|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mlade mamice
29.5.2010 20:01:07   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: egleria

sej ti da pol tisti listek... če se gore rišejo (do vrha) potem so popadki..user posted image



Men ga ni dala.... ga je zataknala v kartotekouser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: mlade mamice
29.5.2010 21:12:30   
štrumfek
emibu čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu davorjeva pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: mlade mamice
29.5.2010 21:17:55   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

IZVIRNO SPOROČILO: egleria

sej ti da pol tisti listek... če se gore rišejo (do vrha) potem so popadki..user posted image



Men ga ni dala.... ga je zataknala v kartotekouser posted image



a res?? men ga je pa dala v materinsko knjižico potem sestra..

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: mlade mamice
30.5.2010 5:40:39   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: egleria

IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

IZVIRNO SPOROČILO: egleria

sej ti da pol tisti listek... če se gore rišejo (do vrha) potem so popadki..user posted image



Men ga ni dala.... ga je zataknala v kartotekouser posted image



a res?? men ga je pa dala v materinsko knjižico potem sestra..



Ma ne vem, sej je blo vse tk smešn... niti za pogledat mi ni dala, tk de nimam pojma kk je blo.... rekla je sam v redu.... pa še to bolj sama seb k menuser posted image Je pa mali biu fuuuul živahn, je rekla sestra, da morm prtisnat gumb za vsak ko ga začutim, sam bi lohk pol kr skos držala! user posted image user posted image user posted image Tk de sm še mal manjkrat prtisnala.... user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: mlade mamice
30.5.2010 8:35:14   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

IZVIRNO SPOROČILO: egleria

sej ti da pol tisti listek... če se gore rišejo (do vrha) potem so popadki..user posted image



Men ga ni dala.... ga je zataknala v kartotekouser posted image


Tudi jaz nisem nikol dobila tistega listka.. vedno so ga dali v karton.. tud pogledala ga nisem, tako da pojma nimam do kje so prišliuser posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: mlade mamice
30.5.2010 9:03:33   
Zvezdici
Jupii.. luna res vpliva.
Še en nov user posted image !

innes4 sporoča:

Danes (29.05) ob 22.28 naju je s prihodom na svet osrečil najlepši fantek Tim, 50cm, 3170g.
Novopečena mamica Ines in ati Gašper.



Čestiiitkee!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: mlade mamice
30.5.2010 9:08:02   
Eva19
vse čestitke za innes4 in njenega tima user posted image user posted image user posted image user posted image pa veliko cartanja želim user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: mlade mamice
30.5.2010 10:07:26   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: sa5i

hej

danes pa sem take čudne volje... prihajam iz pregleda in v ponedeljek grem v porodnišnico, ker zatekam in se bodo odločili če mi bodo sprožili porod....  kre mi ledvice več ne zdržijo. najhuje pa je, da mojega šef ne pusti doma in mora v Nemčijo in v primeru, da bom mogla roditi bo videl otroka ko bo  stara že 5 dni user posted image user posted image user posted image kar umrla bi najraje. res upam, da me pustijo domov v ponedeljek... ahuser posted image


vem, kako ti je, ker ima moj istega šefa, pa zravn je to še njegov tast(moj fotr). hvala bogu je na popadke glih domou pršu, tko da je bil z mano, ko se je rodil najin Aleks. drugače pa ne vem kako bi blo... je pa zato najebu, ko je dal pisat očetovski dopust, pa mislš d je bil kdaj doma? nikol ga ni pustu, češ da je firma bolj pomembna. sin predstavljaš, da mu je firma bolj pomembna kot lasten vnuk?? in od takrat  Aleksa skrivam pred njiom im ma da se ga ne pipne, dokler bo tak egosit. moj si že išče drugo službo, da bo lahko več z nama. in ko greva na svoje(upam da še letos), nikol več ne pogledam svojga fotra, ker je po njegovi krivdi moj drgai bil prikfrajšan za mnoge lepe stvari v prvih dneh sinovega življenja. zato dam isti nasvet tudi tebi, naj si tvoj poišče drugo službo!!!

čestitke Tianu in Maju ter njunim staršem!!!!
 


_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu sa5i)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: mlade mamice
30.5.2010 10:40:25   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Jupii.. luna res vpliva.
Še en nov user posted image !

innes4 sporoča:

Danes (29.05) ob 22.28 naju je s prihodom na svet osrečil najlepši fantek Tim, 50cm, 3170g.
Novopečena mamica Ines in ati Gašper.



Čestiiitkee!!! user posted image user posted image user posted image user posted image





Ooooo, čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Zdaj pa se res dogajauser posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: mlade mamice
30.5.2010 10:44:14   
donna22


user posted image ali user posted image pričakujemo
                           

Junij

mladika x.6. (8. krog)
witch x.6. (5. krog)






Junij

Aninchy 04.06.2010 21 let Žalec
sa5i 22.6.2010 21 let MS

November

Bostina 11.11.2010 25 let Zasavje


December

BabyKitty 5.12.2010
zaljubljena23 25.12.2010 25 let

eminna 20 let



 
2008
***monchy user posted image Timon 7. januar 2008***
***arupnik3 user posted image Tjaša 2. december 2008 (20 let)***

2009
***donna22 user posted image   Zala 2. julij 2009 (22 let)***
***Snoopyka user posted image Albina 7. julij 2009 (18 let)***
***štrumfek user posted image Taja 5. avgust 2009 (20 let)***
***Tincy90 user posted image Alisa 19. december 2009 (19 let)***
***Eva19 user posted image Lia 17. november 2009 (19 let)***

2010
***egleria user posted image Patrik 12. januar 2010 (20 let)***
***lenčy user posted image Aleks 24. marec 2010 )22 let)***
***Zvezdici user posted image Tija 26. marec 2010 (21 let)***
***nincy29 user posted image Nik 1. maj 2010 (19 let)***
***nanny.girll user posted image Tian 27. maj 2010 (19 let)***
***emibu user posted image Maj 28. maj 2010 (16 let)***
***innes4 user posted image Tim 29. maj 2010 (21 let)***


Kljub mladosti bomo mamice song
Mlade smo, polne energije,
čakamo, da se nam odkrije.
Da nam bo čimprej uspelo,
vsak dan zibati veselo .

Mlade nosečke se veselijo,
saj kmalu svojo pikico dobijo.
Skupaj čvekamo v dobrem in slabem,
da zagledamo + nepozaben.

Nekatere med nami pa so že mamice,
pomagajo nam lajšati naše težavice.
Znaki, skrbi in pričakovanja nas skrbijo,
mamice pa nam pomagati hitijo.


(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: mlade mamice
30.5.2010 10:59:03   
Aninchy
No, pa me je prehitela! user posted image user posted image

innes4 - ČESTITKE ZA TVOJGA SINČKA!!! user posted image user posted image user posted image

No, zdej bi pa že jst tuuuud šla rodiiiituser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: mlade mamice
30.5.2010 11:46:56   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Jupii.. luna res vpliva.
Še en nov user posted image !

innes4 sporoča:

Danes (29.05) ob 22.28 naju je s prihodom na svet osrečil najlepši fantek Tim, 50cm, 3170g.
Novopečena mamica Ines in ati Gašper.



Čestiiitkee!!! user posted image user posted image user posted image user posted image



iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil štrumfek -- 30.5.2010 11:47:12 >

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: mlade mamice
30.5.2010 11:48:43   
witch
čestitke še za Tima user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: mlade mamice
30.5.2010 13:36:40   
vaney
vau, me par dni ni naokrog, pa 3 novopečene mamiceuser posted image user posted image user posted image ISKRENE ČESTITKE TIANUuser posted image user posted image user posted image , MAJUuser posted image user posted image user posted image IN TIMUuser posted image user posted image user posted image pa seveda mamicamuser posted image za prestane porode ter vsem trem novopečenim družinicamuser posted image user posted image user posted image

Aha, še moj podatki za seznam:
Anže, 23.1. 2008
Daša, 10.2.2010
moja starost: 26 let

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: mlade mamice
30.5.2010 23:54:37   
Tincy90
Mislm ej, vaney, pr men isto. Par dni me ni, kle pa ceu đumbus.user posted image sj prov, tko je treba, k po tekočem traku.user posted image suuuupeer, čestitke vsem novim mamicam, veliko lepih trenutkov, obilo crkljanja in da bodo štručke zdrave!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa sami fantje, ejejej.user posted image ka pa dečve? Dejte nosečke še kako pupo zrihtat.user posted image user posted image kar se tiče pa lista od CTG-ja, js sm ga tud zmer vidla in u materinsko dobila.



_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: mlade mamice
31.5.2010 12:05:27   
donna22
IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

Mislm ej, vaney, pr men isto. Par dni me ni, kle pa ceu đumbus.user posted image sj prov, tko je treba, k po tekočem traku.user posted image suuuupeer, čestitke vsem novim mamicam, veliko lepih trenutkov, obilo crkljanja in da bodo štručke zdrave!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa sami fantje, ejejej.user posted image ka pa dečve? Dejte nosečke še kako pupo zrihtat.user posted image user posted image kar se tiče pa lista od CTG-ja, js sm ga tud zmer vidla in u materinsko dobila.





Mislim, da bo sa5i eno punčko dodala na seznamček user posted image

< Sporočilo je popravil donna22 -- 31.5.2010 12:06:12 >

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: mlade mamice
31.5.2010 15:17:30   
zaljubljena23
user posted image user posted image user posted image user posted image iskrene čestitke novopečenim mamicam...Obilo cartanja in veliko prespanih noči...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: mlade mamice
31.5.2010 15:18:53   
BabyKitty
Čestitke vsem novim mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: mlade mamice
31.5.2010 15:51:48   
Aninchy
No, jst pa dons iz pregleda.... CTG ne kaže nobenih popadkov, mulčku se tud (baje) dobro godi, pregledla me itak ni... sem pa dobila izvide za streptokok B, ki so HB negativni, so pa ugotovili, da imam glivično vnetje in da morm svečke jemat. In to par dni pred rokomuser posted image user posted image user posted image user posted image Si sploh ne predstavljam, kaj bi blo, če sploh ne bi vedla.... Mah, nočem vedet!!user posted image

Tk da ni dons ni glih moj dan, zato grem zdej k stari mami se s štrudlom filat!! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: mlade mamice
31.5.2010 15:58:00   
Eva19
Aninchy...točno to vnetje sem mela isto jaz, in to je ugotovila na tistem pregledu, ko je bil moj uradni PDP, no zvečer sem vzela tisto svečko-drugač bi mogla 3krat vzet mislm da, no naslednji dan sem šla rodit, pa se mi tist še ni uredil,,pa ni blo nobenga problema,je rekla tm babca,da sploh ni nobene panike. tko da nič skrbet user posted image user posted image

Danes je pa tko smotan zuni, skos neki dežuje,pa še ful se je ohladil, midve z Lio sva ble dele sam eno urco mal na balkonu, da je mami kavico pila user posted image drugač pa sploh ni za ven, in je tamala tko sitkana...ker bi verjetno res rada šla mal z vozičkom pelat, k tok uživa.

Danes me pa čakata še 2 uri vožnje, še kkšne 10 urc, pa bom mela mogoče že izpit user posted image upajmo

Lep dan vam želim vsem skupaj user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: mlade mamice
31.5.2010 16:32:27   
Aninchy
Eva19 - uff si me kr mal pomirila zdle user posted image user posted image user posted image

lep dan!


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: mlade mamice
31.5.2010 17:00:14   
egleria
čestitke innes4 za malega Tima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: mlade mamice
31.5.2010 17:30:01   
Aninchy
No, pri nas je posijal sončeeeek! user posted image user posted image user posted image
Sem kr boljše volje ratala! user posted image
Je tok fajn zuni, da bi že kr prazen voziček okol peljala! - sej mam tok velik trebuh, da bi ga lohk kr not vrgla! user posted image user posted image user posted image

Mmmm, komi čakam vozičkanje!!! (no, počasi, najprej komi čakam, da sploh grem rodit!!) user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: mlade mamice
31.5.2010 19:16:14   
little*miss
Dan,

še jaz bi se pridružla, če lahko :)
doma imam 9-mesečno punčko Tio, stara sem 19 let in sem iz okolice Ptuja. Saj sem že na prejšnji temi bila, ampak sem pozabla da sem se sploh pofočkala user posted image poporodna pozabljivost se me fejst drži :)

Čestitke Tianu, Maju in Timu za prihod na svet in seveda tudi novopečenim mamicam. user posted image Uživajte v cartanju štručk, ker še prehitro rastejo..Se mi zdi, da je teh 9 mesecev minilo ekspresno hitro, ko gledam slike si sploh nemorem več predstavljat kak je bila Tia malička user posted image

Jaz pa sem bila v porodnišnici 2 tedna pred porodom, ker je bilo malo manj plodovne vode in sem imela CTG 2x na dan, tako da sem dosti teh listkov mela user posted image

Evo še Tio, par minut za tem ko se zbudi
user posted image

lenčy user posted image upam da bo tvoj hitro našel drugo službo..

Grem, se mala prebuja..


(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: mlade mamice
31.5.2010 19:29:01   
Aninchy
little*miss - DOBRODOŠLA (še enkratuser posted image )!! Tvoja punčka je pravi  user posted image




_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?