|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Južna Primorska 2.del
19.5.2010 15:02:37   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

Tle pa res ni več nobene. Jaz se bom vseeno malo pohvalila, čeprav ne bo nobena prebrala:


Evo me, jaz vsake toliko preberem, še posebno, če dobim reminder prek maila... časa za pisat je pa bolj malo...

user posted image user posted image user posted image user posted image  Aljoša in mamici za tak podvig... ja mi naše starejše (ki bi bila že ura, da bi brez) ne moremo pripravit na to... najbrž bo prej ta manjša spedalirala od starejše...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4176
   RE: Južna Primorska 2.del
19.5.2010 21:12:16   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

Tle pa res ni več nobene. Jaz se bom vseeno malo pohvalila, čeprav ne bo nobena prebrala: naš Aljoša je v nedeljo speljal kolo brez pomožnih koleščkov in je FULLLL ponosen nase. Pa vsi ostali tudi! Zdej treniramo. No, ko sem ga učila, sem zraven laufala in me je skoraj kap zadela. Čisto sem brez kondicije. Sem se malo zamislila user posted image

Drugače smo OK. Prejšnjo sredo sem Aljošo spremljala na končnem izletu. Bili smo v Arboretumu in bilo je super. Razen blata, na kar nismo mogli vplivati.  Dinozavre so podaljšali do 20. junija. Zdej moramo peljat še naše punce - sploh Neža je matasta na dinozavre.


BRAVO Aljošauser posted image user posted image user posted image
Matia tudi žica da mu damo koleščka dol, tako da se bomo tega lotli v kratkem, naj vsaj proba če ima voljo. Danes pa smo šli prvič kolesarit, vsak s svojim kolesom, in je bilo kar uspešno!!!
Navt kam ste šli trenirat vožnjo???

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4177
   RE: Južna Primorska 2.del
20.5.2010 18:00:09   
NAVT
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
Navt kam ste šli trenirat vožnjo???

Kar na naši ulici. Je prevozil razdaljo dveh blokov, pol pa nadaljeval še v naslednjo ulico. Naslednji dan smo šli do Jagodja v smeri Spara. Je bilo ful malo prometa, drugače zna bit tam gužva in ni ravno ugodno in varno, sploh če drvijo kakšni junaki z motorji.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4178
   RE: Južna Primorska 2.del
27.5.2010 7:29:26   
NAVT
Naša Neža je včeraj podvečer zakuhala, sicer ni hudo ... ponoči do 38°, ampak glede na to, da ni težav z nosom, grlom, kašljem, čakam pikice ... torej kozeuser posted image
Zadnjč je bilo govora o homeopatskih granulah, se mi zdi, da je Thaiss o tem govorila. Katere so, a smo že prepozni, glede na to da je zakuhala. Če so koze, pomeni, da jih je fasala v prvi polovici maja, ko je bila tik po antibiotiku, kar pomeni, da bodo koze lahko bolj izražene.
Kdaj pa pridejo pikice ven? Koliko časa po vročini?

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4179
   RE: Južna Primorska 2.del
27.5.2010 7:32:55   
NAVT
user posted image sem najprej naklofala prejšnji post, pol šla brat nazaj ..... Sibil, vi ste jedli granule .... 

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4180
   RE: Južna Primorska 2.del
27.5.2010 9:06:54   
asso
NAVT ponavadi pridejo prej pikice, nato šele vročina user posted image  no vsaj kot se spomnim ne vem, če sem zasledila, da bi bila prej vročina... Glede na to, da je imela antibiotike ni rečeno, da bo imela močnejšo obliko... predvsem gre za to, da antibiotik že sam oslabi "telo", koze pa še toliko več in potem so lahko samo bolj "bogi" otroci sami...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4181
   RE: Južna Primorska 2.del
27.5.2010 9:48:50   
NAVT
Evo, pa jih imamo! Koze!!! Asso, sem zjutraj klicala že v ambulanto in so mi rekli, da je možen potek tudi ta, da je najprej vročina in da se pikice pojavijo tudi po dveh dneh. No, Neža je danes zjutraj vstala s prvimi pikicami. Nekaj se že praska, zato sem jo namazala z eno žaubo iz domače lekarne - na bazi čajevca, ta namreč omili srbenje. Njena P dela popoldne, tako da se gremo verjetno kar pokazat.

Thaiss, Sibil, al pa katera druga .............. granule!!!!!!!!!!!!!! Nujno, da jih začnemo jest.

A rabi katera kozje mleko? user posted image  

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4182
   RE: Južna Primorska 2.del
27.5.2010 11:42:06   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

Thaiss, Sibil, al pa katera druga .............. granule!!!!!!!!!!!!!! Nujno, da jih začnemo jest.


V lekarni vpraši za granule per la varicella in nimaš kaj falit...ti tudi povejo kako jemati...

Evo tuki nekaj

L'omeopatia consiglia per il trattamento della varicella:

I granuli vanno assunti lontano dai pasti (10-15 minuti prima o 2-3 ore dopo), da lasciar sciogliere in bocca dato che l'assorbimento sublinguale è fondamentale per l'efficacia del rimedio.
Antimonium tartaricum cute con cicatrici bluastre e dolorose
Antimonium 7CH 2-3 granuli due vole al dì
Mezereum indicato nelle eruzioni di vescicole con contenuto opalescente, giallastro, formanti croste spesse, dure, giallastre per presenza di pus. Localmente possono comparire bruciore e possibili nevralgie. Sono eruzioni pruriginose: grattarsi le allevia, ma il prurito ricompare i un altro punto. La sintomatologia peggiora con il calore locale e con il contatto.
Mezereum 5 CH 2-3 granuli 3 volte al giorno
Rhus toxicodendron indicato nelle eruzioni di vescicole piccole (a capocchia di spillo), a contenuto limpido, su cute arrossata. La sintomatologia migliora con applicazioni locali di acqua calda. Il soggetto presenta fasi di prostrazione alternate a fasi di agitazione.
Rhus toxicodendron 5- 7CH 2-3 granuli 2-3 volte al di


La fitoterapia consiglia per il trattamento della varicella:
(Viene qui di seguito indicata la forma farmaceutica che riteniamo più efficace e risolutiva per la patologia in questione; consultando la monografia puoi comunque scegliere la forma di somministrazione che più preferisci)
Rosa canina 1 DH 10-15gtt tre volte al dì

L'alimentazione consigliata
La febbre aumenta il fabbisogno di fluidi, calorie e vitamina A  (albicocche fresche, anguria, asparagi, broccoli, carote, cavolo, verza, olio di fegato di pesce, foglie di lattuga, indivia cruda, melone, patate dolci, spinaci, zucca gialla e vitamina Cpeperoncini rossi piccanti, prezzemolo, cavolo verde, cime di rapa, cavolini di Bruxelles, cachi, cavolfiori, fragole, spinaci, arance, succo di limone, pompelmo, fegato di vitello, mango , asparagi, ostriche, fagioli, zucca, pomodori, mirtili)con importante ruolo nel supporto immunitario dell'organismo. Sono necessarie proteine supplementari per riparare i tessuti.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4183
   RE: Južna Primorska 2.del
27.5.2010 12:11:16   
NAVT
user posted image hvala, Asso.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4184
   RE: Južna Primorska 2.del
28.5.2010 10:57:48   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

Naša Neža je včeraj podvečer zakuhala, sicer ni hudo ... ponoči do 38°, ampak glede na to, da ni težav z nosom, grlom, kašljem, čakam pikice ... torej kozeuser posted image
Zadnjč je bilo govora o homeopatskih granulah, se mi zdi, da je Thaiss o tem govorila. Katere so, a smo že prepozni, glede na to da je zakuhala. Če so koze, pomeni, da jih je fasala v prvi polovici maja, ko je bila tik po antibiotiku, kar pomeni, da bodo koze lahko bolj izražene.
Kdaj pa pridejo pikice ven? Koliko časa po vročini?



matia je dobil tudi v sredo zvečer malo vročina, 37.5 in par pikic po kolenih, včeraj zjutraj pikic ni bilo večuser posted image
zvečer pa spet par pikic: ena na stopalu, na dlani, par po kolenih....
ampak se niso nič razširle oz. ratale vodene
pojma nima zakaj se gre, gremo do P

pikepke puncam Navt!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4185
   RE: Južna Primorska 2.del
28.5.2010 15:26:44   
NAVT
Thaiss, kaj pravi P? So al niso?

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4186
   RE: Južna Primorska 2.del
28.5.2010 19:35:00   
thaiss
niso user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4187
   RE: Južna Primorska 2.del
30.5.2010 14:02:25   
Sibil_
Dan!

Mi smo imeli za koze tole:
Rhus toxicodendron indicato nelle eruzioni di vescicole piccole (a capocchia di spillo), a contenuto limpido, su cute arrossata. La sintomatologia migliora con applicazioni locali di acqua calda. Il soggetto presenta fasi di prostrazione alternate a fasi di agitazione.
Rhus toxicodendron 5- 7CH 2-3 granuli 2-3 volte al di

in je pomagalo.

Drugače smo ok, zdaj čakamo ene prijatelje, ki pridejo na kasilo, potem gremo pa malo v Tuš na bowling.user posted image

Kaj delate ostale?Kam greste kaj na dopust?Mi še ne vemo, niti kdaj ne vemo, verjetno avgusta.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4188
   RE: Južna Primorska 2.del
8.6.2010 7:51:05   
NAVT
Naše babe so dale koze skozi - vsaj tako zleda. Danes popoldne se gremo pokazat P, jutri pa končno v vrtec. Neža je že cel vikend zunaj, Brina pa je imela še dve pikici na nogi, ki se nista posušili. Včeraj se je pa končno naredila hrastica. Aljoša je zaenkratše brez svoje črede. Pričakujem za vikend. Bomo videli.

Smo pa v nedeljo poskusili če je morje še slano. Seveda nepripravljeni. Nežo sem sezula, zavihala hlače in je malo tacala. Aljoša je pa veselo zakorakal najprej bos po kamnih, pol pa direkt v vodo. To je bilo namreč ful presenečenje, lani se je opogumil šele avgusta, do takrat pa ždel v senci in se ni hotel ne sezut ne slečt. Seveda sem ful vesela, da je kaj poguma v njem in da je premagal tisti strah pred novim/neznanim, vsaj tako je lani to izgledalo.

Thaiss, kako vaša čreda?

Dopust.... do konca meseca moram porabit še starega. Nekaj sem ga že - za vzrejo koz, nekaj pa še za naslednjo čredo. Tisti, tazaresni pride na vrsto po vseh polletnih poročilih, torej konec julija. Načrtujemo pa par dni morja, ostalo pa zidanje - "Malta" in "Švica". user posted image


< Sporočilo je popravil NAVT -- 8.6.2010 7:54:16 >

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4189
   RE: Južna Primorska 2.del
8.6.2010 11:03:11   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

Thaiss, kako vaša čreda?


navt mi smo imeli tako milo obliko,da sploh ne vemo da smo jih imeli.
iz sobote na nedeljo je dobil eno na obrazu, dve po vratu, dve na nogi,eno na trebuhu in cca deset po hrbtu
vse skupaj full full malo, nič ga ni srbelo, brez vročine...
v ponedeljek smo šli k P, in v sredo spet na kontrolo, je imel že vse koze suhe. tako da smo od včeraj v vrtcuuser posted image
Ne vem v čem je fora, da je dobil v tako blagi obliki, ma važno da smo se jih rešli.

Dopust.... do konca meseca moram porabit še starega. Nekaj sem ga že - za vzrejo koz, nekaj pa še za naslednjo čredo. Tisti, tazaresni pride na vrsto po vseh polletnih poročilih, torej konec julija. Načrtujemo pa par dni morja, ostalo pa zidanje - "Malta" in "Švica".

jaz starega dopusta nimam več, je šel za skakanje po bankah, sestankovanje z izvajalcem, vzrejo koz....
prva dva tedna v avgustu imamo planirano, kak dan hribov ostalo pa kot vi, Malta&Švica

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4190
   RE: Južna Primorska 2.del
9.6.2010 9:01:42   
thaiss
dragi Val, vse najboljše za tvoj 3. rojstni dan!!
en bačin in lepo praznuj!!!

user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4191
   RE: Južna Primorska 2.del
9.6.2010 13:29:16   
n€na
  VAL,
 VSE NAJBOLJŠE ZA 3. ROJSTNI DAN!!
user posted image



< Sporočilo je popravil n€na -- 9.6.2010 13:30:54 >

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4192
   RE: Južna Primorska 2.del
10.6.2010 7:31:34   
NAVT
VAL - vse naj naj!!!!!

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 4193
   RE: Južna Primorska 2.del
11.6.2010 8:16:36   
thaiss
Enei vse najboljše za 3. rojstni dan!!!

user posted image user posted image


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4194
   RE: Južna Primorska 2.del
11.6.2010 8:58:11   
soncek78
VAL IN ENEI VSENAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN!!!
 
Naj vama soncek sreče vedno sije in zdravje naj vaju spremlja na vsakem koraku...
 
user posted image

_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4195
   RE: Južna Primorska 2.del
13.6.2010 11:12:39   
n€na
VSE NAJBOLJŠE ENEI ZA 3 ROJSTNI DAN

(odgovor članu soncek78)
Neposredna povezava do sporočila: 4196
   RE: Južna Primorska 2.del
13.6.2010 21:37:15   
NAVT
Enei, vse najboljse za tretji rojstni dan!

Uf, je zakuhalo. Zares se se nismo kopali, ker ne upam se na sonce s hrasticami od kozic, pa Aljosa ima zdaj svojo credico, od srede. Ful ga srbi, drugace ni sile.

Nena, tebe pa ze dolgo ni bilo tle oz. se nisi nic oglasila. Kako ste?

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 4197
   RE: Južna Primorska 2.del
14.6.2010 13:42:03   
melaverde
Ejla,

ciao vsem...še dobro da imam asso in me je opomnila da je Val dobil čestitke na RR user posted image

vsem najlepša hvala ker ste se spomnile na nas (no na Vala predvsem)
meni je itak praznovanje muka in sem kontenta da je mimo... ob priliki bom prilepla kako sliko, da vidite kako izgleda naš korenjak pri 3-h letih ...nič več čivava user posted image user posted image

hvala še 1x!!
lp

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4198
   RE: Južna Primorska 2.del
15.6.2010 10:12:19   
n€na
Nena, tebe pa ze dolgo ni bilo tle oz. se nisi nic oglasila. Kako ste?


ojla user posted image

ja me res me dolgo ni bilo tukaj..sem prišla malo prečikirat in vidla, da sta dva v tem času praznovala in jima čestitala...se pa kr malo izogibam RR, ker pol samo berem takšne in drugačne težave, ki so povezane z zanositvijo, kar pa za mojo psiho ni dobro...

Drugače se pa imamo zelo zelo lušno in uživamo..večkrat se dobimo z austen in njeno eriko in malo pohajamo okoliuser posted image user posted image ...otvorili smo že kopalno sezono in je na začetku bilo malo krize na koncu pa iz vode ni hotelauser posted image

Danes imamo polne priprave na rojstni dan in upamo da bo žurka uspelauser posted image user posted image

Imejte se lepo in upam, da se večkrat tipkamo.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4199
   RE: Južna Primorska 2.del
15.6.2010 14:47:41   
thaiss
ZALA vse najboljše za 3. svečko!!!
user posted image





IZVIRNO SPOROČILO: melaverde
da vidite kako izgleda naš korenjak pri 3-h letih ...nič več čivava user posted image user posted image

sem ga vidla in res ni več čivavauser posted image



_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?