|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v trtici
3.6.2010 22:21:12   
marjetica8
Še kira??? Začela čutit bolečine takoj po porodu. Zdej sem 13m po porodu, pa še vedno ni nč boljše. Če en cajt sedim, ko vstanem boli ko user posted image ! Če ma kira izkušnje, kaj nardit da bi nehalo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine v trtici
4.6.2010 17:34:40   
marjetica8
sem edinauser posted image mogoče pa pol to sploh ni od poroda...user posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine v trtici
4.6.2010 21:21:09   
Petka09
Lahko bi blo to, da ko pravijo, da se po porodu kao "kosti razmaknejo" oz. imaš lahko širše boke, pa se ti je vse skup malo premaknilo in zato čutiš bolečino. Ali pa ti je kak živec čudno vkleščen in te zato boli. Mogoče ne bi bilo slabo, če bi to omenila pri zdravniku in bi šla h kakemu kiropraktiku oz. nekomu, ki bi ti to lahko odpravil.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine v trtici
4.6.2010 21:46:12   
birdy
Nisem mela teh težav, ampak dej poglej v iskalniku napiši bolečine v trtici po porodu. Mam v glavi da je v preteklosti že bila ta tema.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine v trtici
5.6.2010 21:05:36   
lananai
Jst sem jih imela. Ampak so minile kak mesec po porodu. Sem jih pa bolj občutila, ko sem vstala po dolgem sedenju. Sem si predstavljala, da je najbrž tudi zaradi dolgega dojenja, ko se zasediš v eni pozi...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine v trtici
6.6.2010 16:54:13   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Jst sem jih imela. Ampak so minile kak mesec po porodu. Sem jih pa bolj občutila, ko sem vstala po dolgem sedenju. Sem si predstavljala, da je najbrž tudi zaradi dolgega dojenja, ko se zasediš v eni pozi...


Ja, jst sem tud mislna da je zarad tega. Pa zdej že lep čas ne dojim več pa še kr ni nč boljše. Tko da sem začela resno razmoišljat če sploh kdaj bo boljšuser posted image Zato sem tud pisala na forum če ma kira kake izkušnje...

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine v trtici
7.6.2010 12:38:54   
lunka1
mene ne boli samo trtica, ampak cel hrbet... verjetno priščipnjeni živci user posted image , sem pa 3 mesece po porodu...

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolečine v trtici
7.6.2010 13:39:33   
tinkamarinka
Pojdi na pregled, da te pošljejo na slikanje. Mogoče je prišlo do zloma trtice pri porodu, pa se ni vredu zarastlo. Se zgodi v nekaterih primerih.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolečine v trtici
11.6.2010 12:14:26   
Nina231
Jaz sem tud mela neznosne bolečine v trtici, kak mesec po porodu, pa trajalo je kak mesec, pa izginilo samo od sebe. S tem da nisem imela občutka, da bi me bolela ravno hrbtenica, ampak nekaj neznanega tam nekje pač user posted image  

(odgovor članu tinkamarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?