiotike dobila, pa mi jih hb ni bilo treba, pa če bi jih bi verjetno bla dans malo zblojena če bi vse tablete naenkrat jedla, tako da začnem verjetno v četrtek, ker mam v sredo še kontrolo zob, pa mogoče grejo šivi že ven tako da bom v četrtek naredla en hitr test pa pol začela jemat da naslednji teden pride. Junija sploh ne bom mogla pričakovat nič in se bom avtomatsko selila v julij. Upam, da bote ve pridno barvale še na tej temi, tako kot so ostale v maju. Nas pa upam da čaka barvanje bolj v poletnih dneh oz. proti koncu poletja. 

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo junija
24.5.2010 10:28:33   
lil_
morm vm povedat, da sm dons klicala G. k sm rekla da bom mal priredila resnico in rekla da delava na user posted image ze eno leto. ni se mi blo treba nc zlagat...sm samo rekla, da sem nehala jemat tabletke vec kot eno leto nazaj, kar je cista resnica.
no poklicem tja, povem da bi se rada narocila in mi sestra pove, da narocujejo za jesen...ojoj...sam k sm povedala kje je problem, sem dobila datum v zacetku julija...ta datum, pa se mi je zdel zelo sprejemliv.
ponavadi k hodm okol dohtarjev...pridem iz ordinacije in se zjocem...upam da, saj tuki ne bo tako! user posted image

punce jst tut upam da bo junij roza mesecuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo junija
24.5.2010 11:18:39   
twetka







user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.6. witch (5. krog)
user posted image x.6. latka (36.krog)

user posted image 1.6. miklarom (x. krog)
user posted image 3.6. nati29 (x. krog)
user posted image 4.6. jacki (3. krog)
user posted image 5.6 mojamura (8. krog)
                 user posted image
5.6. evatisa(13. krog, 2. krog klomifena)
user posted image 8.6. Shilou (x. krog)
user posted image 10.6. zvezdan (x. krog)
user posted image 14.6. lil_ ( 6. krog)
user posted image 12.6. astrid1 (7.krog)
user posted image 20.6. Little Star (1. krog)
user posted image 20.6. lily32 (2. krog)
user posted image x.6. spely25 (1. krog)
user posted image x.6. twetka (5. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 15

user posted image

NOSEČK: _________

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:
witch, zaljubljena23
briljantina, twetka, lidik, xoxox,
BEBIII








< Sporočilo je popravil twetka -- 24.5.2010 11:19:07 >

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo junija
24.5.2010 11:27:40   
florecita
Tudi mi upamo na user posted image  nekje 5.6.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo junija
24.5.2010 11:29:09   
Little Star
Tui jaz odštevam.. včeraj sem dobila prvo M po operaciji.. še par dni pa AKCIJA user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo junija
24.5.2010 14:33:02   
DIANE
super little star bomo lepo skp pričakali plusek...jst sm že konec M tok da bo treba pa zej lepo pridno čebelčkat...
tut jas sm tok k ti počakala 1M zaradi ss zej pa zopet v akcijo...

Tale sonček mi je res dal novih moči in energije sm kar dobre volje. Zadni čas da se začne mal poletje.
In že kej razmišljate o dopustu??

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo junija
24.5.2010 18:44:37   
spely25
ojla punce,

kako ste kaj?dons je prov fajn sonček in toplo, prov drugačno vzdušje. Upajmo, da bo junij naš mesec in da obarvamo mesec junij v roza.




(odgovor članu DIANE)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo junija
25.5.2010 10:52:43   
witch
Kje se skrivate? A se vse martinčkate? user posted image  

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu spely25)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo junija
25.5.2010 11:27:12   
twetka
Čakamo na boljše čase. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo junija
25.5.2010 11:39:33   
mag3


user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.6. witch (5. krog)
user posted image x.6. latka (36.krog)

user posted image 1.6. miklarom (x. krog)
user posted image 3.6. nati29 (x. krog)
user posted image 4.6. jacki (3. krog)
user posted image 5.6 mojamura (8. krog)
               user posted image
5.6. evatisa(13. krog, 2. krog klomifena)
user posted image 8.6. Shilou (x. krog)
user posted image 10.6. zvezdan (x. krog)
user posted image 14.6. lil_ ( 6. krog)
user posted image 12.6. astrid1 (7.krog)
user posted image 20.6. Little Star (1. krog)
user posted image 20.6. lily32 (2. krog)
user posted image x.6. spely25 (1. krog)
user posted image x.6. twetka (5. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 15

user posted image

NOSEČK: _________

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:
witch, zaljubljena23
briljantina, twetka, lidik, xoxox,
BEBIII, mag3


(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo junija
25.5.2010 11:40:20   
mag3
Evo bejbe sem se vpisala med navijačice. user posted image user posted image user posted image  Dajmo naši. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo junija
25.5.2010 12:16:33   
twetka




user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.6. witch (5. krog)
user posted image x.6. latka (36.krog)

user posted image 1.6. miklarom (x. krog)
user posted image 3.6. nati29 (x. krog)
user posted image 4.6. jacki (3. krog)
user posted image 5.6 mojamura (8. krog)
               user posted image
5.6. evatisa(13. krog, 2. krog klomifena)
user posted image 5.6. florecita ( x. krog)
user posted image 8.6. Shilou (x. krog)
user posted image 10.6. zvezdan (x. krog)
user posted image 14.6. lil_ ( 6. krog)
user posted image 12.6. astrid1 (7.krog)
user posted image 20.6. Little Star (1. krog)
user posted image 20.6. lily32 (2. krog)
user posted image x.6. spely25 (1. krog)
user posted image x.6. twetka (5. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 16

user posted image

NOSEČK: _________

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:
witch, zaljubljena23
briljantina, twetka, lidik, xoxox,
BEBIII, mag3




(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?