|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: brisače
26.5.2010 18:58:44   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: luan

Menjamo 2-3 x tedensko.Ker imam že tako vsak dan eno veliko in eno malo brisačo v pranju saj mi jih moj gospod prinese s treninga.Pa bi potem en stroj na dan imela samo brisač.Pa že tako se mi zdi, da samo prerem , obešam in zlagam-ma začaran kroguser posted image .


Pri nas doma pa skrivamio brisace, ker je moj user posted image  najbolj srecen ce lahko daje brisace prat. Sumim ga, da se kaksno cisto iz omare ven potegne samo, da bi imel poln stroj. 
Sicer jo imamo za veckrat (ce ne zgine) oz. pravilneje, dokler ne zgine user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: brisače
26.5.2010 19:03:40   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Ob takih postih dobim občutek, da sem prava umazanka, ker brisačo uporabim večkrat user posted image


Ampak res user posted image

če bi jo menjala po vsakem tuširanju, bi jih pa res morala non stop prati user posted image   pač menjam na nekaj dni, po filingu ko se mi pač zazdi, da je čas za pranje.  Kot so že predhodnice rekle - itak obrišeš čisto telo - zakaj bi torej morala vsakič zamenjati? user posted image



Sam res... a nihce nima nic stare koze, ki jo s telesa podrgne z brisaco po kopanju? Po poletju, ko se obnavlja koza in se "lupi" poletna "barva" oz, koza... mi pa ni glih za veckratno uporabo....
Stusiras se, se podrgnes dobro, potem pa naslednji dan znova tiste svalke svalkas po laseh....
najbolj mi sede princip odokativnostio  in odnosativnosti: odokativnost - pac kako se ti zazdi, odnosativnosti - pac kakor ti zadisi... brez posebnega trdnega pravila.

< Sporočilo je popravil Misek -- 26.5.2010 19:04:52 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: brisače
26.5.2010 19:09:56   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

[sarcasm on] ah ne, zakaj? sej uporabljajo oreščke in/ali pralne krogle... elektrika pa voda sta pa itak zastonj in v izobilju [sarcasm off]



ne morem, da ne bi user posted image user posted image user posted image


Ker nimam takih smeškotov kot ti (in spadajo direkt v mojo reakcijo), se bom kr k tebi priključila...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: brisače
26.5.2010 20:16:39   
Najaa
Imamo vsak svojo brisačo za tuširanje, ki jo uporabljamo ene 5 dni ziher. Sej si pa čist, ko se stuširaš. Pa tudi že tako imam čisto preveč za prat, da bi pa še sam brisače mela 2 stroja na teden, pa ne hvala.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: brisače
26.5.2010 20:24:34   
barika
Vsak dan frišno user posted image  

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: brisače
26.5.2010 20:26:38   
Anonimen
Mi potem pašemo v skupino ekoteroristov ... glavo si perem vsak drugi dan in takrat ko si perem glavo porabim 2 frišni brisači: eno za lase in eno za telo ... no in naslednji dan ko si glave ne perem, uporabim brisačo, ki sem jo imela prejšnji dan za lase ... da bi se pa z eno in isto brisačo par dni brisala mi pa nekako ne sede ... moj tudi uporabi vsak dan novo ...


< Sporočilo je popravil Otika -- 26.5.2010 20:27:09 >

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: brisače
26.5.2010 21:23:51   
ronja
jaz jo imam za večkrat, ker je itak čista, kakšen pa prideš izpod tuša...

Podpis - midva imava celo oba isto brisačo, ker ni dovolj prostora za več brisač imet obešenih (punci imata vsaka svojo), malo sva se pa tako navadila, ko sva bila še pri starših in sva pač oba uporabljala mojo brisačo pri meni in njegovo pri njem.

Uporabiva nekje 3 brisače na teden. Pa punci vsaka svojo.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: brisače
27.5.2010 9:18:56   
špelin@
Pri nas ima vsak svojo brisačo, jo pa vsekakor uporabi večkrat.

Bi imela preveč slabo vest, če bi nonstop prala nekaj, kar sploh ni umazano. Tako zaradi stroškov kot zaradi okolja.


Glede sušilca je pa pri nas takole: če je sila, mi res pride prav in posušim v njem (če kdo bruha in kritično primanjkuje posteljnine, če je zunaj cel teden nonstop dež,...). Drugače pa izkoristim vsako priliko (tudi v delno deževnem dnevu), da dam perilo vsaj malo posušit na balkon in potem samo v 15 minutah dosušim v sušilcu.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: brisače
27.5.2010 11:15:37   
mačkicamala
Bom napisala čisto po resnici...vsak dan imamo frišne brisače,tako midva,kot tudi oba otroka.Si ne predstavljam,da bi se brisala z moževo brisačo,ker on je tok kosmat,da adijo pametuser posted image

Ker pa imamo sušilca,v njem sušim čisto vse,nič več ne dam na stojalo.

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: brisače
27.5.2010 11:39:11   
ronja
Si ne predstavljam,da bi se brisala z moževo brisačo,ker on je tok kosmat,da adijo pamet

Hm, pa saj delata še kaj bolj intimnega kot pa se brišeta z isto brisačo, a ne? MIslim, če ga lahko poljubljaš tam, kjer je kosmat, potem valjda ni problem se obrisat z brisačo, ki se je tega dotikala... Ali mu tako zelo dlake izpadajo, da je potem brisača kosmata? ne štekam čisto problema...

Jaz še vedno sušim zunaj, če se le da in dam na stojalo, kolikor gre gor - ostalo pa gre v sušilca, če je dež in se zunaj nikakor ne posuši. Če ne zaradi varstva narave in prihranka pri el. energiji, pa zaradi svojih ušes - se mi ga ne da skoz poslušat.

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: brisače
27.5.2010 11:45:20   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Si ne predstavljam,da bi se brisala z moževo brisačo,ker on je tok kosmat,da adijo pamet

Hm, pa saj delata še kaj bolj intimnega kot pa se brišeta z isto brisačo, a ne? MIslim, če ga lahko poljubljaš tam, kjer je kosmat, potem valjda ni problem se obrisat z brisačo, ki se je tega dotikala... Ali mu tako zelo dlake izpadajo, da je potem brisača kosmata? ne štekam čisto problema...

Jaz še vedno sušim zunaj, če se le da in dam na stojalo, kolikor gre gor - ostalo pa gre v sušilca, če je dež in se zunaj nikakor ne posuši. Če ne zaradi varstva narave in prihranka pri el. energiji, pa zaradi svojih ušes - se mi ga ne da skoz poslušat.



Sam res,kosmat je zelooo.Ne,se mi ne gravža,sploh ne....pa tud poljubljam ga tam,kjer je kosmatuser posted image ...ampak dlake vsepovsod ležijo in tudi na brisači so ja.On,ko se stušira,naredi brisačo tako mokro,da se jaz za njim ne morem obrisat.Zato jo dam v stroj.

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: brisače
27.5.2010 11:56:54   
ronja
Aha, pri nas jo pa on da sušit:) Ali pa jaz, če se jaz prva stušam. Res pa je, da ni kosmat, jaz pa tudi neuser posted image .

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: brisače
27.5.2010 12:50:16   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Imamo vsak svojo brisačo za tuširanje, ki jo uporabljamo ene 5 dni ziher. Sej si pa čist, ko se stuširaš. Pa tudi že tako imam čisto preveč za prat, da bi pa še sam brisače mela 2 stroja na teden, pa ne hvala.


enako, vsak petek ali soboto pridejo na vrsto brisače

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: brisače
27.5.2010 12:56:02   
Volga
jst mam pa za vsak telesa drugo brisačko, une tamajhne. Štiri porabim naenkrat, plus eno veliko za lase.

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: brisače
27.5.2010 13:01:43   
Anonimen
Jaz sem se pa zdejle spomnila, da so nas v OŠ učili glede higiene, da če imaš samo 1 brisačo, da si je z njo treba najprej obraz obrisat, potem trup, roke, rit in nato noge ... pa na sistematskem smo tut filmček na to temo gledali ... no in potem ne vem, če je res tako fajn se z eno in isto brisačo par dni brisat ... pač razmišljam ...

< Sporočilo je popravil Otika -- 27.5.2010 13:15:29 >

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: brisače
27.5.2010 13:11:22   
Nenya
Glede na to da me trenutno vsak stroj perila stane 3,5€, brisače prihajajo na vrsto ko se mi nabere dovolj ostalega za cca en stroj in jih fliknem zraven. Doma smo imeli za roke in obraz eno, za tuširanje druge in smo jih, posušene, tudi večkrat uporabljali. Tudi moj je kosmat pa me misel na to, da je morda kje na kakšni brisači kaka njegova dlake res ne moti takoo zelo. Izjema je bil le 'tisti čas v mesecu' ko sem imela svojo-osebno brisačo (s krvavimi madeži user posted image ) Po eni uporabi se mi zdi pretirano prati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: brisače
27.5.2010 13:22:27   
picola1
Čist preveč zakomplicirano tole... Cela znanost...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: brisače
27.5.2010 13:23:14   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

jst mam pa za vsak telesa drugo brisačko, une tamajhne. Štiri porabim naenkrat, plus eno veliko za lase.


Sej sem vedla, da si čudna...user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: brisače
27.5.2010 13:43:40   
ronja
Doma smo imeli za roke in obraz eno, za tuširanje druge in smo jih, posušene, tudi večkrat uporabljali.

Tako imamo tudi mi in to je odg. na otkino vprašanje. Sicer pa se vedno brišem z istim delom brisače isti del - pač navada, očitno tudi zelo higienska:)

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: brisače
27.5.2010 13:51:15   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem se pa zdejle spomnila, da so nas v OŠ učili glede higiene, da če imaš samo 1 brisačo, da si je z njo treba najprej obraz obrisat, potem trup, roke, rit in nato noge ... pa na sistematskem smo tut filmček na to temo gledali ... no in potem ne vem, če je res tako fajn se z eno in isto brisačo par dni brisat ... pač razmišljam ...

še posebej med "rdečimi" dnevi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: brisače
27.5.2010 14:38:29   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem se pa zdejle spomnila, da so nas v OŠ učili glede higiene, da če imaš samo 1 brisačo, da si je z njo treba najprej obraz obrisat, potem trup, roke, rit in nato noge ... pa na sistematskem smo tut filmček na to temo gledali ... no in potem ne vem, če je res tako fajn se z eno in isto brisačo par dni brisat ... pač razmišljam ...


Če se pošteno stuširaš, ne vidim razlike v čistosti med rokami in nogami recimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: brisače
27.5.2010 16:57:29   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem se pa zdejle spomnila, da so nas v OŠ učili glede higiene, da če imaš samo 1 brisačo, da si je z njo treba najprej obraz obrisat, potem trup, roke, rit in nato noge ... pa na sistematskem smo tut filmček na to temo gledali ... no in potem ne vem, če je res tako fajn se z eno in isto brisačo par dni brisat ... pač razmišljam ...



samo eno vprašanje se mi poraja ob branju tega posta: a vidva z možem ne izvajata oralnega sexa?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: brisače
27.5.2010 21:08:02   
direktna
mi imamo brisačo samo 1x, pa še to kopujem samo bele, da jih lahko perem na 95 st.
...v kopalnici ne šparamo z  ničemer! posledično tudi več perem...pa kaj!

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: brisače
28.5.2010 7:19:25   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem se pa zdejle spomnila, da so nas v OŠ učili glede higiene, da če imaš samo 1 brisačo, da si je z njo treba najprej obraz obrisat, potem trup, roke, rit in nato noge ... pa na sistematskem smo tut filmček na to temo gledali ... no in potem ne vem, če je res tako fajn se z eno in isto brisačo par dni brisat ... pač razmišljam ...



samo eno vprašanje se mi poraja ob branju tega posta: a vidva z možem ne izvajata oralnega sexa?

To je men na pamet padlo, pa sem se zadržal user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: brisače
28.5.2010 7:20:56   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: direktna

mi imamo brisačo samo 1x, pa še to kopujem samo bele, da jih lahko perem na 95 st.
...v kopalnici ne šparamo z  ničemer! posledično tudi več perem...pa kaj!


Pa takšni kdaj pomislite na to, da je pretiravanje s sterilnostjo škodljivo?

(odgovor članu direktna)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?