|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mlade mamice
28.5.2010 11:18:51   
Tincy90
Js sm dala glas.user posted image haha, kako sm zdj to napisala, k kšn ps k mu rečš dj glas mrcina, on si pa u seb misl krava zmešana sj sm dau glas.user posted image user posted image user posted image lol.user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: mlade mamice
28.5.2010 11:23:09   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

Js sm dala glas.user posted image haha, kako sm zdj to napisala, k kšn ps k mu rečš dj glas mrcina, on si pa u seb misl krava zmešana sj sm dau glas.user posted image user posted image user posted image lol.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa hvala! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: mlade mamice
28.5.2010 15:03:45   
emibu
moja klobasa pa šprica v vinograduuser posted image user posted image user posted image
zob me boli za popiz*...
Drgač pa CTG je neki kazu dans..me pa zaanima kok šteevilka je ko je tist ornk popadek kr sm vidla da največ je sam do 100???user posted image user posted image če se katera nosečka spomne..
hvala usem za pikepoke jih bom izkoristla kok se bo dal!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: mlade mamice
28.5.2010 18:04:06   
sa5i
hej

danes pa sem take čudne volje... prihajam iz pregleda in v ponedeljek grem v porodnišnico, ker zatekam in se bodo odločili če mi bodo sprožili porod....  kre mi ledvice več ne zdržijo. najhuje pa je, da mojega šef ne pusti doma in mora v Nemčijo in v primeru, da bom mogla roditi bo videl otroka ko bo  stara že 5 dni user posted image user posted image user posted image kar umrla bi najraje. res upam, da me pustijo domov v ponedeljek... ahuser posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: mlade mamice
28.5.2010 18:23:25   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: sa5i

hej

danes pa sem take čudne volje... prihajam iz pregleda in v ponedeljek grem v porodnišnico, ker zatekam in se bodo odločili če mi bodo sprožili porod....  kre mi ledvice več ne zdržijo. najhuje pa je, da mojega šef ne pusti doma in mora v Nemčijo in v primeru, da bom mogla roditi bo videl otroka ko bo  stara že 5 dni user posted image user posted image user posted image kar umrla bi najraje. res upam, da me pustijo domov v ponedeljek... ahuser posted image





Boga!user posted image js bi bla tud čist puuff, če moj ne bi biu z mano ob tako pomembnem dogodku, zto upam, da se ugodno zate reši ta situacija.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu sa5i)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: mlade mamice
28.5.2010 18:26:07   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: sa5i

hej

danes pa sem take čudne volje... prihajam iz pregleda in v ponedeljek grem v porodnišnico, ker zatekam in se bodo odločili če mi bodo sprožili porod....  kre mi ledvice več ne zdržijo. najhuje pa je, da mojega šef ne pusti doma in mora v Nemčijo in v primeru, da bom mogla roditi bo videl otroka ko bo  stara že 5 dni user posted image user posted image user posted image kar umrla bi najraje. res upam, da me pustijo domov v ponedeljek... ahuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaki šef te je to?!?! Pošiljam user posted image user posted image user posted image , da se bo izšlo kot si želiš ...

(odgovor članu sa5i)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: mlade mamice
28.5.2010 18:27:29   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: emibu

moja klobasa pa šprica v vinograduuser posted image user posted image user posted image
zob me boli za popiz*...
Drgač pa CTG je neki kazu dans..me pa zaanima kok šteevilka je ko je tist ornk popadek kr sm vidla da največ je sam do 100???user posted image user posted image če se katera nosečka spomne..
hvala usem za pikepoke jih bom izkoristla kok se bo dal!



Ko boš mela krivulje do oz na 100, me zanima če boš rekla sam.user posted image user posted image user posted image hjoj, js se tega ne spomnem kr nism velik gledala na to mašino.user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: mlade mamice
28.5.2010 18:50:59   
Eva19
hej!

pri meni so šli popadki kr krepko čez 100,ampak mislm da so bli tisti najhujši pr men okrog 120, 130....neki tazga no. sam to se tko mal spomnm, upam da se ne motm, ker sem drugač praktično vse že pozabila user posted image

midve sva mele pa prej omi pa deda na obisku..smo se mel fino, zdej je pa že oči doma in sta oba skup na kavču zaspala. sta tko lušna user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: mlade mamice
28.5.2010 20:24:47   
witch
Punce za vse vas
user posted image

Sem upala, da imamo kakšnega novega dojenčkastega člana user posted image pa ni še nič... Ka zdaj emibu? Bo kaj?

sa5i za tebe pa držim pesti, da bo vse ok... In da poroda nebodo sprožili dokler tvojega nebo nazaj. Mi vse bomo držale pesti. Pikapoka samo za tebe user posted image

user posted image


Kako ste pa ostale?


< Sporočilo je popravil witch -- 28.5.2010 20:25:26 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: mlade mamice
28.5.2010 21:03:05   
Zvezdici
A še zdaj o klobasah klobasate user posted image .

Končno svež dojenček user posted image .
nanny - čestitke za malega Tiana (če bi imela jaz fanta bi bil tudi tian user posted image )!!!
Njo sem tudi imela na FB, pa me je najbrš zbrisala. Me ni marala več user posted image .

Emibu - ti si naslednja user posted image user posted image user posted image user posted image . Meni je potem proti koncu ctg tudi kazal krepko čez 100. Sem prišla tudi do 170. Moja sestra mi je brala, ki je bila zraven in se čudila user posted image . Se jih pa kar ornk spomnem, ker sem bila brez injekcij in čisto prisebna. Tako, da ja tako je bilo to.

sa5i - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . A imaš koga drugega da bi bil s tabo pri porodu?
Upam da ti ne bodo sprožili, da bo tvoj lahko s tabo!

witch - tebi tudi super vikend user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu sa5i)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: mlade mamice
28.5.2010 22:29:37   
egleria
emibu navijam za čimlažji porod user posted image
meni je kazalo okoli 130.. pa sem dobila potem še umetne ker niso bili dost dolgi.. boleči pa fuuuull.. joj.. pa sej se pol vse pozabiuser posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: mlade mamice
29.5.2010 5:11:27   
Zvezdici
Jeeeej, pa ga mamo. Še enega novega user posted image !!!

Ob 21:48 je na ta svet privekal najlepši fantek na svetu Maj, je tehtal kar 3550g v dolžino pa meri 54cm.

Ćestiiiiiiiitke emi!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: mlade mamice
29.5.2010 6:38:21   
sa5i
res čestitke emibu user posted image user posted image

heh To je bilo pa res že težko pričakovano user posted image

zvezdici, jaz sestrer nimam no niti bratov ne user posted image tako, da sem zmenjena s svojo teto, ki pa mi je res kot sestra, da če se odločijo, da mi sprožijo bo ona z mano vsaj v tisti fazi ko te pustijo samo pa najbolj poslušaš kako boli user posted image ah vse v življenju se zgodi z razlogom ampak vem, da moj pošlje šefa k vragu pa pride nazaj, če mu javim, da se rodila. tako, da bo že nekako, upajmo pa, da si bo naša mala zaželela še malo počakati. ker si niti ne predstavljam, da bi drg teden že imela dojenčka v rokah, ko pa sem cel čas mislila, da bo konec junija...  

lepo dobro jutro vsem user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: mlade mamice
29.5.2010 9:35:52   
witch
Pa imamo novega člana  user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke emibu za Maja user posted image user posted image user posted image lepo se cartajte user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu sa5i)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: mlade mamice
29.5.2010 9:47:30   
BabyKitty
uuuu babyboom user posted image emibu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: mlade mamice
29.5.2010 10:09:03   
nincy29
waw luna neki  vpliva ta mesecuser posted image user posted image
emibu čestitke!user posted image user posted image

meni so 3 ure prej ku sem rodit šla popadki kazali okol 20..in so bli že fanj popadki..so mi že pritiskali dol in so bili na 3 minute približno.pomojem pri meni ni delala tista naprava prav če pravite da ste čez 100 imeleuser posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: mlade mamice
29.5.2010 10:44:08   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Jeeeej, pa ga mamo. Še enega novega user posted image !!!

Ob 21:48 je na ta svet privekal najlepši fantek na svetu Maj, je tehtal kar 3550g v dolžino pa meri 54cm.

Ćestiiiiiiiitke emi!!! user posted image user posted image user posted image user posted image



Čestitke tudi od mene user posted image user posted image user posted image user posted image Yeah, baby boomuser posted image user posted image Pa se je začelo dogajat, zdaj bo pa kar nekaj časa akcijauser posted image

Emibu me žal ni hotela potrdit na fbju, da bi ji lahko čestitala še tamuser posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: mlade mamice
29.5.2010 10:54:00   
Aninchy
emibu - čestiiiiitkeeee!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

donna22 - po moje pa te ni zanalašč prezrla... če nas je vse sprejela, bi pa menda ja tebe tudi! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: mlade mamice
29.5.2010 12:14:30   
innes4
emibu čestitke za sinčka Maja user posted image user posted image

Aninchy mislm, da sva midve naslednje user posted image pomojm me boš kr prehitela. Men skos nekej ginekologi napovedujejo, da bom kmal rodila, nč pa ni od tega user posted image tko da sm se jest kr sprjaznla, da bom čez rok. Sm si tut datum že zmislla-10.junij user posted image user posted image no bomo vidl kakšne napovedovalske sposobnosti mam user posted image

Dons sm mela pregled, odprta 3 prste, rahli popadki bli vidt, ampak nč rednga. U četrtek na pregledu sm mela pa kr redne popadke. Me je pa gin.vprašala dons, če kej čutm popadke doma, ampak jest jih res ne, mislm trebuh mi itak non stop otrdeva, ampak da bi pa kej fejst bolel, to pa neuser posted image Hehe, ko bojo tisti, ko morš it v P, bom že vedla user posted image
Drugač je pa rekla gin.da je mehur čist napetuser posted image a kera ve, kaj bi to pomenil? Me pa že tko vse dol boli, da se mi že meša user posted image k mali je res že čist u štartu, ampak štarta pa ne user posted image pomojm je prelen, pa mogoč hoče bit juniček user posted image

nincy29...jest sem babco prašala glede vrednosti popadkov. K tm je vrednost največ do sto in sem jo prašala, če so pravi popadki, če pride do sto. Je rekla, da se je na ctg težko zanest, ker je od vsake user posted image drugače. Enim pri pravih popadkih pride do 100, enim pa niti prbližn ne user posted image pomojem je bolj pomembn, da so redni user posted image



(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: mlade mamice
29.5.2010 14:59:10   
Eva19
ooo nov dojenček, čestitke emibu za maja user posted image user posted image user posted image user posted image lepo cartanje želim...

innes4...evo k sm bla pa jaz 3 cm odprta, so me pa kr v porodno poslal user posted image user posted image pa umetne popadke, poleg mojih našopal, pa je blo user posted image

upam da bo kmalu spet kakšna lepa novička.
no pa imamo spet lepo vreme, pa so tko napovedoval dež in ohladitve, pri nas je tko vroče. se je tamala prej zuni v bazenčku kopala, je tko uživala. oči pa spet dela, tko da sem pri svojih starših, da ni preveč dolgčas...upam da kmalu zaključi da bomo še kej skup danes.

lep dan vsem user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu innes4)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: mlade mamice
29.5.2010 16:19:24   
egleria
čestitke emibuuser posted image user posted image user posted image user posted image

popadki morajo bit redno pa dovolj dolgi.. men so prišli čez 100 pa niso bli dost dolgi in so me poslali nazaj v sobouser posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: mlade mamice
29.5.2010 17:08:41   
Aninchy
Od mojga kolega žena je prišla na pregled na njen PDP, pa so ji kr rekl, da če hoče lahk kr tam ostane in sprožijo, lohk pa še počaka, da bo samo od sebeuser posted image Pa tud njej ni blo nč jasno, ker so ble pa tam tud take, ko so ble res "boge" in že po več dni čez rok, pa jim niso hotl sprožituser posted image Ful smešn je tole....

Glede CTGja pa nimam pojma... jst k sm bla (do zdej sam 1x), je celo tist aparat bolj stran in daleč od mene obrnala, k da noče da jst vidim al kajuser posted image Kot da se je bala, da bom kaka "neumna vprašanja" postavlala al kajuser posted image Mislim, k bi ji blo pa res težko odgovort user posted image user posted image

innes4 - no, zdej pa res ne vem, ktera bo prej! user posted image Sicer ti že imaš tak pogosto preglede, jst sm ga nazadnje imela 13. maja (CTG, nič pregleda), zdej ga mam pa v pondelk (31. maja), pa bo tud baje sam CTG... mislim, joooi, kk nej pol vem, če sm kej odprta al pa če se že kej začenja?! No, sej očitno se nč ne, k sm še kr doma. user posted image

Jst sm začela pa ful zatekat v noge... oziroma bolj ko ne sam v prsteuser posted image So k eni čevapi! user posted image
Zdej grem pa ležat pa noge v luft, da gre voda ven! user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: mlade mamice
29.5.2010 17:17:51   
donna22

user posted image ali user posted image pričakujemo
                           

Junij

mladika x.6. (8. krog)
witch x.6. (5. krog)






Junij

Aninchy 04.06.2010 21 let Žalec
innes4 04.06.2010 21 let Jesenice
sa5i 22.6.2010 21 let MS

November

Bostina 11.11.2010 25 let Zasavje


December

BabyKitty 5.12.2010
zaljubljena23 25.12.2010 25 let

eminna 20 let



 
2008
***monchy user posted image Timon 7. januar 2008***
***arupnik3 user posted image Tjaša 2. december 2008 (20 let)***

2009
***donna22 user posted image   Zala 2. julij 2009 (22 let)***
***Snoopyka user posted image Albina 7. julij 2009 (18 let)***
***štrumfek user posted image Taja 5. avgust 2009 (20 let)***
***Tincy90 user posted image Alisa 19. december 2009 (19 let)***
***Eva19 user posted image Lia 17. november 2009 (19 let)***

2010
***egleria user posted image Patrik 12. januar 2010 (20 let)***
***lenčy user posted image Aleks 24. marec 2010 )22 let)***
***Zvezdici user posted image Tija 26. marec 2010 (21 let)***
***nincy29 user posted image Nik 1. maj 2010 (19 let)***
***nanny.girll user posted image Tian 27. maj 2010 (19 let)***
***emibu user posted image Maj 28. maj 2010 (16 let)***


Kljub mladosti bomo mamice song
Mlade smo, polne energije,
čakamo, da se nam odkrije.
Da nam bo čimprej uspelo,
vsak dan zibati veselo .

Mlade nosečke se veselijo,
saj kmalu svojo pikico dobijo.
Skupaj čvekamo v dobrem in slabem,
da zagledamo + nepozaben.

Nekatere med nami pa so že mamice,
pomagajo nam lajšati naše težavice.
Znaki, skrbi in pričakovanja nas skrbijo,
mamice pa nam pomagati hitijo.




< Sporočilo je popravil donna22 -- 29.5.2010 17:23:42 >

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: mlade mamice
29.5.2010 17:43:59   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy


Glede CTGja pa nimam pojma... jst k sm bla (do zdej sam 1x), je celo tist aparat bolj stran in daleč od mene obrnala, k da noče da jst vidim al kajuser posted image Kot da se je bala, da bom kaka "neumna vprašanja" postavlala al kajuser posted image Mislim, k bi ji blo pa res težko odgovort user posted image user posted image





sej ti da pol tisti listek... če se gore rišejo (do vrha) potem so popadki..user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: mlade mamice
29.5.2010 19:36:52   
davorjeva pikica
emibu- cestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?